Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 279 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8507980 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi murat

ntvspora göre babel ile imzalar atılmış gumartesi geliyormuş babel.

Çevrimdışı tangaz

ntvspora göre babel ile imzalar atılmış gumartesi geliyormuş babel.

babel öyle demiyo ama...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

@Serhat Akkaya nin boslugunu @Armağan Bozkurt ile doldurmak lazim.

@tangaz reis kos polyannalar kalkisma yapip sayica esitlemisler bizi.

@Serhat Akkaya yi etkisiz hale getirmisler

@mylife1903 reis armağan gelirse bunların alayını gömer güç dengesizliği oluşur. sen Necmi abiyi al ben Tuncaboyluyu 2 mesajı silerken şipşaklarım olur biter  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Egos

geçen senenin 3 puan önündeyiz, 2 gol az atmışız, 7 gol az yemişiz. ayrıca uefa'da devam ediyoruz.

oyunumuz istediğimiz kadar iyi, bulunduğumuz durum sandığımız kadar kötü değil. geçen seneki antep ve osmanlı maçlarında 6 puan ve 7 gollük bir performansımız var, gol sayısını yakalamak zor; ama umarım puanlarda kaybımız olmaz.

-bağlantı yenilendi-

[ Son Düzenleme: 12 Mart 2017, 01:12:24 Egos ]

Çevrimiçi BJKTÜRK23

geçen senenin 3 puan önündeyiz, 2 gol az atmışız, 7 gol az yemişiz. ayrıca uefa'da devam ediyoruz.

oyunumuz istediğimiz kadar iyi, bulunduğumuz durum sandığımız kadar kötü değil. geçen seneki antep ve osmanlı maçlarında 6 puan ve 7 gollük bir performansımız var, gol sayısını yakalamak zor; ama umarım puanlarda kaybımız olmaz.

Yanlış bakmışsın geçen sene 15. haftaya göre 3 Puan gerideyiz 7 az gol atıp 3 az gol yemişiz. Averajda geçen seneye göre -4. Geçen sene 4 maçta puan kaybetmişiz bu sene 6. 17.haftada geçen seneye göre daha iyi olma şansımız yok daha kötü olma şansımız var.

Kötü senaryo olsun diye yazmadım önemli olan sezon sonu ama verdiğin bilgiler yanlıştı onu düzelteyim dedim.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Egos

Yanlış bakmışsın geçen sene 15. haftaya göre 3 Puan gerideyiz 7 az gol atıp 3 az gol yemişiz. Averajda geçen seneye göre -4. Geçen sene 4 maçta puan kaybetmişiz bu sene 6. 17.haftada geçen seneye göre daha iyi olma şansımız yok daha kötü olma şansımız var.

Kötü senaryo olsun diye yazmadım önemli olan sezon sonu ama verdiğin bilgiler yanlıştı onu düzelteyim dedim.

ilk yarı maçlarını yazmadım, geçen senenin tüm seneye yayılan iç saha ve dış saha maçları bunlar.

konya deplasmanı sezonun son maçıydı zaten, oradan çıkarım yapabilirsin.

Çevrimiçi BJKTÜRK23

ilk yarı maçlarını yazmadım, geçen senenin tüm seneye yayılan iç saha ve dış saha maçları bunlar.

konya deplasmanı sezonun son maçıydı zaten, oradan çıkarım yapabilirsin.

pardon ben geçen senenin ilk 15 haftası sandım, ama geçen seneye oranlarsak durum daha da vahim o zaman  :D
mesela 21.haftaya kadar geçen sene full kazanmışız bu haftadan 24.haftaya kadar full kazansak bile puanı yakalayamıyoruz galiba. O haftaya kadar 1 gs deplasmanı var. Zor maçlar sonrasında başlayacak üstelik... yazdıkça içim karardı  :) Bu sene başakşehir hariç fb gs de takılıyor tabi o da var, gs yakalar geçen sene berbatlardı ama fb de yakalayamaz gibi geçen seneyi.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

@mylife1903 reis armağan gelirse bunların alayını gömer güç dengesizliği oluşur. sen Necmi abiyi al ben Tuncaboyluyu 2 mesajı silerken şipşaklarım olur biter  :bandit:
Armağanmı hiç sanmıyorum stadda iki sıra önümde vuruş mesafemde :evillol:
hem armağan iyi çocuktur.

Çevrimiçi Necmi

Su macta ibbden ve bizden 5er oyuncu bulunmasi bile turk futbolunda dinamiklerin degistigini gosterir. Ts camiasini da yanimiza dogru aldik mi islem tamamdir.

Cok @Necmi gordum kendimi
:bandit:
valla ben gözlem yapıyorum hiç bir şeyi kafamda kurgulamıyorum
siz iki senedir hakemlerin Beşiktaşa karşı değişen tavrını görmüyormusunuz
ben bülentin beşiktaşa penaltı vereceğini rüyamda görsem inanmam şimdi bir maçta iki penaltı
hemde ciddi tartışmalı yani vermese konuşulmaz bile penaltı değil demiyorum ama bize kemik kırılsa penaltı
verilmezdi on yılda aldığımız penaltıyı iki senede aldık :D
hakemler eskisi gibi yönetse quaresma bir var bir yok oynar. Anadolu takımlarıyla ilişkimize bir bak
ts de dahil buna, ama camiasını alamayız yanımıza onlar renklilerle aynı garip bir şekilde Beşiktaş düşmanı
adamlar geçen sene Beşiktaşın şampiyonluğunu görmektense fenerin şampiyon olmasını istedi ellerinden şikeyle
şampiyonluk aldığını düşündükleri resmen kanlı oldukları bir takımın bizim yerimize şampiyon olmasını istediler
varmı ötesi ben bunu size ta geçen senenin başında söylemiştim güç dengeleri değişiyor diye endüstriyel futbolun
tuttuğu takım yoktur her zaman güçlü olanın yanında durur güçlü olacak marka değeri olacak sever şimdi devir Beşiktaş devri
tamamen tükenmiş ve tükenmesinin nedeni çirkin renkli üslubu olan ligi tekrar diriltiyoruz bu süreci doğru geçirmek gerekiyor
çok ilginç değilmi şu anda ülke futbolunun yükselen yıldızlarının osmanlı başak konya olması ts de girecek bu yola
antalya biraz para aklama olaylarından darbe aldı geri plana düştü yoksa oda var işin içinde bu takımların bir özelliğine dikkat ediyormusunuz
renklilere kan kusturuyorlar. kıran kırana geçiyor maçları. yanılabilirim ama sinyaller bu yönde @mylife1903

Çevrimiçi Necmi

link verme kardeşim o videoda büyük ihtimal montaj @Mehmet57
kimsenin amacına hizmet etmeyelim.

Çevrimdışı Nouma7

link verme kardeşim o videoda büyük ihtimal montaj @Mehmet57
kimsenin amacına hizmet etmeyelim.

Ülkede internet yavaşladıysa sosyal medya yasaklandıysa bil ki durumlar kötü haberler doğrudur Necmi Abi. Keşke yalan olsa.

Çevrimiçi Necmi

Ülkede internet yavaşladıysa sosyal medya yasaklandıysa bil ki durumlar kötü haberler doğrudur Necmi Abi. Keşke yalan olsa.
izledim ve tamamen kurgu geldi artı başka şeylerde var şimdi burda anlatmak istemiyorum ama
direk montaj hissi veriyor.

Çevrimdışı celiker1

Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı onur_U

Devre arası en kötü şu kadroyu kurmalıyız.

çok çok iyi bir stoper alınmadığı sürece atiba-ozy-talisca orta sahasının defansif anlamda rakibi karşılamada, baskı kurmada hatta ve hatta oyun kurmada bile yetersiz olacağını düşünüyorum. hele hele kanatlarınız babel ve q7 ise.

bu sene alternatifimiz belki çok ama tam olarak büyük takım sertliği ve kalitesi olan bir orta sahamız yok maalesef.

Çevrimdışı Sarp

Herkese Günaydın.
Ortalık çok sessiz, herkesin canı sıkkın.

Çevrimdışı KUMANOVALI

BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı KUMANOVALI

BJk haber siteleri Sosanın Ahmet Nur Çebi ile görüşeceğini yazmış
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı mylife1903

Gelmesin gorusmesin

Bu ne yaaa ben karsiyim hatta gomeze bile karsiyim. Gomez icin belki yumusayabilirim :steamed: ama yok bu sosaya gicik oldum.

Çevrimdışı onur_U

bir yerde sadece düğününe çağıracağı yazmış. o da asparagastır muhtemelen.

Çevrimdışı Sarp

Son olaylardan sonra Sosa'nın İstanbul'a geleceğine ihtimal vermiyorum.
Tabii bizden ayrılması noktasında da sıkıntısı gerçekten güvenlik hissiyatı ise.

Çevrimdışı tangaz

yarım gün yoktum şimdi üj bej sayfa yazı okuruz diyordum ama forumda yaprak kıpırdamamış yahuu

Çevrimdışı mylife1903

yarım gün yoktum şimdi üj bej sayfa yazı okuruz diyordum ama forumda yaprak kıpırdamamış yahuu
@Serhat Akkaya yok ya abi ondan herhalde.

Gelisme de yok. Yazacak bisi yok

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Abi ETO'O bu sefer kesin BİTMİŞ diolar :eyes
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

@Serhat Akkaya yok ya abi ondan herhalde.

Gelisme de yok. Yazacak bisi yok

yarın maçımız war abii bu bile bir yazım nedeni

Etiketler: