Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 278 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8507932 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Metin Albayrak Devre arası transferlerimizin % 80'ni ni tamamladık :busted_cop:

Babel&Eto :bandit:

1 adet te Stoper alalim ben fitim :eyes
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Beşiktaş Rakitsky transferinde sona yaklaştı! (Lig Radyo)

Inanirim bak :by2:

Çevrimdışı tangaz

Beşiktaş Rakitsky transferinde sona yaklaştı! (Lig Radyo)

Inanirim bak :by2:

çok çelişkili haberler var sona yaklaştı haberleri de var şaktar yüksekten uçtu haberleri de...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Renton

7-8 den assagi birakmazlar  bu adami bizimde o paralari verecek durumumuz suan yok imkansiz transfer
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Culpable

renkliler kilifina uyduruyor  biz neden yapamiyoruz bunu anlamis degilim

raketcinin bonservisi 8m euro  bunu ffp den dolayi veremiyoruz  e yoneticilerde cebinden cikarip veremiyor 

e peki diger oyuncunun  kulubu ile kapali kapilar ardinda anlassalar
ornek : A kisisi bu transfere sponsor olmak istiyor

sunu diyemezlermi  yaz kardesim bonservisine 1m euro geriye kalan 7m euro yuda  kulubun ve A kisisinin sirketiyle sponsorluk anlasmasi yapin 6 aylik  mesela soyunma odasina reklam versin :)

bu sekilde neden cozemiyorlar su transferleri yoksa sponsor olucak kimse yokda ondanmi cozulmuyor

Çevrimdışı Culpable

Sancaktepe o tribunde neden oturuyor memleketi soydular sogana cevirdiler  besiktas icin 10-20m euro veremiyormu

Çevrimdışı mylife1903

renkliler kilifina uyduruyor  biz neden yapamiyoruz bunu anlamis degilim

raketcinin bonservisi 8m euro  bunu ffp den dolayi veremiyoruz  e yoneticilerde cebinden cikarip veremiyor 

e peki diger oyuncunun  kulubu ile kapali kapilar ardinda anlassalar
ornek : A kisisi bu transfere sponsor olmak istiyor

sunu diyemezlermi  yaz kardesim bonservisine 1m euro geriye kalan 7m euro yuda  kulubun ve A kisisinin sirketiyle sponsorluk anlasmasi yapin 6 aylik  mesela soyunma odasina reklam versin :)

bu sekilde neden cozemiyorlar su transferleri yoksa sponsor olucak kimse yokda ondanmi cozulmuyor
Yarim sezon kiralik 1 milyon begenirsek 6 daha veririz, diyordur baskan.
Fbnin sesu da yaptigi daha ilgincti yanlis hatirlamiyorsam. Sozlesmesinde serbest kalir maddesi varmismis kendi odemismis.

Çevrimdışı tangaz

Sancaktepe o tribunde neden oturuyor memleketi soydular sogana cevirdiler  besiktas icin 10-20m euro veremiyormu

beşiktaşlı zenginlerin hepsi güç yalakası kişilermiş bunu başta kasımpaşa örneği olmak üzere defalarca gördük...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Cümleten Hayırlı Cumalar Arkadaşlar,

Bu Rakitsky Haberleri nedir ya ?  :alala:
Ben Süper Lig dışında cok fazla lig takip etmediğim için hiç izlemedim.
Ama forumda çok isteyen kişi vardı o zaman iyi bir arkadaş  :sevinç
Bize yararlı olsun da kim gelirse gelsin diyorum artık =)

Çevrimiçi Necmi

Yarim sezon kiralik 1 milyon begenirsek 6 daha veririz, diyordur baskan.
Fbnin sesu da yaptigi daha ilgincti yanlis hatirlamiyorsam. Sozlesmesinde serbest kalir maddesi varmismis kendi odemismis.
her duyduğunuza neden inanıyorsunuz anlamadım bu sözleşmeler yapıldığı anda bir nüshası uefaya gitmiyormu.
hadi tff de hallettiler uefada nasıl halledecekler. gs sözleşmede eksik var diye yaptığı transferi oynatamadı uefa kabul etmedi
unuttunuzmu demekki direk uefaya yolluyorsun sözleşmeyi.

Çevrimdışı tangaz

fenerin transferinde sona yaklaştığı  :kop: chelseali oscar çine gitmiş 70 milyon bonservis haftalık da 360bin sterlin maaşla

Çevrimdışı mylife1903

fenerin transferinde sona yaklaştığı  :kop: chelseali oscar çine gitmiş 70 milyon bonservis haftalık da 360bin sterlin maaşla
Haftalik nedir be abi temiZlikci gibi yilligi nedir bunun. Bu ingilizler neden haftalik veriyor. 52 ile mi seediyim  cogaltiyim yoksa futbol sezonu ile mi bilemedim.

Çevrimdışı OrhanAker

Yüz yılın piyangosu vurmuş chelsea ye :D bize de denk gelse şöyle q7 ye 10 15 bırakacak bir babayiğit :D

Çevrimdışı tangaz

Haftalik nedir be abi temiZlikci gibi yilligi nedir bunun. Bu ingilizler neden haftalik veriyor. 52 ile mi seediyim  cogaltiyim yoksa futbol sezonu ile mi bilemedim.

bunu bende merak ederim hep normal çalışanlar işçi vb x52 hafta üzerinden şey ediyorlar ama fitbolcuları ben de bilmiyore...

Çevrimiçi Necmi

şu wieli fenere kaptırdık diye burada yazın neler söylenmişti :)
adamlar şimdi kurtulmak istiyor kurtulamıyor

20 milyon € ..... @mylife1903 abi

Çevrimiçi Necmi

bunu bende merak ederim hep normal çalışanlar işçi vb x52 hafta üzerinden şey ediyorlar ama fitbolcuları ben de bilmiyore...
onlarda 52 haftadır.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Culpable

avrupada bunun farkli bir hesaplanmasi var mylife    haftalik olayinda daha karlisin sene sonunda  :)

Çevrimdışı mylife1903

20 milyon € ..... @mylife1903 abi
Ohaaaa yillik mi? Yuh okuz koleksiyonu yapilir o paraya ceviz ormanlari kurulur.

Ulan simdi gelde yanma kolum, ayagim,parmagim kirilmayip dizim donmese, baglar esnemese, bilekler yalama olmasaydi cinden 3-4 milyon yuro tokatlardim. Ahhh kahpe kaderr

Çevrimdışı mylife1903

avrupada bunun farkli bir hesaplanmasi var mylife    haftalik olayinda daha karlisin sene sonunda  :)
Bu ingilazlara uyuz olurum zaten bunlarin at gucu bile baska yahu, trafikleri de sagdan abuk sabuk gelenekleri var. bunlarin milinden de incinden de te allam

Vergiyi de haftalik mi aliyorlar

Çevrimdışı Culpable

her duyduğunuza neden inanıyorsunuz anlamadım bu sözleşmeler yapıldığı anda bir nüshası uefaya gitmiyormu.
hadi tff de hallettiler uefada nasıl halledecekler. gs sözleşmede eksik var diye yaptığı transferi oynatamadı uefa kabul etmedi
unuttunuzmu demekki direk uefaya yolluyorsun sözleşmeyi.

ne alaka abi uefa ile

simdi raketcinin bonservisi  sozlesmede 1m yazsa  geriye kalan 7m icin  bizim  zenginlerin birinin sirketinden 6 aylik  raketcinin kulubu ile sponsor sozlesmesi yapilsa    bunun uefa ile  ne alakasi var ?

bir cok  kabul etmiyebilir ama  porto benfica gibi  kuluplere  kabul ettirebilirsin bunu  gerekirse sponsor zengin 1m  fazla versin ne olucak

hicmi sponsor olucak bir kisi yok besiktasa
[ Son Düzenleme: 23 Aralık 2016, 13:54:52 Culpable ]

Çevrimdışı mylife1903

@Necmi abi genc arkadaslar bu transfermark midir nedir orada 15milyon ustu adam gorunce heyecanlaniyorlar.  yahu fander fil adam degildir romandan bisi olmaz yazdik hep. Feguliyi de yaziyorlardi ona da demedik mi reynadar toplarsin maca yetistirirsin, diye bak bilic sutlamis onu.

Bu transfermRtk falan hikaye. Ben menecer olacam ismael koybasi futbolcum olacak transfer sezonunda bu transfermarktin sahibine aciktan atarim bi yuzde5 8-10 milyon gostertirim degerini ustelik hep yukseliste....

Imza parasi falan yas isler. Transfer yapmayan sozlesme bitisini bekleyip imza parasina konmaya calisan futbolcu firsatcidir gozumde. Zaten ahim sahim bisi olsa basar parayi alirlar.

Çevrimdışı tangaz

herifin menajer çok sağlam iyi geçirecek fenere 6,5milyon avro sözleşme bedelini 6 milyona feshederiz 0,5 milyon iyiniyet indirimi yapıyoruz demiş. sonra bu wielin manitasının sosyal medyada yaptığı fb paylaşımları için haklarımız bakidir falan demiş iyi yolacaklar civcivleri gene  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

herifin menajer çok sağlam iyi geçirecek fenere 6,5milyon avro sözleşme bedelini 6 milyona feshederiz 0,5 milyon iyiniyet indirimi yapıyoruz demiş. sonra bu wielin manitasının sosyal medyada yaptığı fb paylaşımları için haklarımız bakidir falan demiş iyi yolacaklar civcivleri gene  :D

O menajer Raiola mıdır nedir, çokça adı duyuldu.

Aziz'in altından çalışma masasını bile alır.

Artık unutuldu heralde ve pek lafı sözü geçmiyor da, bunlar Pereira'ya da iyi tazinmat verecekler.

Etiketler: