2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11497653 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Mahmut

Omerou'yu bile savunanlar var ilginç gerçekten diyecek bir söz yok. Sen töreyi 3 milyona kiraladım diye bayram edeceğine yönetim satsaydın 7-8 e şimdi rahattık. Okadar plansızlar ki. Hep şansa gittiler transferde, geçen sene şansa atiba sakatlık yaşamadan sezonu tamamladı o oldu bu oldu denk geldi, gelmeyince böyle 5 senedir stoper ararız.

Forvete de yok mu şöyle bi chelseaden kiralık para vermeden onu da biz övelim yönetim devam etsin.

Geçen sene tolga eleyimce bizi ben her maçta ıslıklamalıyız yoksa gitmez, sene sonu şampiyon olursak uzatırlar aman ha dediğimde, yok olur mu öyle şey takımı bozucaksınız, yönetim biletini kesti tolga bir daha oynayamaz dediler. Tolga 2019'a kadar bizimle. Farkettiniz mi bilmem. Siz yönetimi savundukça böyle adamlar oh oh istediğimizi yaparız bunlar da susar modunda

Tolgayı niye satamadık Real Madrid'e 100m yahu işte plansızlık ah yönetim ah. Kardeşim adamlar almıyorlar 7-8m verip neyin plansızlığı.
Chelsea den ne fenalık gördünüz anlamadım ki aldık Demba Ba yı 13e sattık daha ne istiyorsunuz harbi.

Kardeşim asıl eleştireceğin transfer Boyko, 3.3m para verdik 3.kaleci seviyesine kadar düştü ve hiç ümit falan da vermedi daha Tolga'dan kaleyi alamadı. Tolga'ya gelene kadar Boyko'yu ıslıkla daha bundan kaleyi alamadın diye sonra Tolga'yı ıslıkla çok istiyorsan. @canU

Çevrimiçi Mehmet57

Keske Lamine Sané'yi alsaydik. Bedava gitti Bremen'e. Devre arasi istiyorduk. Aradigimiz ozelliklerde lider stopperdi.

Çevrimdışı Çağatay

12 yabancımız var. (Miloseviç giderse 11 olur.)

Ben olsaydım 1 yabancı hakkımı Atiba'ya alternatif bir oyuncu alarak kullanırdım. O bölgede sıkıntı var ve bu çok fazla dillendirilmiyor maalesef.

Bir ara G.İnler konuşulduğu zaman umutlanmıştım sonra onunla ilgili haberler de kesildi.

omerue da bir ara konuşulmuş sonrada kesilmişti bak şimdi alıyoruz adamı
inler de öyle olabilir son dk da
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Tolga

omerue da bir ara konuşulmuş sonrada kesilmişti bak şimdi alıyoruz adamı
inler de öyle olabilir son dk da
Omerou'dan sonra bir stoper ve forvet daha gelirse 14 yabancıyı tamamlamış oluyoruz ki Miloseviç'in gideceğini düşünerek söylüyorum.

Orta saha için kontenjanımız kalmıyor yani. :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağatay

Omerou'dan sonra bir stoper ve forvet daha gelirse 14 yabancıyı tamamlamış oluyoruz ki Miloseviç'in gideceğini düşünerek söylüyorum.

Orta saha için kontenjanımız kalmıyor yani. :)

boyko da giderse olabilir o orta saha
yani anlayacağın dıdısının dıdısı olursa şeettiğimin şeyi oluyor  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Şöyle bir yorum buldum ne kadar doğru  :claps:
Bence 4. stoper Tosic yazıp bir free sol bek kovalamak daha faydalı olurdu Omeruo yerine.
Tosiç dün sol bekte iyi oynayınca bu plandan vazgeçildi sanırım.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

boyko da giderse olabilir o orta saha
yani anlayacağın dıdısının dıdısı olursa şeettiğimin şeyi oluyor  :D
Boyko kaldı geçmiş olsun :evillol:

Çevrimdışı canU

Tolgayı niye satamadık Real Madrid'e 100m yahu işte plansızlık ah yönetim ah. Kardeşim adamlar almıyorlar 7-8m verip neyin plansızlığı.
Chelsea den ne fenalık gördünüz anlamadım ki aldık Demba Ba yı 13e sattık daha ne istiyorsunuz harbi.

Kardeşim asıl eleştireceğin transfer Boyko, 3.3m para verdik 3.kaleci seviyesine kadar düştü ve hiç ümit falan da vermedi daha Tolga'dan kaleyi alamadı. Tolga'ya gelene kadar Boyko'yu ıslıkla daha bundan kaleyi alamadın diye sonra Tolga'yı ıslıkla çok istiyorsan. @canU

Boyko beni iki sene üstüste avrupadan elemedi. Neden ıslıkliyim boyko'yu gider yönetimi ıslıklarım 6 ay sonra dağılan takımdan kaleciye 3.3 verdi diye.

Sosa örneği var, 7-8 verip almıyorlarsa Töre'yi satma, at a2'ye getirirsen gidersin getiremezsin ya özür diler kalırsın ya a2 de çalışırsın. Bu kadar basit. Mundar ettik Töre'yi. Adamlar kanatlara kaç adam aldı, Töre'nin oynaması düşük ihtimal yedel bekler seneye döner. Bir daha da satamayız. Üstüne şimdi omerou gibi saçma transferler yapmak zorunda kalıyoruz. Daha bunun forvet transferi olucak bakalım oraya kim gelecek. Mehmet battad demiş biri bence yönetim düşünsün.

Çevrimiçi Mehmet57

Zamaninda Chelsea Jeffrey Bruma'yi almisti genc yasta. Heryere kiraliyordu. Arnesen Hamburg'a almisti. Cok kotuydu, rezil oynuyordu. PSV aldi, sonucta yasi daha genc futbolcuydu. Ne oldu? Seneler sonra PSV defansinin bel kemigi oldu, 15 milyon euroya Wolfsburg'a gitti.

Omeruo yetenekli, sende Necip yerine Omeruo oynayacaksa bu her daim bir ilerleme.

Çevrimdışı onurturan

Tosiç dün sol bekte iyi oynayınca bu plandan vazgeçildi sanırım.

tosiç stoperde dün sol bekte oynadığından 3 kat dahga iyi oynuyor..
ortaları çok yetersiz dün çok istekliydi tamam ama sol bekte kullanmamalıyız tosiçi..

Çevrimdışı tuncaboylu

Boyko beni iki sene üstüste avrupadan elemedi. Neden ıslıkliyim boyko'yu gider yönetimi ıslıklarım 6 ay sonra dağılan takımdan kaleciye 3.3 verdi diye.

Sosa örneği var, 7-8 verip almıyorlarsa Töre'yi satma, at a2'ye getirirsen gidersin getiremezsin ya özür diler kalırsın ya a2 de çalışırsın. Bu kadar basit. Mundar ettik Töre'yi. Adamlar kanatlara kaç adam aldı, Töre'nin oynaması düşük ihtimal yedel bekler seneye döner. Bir daha da satamayız. Üstüne şimdi omerou gibi saçma transferler yapmak zorunda kalıyoruz. Daha bunun forvet transferi olucak bakalım oraya kim gelecek. Mehmet battad demiş biri bence yönetim düşünsün.
Dostum, git kimi istiyorsan ıslıkla.

3 milyon euro'ya kiralanan adamı 7'ye satmadı diye eleştirirken, zaten mantığınla değil duygularınla hareket ediyorsun demektir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

@can Yarın West Ham - Chealse maçı var saat: 22:00'da. Bakalım Gökhan Töre . Bizde ki gibi el kol sallayarak gezecek mi sahada  :biggrinking:

Çevrimdışı tuncaboylu

tosiç stoperde dün sol bekte oynadığından 3 kat dahga iyi oynuyor..
ortaları çok yetersiz dün çok istekliydi tamam ama sol bekte kullanmamalıyız tosiçi..
Bence de stoper düşünülmeli Tosiç. Ama dediğim gibi sol bekte bu oyunu oynayacaksa, yedek sol bek olarak düşünülmesi mantıksız değil.

Çevrimdışı Ayberk

Kadroda 1 yerli kalecinin olması zorunluluğu varken ve Türkiye'de alabileceğin başka bir kaleci yokken Tolganın kadroda tutulması mantıklı bir karar. Fabricio hazırlık maçlarında verdiği izlenimi devam ettirirse 1. kalecimiz olur
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Çağatay

Boyko kaldı geçmiş olsun :evillol:

keşke kadroda bir tane türk kaleci bulundurma zorunluluğu yerine
sadece 1 tane yabancı kaleci bulundurma zorunluluğu olaydı
 :bandit: :bandit: :bandit: :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Mahmut

Elemedi çünkü oynayamıyor ki çünkü Tolga'dan da kötü, sen hata yapacak adama böyle baskı yaparsan adam der ki ben zaten oynamazsam hata da yapmam, taraftarla aram bozulmaz oh kebap. Yönetimi ıslıkla bakayım diyecek ki kardeşim siz ben boykoyu alırken göbek atmadınız mı o transferde hem yönetimin hem taraftarın suçu var o dönem forumdaki durumu unutmuyorum.

Omeruo ya saçma diyorsun sonra mehmet batdal düşünsün diyorsun, sıfır potansiyelli Ömer Şişmanoğlu tadında bir forvet işte.

Ben de Töre konusunda geçen sene gördüklerimden sonra Necmi abi gibi düşünmeye başladım, bu adam bu sisteme bu takımda yararlı olamıyor tutulmasının bir anlamı yok, inşallah hızlı oyunuyla westhamda birşey yapar da az daha para getirir başka ümidim yok.

Çevrimdışı b.damatoglu

Omeru yu erken aldık. Boşuna 15 gün yarı maaş vereceğiz.

Biraz daha beklemeliydik, Ağustos 28-29 gibi alırdık.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sağduyu

Dünkü maçın gerçekleri;

1. Tosiç ten ne 4. stoper, ne 2. sol bek ne de Beşiktaşa topçu olur.
2. Olcay dan ancak 2. yedek, Tolgay dan da 8 numara pozisyonunda Oğuzhana yedek olur.
3. Gökhan Törenin yeri dolmamış
4. Santraforumuz yok
5. Kalede Fabri tutmazsa hem lig hem Avrupa da işimiz yaş tır.
6. Gökhan Töre, Sosa ve Gomes olmayınca, Oğuzhan Oğuzhan olamıyor. Aynı milli takımdaki gibi.
7. Atiba da düşüş var.
8. Defansın ağırlığı büyük maçları kaldırmıyor

Sonuç;

1.Herhangi bir stoper değil, süratli stoper lazım
2.Süratli bir kanat alınmazsa büyük maçlarda tıkanır oyun
3.Sol bekte tek Adrianoyla işler yürümeyebilir. Sol bek lazım
4.Santrafor transferinde hata payı yok. En iyisi şart

Bir de, Yönetim bir muhasebe yapmalı; stoper transferinde yapılan pazarlıklarla sağlanan tasarruf "Süper Kupa" dan fazla mı?
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı sallapati

Sosa da elde tutulamazsa yonetime tepki artar.. Gomez de umarim gelir. 15 gun kaldi.. Versin artik kararini

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Canım sıkıldı Gil'in maçını izliyorum :icool:
İşsizlikten çin ligine mi sardın :evillol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sosa da elde tutulamazsa yonetime tepki artar.. Gomez de umarim gelir. 15 gun kaldi.. Versin artik kararini

vermiş zaten bize gelmemek için uğraşıyor adam

Çevrimdışı Bishamon

Dünkü maçın gerçekleri;

1. Tosiç ten ne 4. stoper, ne 2. sol bek ne de Beşiktaşa topçu olur.
2. Olcay dan ancak 2. yedek, Tolgay dan da 8 numara pozisyonunda Oğuzhana yedek olur.
3. Gökhan Törenin yeri dolmamış
4. Santraforumuz yok
5. Kalede Fabri tutmazsa hem lig hem Avrupa da işimiz yaş tır.
6. Gökhan Töre, Sosa ve Gomes olmayınca, Oğuzhan Oğuzhan olamıyor. Aynı milli takımdaki gibi.
7. Atiba da düşüş var.
8. Defansın ağırlığı büyük maçları kaldırmıyor

Sonuç;

1.Herhangi bir stoper değil, süratli stoper lazım
2.Süratli bir kanat alınmazsa büyük maçlarda tıkanır oyun
3.Sol bekte tek Adrianoyla işler yürümeyebilir. Sol bek lazım
4.Santrafor transferinde hata payı yok. En iyisi şart

Bir de, Yönetim bir muhasebe yapmalı; stoper transferinde yapılan pazarlıklarla sağlanan tasarruf "Süper Kupa" dan fazla mı?
Tosic ve Olcay dün en iyi oynayanlar arasindaydı.Neden yedek bile olamıyorlar?

Çevrimdışı Tolga

İşsizlikten çin ligine mi sardın :evillol:

Biraz Gil'i izleyeyim dedim 1-1 ken kapattım :icool:

Çevrimdışı cursedofdragon

ooo omerou almışız süper transfer.

Çevrimiçi MUSTAFA_

BTD 2-3 güne belli olacak yazmış...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: