2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 445 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11416680 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı RevivaL

iyice ölücü çıktı başkan  :evillol: 1.2 m euro falan gibi bir şey değil miydi opsiyon :D
Evet fakat Töre transferinde opsiyonun altında bitmişti transfer

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

iyice ölücü çıktı başkan  :evillol: 1.2 m euro falan gibi bir şey değil miydi opsiyon :D

Marcelo'nun yetersiz oldugunu dusunuyorum. Ancak yedek olacaksa olur, olmazsa da olmaz cok onemli degil.

Çevrimdışı RevivaL

Marcelo'nun yetersiz oldugunu dusunuyorum. Ancak yedek olacaksa olur, olmazsa da olmaz cok onemli degil.
Marcelo yerine alternatifiniz neler ? Veya şöyle sorayım 1 milyon euro'ya Marcelo kalibresinde kimi bulabilirsiniz ?

Çevrimdışı dkn_34

başkan marcelonun alınması için hannoverdan 1,2 milyon euro istemiş. :)
hannover başganı en fazla 800 bin euro verebiliriz demiş  :tabe:

Çevrimiçi Necmi

İlk zamanlar transfer konusunda çok eleştiriyordum ama yavaş yavaş transfer konusunda gerçekten tecrübelendi yönetim.
aslında ilk sene tecrübesizlikten çok kulüp kaos içindeydi o sırada düşünülecek ilk şey
transfer değildi. Parada yoktu. Denize düşen yılana sarılır tarzı transfer yaptılar ben ilk senenin
günahını yönetime yükleyemem ondan sonrada ivme yukarı çıkmaya başladı. Bence transferde iki tane hata yaptılar
biri dany transferi diğeri Pektemeğin sözleşmesinin uzatılması pektemek fenere gidiyor muhabbeti oldu
o dönem böyle bir riski alamazlardı şimdi olsa kırmızı kurdele bağlarlar. Birde biliçin takımda tutmak istemesi vardı
dany transferide Önder Özen hatası aslında ama çalışan önemli değil sonuçta yönetim hatasıdır.
onun dışında pedro miloseviç transferleri yatırım transferidir. Kerim Ozi transferinden farkı yok.
ama hatalarıda bir anda bir sürü genç oyuncu alıp geliştirmek oldu Şampiyonluğa odaklanan hiç bir takım bu kadar
genç oyuncu riski almamalı şimdi ondanda döndüler Burdada seçici olmaya başladılar.
Doğru işler yapılıyor. Ama artık kulüp borçlarınında indirilmesi için haraket  etmek lazım

Çevrimdışı dkn_34

aslında ilk sene tecrübesizlikten çok kulüp kaos içindeydi o sırada düşünülecek ilk şey
transfer değildi. Parada yoktu. Denize düşen yılana sarılır tarzı transfer yaptılar ben ilk senenin
günahını yönetime yükleyemem ondan sonrada ivme yukarı çıkmaya başladı. Bence transferde iki tane hata yaptılar
biri dany transferi diğeri Pektemeğin sözleşmesinin uzatılması pektemek fenere gidiyor muhabbeti oldu
o dönem böyle bir riski alamazlardı şimdi olsa kırmızı kurdele bağlarlar. Birde biliçin takımda tutmak istemesi vardı
dany transferide Önder Özen hatası aslında ama çalışan önemli değil sonuçta yönetim hatasıdır.
onun dışında pedro miloseviç transferleri yatırım transferidir. Kerim Ozi transferinden farkı yok.
ama hatalarıda bir anda bir sürü genç oyuncu alıp geliştirmek oldu Şampiyonluğa odaklanan hiç bir takım bu kadar
genç oyuncu riski almamalı şimdi ondanda döndüler Burdada seçici olmaya başladılar.
Doğru işler yapılıyor. Ama artık kulüp borçlarınında indirilmesi için haraket  etmek lazım
.yönetim çok güzel işler yapıyor.inş borçları azaltacağız.türkıyenın bayern münih'i biz olacağız

Çevrimdışı Tolga

Önder Özen'i genel anlamda destekleyen biri olmama rağmen Dany transferi çok büyük hataydı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bence baskan hakli  hannover kume dustu , oyuncu kalmak istemiyor en fazla 800bin euro
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

HANNOVER Baskani

Beşiktaş , Marceloyu anlaştığımız Opsiyonun ücretinin altinda bir rakama almak istiyor , Boyle bir sey olmayacak

Ah baskan ah :evillol:
Olmayacakmış üstüne para vermesinlerde :evillol:
garibim ne yapsın bizim başkanı tanımıyorki
o daha farketmeden damarlarındaki kanı bile çeker alır :busted_cop:

Çevrimiçi Necmi

Önder Özen'i genel anlamda destekleyen biri olmama rağmen Dany transferi çok büyük hataydı.

neresini destekliyorsunuz :evillol:
adamın nesini gördün bende onu merak ediyorum.
Dağıldı gitti. Ben stadın açılış maçında tek bir şey hatırlamıyorum dağılmışım resmen
o gece bende yok Önder Özende aynı bu ruh halindeydi eminim şimdi oda bir şey hatırlamıyordur.
Bak şimdi aynı işi Gökhan Keskin yapıyor adamın varlığından haberimiz yok arka planda işini yapıyor
ne takımla ilgileniyor ne yönetimle hiç bir karede resmini görmüyoruz o kadar açılışlar oldu
çıktımı karşımıza. Basınla oynamıyor. Ama biliyorumki her işle ilgileniyordur. Ali naibide öyle
en azından şu anda futbolu bilenler ve Beşiktaşı tanıyanlar işin başında. Bunların hiç biri gelipte yarıştığın gs den stoper kiralayıp
takıma turuva atı sokmaz. Ben hiç bir zaman Dany transferine hata gözüyle bakmam.
Bütün bir camianın olmaz dediğini yaparsan bunun adı hata değildi. O zaman biliyorum başkanda
kesinlikle olmaz demişti ama zorladı. Mecbur bıraktı zaten ikinci zorlayışı Yalçın oldu ve işi bitti.
aslında olanda yalçına oldu. Yönetimi gene emri vaki yapmaya kalktı ikisinede kapıyı gösterdiler.
O günde yalçın için çok üzülmüştüm. Telafi etmek için aslında bonservis ödeyip başakşehirden almak lazım
bir sene Beşiktaş forması giydirip gönlünü almalı. Beşiktaş kimsenin ahını almamalı.
Büyük takıma yakışan budur.

Çevrimdışı MrtBlgc

Sivastan aldığımız zenci eleman da hataydı bence, adını unuttum şimdi. Geldiğinde sakatlık sorunu vardı ama Biliç ısrar etti diye transfer ettilerini hatırlıyorum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Hoca, Ekstraklasa ligini takip eder. Lech Poznan forması giyen Polonyalı Karol Linetty'i için yoklamak lazım. Aldığı süreleri arttırırsa Şampiyona'da çıkış yapabilir.

Çevrimdışı dkn_34

Sivastan aldığımız zenci eleman da hataydı bence, adını unuttum şimdi. Geldiğinde sakatlık sorunu vardı ama Biliç ısrar etti diye transfer ettilerini hatırlıyorum.

enaramo .bedelsiz gelmişti.bilicin ilk geldiği sezon almıştık.sonra almeida saç baş yoldurdu :)

Çevrimdışı Deniz

Boyko out
Ospina in

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hayırlı Ramazanlar forum.

Hepimize Allah kolaylık versin :)
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Necmi

Eneramo sivastan almadık boştaydı bonservis ödenmedi ona
aslında yanlış bir transfer değildi Biliçin inadına takıldı oynatmadı çok ucuza
gelmiş bir transferdi. Her şekilde Pektemekten iyi oynardı. Biraz güvenilse gaz verilse
tamamdı. Biliçin ısrarı falan değildi kendi istese kesinlikle oynatırdı. Bence oda Önder Özen vakasıdır.
Sezer transferide büyük hataydı işte ilk yıl transferleri o direk başkanın hatası. Resmen fenerliler
tezgahladı onu bize. Beşiktaş almasa başka bir takıma gönderemezdi fener. Ancak fenerden Beşiktaşa gelirse
giderdi. Hem bonservis aldılar hemde bir sürü yükten kurtuldular.
Neyse artık hepsi geçmişte kaldı.bundan sonra kötü diyebileceğimiz transferlerden bile katkı alabiliyoruz.
ekonomik olarak güçlendikçe bunlarda tarih olacak.
Hata dediğimiz şeylerin çoğu aslında parasızlıktan kaynaklanan durumlardı. şimdi renklileri göreceğiz
bakalım parasız bizim başardıklarımızı başarabileceklermi. Büyük takım refleksi ancak böyle durumlarda ortaya çıkar
bakalım ne kadar büyüklermiş.

Çevrimdışı MrtBlgc

Eneramo sivastan almadık boştaydı bonservis ödenmedi ona
aslında yanlış bir transfer değildi Biliçin inadına takıldı oynatmadı çok ucuza
gelmiş bir transferdi. Her şekilde Pektemekten iyi oynardı. Biraz güvenilse gaz verilse
tamamdı. Biliçin ısrarı falan değildi kendi istese kesinlikle oynatırdı. Bence oda Önder Özen vakasıdır.
Sezer transferide büyük hataydı işte ilk yıl transferleri o direk başkanın hatası. Resmen fenerliler
tezgahladı onu bize. Beşiktaş almasa başka bir takıma gönderemezdi fener. Ancak fenerden Beşiktaşa gelirse
giderdi. Hem bonservis aldılar hemde bir sürü yükten kurtuldular.
Neyse artık hepsi geçmişte kaldı.bundan sonra kötü diyebileceğimiz transferlerden bile katkı alabiliyoruz.
ekonomik olarak güçlendikçe bunlarda tarih olacak.
Hata dediğimiz şeylerin çoğu aslında parasızlıktan kaynaklanan durumlardı. şimdi renklileri göreceğiz
bakalım parasız bizim başardıklarımızı başarabileceklermi. Büyük takım refleksi ancak böyle durumlarda ortaya çıkar
bakalım ne kadar büyüklermiş.

Ben Biliç'in Eneramo tipinde bir oyuncu transfer etmek istediğini onun için de Eneramo'yu aldığımızı biliyorum.

Biliç'in oynatmama sebebi aslında inadından değildi, Eneramo ilk geldiğinde sezon başı kampına katılamamıştı.

Dizinden ameliyat olmuştu sanırım ve hatta sezon ortasında bile fazla kiloları olduğu için şans bulamıyordu.

Yabancı sınırlaması olduğu için o dönem ben Eneramo transferini pek akıllıca bulmamıştım.

Ama tabiki bütçeyle de alakalı bir durum bu. Yalnız sakat bir oyuncuyu transfer etmek ne kadar akıllıca orası da tartışılır.

Çevrimiçi Necmi

Ben Biliç'in Eneramo tipinde bir oyuncu transfer etmek istediğini onun için de Eneramo'yu aldığımızı biliyorum.

Biliç'in oynatmama sebebi aslında inadından değildi, Eneramo ilk geldiğinde sezon başı kampına katılamamıştı.

Dizinden ameliyat olmuştu sanırım ve hatta sezon ortasında bile fazla kiloları olduğu için şans bulamıyordu.

Yabancı sınırlaması olduğu için o dönem ben Eneramo transferini pek akıllıca bulmamıştım.

Ama tabiki bütçeyle de alakalı bir durum bu. Yalnız sakat bir oyuncuyu transfer etmek ne kadar akıllıca orası da tartışılır.

Kalp ameliyatı oldu. kampı neden kaçırsın biliç gelmeden önce imza attı. Hatta imzayı atıp ameliyata sokmuşlardı :D
bence fazla kilosuda yoktu fit durumdaydı. adamın yapısı iri ne zaman baksan böyle biz bir emenike yaratmak istedik
aslında bundada başarılı olduk :evillol: ben biliçle bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum.  yanlış hatırlamıyorsam bir maç kısa
süre oynattı. zaten devre arasıda karabükspora kiraladılar. adamın bize attığı golden sonra sevinme şekli efsaneydi.
bu nasıl nefretse seni ameliyat masasında alan bir takıma karşı yaptığın senin ahlak seviyeni gösterir.
Biliçin bize aldırdığı tek oyuncu var atiba şimdide geri almak istiyor.

Çevrimiçi murat baltacı

stoper tandemine nkoulou-chedjou ikilisi nasıl olur arkadaşlar ikiside kamerunlu fiyat olarakta nkoulou 3-4 milyon imza parası chedjou da 2-3 milyon bonservise bitebilir gs satmak istiyo maaşı yüksek terim zamanında çok istenerek alındı geçen seneye kadar iyide iş yaptı defansı toparlayan adamdı semih gibi vasat stoperlerle oynamasına rağmen performansı iyiydi  ikiside atletik hızlı stoper chedjou nun ayağıda iyi oyun kuruyo topla çıkıyo bence çok iyi ikili olurlar.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı dkn_34

stoper tandemine nkoulou-chedjou ikilisi nasıl olur arkadaşlar ikiside kamerunlu fiyat olarakta nkoulou 3-4 milyon imza parası chedjou da 2-3 milyon bonservise bitebilir gs satmak istiyo maaşı yüksek terim zamanında çok istenerek alındı geçen seneye kadar iyide iş yaptı defansı toparlayan adamdı semih gibi vasat stoperlerle oynamasına rağmen performansı iyiydi  ikiside atletik hızlı stoper chedjou nun ayağıda iyi oyun kuruyo topla çıkıyo bence çok iyi ikili olurlar.
az önce izledim kamerun milli takımında ikisinin  birlıkte oynadığı maçlar var.ikisi iyi anlaşır.nkoulou çok kayarak müdahalee ediyor genelde başarılı oluyor ,bu özelliği gelırse bize çok şey kazandıracaktır ama sezon içerisinde kırmızı göreceği maçlarda olur.
[ Son Düzenleme: 06 Haziran 2016, 05:26:17 dkn_34 ]

Çevrimiçi murat baltacı

az önce izledim kamerun milli takımında ikisi birlıkte oynuyor galiba.ikisi iyi anlaşır.nkoulou çok kayarak müdahalee ediyor genelde başarılı oluyor ,bu özelliği gelırse bize çok şey kazandıracaktır ama sezon içerisinde kırmızı göreceği maçlarda olur.
aynen bizim stoperler hamlesiz oynuyo alanı savunup rakibi rahat bırakıyolar nkoulou bu konuda çok büyük açığımızı kapatacak rakibi rahat bırakmıyo sürekli temas halinde ya kayıyo ya döndürmüyo stoper dediğin böyle olmalı zaten tatlı sert stili var.

chedjou da ligi bilen oyuncu zaten terim zamanında bizim şimdi nkoulou yu istediğimiz gibi istiyolardı orta seviye bi stoperdi ilk geldiğinde biraz bocaladı gs taraftarı eleştirir gibi oldu mehmet demirkolun bi yorumu vardı chedjou iyi oyuncu Türkiyeye gelebilecek en kaliteli stoper gs taraftarı chedjouyu gönderip kimi getirmeyi düşünüyo bu adam kaliteli oyuncu alışınca görecekler demişti aynen dediği gibi oldu yanında iyi bi ekürisi olmamasına rağmen özellikle derbilerde ve avrupa maçlarında sağlam oynamıştı kritik hamleleri olmuştu hatta şampiyon oldukları sene gollerede katkısı olmuştu baya. bence bu ikili bizde çok iş yapar sisteme uygun oyuncular zago ronaldodan sonra en iyi tandem olur.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

HANNOVER Baskani

Beşiktaş , Marceloyu anlaştığımız Opsiyonun ücretinin altinda bir rakama almak istiyor , Boyle bir sey olmayacak

Ah baskan ah :evillol:
Olur olur bal gibide olur :)
Herkez kendini uyanık sanıyo adamın kalitesi belli sergilediği performans belli osmanlı maçında iki gol atması dışında bi numarasını görmedim ben son maçlarda tosiç olmasa defansta sıkıntı devam ederdi elimizde rodolfo,tosiç var ikide yeni stoper alınacak napalım marceloyu bedava verseniz düşüneceğimiz oyuncuya bide bonservis istiyolar :)
[ Son Düzenleme: 06 Haziran 2016, 05:44:40 murat baltacı ]
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

az önce izledim kamerun milli takımında ikisinin  birlıkte oynadığı maçlar var.ikisi iyi anlaşır.nkoulou çok kayarak müdahalee ediyor genelde başarılı oluyor ,bu özelliği gelırse bize çok şey kazandıracaktır ama sezon içerisinde kırmızı göreceği maçlarda olur.

Bende videosunu izliyordum darlandım yarısında kapattım bu vatandaş her maç penaltı
yaptırır rakibi indirmeden top almıyor. Bülent yıldırımın yönettiği her maçta temiz kırmızısı var.
her pozisyonuna ben bile penaltı dedim. Hakemler vermedi ama hiç sevmem yatarak top alan oyuncuyu heleki ceza sahasında :bandit:

Çevrimiçi murat baltacı

Töreyi ingiletereye satarsak ülkenin imajınıda değiştiricez herkez bi tutturmuş gurbetçiler Türkiyeye gelmesin burda gelişemezler kaybolurlar falan filan oyuncuda kalite varsa doğru takım ve doğru hoca ile çalışırsa her türlü gelişir oğuzhan,cenk nasıl gelişti töre nasıl gelişti renklilere giden oyuncular gelişmiyo diye bizide bu kategoriye sokuyolar salih uçan avrupaya gitti noldu geliştimi tuncay avrupaya gitti ne oldu önemli olan doğru takıma gitmek salih ve ozan feneri değilde bizi seçmiş olsa şuan oğuzhan ve töre gibi avrupaya transfer yapma şansları olurdu.

Emre mor bize gelsin Şenol hocayı dinlesin iki seneye töre nin iki katına satarız.
BeŞiKtAşK

Etiketler: