2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 244 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11510569 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

bu adam kötü mü olur bize :D  :evillol:

Çevrimdışı KUMANOVALI

Günaydın Beşiktaş Arena

an itibariyle ŞL umrumda değil. rezil olmadan dönelim ( 3. olup uefaya devam etsek bal kaymak olur) kafidir benim için.

bu arkadaşlardan normal üstü randıman almamız lazım

Allah utandırmasın
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı cisse557

Çevrimdışı tangaz

az evvel tlf.da ilginç bir haber aldım. eylül ayında çalıştığım sektörle alakalı bir fuar olacak pek çok yabancı firmanında katıldığı bir fuardır. cuma sabahı american firmaları bu yıl fuara katılmayacaklarını bildirmişler  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

mario gomez atl madirid'e yakınmış. (LİGTV)

Gitsede para gelse.

Çevrimdışı Kalyoncu

Gitsede para gelse.
Takas düşünüyomuş fio :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Gitsede para gelse.
Ulan yemin ediyorum aklima geldi varya

Sabah yazacaktım Gomez tam Athleticoluk forvet diye..

Neyse bu vesile ile Torresi birakirlar bizde ona çökeriz :bandit: :busted_cop:
[ Son Düzenleme: 21 Temmuz 2016, 10:44:21 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

bizim olmayan mariodan para falan beklemeyin sonra hayal kırıklığı olur
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

bu adam kötü mü olur bize :D  :evillol:

En dogru tercih olur. Herife deli diyorlar ama bu herif bizkm ulkede mulayim bir eleman olur.
Simdi benim cocuk icin de hep yurtdisinda bu normal degil, bu hasta, bunun kafasinin icinde tansiyon falan var diyorlar turkiyede ise bildigin normal az biraz yaramaz ve afacan bir cocuk oluyor.
Hic kasmadan ki gelir mi bilmem araya guintiyi falan sokup bir sekil su cocugu alalim iki mac sonra herkes gomezi unutur ucuncu mac pascali hatirlariz sonra 4-8inci haftalar aradi cezali olacagi icin cenk oynar.
Ayrica zlatan abuk sabuk aciklamalar yapinca millet oturup pavirpoynt kasiyor falan zlatanin ne farki var bundan.

Çevrimdışı tangaz

Ulan yemin ediyorum aklima geldi varya

Sabah yazacaktım Gomez tam Athleticoluk forvet diye..

Neyse bu vesile ile Torresi birakirlar bizde ona çökeriz :bandit: :busted_cop:

torres gol kaçırma rekoru kırar taraftarı kanser eder...

bizim olmayan mariodan para falan beklemeyin sonra hayal kırıklığı olur

Kiralık,takas gitmediği sürece :)

fiorentina satarsa %50 si bizim :)

Takas düşünüyomuş fio :)

forvet mi takas ediceklermiş :)

Beşiktaş, Mario Gomez'in ayrılık kararının ardından Manchester City'nin gözden çıkardığı Wilfried Bony'ye yönelecek.

Siyah-beyazlılar, darbe girişimi nedeniyle Türkiye'den ayrılacağını açıklayan Alman golcünün yerini Manchester City'de forma giyen golcü oyuncuyla doldurmayı planlıyor.

Haber Kaynağı: Ntvspor

Çevrimdışı tuncaboylu

Atletico Madrid haberi dün sabah çıkmıştı, akşamına da veda etti Gomez. Bu durumda darbe olmasa da giderdi, Atletico Madrid sonuçta.

Takasta kullanılacaksa da %50'si bizim olmalı.

Karşılığında alınan oyuncunun değeri belirlenir, yarısı bize kalır.

Çevrimdışı tuncaboylu

fenerde de rvp gitmiş sanırım hatta bonservis vermiyormuş kimse stoke city kiralıyor söylentileri ada basınına sıçramış. bence kiralık niasse hamlesi ile cenk merkezde niasse solda oynatmak çözüm olacaktır. şu aşamada bony llorente torres falcao gibi ismi geçen hiç bir oyuncunun tr.ye geleceğini sanmam. mesela fener skrteli bu haftaya bırakmış olsaydı bu oyuncularda gelmezdi.

Ben de öyle düşünüyorum. Skrtel kesin gelmezdi.

Ha iyi oldu geldiği bence, 6 milyon euro bonservis + 4 milyon euro maaş girdi bir taraflarına.

Çevrimdışı tangaz

ben o işin 30 nisan opsiyonu kullanılmayınca bittiğini düşünüyorum. aksi bir açıklamayı da yönetimden hiç birimiz duymadık :(

Çevrimdışı tangaz

Ben de öyle düşünüyorum. Skrtel kesin gelmezdi.

Ha iyi oldu geldiği bence, 6 milyon euro bonservis + 4 milyon euro maaş girdi bir taraflarına.

yüksek bedelli yayın ihalesi vb de beklemek pek mantıklı olmaz bu dakikadan sonra türk futbolu bir süre daha geriye gidecektir...

torres gol kaçırma rekoru kırar taraftarı kanser eder...
Katılmıyorum abi

Torres bu ligin uzerinde bir oyuncu İş yapar , Bir Almeida olmadigi surece her forvet kabulumdur

Zaten bir forvet almak zorundayız artik , Bu nedenle Torrese de , Baloya da , Eto'o ya da , Llorenteye de fitim :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Katılmıyorum abi

Torres bu ligin uzerinde bir oyuncu İş yapar , Bir Almeida olmadigi surece her forvet kabulumdur

Zaten bir forvet almak zorundayız artik , Bu nedenle Torrese de , Baloya da , Eto'o ya da , Llorenteye de fitim :bandit:

saydığın 4 isimden sadece Eto'o (antalya verirse ki vermez) gelir, diğerleri bu ortamda gelmez. gerçekçi olmak da fayda var. ancak latin amerikalı, africalı yada balkan pasaportlu birileri gelir onlarıda kiralamak pek olası değil ancak satınalmak lazım bunun içinde bonservis paramız yok. buyur burdan yak  :busted_cop:

Çevrimdışı Zafer55

Bizden başkasına kiralık olarak gidemiyor diye hatırlıyorum ben.
Takas olasılığı ise bizim tarafımızdan düşünülmüştür ve bu olasılık için gomeze fio ile beraber bir bedel biçilmiştir diye düşünüyorum(gomezin bonservisi 8 m€ dur takas olursa bu bedel kabul görür gibi)
Fio nun herhangi bir oyuncu için gonez+para durumuda olabilir misal 20m€ değerinde bir adamı gomez+12m€ şeklinde alabilirler.Adamın değeri 20 alın size 10 diyecek halleri yok ya.

saydığın 4 isimden sadece Eto'o (antalya verirse ki vermez) gelir, diğerleri bu ortamda gelmez. gerçekçi olmak da fayda var. ancak latin amerikalı, africalı yada balkan pasaportlu birileri gelir onlarıda kiralamak pek olası değil ancak satınalmak lazım bunun içinde bonservis paramız yok. buyur burdan yak  :busted_cop:
Ozaman alacagimiz en iyi adam bu..

Sut , Adam eksiltme , Vole , Rovesata hersey mevcut sadece cok hizli degil ama bayagi teknik

Bu sekilde Cenkin de Performasını artırırız rekabete girer..

@tangaz abi

Çevrimdışı tangaz

Ozaman alacagimiz en iyi adam bu..

Sut , Adam eksiltme , Vole , Rovesata hersey mevcut sadece cok hizli degil ama bayagi teknik

Bu sekilde Cenkin de Performasını artırırız rekabete girer..

@tangaz abi

ben işyerinde youtube açamıyorum @Yunus Emre Dökmeci  kim ki bu adam?

Çevrimdışı Kalyoncu

Saha içinde duruşu, gol sevinçleri,maçtan sonra canlı yayın konuşmaları,çok özleriz bu adamı ama çok oyaladı bizi yakışmadı. Nefret edesim sövesim var sövemiyorum harbi sevdirmiş kendini.ruh halimiz çok karışık darbe girişimi yapacak bu seneyemi buldunuz.

Çevrimdışı tangaz

Saha içinde duruşu, gol sevinçleri,maçtan sonra canlı yayın konuşmaları,çok özleriz bu adamı ama çok oyaladı bizi yakışmadı. Nefret edesim sövesim var sövemiyorum harbi sevdirmiş kendini.ruh halimiz çok karışık darbe girişimi yapacak bu seneyemi buldunuz.

totoş löw adamı doğu düzgün oynatmadı bari milli takıma almayaydı şimdiye çoktan adını koymuş olurduk...

Çevrimdışı tangaz

bu ligin görüp göreceği en büyük en profesyonel en zeki forvettir gomez, adam ligin ikinci yarısının tümünde 3 sarı kartla oynadı ve cezalı duruma düşmeden ligi tamamladı, ofsayta düştüğü pozisyon yok denecek kadar azdı...

Etiketler: