2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 462 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11421082 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kerim'in defansa da gelmesi lazım.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı 'TaNeR'

Kim bu spiker, sana mı kalmış Beck'in meziyetleri?
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Kerim iyidir hoştur ama son pası yoktur...
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kim bu spiker, sana mı kalmış Beck'in meziyetleri?

Aynen.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bu hakemse ben savcıyım.

Kerim bal yapmayan arı. Marcelo vasat hatta kötüye yakın. Tolgay ve Oğuzhan takımın en iyileri, Necip iyi göründü (3-4 tane 60 m civarı isabetli etkili pas attı). Cenk etkisizdi top alamadı. İlk yarı böyle şimdilik.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kerim iyidir hoştur ama son pası yoktur...
Son pas ve gol sayısını artırsa bizde kalmaz zaten

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Son pas ve gol sayısını artırsa bizde kalmaz zaten

Ne güzel işte 15 M € luk oyuncu olsun kim dedi ki Kerim bizde futbolu bırakmalı diye :evillol:

Çevrimdışı onder23

atiba - ozi - tolgay orta sahası biraz hücum da yetersiz gibi
Cenk fazla topla buluşamadı

Çevrimdışı Kuntz

Takım bu kadro yapısı ile dahi fena oynamıyor. Umut verici.

Çevrimdışı Berat

Marcelo'nun yaptıkları delirtiyor beni birkaç maçtır.

Necip çok iyi uzun top atıyor geriden.

Bayadır yapıyor onu :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

İlk yarının yıldızı açık ara hakemdi. Özel olarak seçmişler bu maç için heralde.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şu takıma sosa ve gomez katılacak + iyi bir stoperle rholdofo gelecek gönülle adriano gelecek

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

İlk yarının yıldızı açık ara hakemdi. Özel olarak seçmişler bu maç için heralde.

Hocam işte adı üstünde hazırlık maçı, ligde doğranmaya hazırlık  :evillol:
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı brkntcnr

Marcelo'nun yaptıkları delirtiyor beni birkaç maçtır.

Bayadır yapıyor onu :D
Bugün net 4 tane saydım kilit adrese teslim. Normalde bir de Bilic i öptüğü bi asisti var onu hatırlıyorum  :evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Berat

Bugün net 4 tane saydım kilit adrese teslim. Normalde bir de Bilic i öptüğü bi asisti var onu hatırlıyorum  :evillol: :evillol: :evillol:

Yerden oynarken de aynı özveriyi gösterse mutlu oliciim keza bazen aşırıya kaçıyor uzun pas konusunda :)

Çevrimdışı Yasin A.

Başkanın arkasındaki Benteke mi?  :D

Çevrimdışı onder23

Gs forumlarında kerim frei dan korkmaya başlamışlar  :D

Çevrimdışı doganay

Kerim'den bir halt olmaz, cok defa soyledim. Bal yapmayan ari, son hareketleri hep yuzune gozune bulastiriyor.

Çevrimdışı OrhanAker

ozi atibanin yaninda olmadığı zaman top çıkarmakta feci zorlanıyoruz bunu bir stoperle veya beklerle çözebiliriz ki elimizde uygun adriano ve gönül var o yüzden orada rhodolfo nunda döneceğini düşünürsek sıkıntı kalmayacak gibi.
Yalnız tolgay ve ozinin rollerinin biraz daha netleşmesi lazım ayrıca kanatlarında topsuz oyunda biraz daha aktif olması lazım.
Sistemde sorunlar var evet ama 4 5 maç sonra geçen seneden daha iyi bir Beşiktaş izleyeceğiz eminim.

Çevrimdışı b.damatoglu

Yönetim şu bilet fiyatlarını gözden geçirir artık umarım

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı brkntcnr

Kerim' den çok güzel şeyler olacak.

Çevrimdışı Berat

Yönetim şu bilet fiyatlarını gözden geçirir artık umarım

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçirmezler abi.

Çevrimdışı T.Yapici

Lig TV cidden sesi kısıyormu abi maçlarda 10 bin kişi ne kadar net ve yüksek ses çıkıyor maşallah  :ishock: Ayrıca Tolgay'ın arapasları iyi ama Sosa'yı aratıyor ilerde, rakip sahada çok fazla top tutamıyoruz genelde orta sahada hazırlık pasları sonrasında-genelde- uzun paslar. Umarım Sosa takımda kalır. Ayrıca Oğuzhan'ı akıl dolu paslarını özlemişim  :sevinc
Hiçbir zaman hatırlarınızdan çıkmasın ki, Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür " nesiller ister.

Çevrimdışı T.Yapici

ikinci yarı Adriano oyunda  :bandit:

Edit: Q7 de oyunda  :busted_cop:
Hiçbir zaman hatırlarınızdan çıkmasın ki, Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür " nesiller ister.

Çevrimdışı kyiv

Stoper almayacağız galiba Şenol Güneş Necipi iyiden iyiyye ısındırıyor stopere.

Etiketler: