2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 455 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11416827 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağatay

Bir mesajda o kadar çok spoiler verdin ki, illa birisi kızacaktır.  :evillol: :evillol:

walla o kadar çok spoiler yedim ki şu diziyi izlerken
artık küfür yersek de napalım yapacak bi şey yok  :evillol:
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı sozkul

Kira işi de tam karmaşa
Yani o da cok maddeli oluyo
Mesela bizim talisca normalde 2 yıllık, ama normalde :)
Mesela bu yıl bitti, benficaya başka kulup dediki 15 e sat bana
Benfica bize soruyo, alıyomusun 25 e ? Hayır
O zman ben 15 e sattum gitti x kulube
Biz de arkasından el sallıyor
Noldu iki yıllık kira, olmadı
Şartlar boyle cunku, satış hakları var bu sezon sonu da (alan olursa)
Ama varsa 25 imiz direk bizde, o alım hakkı da bizde var
Kontrat işi tam çorba iş yani
Gomez de oyle gitti işte, kontrat kompedanı olmuş bu gavurlar :)
Biz de oğreniyoz da vakit alıyo, tecrübe

O kadar acımasız olamaz, başkasına 15 e satıyorsa biz 15 ödediğimizde öncelik bizde olmalı, ama Talıisca'nın kimi isteyeceğide önemli parametre, diğerini isterse  yapacak birşey yok, furbolcuyu ikna etmekde bizim sorumluluğumuzda.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şu Fenerbahçe Aatıf'ı itelemeden, biz Oclay'ı Trabzonspor'a satmalıyız.

Bazen rakibinin oyuncu almasını engellemek taktik olabilir, ama bazen de oyuncu satmalarını engellemek de taktiktir.

Trabzonspor'un bir kanat arayışı olduğu belli. Fenerbahçe'den Atıf Şeyşu'yu alırlarsa, Fenerbahçe durduk yere 3.750 bin euro (Atıf'ın 2.5 yıllık maaşı) tasarruf etmiş olacak.

Atıf'ı başka kimseye satamaz bunlar.

Yani Olcay'ı Trabzonspor'a satmak epey avantajlı:

1- Hem bizim kasaya 2 milyon euro'ya yakın para sokacak,
2- Hem Olcay'a 1.5 senede verilecek 2.2 milyon euro'dan tasarruf edilecek.
3- Hem de Fener'e 3.750 bin euro girmiş olacak.

Çevrimdışı tangaz

yönetim uyuma taraftara sahip çık  :D

sabah beri mesajlarımı hiç bir yönetici onaylamıyor. kaldırıverin şu cezayı yahuu 48 saate yaklaşmıştır boykoya bi laf ettim 3 gün ceza antalya başkanına bi laf ettim ona da 3 gün ceza. bi hesap hatası yok mu sizcede kendi oyuncumuza laf ettiğimde verdiğiniz cezayı bu zata laf ettim die vermek düpedüz zalimlik  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı OrhanAker

Hiç haber yok ya böyle transfer dönemimi olur :D

Çevrimdışı sozkul

antalya baskanina  ne diye hitap edelim beyefendi felan mi :)

Moderasyona alınman için şikayet ederim o zaman  :)

Çevrimdışı sozkul

İngilştere'de AB üyesi ülkelerin oyuncularında milli olma şartı aranmıyor.

Brexit yolda, yeni gelenler o hakka sahip olmayabilir.

Çevrimiçi Samet Demir

Dudu transferi ne oldu acaba alırız umarım şu çocuğu.
Aliexpres^den siparişi verdik.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı OrhanAker

Aliexpres^den siparişi verdik.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesin takılır gümrükte :D

Çevrimdışı Alper1903

Kesin takılır gümrükte :D

Takilmasa bile gelmesi yazi bulur  :D

Çevrimdışı tangaz

müthiş bomba transfer dedikoduları paylaşacaktım ama cezalı olduğum için duyuramıyorum sevgili forum üyelerine  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi underworld

forveti de geçtim devre arası gelse şu pigme başka bi şey istemiyorum
tam da hoca nın istediği pivot forvet tipi
166 santimetre
yok yok büyük görünsün biraz
1660 milimetre
Mertens 1,69

Çevrimiçi underworld

Dudu gelsin Dudu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

müthiş bomba transfer dedikoduları paylaşacaktım ama cezalı olduğum için duyuramıyorum sevgili forum üyelerine  :D
Hiç el atma o işlere :) Sosyalkartaldan beter yaparız seni, ismine cismine bakmadan :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Bishamon

Ozelden paylaş madem

Çevrimdışı ekrembaser

Hiç el atma o işlere :) Sosyalkartaldan beter yaparız seni, ismine cismine bakmadan :D

Duyumcular tarafından en çok kandırılan taraftar olmamıza rağmen %70 lik bir oranla gelişmeleri takip ediyormuşuz. Bu konuda birinci olmuşuz taraftar zevk alıyo isim duymaktan gerçek mi değil mi umrunda değil :)

Çevrimdışı zekotha

Çevrimdışı mylife1903

Abi moderaysondayken guzel taraf yazdigin yazi girmizi cikiyor sankim boylem sana ozelmis gibin. Kotu tarafi forumu takip etmek Zorlasiyor, mesaja emek veriyon ama o arka sayfada kaliyor falan.

Yahu @Necmi abi su iletilers istatistik eklesenize yahu gizli oylama yapalim mesele en cok iletisi begenilen uyeye bilet devre yapilsin iletilerine negatif enerji yukleyip aynsonunda eksi koleksiyonu yapan uyeye de gumus semsiyebodulu verelim

Çevrimdışı tangaz

demek soysalla bir tutacaktınız beni, o kadar birlikte kürek sallamışlığımıza rağmen hemde  :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

demek soysalla bir tutacaktınız beni, o kadar birlikte kürek sallamışlığımıza rağmen hemde  :D
Bu işin şakası yok dostum :) Burada ne kelleler gitti transfer zamanında, ha bir eksik ha bir fazla, herkes ayağını denk alacak :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kalyoncu

Aboubakar > Eto'o

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bir şans daha verilmeli. Yazıktır o kadar emeği, yazıp çizmişliği var. @Necmi abi  :evillol:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tangaz

Bir şans daha verilmeli. Yazıktır o kadar emeği, yazıp çizmişliği var. @Necmi abi  :evillol:

ADAMSIN  :claps: @İsmail Özyurt

Çevrimdışı tangaz

Bu işin şakası yok dostum :) Burada ne kelleler gitti transfer zamanında, ha bir eksik ha bir fazla, herkes ayağını denk alacak :D

kıracam o ekskavatörünün dişlerini  :iwantattention:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Aboubakar > Eto'o
talisca sahte 9 oynasın yahu o da olumlu  :D

Etiketler: