2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 462 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11421017 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tolgay bence bu sene banko 11'de olur gibi

Çevrimdışı Bishamon

Çok pis oynuyorlar

Çevrimiçi 38life

izliyorsun degil mi?
Kerimin eksikleri giderilibilecek eksikler. Ama meziyetleri çalışarak kazanılabileceğini meziyetleri değil.

Değer budur. Gerisi işçiliktir. Parlatilacak ve sunuma hazır hale getirilecek. Şuanda biz sunuma hazır olmayan bir ürünü seyrediyoruz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı brkntcnr

Yönetim tolgay çok iyi diye sosa yollayıp transfer yapmayıp bir de "oğuzhan aydoğan aldık ya" demez inşallah.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mertnet

Senol hoca Kerim i oynatarak neyi ispatlamaya calisiyor ?

Hazırlık maçında oynatmasın mı?
Bazen çok ilginç eleştiriler oluyor.
...diyor sensei Mert.

Çevrimdışı brkntcnr

Kerimin eksikleri giderilibilecek eksikler. Ama meziyetleri çalışarak kazanılabileceğini meziyetleri değil.

Değer budur. Gerisi işçiliktir. Parlatilacak ve sunuma hazır hale getirilecek. Şuanda biz sunuma hazır olmayan bir ürünü seyrediyoruz.

Sunuma da bizim hazır etmemiz gerekiyor, oyuncuyu bizim işlememiz gerekiyor. O yüzden biraz sabretmek lazım. Öyle hem hazır olsun hem bedava olsun hem satalım kâr edelim çok şey isteniyor bazen.

Çevrimdışı Kuntz

Aras'ın pası akıl doluydu.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sosa kalırsa bnce ki kalacak q17 yedek kalacak gibi kanatlar sosa olcay olur gibi

Çevrimdışı Doğukan E.

Aras'ın pası akıl doluydu.
Ayak dışıydı galiba ya

Çevrimdışı brkntcnr

Quaresma kupada 11 başlamamalı.

Çevrimiçi 38life

Takımın iyi oynaması beni uzuyor. Yönetim rehavete kapilabilir.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi 38life

Sunuma da bizim hazır etmemiz gerekiyor, oyuncuyu bizim işlememiz gerekiyor. O yüzden biraz sabretmek lazım. Öyle hem hazır olsun hem bedava olsun hem satalım kâr edelim çok şey isteniyor bazen.

Aynen öyle. Kerim henüz çok genç. Sahip çıkıp sabretmemiz gerek. Aşağılayıp kicina tekme atmak kimin kârina?

Çevrimdışı b.damatoglu

Şu duran toplarda niye hep quaresma topun başında? En son ne zaman skor yaptı. Sosa özlendin kardeşim

Euro 2016 da sürekli o kullandı korner+ yan serbest vuruş. 2-3 de asist yaptı

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı doganay

yeni transfer olsa dediklerine katilirim ama 3 sezon yeterince izledik ve kayde deger bir gelisme yok.
keske olsa da Besiktas bir oyuncu daha kazansa

Çevrimdışı Kuntz

Ayak dışıydı galiba ya

Ayak dışı ile verdi evet. Q7'ye Q7 pası  :evillol:

Çevrimdışı Culpable

Hazırlık maçında oynatmasın mı?
Bazen çok ilginç eleştiriler oluyor.

45 dakika oynattin  verim alamadin   birak cikar ikinci yarida yerine baskasini dene
ben ikinci yarinin tamaminda  Kerim  i izlemek yerine TV yi kapatmayi tercih ederim

Çevrimiçi 38life

yeni transfer olsa dediklerine katilirim ama 3 sezon yeterince izledik ve kayde deger bir gelisme yok.
keske olsa da Besiktas bir oyuncu daha kazansa
Tamam dostum sen haklisin.

Çevrimiçi 38life

45 dakika oynattin  verim alamadin   birak cikar ikinci yarida yerine baskasini dene
ben ikinci yarinin tamaminda  Kerim  i izlemek yerine TV yi kapatmayi tercih ederim
E kapaat?

Çevrimdışı Kuntz

Tolgayı izlemek keyif. Nazar değmesin. Sakatlıksız bitirsin şu sezonu.

Çevrimdışı brkntcnr

Euro 2016 da sürekli o kullandı korner+ yan serbest vuruş. 2-3 de asist yaptı

Valla Squawka istatistiklerine göre turnuvada bir gol bir asisti var 2-3 asisti kime yaptı bilmiyorum. Ayrıca Beşiktaş' ta ne yaptı orası da muamma.

Çevrimdışı Kuntz

Tolgayı dövüyorlar resmen.

Çevrimdışı b.damatoglu

Valla Squawka istatistiklerine göre turnuvada bir gol bir asisti var 2-3 asisti kime yaptı bilmiyorum. Ayrıca Beşiktaş' ta ne yaptı orası da muamma.
Hazırlık maçlarını da sayıyor olabilirim emin değilim. Ama o kullandı portrkizde

Tosic bu takımda olmaz.

Çevrimdışı Kuntz

Kartal kanatları ile uçuyor manşetlerini bol görürüz bu sene  :evillol:

Çevrimdışı brkntcnr

Hazırlık maçlarını da sayıyor olabilirim emin değilim. Ama o kullandı portrkizde

Ben etkili kullandığını düşünmüyorum. Ayriyeten yine kullanabilir ama her topun başına geçmesi doğru değil. Kankası ronaldoya döndü iyice. Sosa kalırsa yine zor görür topu da Sosa giderse sıkıntı büyük.

Etiketler: