2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 452 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11416614 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

ben işyerinde youtube açamıyorum @Yunus Emre Dökmeci  kim ki bu adam?
Elkeson , Brezilyali , 3 yıldır Çin de oynuyor..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Saha içinde duruşu, gol sevinçleri,maçtan sonra canlı yayın konuşmaları,çok özleriz bu adamı ama çok oyaladı bizi yakışmadı. Nefret edesim sövesim var sövemiyorum harbi sevdirmiş kendini.ruh halimiz çok karışık darbe girişimi yapacak bu seneyemi buldunuz.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bence kalacakti Darbe olmasaydi..

Cunku aciklamasinda ozellikle SON GUNLERDEKI OLAYLAR ve POLITIK SEBEPLER nedeni ile ayrilmaya karar verdim demis

Cok düşündüm bu karari almak için kolay olmadi demiş

Uzgunum , Kirginim ama Nefret duymuyorum Kalbimize yer etti izlemeye doyamadan gitti :by2: :by2:

Çevrimdışı tangaz

Elkeson , Brezilyali , 3 yıldır Çin de oynuyor..

ismini duymuştum çinde çok golcü biri ama bonservissiz gelir mi?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mülkübey

Fb de gs de millet kalıp bizimkilerin kaçması sadece ülkedeki sıkıntıyla açıklanamaz bence .

Yönetim 300-500 bin için sallanınca , b -c planları olmayınca transfer için yetkilendirilenler de tecrübesiz olunca ülkedeki olumsuz durumlarda olunca büyük bir fırsat kaçtı .

Tarihimizde maf dönemi hariç Başarıyı kalıcı kılacak bir kulüp olamadık maalesef .

Bu sezon için Tek beklentim Şenol hocanın şapkadan tavşan çıkarmasında futbolcuların 2 kişilik oynamasında ve taraftarın masa başı fb gs Eyyamlarına izin vermemesinde .
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı tangaz

Fb de gs de millet kalıp bizimkilerin kaçması sadece ülkedeki sıkıntıyla açıklanamaz bence .

Yönetim 300-500 bin için sallanınca , b -c planları olmayınca transfer için yetkilendirilenler de tecrübesiz olunca ülkedeki olumsuz durumlarda olunca büyük bir fırsat kaçtı .

Tarihimizde maf dönemi hariç Başarıyı kalıcı kılacak bir kulüp olamadık maalesef .

Bu sezon için Tek beklentim Şenol hocanın şapkadan tavşan çıkarmasında futbolcuların 2 kişilik oynamasında ve taraftarın masa başı fb gs Eyyamlarına izin vermemesinde .

katılıyorum, papaz her zaman pilav yemez sözü şuan tokat gibi yapıştı suratımıza. son güne kadar pazarlık yap koşulları zorla mantığı 2 senedir iş görüyordu ama bu sene beklenmeyen gelişmelerle beraber ters tepti. bu sosanın eşinin açıklamaları falan eminim ki yurtdışında da dillenmiştir. imaj yerlerde şuanda.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı onder23

Torres ve balatolli sene sonunda bizim kafada saç bırakmaz o kadar söyleyeyim çıldırtır bu taraftarları  :s20: :s20:
Forvet alınacaksa bize Falcao lazım.
Yönetim gomez'e verilen 3.5 m euro maaşı gidip mathieu ve adriano ya verip cenk ve ömer ile devam ederse o da güzel olur.
Ama forvet alınacaksa falcao olmalı

Çevrimdışı Kalyoncu

bu ligin görüp göreceği en büyük en profesyonel en zeki forvettir gomez, adam ligin ikinci yarısının tümünde 3 sarı kartla oynadı ve cezalı duruma düşmeden ligi tamamladı, ofsayta düştüğü pozisyon yok denecek kadar azdı...
Abi eskişehirdeki ofsayttan kaçıp attığı gol  yine trabzondaki mustafa yumluyu ön direğe gönderip arka direkte kafayla attığı gol ders niteliğinde açıp açıp izliyorum.çok sigara yaktırdı dünden beri oda bizi çok arar böyle taraftarı bulamaz.bir iki kere daha şu gol sevincini yapsaydı vodafone arenada içimde kaldı doyamadım abi.

Abi bizim için durumlar olaganustu gorunmesede disaridan ve Avrupadan bakinca durum oyle degil maaesef

Birde cok kucumsuyoruz yasananlari , Biz sadece Darbe girişimi ile Basbasa kalmadık , olasi bir IC SAVASIN esiginden döndük :busted_cop:

O Darbeci Askerlerin bir cogu pes etmeyip sonuna kadar Catismaya devam etseydi ne olurdu tahmin edebiliyormusun ??

Polis - Asker catismasi birde uzerine Halkin sokaga cikmasi?

Direkt Ic savas olurdu...

Sosanin esi dis basina , Evimin yanindan Tanklar geçiyor , Tepemden Savas ucagi geçiyor sokaga çıkamıyorum diye demec veriyor

Su sartlarda Futbolcuların gitmek istemesini cok fazla buyutmemek lazim..

Çevrimdışı Kalyoncu

Bence kalacakti Darbe olmasaydi..

Cunku aciklamasinda ozellikle SON GUNLERDEKI OLAYLAR ve POLITIK SEBEPLER nedeni ile ayrilmaya karar verdim demis

Cok düşündüm bu karari almak için kolay olmadi demiş

Uzgunum , Kirginim ama Nefret duymuyorum Kalbimize yer etti izlemeye doyamadan gitti :by2: :by2:
murat özen bugün gomez ile ilgili gelişmeler olabilir olumlu gidiyor demişti iki saat sonra darbe girişimi oldu kadere bak.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Nabıcaz be Kamil?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Atletico Madrid haberi dün sabah çıkmıştı, akşamına da veda etti Gomez. Bu durumda darbe olmasa da giderdi, Atletico Madrid sonuçta.

Takasta kullanılacaksa da %50'si bizim olmalı.

Karşılığında alınan oyuncunun değeri belirlenir, yarısı bize kalır.
Bunun uygulanabilirliğinin gerçekliğine inanıyor musunuz cidden?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı tangaz

Tuncaboylu optimistlikte nirvanaya ermiş bu beklenti ile  :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Nartallo

Nisandan beri gitme niyeti vardı, önce takımın güçlenmesi bahanesini uydurdu, sonra şampiyonaya konsantreyim, sonra süre istedi, şimdi de politik sebepler...

Darbe olmasa da gelmeyecekti, oyalayıp vakit kazandı...

Bu saatten sonra Cenk bize yeter, Şenol Hoca'nın oyun yapısı içerisinde en az Gomez kadar da atar...

Tek sıkıntı forvet yedeklerinin hiç güven vermemesi.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Tuncaboylu optimistlikte nirvanaya ermiş bu beklenti ile  :D
Yok hadi diyelim belirlendi, satış olmayan bir adamın ücretini nasıl alacaksın? Hadi almadın, herif fiorentinada emekli oldu, napacaksın?
Yıllarca Football manager oynadım böyle bir olaya hiç şahit olmadım  :evillol:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kalyoncu

Mario gomez zu atletico Madrid bunu yazması çok koydu

QUARESMA PORTEKIZ BASININA DEMEC VERMİŞ

Yasananlari cok yakından takip ettim , Acikcasi olaylari Televizyondan izlerken STRESE kapildim ama Türkiye 3.cu Dunya Ulkesi degil !. Bu yüzden de yapilan Darbe girişimi basarisiz sonuçlandı , Türkiye Gercekten COK GUCLU ve MODERN bir Ülke...

Biz sana ADAM derken Laf olsun diye demiyorduk :claps: :claps:

Çevrimdışı tangaz

Nisandan beri gitme niyeti vardı, önce takımın güçlenmesi bahanesini uydurdu, sonra şampiyonaya konsantreyim, sonra süre istedi, şimdi de politik sebepler...

Bu saatten sonra Cenk bize yeter, Şenol Hoca'nın oyun yapısı içerisinde en az Gomez kadar da atar...

ısrarla yazıyorum en mantıklı hamle kiralık niasse olacaktır. ister tek oynat deplasmanlarda ve avrupada, ister iç sahada çift forvette kullan istersen de solda olcay yerinde oynat.

Iste tamda bu nedenle ELKESON hamlesi yapip Cenkle Rekabete sokmak cok iyi olur :tabe:

Çevrimdışı tuncaboylu

İnanıp inanmamak ayrı konu, sözleşmeyi görmek lazım.

Eğer satıldığında gelen paranın %50'si bizim olarak belirtildiyse, süreç bu şekilde işler. Takas yapılınca yok sayılacak bir madde koydurmamışlardır heralde.
[ Son Düzenleme: 21 Temmuz 2016, 11:50:01 tuncaboylu ]

Çevrimdışı ugurkartalizma

Luiz Adriano-Sosa takası lafları dönmeye başlamış

Çevrimdışı tuncaboylu

Iste tamda bu nedenle ELKESON hamlesi yapip Cenkle Rekabete sokmak cok iyi olur :tabe:

Çin'den adam alamazsın, en azı 3-4 milyon euro para kazanıyor orada.

Çevrimdışı tangaz

Yok hadi diyelim belirlendi, satış olmayan bir adamın ücretini nasıl alacaksın? Hadi almadın, herif fiorentinada emekli oldu, napacaksın?
Yıllarca Football manager oynadım böyle bir olaya hiç şahit olmadım  :evillol:

şöyle olabilir latin america usulü; fionun gomeze karşılık alacağı oyuncunun bonservisinin %50si bizim olur bir sonraki satışından paramızı alırız. hoca nasrettin+tel örgü+koyun+yün+kazak+pazar = para misali  :D

özel not: denklemdeki koyun biz oluyoruz  :D

Etiketler: