2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 450 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11424441 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Birincisi Abouya güvenilmediği için değil başka adam bulunamadığı ve beleş olduğu için dembaba olabilir daha kesin de değil bu arada.

İkincisi kazma forvet abo değil almeyda ,edu ,nartallo ,veysel, mehmet akyüz ,guiza ,bienvenü ,Ali lukunku gib forvetlere kazma forvet denir.

Abou mevkisiz oyuncu tıpkı Talisca gibi Podolski gibi sanırım yeterli

kusura bakma ama hangi evrende seyrediyorsun maçları :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Sonumuz baldıran zehiri  :bandit:

bence mutlu sonla bitecek  :eyes
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

Demba Ba Övünç Özdem e göre Mart ayı ortasında sahalara dönecekmiş. Ancak 7-8 maç oynayabilir gibi geliyor bana. Tam bir rehabilitasyon vereceğiz demek ki...
abubakar bu ortalama ile giderse 7-8 mac oynayan demba abuyu ikiye katlar dortle carpar.

mujde var, ersan kapi gelmis, demba eli kulaginda

Çevrimdışı mylife1903

Bu arada şu rahman baba vardı ya 7 ay sakatlanmış herif
aslında chelsea ile iyi ilişkilerimizi kullanıp beleşe kiralayabiliriz 1 sezon filan
düzelmesi 6 ay sürse 2 ayda takıma alışma filan desek
şöyle bi 4-5 maç oynatabiliriz önümüzdeki sezonun ilk yarısı
rahman baba ne be, chelsi turbesi mi? iyilesmek icin giden futbolcular ip baglayip, gol atamayan futbolcular makara aciyormus

kim o yahu sakatsa iyidir gelsin bedava olur, mac basi oder Fikret baskan

Çevrimdışı atalay

Beşiktaş'a dair hiçbir şeyin, hiçbir zaman benim dilediğim gibi olmayacağını biliyor, artık bundan acı duymuyorum. Jarmusch'un dediği gibi birazcık çaldık.

Çevrimdışı sametbagan

Abou, Cenk ve Ömer varken neden halen forvet aradığımızı söyler misin? Cenk'in şu an gol kralı olduğunu hatırlatırım ligde. Demba ba yı sadece örnek verdim bir sürü isim geçti onlar ne için aranıyordu kulübede Tolga'ya arkadaşlık yapsın diye mi?
Abou'yu biz kimin yerine aldık mevkisiz Gomez'in yerine mi? Gomez orta sahada mı oynuyordu?
İşte bu yüzden abou kötü oluyor.Gomez gidince yerine Basdos veya gignac yada kuveike alsak aynı etkiyi yapabnilirlerdi belki ama abou net santrafor değil diyorum ben de
Burda hata dönüp dolaşıp yönetimin oluyor.Bunu sezon başında da söylemiştim zaten.Benim söylemek istediğim farklı şeyler.Ben de sana şöyle bi soru sorayım eğer abou yerine gomez
şl de oynasaydı aynı performansı gösterebilir miydi sence ?

Çevrimdışı eski inönü

Beşiktaş'a dair hiçbir şeyin, hiçbir zaman benim dilediğim gibi olmayacağını biliyor, artık bundan acı duymuyorum. Jarmusch'un dediği gibi birazcık çaldık.
+1

Çevrimiçi MUSTAFA_

+1903

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

İşte bu yüzden abou kötü oluyor.Gomez gidince yerine Basdos veya gignac yada kuveike alsak aynı etkiyi yapabnilirlerdi belki ama abou net santrafor değil diyorum ben de
Burda hata dönüp dolaşıp yönetimin oluyor.Bunu sezon başında da söylemiştim zaten.Benim söylemek istediğim farklı şeyler.Ben de sana şöyle bi soru sorayım eğer abou yerine gomez
şl de oynasaydı aynı performansı gösterebilir miydi sence ?
abunun attigi 3 golu icerideki kiev macinda atardi gomez. tek macta.

net santrafor degilse alma iste. onu diyoruz, aradigimiz tip degil diyoruz, anlasilmiyor mu ben kendim anlamadim simdi.

gomez gibi ceza alani icinde etkili olacak, kanat oyuncularini takip eden, ofsayt kontrolu yapan, rakip stoperleri uyutan, dolastiran bir oyuncu lazim bize. dedik iste, git al kardozoyu en kotu yani ama aciklanabilir bir hamle olur.

senin a planin gomez, b planin kardozo c planin jeku olabilir

daha iki sene once senin a planin gomez bplanin damdon

bu sene de aplani gomez bplani yok, kutunuzu acalim `abubakar`

buna kiziyoruz iste.
soyle baktim da yonetim kendi icinde tutarli, aplani tuttu tuttu, tutmadi damdon, abu, falan

simdi de telefonla joker hakkimizi kullaniyoruz `demba`

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bu taraftarın sorunu onlara dayatılan şeyler üzerinden tartışmaları döndürmesi farklı bir yöntemin ve şeklin asla olmadığına olamayacağına inandırılması, öyle güzel bir evren yaratılıyor ki o evrende yapılan her şey mükemmel ve doğru görünüyor insanlara çok absürt şeyler bile. O yüzden Atalay'ın da dediği gibi acı bile duymuyorum artık..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yahu arkadaslar Forvet alamiyoruz Paramiz yok

Varsin Rehabilite edelim Demba ba yi son 7 hafta oynasin yeterli Cebimizden 5 kurus para cikmayacak neyin tepkisi bu ?

Bir seyi de beğenin ya..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Toplamda 25 milyon € ya sattigimiz 3 adami 1 yil sonra Bedavaya ( Yillik ucretleri dahil ) geri getiriyoruz ve ortalik yangin yeri cidden cok ilginc bizim taraftarimiz..

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Yahu arkadaslar Forvet alamiyoruz Paramiz yok

Varsin Rehabilite edelim Demba ba yi son 7 hafta oynasin yeterli Cebimizden 5 kurus para cikmayacak neyin tepkisi bu ?

Bir seyi de beğenin ya..
Mitroviçi almasaydık şu an 6-7 milyon euro paramız vardı hadi bu kadar paraya adam yok kiralanacak adamda mı yok dünyada? Rodealga bile daha makül bir adamdı benim gözümde en azından hazır fit hemen katkı sağlayabilecek bir yapıda..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Toplamda 25 milyon € ya sattigimiz 3 adami 1 yil sonra Bedavaya ( Yillik ucretleri dahil ) geri getiriyoruz ve ortalik yangin yeri cidden cok ilginc bizim taraftarimiz..

beklentileri büyük çünkü. ama realist değiller. şöyle örnekleyelim asgari ücret kazanıyorsun ama Bebekde yaşam hayali kuruyorsun.

Sürekli durumu goz ardi ediyorsunuz Bonservisli adam alamıyoruz Ffp devam ediyor su sartlarda alinan isimler gayet iyi ve yeterli

Yahu rakipler bizden cok daha kotu durumda Bir tanesi 10 numara diye yana yakila dolaniyor ortada ama alamiyorlar parasizliktan oteki zaten bitmis vaziyette

Ve biz lideriz ama en cok Aglayan taraftarda biziz gerçekten cok ilginç..

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Evet birisinin ayağı kırık 6 aylığına kiralanacak maksimum vereceği katkı 1-2 ay, öbürü 3 aydır maç yapmamış toplam 5 tane defans oyuncusunun olduğu bölgeye alınıyor, diğeri zaten yerli kontenjanı doldurulsun diye alınmış. Şu üç transferinde olumlu tek bir yanı yok benim gözümde Ersan'ın önümüzdeki sene yerli kontenjanını dolduracak olması dışında.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı sametbagan

kusura bakma ama hangi evrende seyrediyorsun maçları :alala:
Kendimi tekrara giriyorum ama yine de söyleyeyim
Abou leblebici değil mevkisiz oyuncu yıpratıcı ,güçlü ,patlama gücü yüksek ,çalım atabilen ,tamamlayıcı forvet diyebiliriz.Katılıyorum o kadar para etmez ama kazma değil.

Sizin gömdüğünüz kadar kötü oynamıyor diyorum.Dönüp dolaşıp istatistik veriyorsunuz.E Gomez wolsburgta kaç dakika oynamış kaç gol atmış.Herşey istatistik ile açıklanamaz

Çevrimdışı Erdemm

Ersan da Demba Ba da her türlü kabul..
ikisi de stad yapılırken kulübün en zor zamanında iyi para kazandı, kazandırdı..
ikisi de o kupayı bu stadta kaldırmayı sonuna kadar hak ediyorlar.. (taraftar olduğum için taraftar gibi bakıyorum ne mutlu!! :) )
şampiyon olacağımıza da o kadar inanıyorlar..

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ!!!  :halay:  :lol:

Mitroviçi almasaydık şu an 6-7 milyon euro paramız vardı hadi bu kadar paraya adam yok kiralanacak adamda mı yok dünyada? Rodealga bile daha makül bir adamdı benim gözümde en azından hazır fit hemen katkı sağlayabilecek bir yapıda..
Mitrovic bence onemli bir transfer bence belki biraz daha makul bir fiyata alinabilirdi ama Cok olmasada Hirvat milli takimi forması giymiş bir oyuncuyu cok da ucuza alamazsin Suan Iyi gözüküyor mitrovic

Çevrimdışı Serhat Akkaya

beklentileri büyük çünkü. ama realist değiller. şöyle örnekleyelim asgari ücret kazanıyorsun ama Bebekde yaşam hayali kuruyorsun.
Abi yapma lütfen, en basitinden Rodaelga örneği verdim onu da mı düşünemedik? Adamın serbest kalma maddesi 1.7 milyon euroydu.
[ Son Düzenleme: 25 Ocak 2017, 12:21:25 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Evet birisinin ayağı kırık 6 aylığına kiralanacak maksimum vereceği katkı 1-2 ay, öbürü 3 aydır maç yapmamış toplam 5 tane defans oyuncusunun olduğu bölgeye alınıyor, diğeri zaten yerli kontenjanı doldurulsun diye alınmış. Şu üç transferinde olumlu tek bir yanı yok benim gözümde Ersan'ın önümüzdeki sene yerli kontenjanını dolduracak olması dışında.
Abi sen zaten bu Dunyadan değilsin , Tutup Mandzukici getirsek onada bir kilif bulur elestirirsin :evillol:

Alinma sakin abi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Abi sen zaten bu Dunyadan değilsin , Tutup Mandzukici getirsek onada bir kilif bulur elestirirsin :evillol:

Alinma sakin abi
Yok abicim alınmam ben sadece yazdım sebeplerini, sen de yorumda bulunabilirsin karşılıklı konuşuyoruz, takıldığınız ve tıkandığınız tek nokta kimse gelmiyor paramız yok ama 4,5 veriyorsun yedek oynattığın adama!
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Berat

Zubizarreta Adriano'ya talip.

Çevrimdışı tangaz

rodalleganın nesi makbul? rodallegayı yarım devre kiralayamazsın 2,5 yıllığına alabilirsin ondan sonra da seneye forvet ararsın gider belki gomezi getirirsin ondan sonrada yedek bekleyen rodallegaya yıllık 2 milyon maaş ödüyoruz çok fazla dersin. ki bu makul bir yorum olur. işte bu hale gelmemek için öyle bir hamle yapılmıyor. devre arası 6-7 milyon vereyim oyuncu kiralayayım gibi bir lükse sahip değiliz öyle yüksek kira bedeli olan adam zaten yok olanı da vermiyorlar.

şunu sürekli göz ardı ediyorsunuz. şu an ülkeye yabancı getirmek deveye  hendek atlatmaktan zor. vidaya 12 milyon fiyat çekildi fenerin talip olduğu sidorcuka 10 milyon dendi. diyelim ki bu rakamları ödeyecek kulüpler var peki oyuncular ikna oluyor mu? bana gelen bilgiler torresin türkiyeyi duyunca konuşmaya bile gerek yok şeklinde tavır aldığı şeklinde. italyadan bir iki oyuncu ismi gündeme gelmiş adamlar tr.yi duyar duymaz menajerlere NO dediği... podolskinin ailesi kaçtı gitti adam japonyada takım arıyor ailesi ile yaşamak için.

Çevrimdışı atalay

Bahsettiğim Sócrates, yazdıklarımı okurken başını sola çevirdiğinde görebileceğin yüz. Fakat her ikisi kadar cesur ve kararlı olabildiğimizi sanmıyorum. @Serhat Akkaya

Etiketler: