2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 463 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11414549 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı sametbagan

Herkese günaydın arkadaşlar

Messi mi Ronaldo mu muhabbeti dönmüş burda ben de naçizane fikrimi paylaşayım

Allahın bahşettiği yeteneklere bakaraktan Messi biraz torpilli gibi.Burada haksız rekabet oluştuğu için ben oyumu Ronaldo'dan yana kullanıyorum. :D

Çevrimdışı Ensar

Senin önceliğin santrafor olabilir ama bu kulübü sen yönetmiyorsun.
yönetimin önceliği santrafor olmayabilir. belli bir standartın üstünde biri düşer
düşeş olur alırsın etoo bekledi antalya birşeyler verelim diye vermediler mesela
bilemezsinki gelişmeleri belki yaz için gomezden söz aldılar oyuncu transfer etmek istemiyorlar
geçici çözüm olursa eyvallah olmazsada önemli değil diyor olabilirler. yada başka bir oyuncu
kim bilebilir. taraftarın öncelikleriyle yönetimin önceliklerinin aynımı olduğunu sanıyorsun
kulübün bütçesini koşullarını planlarını bilmeden öncelik diye konuşamazsın konuşursunda sadece
konuşmuş olursun. ortalıkta dolanan isimlerin çoğu uydurma bilgi mitroviç transferi ne transferi
bilemem bir plan dahilinde alınmıştır. Dediğim gibi hiç bir şey bilmeden fikir yürütülmez.
bazen hiç bir şey dışardan göründüğü gibi değildir.
Bakkal dükkanı yönetilmiyor yüzlerce milyonluk bir bütçe yönetiliyor. merak etme her şeyin bir planı vardır.
bu kulüp kayyumun kapısından dönüp bugün uefanın riskli kulüpler listesinde bile adı olmuyorsa
iyi yönetiliyor demektir. şu psikolojiden kurtulun artık her şeyin en iyisini siz düşünmüyorsunuz
sizin düşünceleriniz doğru diye bir kural yok eleştirin varsa getirirsin ama kimseden kendi düşüncelerinle uyuşmadığı için hesap soramazsın.
Bazen öyle konuşmalar oluyorki gerçekten komik söyleyecek bir şey bulamıyorsun. stad inşaatındada bu böyleydi
millet neyle uğraşıyordu taraftar neyle uğraşıyordu.
+1903
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Quaresma'yı o sözler motive etmiş

Şenol hoca, Osmanlı maçında oyundan alınmasına tepki gösteren Quaresma’ya ağabey gibi yaklaşıp, yapıcı eleştirilerde bulundu. Portekizli de hatasını 1 gol ve 2 asistle telafi etti.

Ricardo Quaresma, ikinci yarının ilk haftasında oynanan Osmanlıspor maçında kenara alınmasına sinirlenmiş ve tepkisini eldivenlerini yere fırlatarak göstermişti. Karşılaşma sonrası yapılan ilk antrenmanda Şenol Güneş'in, Portekizli yıldızı bir kenara çekerek, "Sana ve arkadaşlarına adaletli davrandığımı düşünüyorum. Yaptığın hareket hiç hoş değildi. Senin gibi tecrübeli ve başarılı bir oyuncuya yakışmıyor. Problemin değil, çözümün parçası ol. Sana değer veriyorum ama bu tür hareketlerini kesinlikle onaylamıyorum. Hepimiz kontratlarımızın gereklerini yerine getirmek zorundayız" dediği öğrenildi.

Yaptığı hareketin kendisine olan kızgınlıktan kaynaklandığını ve kimseye karşı bir tavır olmadığını belirtip Şenol Güneş'ten özür dileyen Quaresma'nın ise yaptığı hatayı telafi etme sözü verdiği belirtildi. Tecrübeli oyuncu, bu konuşmanın ardından Ziraat Türkiye Kupası'nda Darıca Gençlerbirliği'yle oynanan ve 3-0 Beşiktaş'ın lehine biten karşılaşmada ağları bir kez sarsarken, önceki akşam da Süper Lig'de 4-1 kazanılan Alanyaspor maçında 1 gol ve 2 asistlik performans sergileyerek bir anlamda kendisini affettirmiş oldu.

Sezon sonu Beşiktaş'la anlaşması sona erecek olan Quaresma için yeni sözleşmenin hazırlandığı ve tecrübeli futbolcunun önümüzdeki günlerde 2+1 yıllık mukaveleye imza atacağı belirtildi.

Sabah
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Geliyor Gönlümün efendisi Geliyor KAPTAN !!

Çevrimdışı worns

Benim en sevdigim mozambiklidir.

Maradonayi da severim cok severim schusterle beraber iyi arizaydi onlar ama hastasi oldugum adam george besttir. Futbolcu olsam ya george best gibi ya da roy keane gibi olurdum ben.

Aynen. Biraz tipsiz olsa başkasının adı anılmayacakmış. :) Pele Good, Maradona Better, George Best.

Çevrimdışı tangaz

bu saydığınız isimlerden herhangi biri bırakın o dönemdeki napoliyi günümüz napolisini gitsin şampiyon yapsın ondan sonra konuşun lütfen  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

burada hep söylediğimiz bir şey sübyan topçuyla bu ligi bitiremezsin finish yapamazsın tecrübeli ama fit adam yakalayıp onları alacaksın. bknz. seleznyev, babel...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Koa_lAA

ronaldo&messi ?

ronaldo... hava toplarında messiden daha iyidir. uzaktan şut,frikik daha iyidir( son yıllarda fazla atamasada ölü yaprak vuruşunda juninho dan sonra en iyisi odur. knuckleball kuruşu yaptığıda söylenmektedir.)... hem ingiltere - ki bundan 10 yıl önce ingiltere ligi hem dünyada 1 di hemde şimdiye göre çok daha sertti- hemde ispanyada kendini ispat etmiştir.

ronaldo her takımda her oyun düzeninde gol atar... manu-real olduğu gibi...

messi den emin deilim.. barçadaki pas düzeninin, üçgenlerin vs. daha az olduğu takımlarda ne yapar bilinmez...

sonuç.. ben ronaldocuyum... aynı zamanda mou cuyum tabi... biri manuda şimdi keşke diğeride gitsede izlesek..

Çevrimdışı tangaz

bu arada saha içinden bağımsız; Ronaldo ADAMDIR...

Çevrimdışı mylife1903

bu saydığınız isimlerden herhangi biri bırakın o dönemdeki napoliyi günümüz napolisini gitsin şampiyon yapsın ondan sonra konuşun lütfen  :bandit:
abi bu barselona olayindan kil kapiyorum. ispanya liginin yarisi bizim ligde ilk 5e giremez. adamlar bunlara 3-5 atiyorlar. o barselona takimi gitsin ingiliz ligine sezon sonu bakalim nasil barcalaniyorlar. adamlar ayin 1ine bile mac koyuyor. reykard da barselonayi calistiriyordu gorduk burda gsde hoca falan degil. bu guardiola da gitsin basalti takima gorelim marifetlerini.
heriflerde sinirsiz olanak var yahu gitsin favre gibi alsin meshur arizalari kafaya oynasin fransa liginde bunlar erkekse.

konuyu besiktasa getirelim, oguzhan efendi 4 senedir burda, azicik agirligini koysun, cikartsin vursun masaya artik. Sifo mehmet bize ikinci ligden geldi, tek basina sampiyon yapti bu camiayi kimse maystro faystro demedi ona. bi mustafa ozkana sultan falan dendi kaftan giydirildi besiktasin padisahi ilan edildi sonrasi malum.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Ocak 2017, 10:24:28
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
atınç,mitroviç son olarakta ersan da geliyorsa yazın stoper transferi ile uğraşmayacaklar sadece hücum bölgesi için uğraşacaklar anlaşıldı...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı mylife1903

bu arada saha içinden bağımsız; Ronaldo ADAMDIR...
katalunya disinda messi sever ispanyol gormedim abi. ozellikle castello eyaletinde valensiya ve villareal taraftari nefret ediyor. herifler messinin testesteronu az, diyor.

Çevrimdışı tangaz

katalunya disinda messi sever ispanyol gormedim abi. ozellikle castello eyaletinde valensiya ve villareal taraftari nefret ediyor. herifler messinin testesteronu az, diyor.

HERİF değil işte abi  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

avatarımda dendiği gibi burası beşiktaş burada imzalar kalplere atılır. bakın gidenler geri dönmek için duble yol yapıyor...

Çevrimdışı mylife1903

HERİF değil işte abi  :bandit:
ne herifi be abi ahaha, adam azicik sert gorunmek icin sakal falan birakmaya calismis, iskoc olsa ara ara etek giyerdi bu.

bizim takimdan ornek vermek gerekirse tosic heriftir, taliska subyan, ismael ise adam in yarisidir.

Çevrimdışı tangaz

ne herifi be abi ahaha, adam azicik sert gorunmek icin sakal falan birakmaya calismis, iskoc olsa ara ara etek giyerdi bu.

bizim takimdan ornek vermek gerekirse tosic heriftir, taliska subyan, ismael ise adam in yarisidir.

bizim takımda ismael isimli topçu var mı yahu  :alala:

Çevrimdışı tangaz

bizim takımda ismael isimli topçu var mı yahu  :alala:

reis sen şu çılgın başkoyan çocuğu diyorsun. unutmuşum bi an ismael kim die git gel yaşadım. hani insan kötüyü aklından hemen çıkarır atar ya o hesap  :icool:

Çevrimiçi MUSTAFA_

KAP : Ersan Adem Gülüm'ün geçici transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı sametbagan

Ersan da geldiğine göre Rodolhfo ile yollar ayrılacak sanırım

Bu arada herkese Hayır lı günler  :D

Çevrimdışı tangaz

bu arada kadro doldu yaza transfer yok diyoruz da takımın yarısı kiralık  :D

Çevrimdışı Çağatay

ersan geleceğine göre soboldan vazgeçtik yani
yani adriano ya bir şey olursa ki olasılığı fazla
sol bekte ersanı göreceğiz yada malesef tosici
Hope for the Best, Plan for the Worst

Ersan da geldiğine göre Rodolhfo ile yollar ayrılacak sanırım

Bu arada herkese Hayır lı günler  :D
2.5 milyona Ts ye satalım :busted_cop:

Ts nin tam ihityaci olan adam eger alirlarsa baya iyi bir savunma hatti kurmuş olurlar

J.pereira.    rhodolfo.    Durica.      Mas

Çevrimdışı Berat

Bir başka bombacı daha geldi defansa.

Söyledik ya sabah Geliyor gonlumuzun efendisi diye :D

Bir başka bombacı daha geldi defansa.
Heh geldi felaket tellalimiz :lol:

Babel defansa gelmiyooooo