2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 459 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11417153 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

talisca sahte 9 oynasın yahu o da olumlu  :D

neden öyle gizli saklı işlere kalkışsın direkt 9 oynasın gol kralı olur kesin  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Bishamon

Ekici TS'de kalmak istiyormuş  :lol:

Çevrimdışı ekrembaser

neden öyle gizli saklı işlere kalkışsın direkt 9 oynasın gol kralı olur kesin  :icool:

Abi sen cezalı mısın değil misin vizyonteleye döndü Zeki Mürende bizi görüyo muya döndü biz senin mesajları görüyoruz sen bizimkileri görebiliyo musun?

Çevrimdışı Culpable

dolar ve euro bugunde %2.5 prim yapmis try karsisinda
usdtry 3.74  eurotry 3.93e  dayandi

basin bakalim eurolari kontratlara    ilerleyen gunlerde ne yapicaksiniz

bu   dolar ve euro kuruna hicbir ozel sektor dayanamaz bircogu  batar
 zaten batik olan kulupler mi ayakta kalicak :)

memleket elden gidiyor  siz transfer pesindesiniz birakin yapmasinlar doviz borclanmasinlar

Çevrimdışı mylife1903

memleket elden gidiyor  siz transfer pesindesiniz birakin yapmasinlar doviz borclanmasinlar
Bizim yonetim hep ikimilyonluk borclandigi icin sikinti yok abi,

Çevrimdışı tangaz

Abi sen cezalı mısın değil misin vizyonteleye döndü Zeki Mürende bizi görüyo muya döndü biz senin mesajları görüyoruz sen bizimkileri görebiliyo musun?

sen hiç ceza yemedin mi? ceza usul ve esaslarını bilmiyormusun?  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bu vatandaşın 50 liralık benzin alıyoruz hikayesine benziyor abi  :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Aynen öyle, yarın öbür gün Fikret Orman bırakıp gitse o kadar borcu yüklenecek kimi bulacağız acaba. Mevcut şirket yönetimlerinin hiçbirinin yaptıkları yapmadıkları borçlardan sorumlu olmadıklarını tekrar hatırlatırım. Ben burada elli defa yazdım bunları neden euro ile sözleşme yapıyoruz yapıyorsak neden sabit kur ifadesi koymuyoruz sözleşmelere diye ama hep bi savunulacak nokta bulundu, otomotive hizmet veren bir firmayız ve kısa uzun vadeli sözleşmelerde fiyat anlaşamalarının içine bir kur ibaresi ekleniyor, ucu açık bir sözleşmenin mevcut ekonomik koşullarda kulübe hiç bir faydası yok.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bence de Raket gibi ayağı armut gibi kafası var, çok gol atar abi  :evillol:

Çevrimdışı Culpable

Sabit kur dedikodulari duymaya basladim
bosver bunun konusulmasini dusunulmesi bile felaket

boyle birsey olursa  harbi   kurtulus olmaz yunanistandan beter oluruz 
yunanistani avrupa kurtardi  bizi kimse kurtarmaz

saka maka bir yana   su ulkenin ekonomisini goruyorsan  degil 20m verip bonservis almak  5milyon verip bonservis almam

yillik verecegim ucretde 1milyonu gecmez     daha fazla isteyen  gitsin baska takimda yada ulkede oynasin

abou 13milyon tl ye  snijder 20milyon tl aliyor birsenede

moderasyondayken butin mesajlari görebiliyorsun abi lakin senin mesajin bir Denetçi veya Yönetici tarafindan onaylanmadan hic bir uye göremiyor

Cezanin sikintisi su bazen mesajin 10 dakika 15 dakika sonra falan yayınlanıyor cunku her dakika aktif olmuyor cogu Yonetici veya denentci tabi ozamana kadar sayfa gecmis oluyor sicak sicagina yorumunu gorememis oluyor uyeler :bandit:

Tecrübe konusuyor burada :D :bandit:

Oyuzden hep söylüyorum @Necmi abi ile @MURAT abiye denetci veya yonetici seçerken Forumda cok aktif olan uyeleri secin diye
[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 14:15:39 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Gidişat o yönde gerçekten.

Bu güneşe kar dayanmaz.

Çevrimdışı tangaz

Biz neler cekiyoruz anlamissindir artik :D :tabe:

@Yunus Emre Dökmeci ben titiz adamım dikkat ederim bir keresinde senin kaleciye çöp dedim die ceza yemiştim (ki hiç aklıma gelmemişti o kelimenin ceza sebebi olabileceği yoksa demezdim.) şimdide bu antalya başkanına i.melih gökçekteki i'li sıfatı yazdım die ceza aldım aklıma gelmedi o adam için telef edileceğim yoksa ceza yiyeceksem okkalı bir yapıştırır öyle yerdim  :D

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi az daha ikinsan diyeceksin ki bas skat metin albayrak dusundu tasindi ve bu ikiliyi bilerek, planlayarak yaratti. Abu daha iki metre onune pas atamiyor abi, bursaspor macinda ggye verdigi pas, kaleye 3bant bilardo gibi giriyordu, abudan sagina soluna pas vermesini degil, dogru yerlere dogru zamanda kosup golleri siralamasini bekliyoruz.
biz farklı maçlarımı izliyoruz abartmaya ama meraklısınız son maç sadece yeniden izle bakalım dediğin gibimi :alala: @mylife1903
birini gömmek istediğinizde gömüyorsunuz iki tane hatalı pas verdi diye adamın adını kazmaya çıkardınız siz herhalde ilerde her siyah renkde gördüğünüzü atiba sanıyorsunuz herhalde :alala:

Çevrimdışı Culpable

Gidip biraz market alisverisi yapin ozellikle  uzun sure dayanabilen kuru gida ..

bankada nakitiniz varsa birazini cekin  yastiginizin altinda dursun .

suan sorun Bizim ulkemizde gorunuyor gibi olsada   Birileri  global balona  igneyi yaklastirmaya basladi patlatti patlaticak

bu balon patlatilirsa  global anlamda  bugune kadar gelmis gecmis en buyuk krizi goruruz

daha once  doviz borclanmayin diye uyardim simdide krize hazirlikli olun diye uyariyorum :)

Çevrimdışı tuncaboylu

Sabit kur dedikodulari duymaya basladim
bosver bunun konusulmasini dusunulmesi bile felaket

boyle birsey olursa  harbi   kurtulus olmaz yunanistandan beter oluruz 
yunanistani avrupa kurtardi  bizi kimse kurtarmaz

saka maka bir yana   su ulkenin ekonomisini goruyorsan  degil 20m verip bonservis almak  5milyon verip bonservis almam

yillik verecegim ucretde 1milyonu gecmez     daha fazla isteyen  gitsin baska takimda yada ulkede oynasin

abou 13milyon tl ye  snijder 20milyon tl aliyor birsenede

Medya çok komik:

Mesela Milliyet dolar yatay seyir izlerken "Doları görenler şaşırdı" tarzı haber illa ki oluyor web sayfasının manşette.

Tüm zamanların rekorunu kırdığında, ekonomi sayfasında bile yazmıyor.

Neyi saklamaya çalışıyorlar şu devirde, inanılmaz cidden.

Çevrimdışı ekrembaser

sen hiç ceza yemedin mi? ceza usul ve esaslarını bilmiyormusun?  :bandit:

Yok abim bilmiyorum ceza yemedim hiç

@Yunus Emre Dökmeci ben titiz adamım dikkat ederim bir keresinde senin kaleciye çöp dedim die ceza yemiştim (ki hiç aklıma gelmemişti o kelimenin ceza sebebi olabileceği yoksa demezdim.) şimdide bu antalya başkanına i.melih gökçekteki i'li sıfatı yazdım die ceza aldım aklıma gelmedi o adam için telef edileceğim yoksa ceza yiyeceksem okkalı bir yapıştırır öyle yerdim  :D
Okkali yapisririrsan Moderasyonla kurtaramazsin ama , 15 gun NO POST yersin belki daha fazla :tabe:

Diyorum ya Tecrube konusuyor burada :D

Çevrimdışı tangaz

Medya çok komik:

Mesela Milliyet dolar yatay seyir izlerken "Doları görenler şaşırdı" tarzı haber illa ki oluyor web sayfasının manşette.

teğet geçiyor algısına kalkışıyorlar da bildiğin içimizden geçiyor
[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 14:24:53 tangaz ]

Çevrimdışı ekrembaser

moderasyondayken butin mesajlari görebiliyorsun abi lakin senin mesajin bir Denetçi veya Yönetici tarafindan onaylanmadan hic bir uye göremiyor

Cezanin sikintisi su bazen mesajin 10 dakika 15 dakika sonra falan yayınlanıyor cunku her dakika aktif olmuyor cogu Yonetici veya denentci tabi ozamana kadar sayfa gecmis oluyor sicak sicagina yorumunu gorememis oluyor uyeler :bandit:

Tecrübe konusuyor burada :D :bandit:

Oyuzden hep söylüyorum @Necmi abi ile @MURAT abiye denetci veya yonetici seçerken Forumda cok aktif olan uyeleri secin diye

Anladım teşekkürler kardeşim sen tecrübelisin tabi en ince detayına kadar hakimsin olaya

Çevrimiçi Necmi

Ne kadarlık bir bonservis konuşuluyor @Necmi abi?
:dontknow:
sadece dedikodu var başka bir şey duymadım

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Medya çok komik:

Çünkü dolar arttı dolar şu kadar oldu diye yazanları vatan haini ilan ediyorlar sosyal medyada :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Yok abim bilmiyorum ceza yemedim hiç

milli formayı giyme zamanın gelmiş dilersen özelden taktik vereyim. milli forma garantili. yok ben en iyilerle çalışırım diyorsan Yunus Emre kardeşimiz hızlandırılmış kurs verir  :D

Anladım teşekkürler kardeşim sen tecrübelisin tabi en ince detayına kadar hakimsin olaya
:bandit: :bandit: :s20:

Foruma hafta belki ayda bir ugrayan 400-500 iletili yönetici ve denetciler var bana cok garip ve sacma geliyor bu durum

Denetci olabildiğince aktif olacak ki hemen mudahale edecek olaya

Herkes ve hersey @Necmi abinin tekelinde En aktif Yönetici o , ama @Necmi abiye sorarsan bütün denetçiler online ve olaylara hakim Whatsapptan herseyi bildiriyorlarmis ona..
[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 14:25:34 Yunus Emre Dökmeci ]

Etiketler: