2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 256 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11456940 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Savaş

Rhodolfo form tutsada Marcelo Rhodolfo yapsak bari tandemi. Yoksa bu iş yaş bu sene.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı brkntcnr

Ayrıca bu sezon sanıyorum ki daha çok pas takımı olacağız. Yani hücum alanında değil, savunmada yaptığımız transferler de teknik isimler özellikle beklerimiz. Dün pas yapmaya stoperler ve beklerden başlayıp güzel top çevirip boşluklar bulduk Linnesin orayı yol yaptık. Tosic yerine hazır bir Adriano olsaydı o boşlukları çok daha iyi değerlendirebilir, çok daha etkili olabilirdi. Hatırlarsanız geçen sezon sürekli Atiba gelip stoperden top alıp çıkartıyordu, bu sezon ona ihtiyaç kalmayacak ve daha çok kanat akınları yapacağımızı sezdim ben dünkü maçtan. Bu yüzden de kanat ağırlıklı oynayacağımızdan Sosa' nın dönmesini istiyorum. Tolgay daha çok dikine giden delici bir orta saha fakat Sosa kadar kanada açılmayıp, sadece dikine gidip ileriye yönelik oynuyor. Ayrıca daha çok kanat oyunu oynayacaksak iyi bir pivot santrafor şart.

Çevrimdışı abdusta

Omeruo gidecek olan Milo yerine yapılan bi transfer diye düşünüyorum. Bir tane daha stoper alacaklardır. Gerçi seneye yine stoper alıcaz o ayrı  :D

Eger dogruysa 1 yıllık kiralanmışsa,Chelsea nın isteği gibi satın alma opsiyonu yok,geri dönecek
bu transfer sayısal eksiklik için yapılmış gibi duruyor ve asıl stoper transferi devam edecek gibi
hala tecrübeli 1 stoppere ihtiyacımız var
hazır başkan oradayken adı CL esame listesine yazılmamış veteran 1 stopper daha alabilsek kimi kastettim siz anladınız..

saygılar

Çevrimdışı worns

Omeruo hakkında duyduğum tek iyi yorumu geçen seneki hocası Rıza yaptı. Erkenden yapılıp rotasyon oyuncusu gözüyle bakılacak bir transfer olsaydı bir şey denmezdi ama en iyisini bulacağız diye 15 Ağustos'u bekleyip Omeruo'yu almak transfer başarısızlığına yeni bir halka ekledi.

Çevrimdışı Onur Küçük

Stopere Omeruo almak demek basit mantık kurmak , savunma stratejisinin temellerinden birini bir oyuncunun hızlı hamleli olması  üzerine kurup takımın savunmadan başlayarak  genel oyununun bir stoperin hızlı hamleli olması ile çözüleceğini ummak demektir. Böyle basit mantık kurmalar bakalım oyunumuzun daha mükemmelleşmesine faydası olacak mı hep beraber göreceğiz.

Çevrimdışı Kalyoncu

Fikret orman bu sefer olmadı köşeye sıkıştı para yok ve yine bize hüsran ligi hertürlü süpürürüz ama şampiyonlar ligi? Hedefi avrupada kupa olan takım böyle olmamalı şapkadan tavşan çıkmasını bekleyelim bu arada omeuro gelesiye milosevic kalsın

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Savaş

Ayrıca transfer ile ilgili herşeyin Torunoğulları olduğunu da görmüş olduk.

Adam bi bıraktı patladık resmen şaka gibi.

Çevrimdışı SEBA

Forvete de yaşıyorsa Eneramo'yu da getirseler de 12'den vursak. Töbe ya

Çevrimdışı onurturan

bu omeuro nun bi tane iyi videosu vardı pozisyonladan önce onun üzerini aydınlatıyodu video sonra iyi seyler yapıyodu onu kim paylaşmıştı hatırlayan var mı ?

Çevrimdışı Tolga

Mutlaka iyi bir stoper transferi şart ve ben o transferin bir şekilde olacağını düşünüyorum.

Omeruo alınıp bu transfer dönemi kapanmaz bence.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı SEBA

Ayrıca bu sezon sanıyorum ki daha çok pas takımı olacağız. Yani hücum alanında değil, savunmada yaptığımız transferler de teknik isimler özellikle beklerimiz. Dün pas yapmaya stoperler ve beklerden başlayıp güzel top çevirip boşluklar bulduk Linnesin orayı yol yaptık. Tosic yerine hazır bir Adriano olsaydı o boşlukları çok daha iyi değerlendirebilir, çok daha etkili olabilirdi. Hatırlarsanız geçen sezon sürekli Atiba gelip stoperden top alıp çıkartıyordu, bu sezon ona ihtiyaç kalmayacak ve daha çok kanat akınları yapacağımızı sezdim ben dünkü maçtan. Bu yüzden de kanat ağırlıklı oynayacağımızdan Sosa' nın dönmesini istiyorum. Tolgay daha çok dikine giden delici bir orta saha fakat Sosa kadar kanada açılmayıp, sadece dikine gidip ileriye yönelik oynuyor. Ayrıca daha çok kanat oyunu oynayacaksak iyi bir pivot santrafor şart.

Atiba'nın geçen sene stoperden top alıp çıkartmasının aynısı Tolgay yaptı. Maçı izlemedin herhalde kardeşim.

Çevrimdışı worns

Omeruo'nun videosunu izlemek hayattan soğuttu resmen.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bize gene haram geceler sayın fikret orman ısrarla kötü kaleci ve stoperler alıp duruyor bizi kahrediyor para yok madem alma hiç böylesini alacaksan

Çevrimdışı atalay

Omeuro nasıldır ? Gil mi daha iyi yoksa omeuro mu ?

İkidir timing hatası yapıyorsun, yazdım.

Çevrimdışı Mahmut

Fatih Doğana göre satın alma opsiyonuyla alınmış, zaten opsiyonsuzsa bir anlamı olmazdı bizim açımızdan bu anlamda olumlu.
Potansiyelli genç bir isim eğer çıkış gösterirse yararlı bir transfer olabilir, diğer yandan as defans oyuncu kalitesinde kesinlikle değil.
Bonservissiz aldık büyük ihtimal bu da bir artı ffp açısından.

Bence bu transferin geç yapılması satın alma opsiyonuyla ilgili, chelsea nin opsiyonsuz kiralamak istediği söyleniyordu hep demek ki chelsea vazgeçmiş. Diğer yandan da 3m az bir opsiyon değil.

Sonuç olarak ortalama bir transfer olarak görüyorum.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Mutlaka iyi bir stoper transferi şart ve ben o transferin bir şekilde olacağını düşünüyorum.

Omeruo alınıp bu transfer dönemi kapanmaz bence.
Gil alınır birde işte rholdofo,marcelo,gil ve omeruo stoper dörtlümüz olur

Çevrimdışı kartal43

Forvete başakşehirden Mehmet battalı kiralarsak Sayısal eksikliğimizde kalmaz hazır oluruz.hem hocanında istediği pivot özellikleri var hem de kimi koysak 20 tane atarmış nasıl olsa iyi hamle olur.

Çevrimdışı atalay

Oyuncunun temel pozisyon yeterlilikleri dışında oyunun ihtiyaçlarını karşılamıyor oluşu daha büyük problem. Transfer sezonunda ismi geçen bir-iki oyuncu dışında bu parametreleri karşılayan bir stoper görmedim zaten.

Çevrimdışı Onur Küçük

Bize gene haram geceler sayın fikret orman ısrarla kötü kaleci ve stoperler alıp duruyor bizi kahrediyor para yok madem alma hiç böylesini alacaksan

Mesele onlar kötü olduğuna inanmıyor veya inanmak istemiyor. Bir başkan kötü olduğunu bile bile yapmaz transfer zaten. Bu transferlere kim neye dayanarak onay veriyor gerçekten açıklamasını merak ediyor , duymak istiyorum. Rıza Hoca ballandıra ballandıra anlattığı için onay vermemişlerdir umarım bu Omeruo transferine.

Çevrimdışı Mehmet57

Omeruo cok iyi hamle oldu. Kimse elestirmesin lutfen. Bu adami gecen sene sirf bize karsi izlemis olanlar forumda "alinmali, keske alinsaydi, aradigimiz stopper" diyordu. Hizli, hamleli, akilli genc bir stopper. Dun Necip'in yerine Omeruo oynasaydi o ilk golu yemezdin.

Omeruo + Gil iyi olur. Gil-Rhodolfo/Omeruo olur, yedek Marcelo/Tosic.

Çevrimdışı Mahmut

Ayrıca transfer ile ilgili herşeyin Torunoğulları olduğunu da görmüş olduk.

Adam bi bıraktı patladık resmen şaka gibi.

Transferin başarısı sezon sonunda belli olur siz neyin derdindesiniz ki suanki transferler Adriano ve GG kagıt üstünde çok iyi, Fabri kagıt üstünde risk transferi. Bir de transfer dönemi daha bitmedi 15 gün var. @Savaş

Çevrimiçi Kartal Ç

Şu hareket yönetimin ben avrupada 6 maç yapıp parayı alıp kendi ligime dönecem demesi gibi bişey resmen. Renkli takım gibi şliginden 4er 5er yer döneriz şu defans göbeği ve kaleyle. Para yok diyip böyle değişik harcama yapmalarına anlam veremiyorum. Alexis 1 yıl daha kalaydı madem. Hadi onu yolladın. Parasını ödediğin satamadığın miloseviçi kullan o zaman. Scout harcamalarının da mali bi geri dönüşünü alamadık zaten daha o da ayrı konu zaten.

Çevrimdışı onurturan

Aslında bi umut var gibi     :eyes

Çevrimdışı tuncaboylu

Stoper hamlesi olarak omeru. Muhteşem bir hamle 2 ay bekle ve kasımpaşa nın kiraladığı oyuncuyu tekrar kirala. Başka adam gelmeyecekse stopere altyapıdan çıkar koy. Gelecek vaad etmeyen bir adama bu paralar inanılmaz anlamsız
Bedava kiralık gelecek, maaşı da 1 milyon euro. Hangi paralar inanılmaz?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Oyuncunun temel pozisyon yeterlilikleri dışında oyunun ihtiyaçlarını karşılamıyor oluşu daha büyük problem. Transfer sezonunda ismi geçen bir-iki oyuncu dışında bu parametreleri karşılayan bir stoper görmedim zaten.

Mathieu olacaktı ki.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Etiketler: