2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 141 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11499234 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı saricasi

Omeruo lig ıcın iyi biz de bu tip stoper yoktu,c.ligi icin yetersiz tabi bnce milo gidecek daha iyi stoper gelcek bana sorarsanız lazıo daki stoper gelcek, aslında gil iyi stoper ama bize o tip oyuncu var  ama yinede teminat verilip alınabilir seneye para olcak neden teminat verilmiyor onuda anlamadım, gil tutar cunku brezilyalı.demek istedigim omerua katkı saglar ve kesin olarak soluyorum 1 stoper daha gelcek,hatta dunku kupa yı alamadıgımızdan 1 oyuncu fazla alcaz normal planlamada.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Omeruo cok iyi hamle oldu. Kimse elestirmesin lutfen. Bu adami gecen sene sirf bize karsi izlemis olanlar forumda "alinmali, keske alinsaydi, aradigimiz stopper" diyordu. Hizli, hamleli, akilli genc bir stopper. Dun Necip'in yerine Omeruo oynasaydi o ilk golu yemezdin.

Omeruo + Gil iyi olur. Gil-Rhodolfo/Omeruo olur, yedek Marcelo/Tosic.

@Mehmet57  Abi Gill'i alamıyoruz zaten, adamlar satın alma opsiyonu için 4-4,5 arası para ıstıyorlar . nasıl alcaz onu ?

Çevrimiçi Savaş

Transferin başarısı sezon sonunda belli olur siz neyin derdindesiniz ki suanki transferler Adriano ve GG kagıt üstünde çok iyi, Fabri kagıt üstünde risk transferi. Bir de transfer dönemi daha bitmedi 15 gün var. @Savaş
Lig başlıyor arkadaşım. Allah aşkına daha 15 gün var demeyin artık ya! Allah aşkına ya!! 15 gün sonra alacağın adamı kac maç sonra oynatabileceksin takımda?

Bir ay evvel iki ay evvel aldığın Gökhan Adriano Aras daha takıma giremedi farkındasın değil mi?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı brkntcnr

Forumda eleştirinin dışında aşırı derecede bir panik havası var. Sanki dünkü maç yüzünden şampiyon olamayacakmışız gibi falan bakılıyor. Eleştirileri ayrı tutuyorum bence de yönetim çok geç kaldı. Transferler Ağustos başında bitmiş olmalıydı.
Ama dünkü maçın gazına gelip karaları bağlamaya da gerek yok. Dünkü kadromuz yedek ağırlıklı bi kadroydu. Ve dünkü kadrodan 5-6-7 oyuncu ilk 11 de olmayacak. Tolga, Necip, Tosic, Beck, Kerim, Cenk, Tolgay(Sosa' ya bağlı) hatta Rhodolfo iyi bir şekilde dönerse Marcelo bile ilk 11 oynayamayacaklar bence. Bu oyuncular hamle oyuncuları olarak kalacaklar, veya sakatlık ceza olursa devreye girecekler. Ve biz dün bu yedek kadroyla çıkıp as kadrosuyla çıkan, tüm silahlarını sahaya süren galatasaraya karşı 120 dakikalık maçta 100 dakika üstün oynadık, onlardan çok daha fazla fırsat yakaladık, penaltılarla kaybettik. Yani karamsarlığa gerek yok diye düşünüyorum kupayı alamadık belki ama sonuçta hala ligin en net favorisiyiz. İki transferle yine galatasarayı içeride dışarıda yeneriz. Hatta bu sezon daha net oynayıp daha çok ezerek yenebiliriz.
 ''Fabri(Boyko) - Gökhan - Marcelo - Transfer - Adriano - Atiba - Oğuzhan - Sosa - Olcay - Quaresma - Transfer '' ilk 11' i, ilk 11' i zorlayacak Beck, Marcelo, Aras, Tolgay, Ömer, Kerim, Cenk, gibi hamle oyuncularıyla da bu ligi çok daha rahat götürürüz. Rahat olun  :ok: :ok: :ok:

Çevrimiçi Mehmet57

O Omeruo videosunun daha beterini Ersan ve Marcelo icin yapabilirsin.

Çevrimdışı atalay

Stoper tandemi, partner uyumundan ve genel savunma organizasyonundan bağımsız değerlendirilemez. X majör bir stoper yada doğru bir organizasyon yanındaki ismin performansını da bir tık yükseltebilir. X, oyununun ihtiyaçları, doğru bir organizasyon?

Çevrimiçi Mehmet57

ben locadianın bir kaç maçını izlemiştim bu sene beğenmiştim aslında en iyi refere edecek arkadaşımız @Mehmet57 olsa da bir yorum alsak

Berbat futbolcu. Santrofor olarak yetersiz, kanat olarak ortasi yok. Psv seviyesinde degil, uzak durmali.

Çevrimdışı brkntcnr

Omeruo cok iyi hamle oldu. Kimse elestirmesin lutfen. Bu adami gecen sene sirf bize karsi izlemis olanlar forumda "alinmali, keske alinsaydi, aradigimiz stopper" diyordu. Hizli, hamleli, akilli genc bir stopper. Dun Necip'in yerine Omeruo oynasaydi o ilk golu yemezdin.

Omeruo + Gil iyi olur. Gil-Rhodolfo/Omeruo olur, yedek Marcelo/Tosic.
Katılmıyorum. Genellikle zaten burada bir maça bakıp yorum yapılıyor. Anadolu oyuncuları bize karşı daha istekli, daha iyi oynuyorlar şampiyona karşı oynadıkları için. Eto'o gibi büyük kariyerli bi oyuncu bile Beşiktaş dışında herkesi yeneriz dedi geçen sezon. Aynı Omeruo beğenenler Eren' i biz alalım falan da dediler çünkü bize karşı çok iyi oynadı. Ama dün gördük. Senede 12-13 tane anca atacak. Ayrıca dün yediğimiz golde Necip yerine Omeruo olsa o golü yemezdik. Ama bu Omeruo' dan değil, Necipten kaynaklanan bir şey. Çünkü yoktan pozisyon yaratıp golü hediye etti resmen. Yani mesele Omeruo değil, Necip olduğu için kimi koyarsan koy öyle bir saçma hareket yapmazdı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Forumda eleştirinin dışında aşırı derecede bir panik havası var. Sanki dünkü maç yüzünden şampiyon olamayacakmışız gibi falan bakılıyor. Eleştirileri ayrı tutuyorum bence de yönetim çok geç kaldı. Transferler Ağustos başında bitmiş olmalıydı.
Ama dünkü maçın gazına gelip karaları bağlamaya da gerek yok. Dünkü kadromuz yedek ağırlıklı bi kadroydu. Ve dünkü kadrodan 5-6-7 oyuncu ilk 11 de olmayacak. Tolga, Necip, Tosic, Beck, Kerim, Cenk, Tolgay(Sosa' ya bağlı) hatta Rhodolfo iyi bir şekilde dönerse Marcelo bile ilk 11 oynayamayacaklar bence. Bu oyuncular hamle oyuncuları olarak kalacaklar, veya sakatlık ceza olursa devreye girecekler. Ve biz dün bu yedek kadroyla çıkıp as kadrosuyla çıkan, tüm silahlarını sahaya süren galatasaraya karşı 120 dakikalık maçta 100 dakika üstün oynadık, onlardan çok daha fazla fırsat yakaladık, penaltılarla kaybettik. Yani karamsarlığa gerek yok diye düşünüyorum kupayı alamadık belki ama sonuçta hala ligin en net favorisiyiz. İki transferle yine galatasarayı içeride dışarıda yeneriz. Hatta bu sezon daha net oynayıp daha çok ezerek yenebiliriz.
 ''Fabri(Boyko) - Gökhan - Marcelo - Transfer - Adriano - Atiba - Oğuzhan - Sosa - Olcay - Quaresma - Transfer '' ilk 11' i, ilk 11' i zorlayacak Beck, Marcelo, Aras, Tolgay, Ömer, Kerim, Cenk, gibi hamle oyuncularıyla da bu ligi çok daha rahat götürürüz. Rahat olun  :ok: :ok: :ok:
Katılıyorum. Aras skora katkı yaparsa, çok net galibiyetler göreceğiz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı wbishop82

Nasıl biri bu Omerou .geçen yıl Kasımpatıda takip eden oldu mu

abi ben geçen sene hemen hemen bütün maçları izledim lig de.ligimiz için sırıtmayacak stoper.kasımpaşa da titi ile gayet uyumlu oynadılar .ado den haag takımında hollanda da sağ bek te oynamışlığı var.direk stoper ihtiyacımızı elbette karşılamaz tecrübe açısından.başka stoper alacağız bence

Çevrimdışı Yasin02

Stoper tandemi, partner uyumundan ve genel savunma organizasyonundan bağımsız değerlendirilemez. X majör bir stoper yada doğru bir organizasyon yanındaki ismin performansını da bir tık yükseltebilir. X, oyununun ihtiyaçları, doğru bir organizasyon?

Yani hazır bir Rhodolfo ile Marcelo doğru bir organizasyon olamaz mı ?
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı brkntcnr

Omeruo zaten 4. stoper olarak alınıyor, Allah kaza bela vermezse Milosevic gibi Ziraat' te oynayacak. Ama benim eleştirme sebebim her sene stoper almamız. Ayrıca yedeğe alınan genç stoperlerin de yavaş yavaş kadroya girmesini bekliyordum. Pedro' da da Milosevic de de bu olmadı. Omeruo da da olmayacak. Her sene her sene stoper alıyoruz, sonra transfer dönemi başlığına bi giriyoruz ortak fikir bi stoper bi de kaleci. Hiç şaşmıyor bu. Şaşmayacak gibi de maalesef.

Çevrimdışı Mahmut

Lig başlıyor arkadaşım. Allah aşkına daha 15 gün var demeyin artık ya! Allah aşkına ya!! 15 gün sonra alacağın adamı kac maç sonra oynatabileceksin takımda?

Bir ay evvel iki ay evvel aldığın Gökhan Adriano Aras daha takıma giremedi farkındasın değil mi?

Kardeşim Sosayı biz ne zaman aldık son gün, hem ucuza geldi hem de büyük katkılar verdi.
Genel olarak konusuyorum 2-3 maç oynatamayacağım diye 4-5 senelik kontrata imza mı atılır ki transferin son günlerinde fiyatların nasıl düştüğü aşikarken.

Aras'ın girmeme sebebi kendi performansı, takım toplandıgından beri takımla yeni transfer olarak düşünülemez.
Adriano 1 Ağustosta takıma takıldı yani 14 gün.
GG nin zaten sakatlığı vardı maçtan önce ve o da milli takımdan dolayı geç katıldı, transferin geç yapıldığından değil.

Bari verdiğin örnekleri doğru düzgün ver de argümanın bir anlam ifade etsin. @Savaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sevgili Arkadaşlar,

Transfer döneminin kapanmasına 15 gün daha var. Avrupa'daki bütün liglerde kadrolar oturdu adamlar satmak istediklerini elden çıkarmak istediklerini vitrine koyuyorlar. Yönetimin beklemesinin tek amacı eldeki para artı son ana kadar bekleyerek en iyisini almak.

Omeruo'ya ek olarak mutlaka bi stoper alınacaktır. Keza Gomez'in, Etoo'nun , diğer seçeneklerinin durumuda öyle.

Yönetimimize sallamak yerine Biraz sabırlı olup , zamana bırakalım.

Tşk

Çevrimiçi Mehmet57

Katılmıyorum. Genellikle zaten burada bir maça bakıp yorum yapılıyor. Anadolu oyuncuları bize karşı daha istekli, daha iyi oynuyorlar şampiyona karşı oynadıkları için. Eto'o gibi büyük kariyerli bi oyuncu bile Beşiktaş dışında herkesi yeneriz dedi geçen sezon. Aynı Omeruo beğenenler Eren' i biz alalım falan da dediler çünkü bize karşı çok iyi oynadı. Ama dün gördük. Senede 12-13 tane anca atacak. Ayrıca dün yediğimiz golde Necip yerine Omeruo olsa o golü yemezdik. Ama bu Omeruo' dan değil, Necipten kaynaklanan bir şey. Çünkü yoktan pozisyon yaratıp golü hediye etti resmen. Yani mesele Omeruo değil, Necip olduğu için kimi koyarsan koy öyle bir saçma hareket yapmazdı.

Bir macla yapmiyorum. Oyuncuyu Ado Den Haag'da sagbek oynadigi donemden hatirliyorum. Bunun yani sira Nijerya ile dunya kupasinda cok iyi oynamisti.

Ben Omeruo'nun ismini sezon basindan beri yazdim. Neden? Kadromuzdaki diger stopperlerden farkli oldugundan dolayi. Yaninda lider bir stopper ile kendini gelistirir, yasi da genc sonucta. Elinde zaten Rhodolfo varken ve Gil seviyesinde bir stopper daha gelecekse ozaman kadro derinligi acisindan gayet mantikli bir hamle.

Bunun yani sira algi olusturmaya calisanlar var, yonetimi elestirmek adina. O Omeruo videosu bunun kaniti. Ersan Gulum'un senelerce, istisnasiz her mac yaptigi zamanlama hatarilinin videosunu yapsan saatler surer, aynisi Marcelo icin gecerli.

Çevrimdışı tuncaboylu

abi ben geçen sene hemen hemen bütün maçları izledim lig de.ligimiz için sırıtmayacak stoper.kasımpaşa da titi ile gayet uyumlu oynadılar .ado den haag takımında hollanda da sağ bek te oynamışlığı var.direk stoper ihtiyacımızı elbette karşılamaz tecrübe açısından.başka stoper alacağız bence
22 yaşında düşük maliyetli bir stoper. Bedavaya geliyor, maaşı 700 bin euro deniyor, zamanında Chelsea scout'ları ışık görmüş ve Necip'i kullandığımız yere geliyor.

Fazla eleştirilecek bir şey yok bu transferde, en haklı eleştiri geç alınması.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı wbishop82

dün akşam şenol hoca yı dinlerken rhodolfo için baya karamsar bir yüz ifadesi vardı.dönüş sürecine baya var benim anladığım.bu duruma göre omereu alındı muhtemelen.marcelo-tosiç-omereu ve bir stoper daha gelecek gözüken o.rhodolfo ya kampa baktılar bence ve olumsuz görüntü verdi.burada alınacak diğer stoper asıl olan.

Çevrimdışı linux

mechulhaberci
Omeruo'nun haricinde bir stoper daha geliyor. Diğer alınacak stoper Brezilya'lı olacak.

20 minutes ago

Çevrimiçi Savaş

Kardeşim Sosayı biz ne zaman aldık son gün, hem ucuza geldi hem de büyük katkılar verdi.
Genel olarak konusuyorum 2-3 maç oynatamayacağım diye 4-5 senelik kontrata imza mı atılır ki transferin son günlerinde fiyatların nasıl düştüğü aşikarken.

Aras'ın girmeme sebebi kendi performansı, takım toplandıgından beri takımla yeni transfer olarak düşünülemez.
Adriano 1 Ağustosta takıma takıldı yani 14 gün.
GG nin zaten sakatlığı vardı maçtan önce ve o da milli takımdan dolayı geç katıldı, transferin geç yapıldığından değil.

Bari verdiğin örnekleri doğru düzgün ver de argümanın bir anlam ifade etsin. @Savaş
Sonuçta geç katılan adamın takıma geç adapte olduğunu kabul ediyorsun fakat bunu normal karşılıyorsun yani?

2015 senesinden beri stoper sorunu var, Nisan ayindan beri Forvet sorunun var cözemiyorsun ve sen daha 15 gün var diyorsun.

Gercekten Polyanna'ya taş çıkarttın dostum tebrik ediyorum seni.

Çevrimdışı atalay

Yani hazır bir Rhodolfo ile Marcelo doğru bir organizasyon olamaz mı ?

Rhodolfo yok. Marcelo? Savunma organizasyonu? Bunlar saha içinde belli olur.

Çevrimdışı wbishop82

Omereu direk oynasın diye alınmıyordur.geçen sezon ligdeki çoğu maçı izledim.Omereu titi ikilisi bence gayet iyi oynadılar.oyuncunun eksikleri elbette var.Elbette hatalar da yaptı.ancak bu konuda bir necip sürekliliği yok.hızlı ve güçlüdür.hava toplarına iyi yükselir.ayağı hiçte fena değil.ama tekrar ediyorum direk oynamaz.gerektiğinde oynar ve fahiş hatalar yapmaz.kulübede yeterlidir.ama artık net bir stoper alsınlar çünkü gerçekten saçma olmaya başladı bu durum

Çevrimdışı brkntcnr

Bir macla yapmiyorum. Oyuncuyu Ado Den Haag'da sagbek oynadigi donemden hatirliyorum. Bunun yani sira Nijerya ile dunya kupasinda cok iyi oynamisti.

Ben Omeruo'nun ismini sezon basindan beri yazdim. Neden? Kadromuzdaki diger stopperlerden farkli oldugundan dolayi. Yaninda lider bir stopper ile kendini gelistirir, yasi da genc sonucta. Elinde zaten Rhodolfo varken ve Gil seviyesinde bir stopper daha gelecekse ozaman kadro derinligi acisindan gayet mantikli bir hamle.

Bunun yani sira algi olusturmaya calisanlar var, yonetimi elestirmek adina. O Omeruo videosu bunun kaniti. Ersan Gulum'un senelerce, istisnasiz her mac yaptigi zamanlama hatarilinin videosunu yapsan saatler surer, aynisi Marcelo icin gecerli.
Yok ben seni kastetmedim forumda alınsın falan filan diyenleri söyledin ya onu kastettim yanlış anlaşılma olmasın. Video için söylemiyorum benim eleştirim yönetimin transfer politikası. Omeruo' nun bizim sistemimizle bi alakası olduğunu düşünmüyorum ve sırf dünden dolayı direk getirilmeye çalışıyor. Lider bir stoperle gelişecek diyorsun ama seneye yine gidecek biz de yerine başkasını arayacağız yine yani gelişmesini geçtim, gelişse bile bize katkısı olacağını düşünmüyorum. İnşallah beni yanıltır ufak bir opsiyonu varsa alırız ve bizde çok üst düzey performans gösterir.

Çevrimdışı wbishop82

Rhodolfo yu 2.yarı dan önce unutun arkadaşlar.maalesef o zamana kadar hazır olamayacak

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sonuçta geç katılan adamın takıma geç adapte olduğunu kabul ediyorsun fakat bunu normal karşılıyorsun yani?
2015 senesinden beri stoper sorunu var, Nisan ayindan beri Forvet sorunun var cözemiyorsun ve sen daha 15 gün var diyorsun.

@Savaş @Mahmut Mahmut'a katılıyorum bu konuda. Söyledim yine söylüyorum: Yönetimin takımın bütçesi belli elde avuçta yok.

Son anı bekliyorlar en ıyısı en ucuzunu kapmak için bizde onlarda isriyorlar Glik & Gustavo Gomez tarzı bir oyuncu ama yok nasıl verelim 8,5 Euro  :alala: :alala: :alala: :alala:

Çevrimdışı Mahmut

Kabul ediyorum tabi neyini etmeyeceğim ama bunun sonucunda oyuncuyu ucuza getiriyorsun, ffp oldugunu unuttun herhalde.
Geçen sene sayısal olarak sorun yoktu, Rhodolfo-Ersan-Miloseviç-Pedro artı ek olarak orada oynayabilecek Necip+Tosic vardı asıl sıkıntı ortasahadaydı Veli ve Tolgay sakattı.

Forvet sorunu da Nisan falan değil neye göre Nisan sezon bitmeden Gomez gidecek diye forvet mi alacaksın, hadi sezon sonu dersen anlarım ki Gomez transferinin asıl yatışı bilinen 15 Temmuzdur.

Ben Polyannacı olabilirim ama sen basbayağı millete yanlıs bilgiler veriyorsun.
Ben zaten ne yaparsa yapsın bir yönetime, hocaya, futbolcuya sezon sonunda puan veririm isterse kafama cok yanlıs gelen şeyler yapsın su anda. Bizim bilmediğimiz binbir türlü denge var neyine kızacağım ki sezon sonu şampiyon olmazsa bu takım o zaman eleştirilerimi de yaparım. @Savaş

Etiketler: