2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 229 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11510926 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı worns

Gördüğüm en güzel transfer haberi :) umarım gerçekleşir

http://bjk.org/ismail-yuvadan-ucuyor

Olur da giderse yıllık ücretini görmek isterim. Max 500 bin euro olacaktır, Espanyol daha fazla vermez.

İsmail meselesinde anladığım korktuğumuz ve basında konuşulan 1.4 gibi bir para önermediğimiz. Muhtemelen çok daha düşük bir kontrat önerdik ve yükseltmedik. (Umarım 1 milyonun altındadır.)

Kapı kapı dolaşır yine gelir bize imza atar öte yandan, olacağı bu.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Pektemek fenere gidiyor vol.2
Basireti bağlansa keşke adamların
ismail gitse biz ne kaybederiz ki yönetim oyunlara gelmez inş  :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

osmanlı maçında çok iyiydi canlı izledim katılıyorum da kardeşim 33 yaşında adam 13 milyon euro teklif gelse robbeni al o maliyete misal ya da ne oyuncular alınır var ya bazı maçlarda da batırdıama
10-13 milyon € Teklif varsa zaten gitsin Havaalanindan krallar gibi ugurlariz ama oyle 5 milyon gibi bir rakama da gondermeye degmez Ciddi katskisi var takima , Takimda tutarım adam bir marka sonucta ve bizim takimda boyle bir oyuncunun olmasi Avrupa arenasinda her zaman iyidir
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Quaresma kilit oyuncu falan değil bence de. Bu takımın kilit oyuncuları Sosa Ozzy Atiba ve Gomez dir. Quaresma ise Cenk Tosun la beraber hamle oyuncusudur.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kilit oyuncu diye birsey soylemedim bende zaten :alala:

Takimin Saha icindeki ( B plani ) dedim

Mevcut sistem islemediginde yani kilitlendiginde bu sefer B plani yani Quaresma devreye giriyor onun adam eksiltmeleri ve ortalarıyla sonuca gidiyoruz

Çevrimdışı panic13

Kilit oyuncu diye birsey soylemedim ki bende zaten :alala:

Mevcut sistem islemediginde yani kilitlendiginde bu sefer B plani yani Quaresma devreye giriyor adam eksiltmeleri ve ortalarıyla sonuca gidiyoruz

Bu arada @Yunus Emre Dökmeci dediğin doğru, sene başı görece iyi oynadığı ve ilk 11 başladığı maçları seyrettim. İlk 10 maçta attığımız neredeyse tüm gollerde bir şekilde katkısı var. en az 1 defa ayağına top değmiş Töre'nin. Konstrantre olduğunda ligin en iyisi ama kötüyken çok kötü. Ortası yok.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

10-13 milyon € Teklif varsa zaten gitsin Havaalanindan krallar gibi ugurlariz ama oyle 5 milyon gibi bir rakama da gondermeye degmez Ciddi katskisi var takima , Takimda tutarım adam bir marka sonucta ve bizim takimda boyle bir oyuncunun olmasi Avrupa arenasinda her zaman iyidir
astronomik dedim zaten yoksa kadroda olması yeterli şapkadan tavşan çıkarabilir sürekli 11 oynamasa da...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu arada @Yunus Emre Dökmeci dediğin doğru, sene başı görece iyi oynadığı ve ilk 11 başladığı maçları seyrettim. İlk 10 maçta attığımız neredeyse tüm gollerde bir şekilde katkısı var. en az 1 defa ayağına top değmiş Töre'nin. Konstrantre olduğunda ligin en iyisi ama kötüyken çok kötü. Ortası yok.
benim gibi Abi bende halı sahada öyleyim ortam yok :D

Çevrimdışı panic13

benim gibi Abi bende halı sahada öyleyim ortam yok :D

senin yerin dolmaz @Mehmet Ali C. , senin yerin bizde ayrı :D

Abi ben Q17 den bahsediyorum :alala:

Sen Tore diyosun :D

senin yerin dolmaz @Mehmet Ali C. , senin yerin bizde ayrı :D
Ospina gelsin Kesin havaalanina gider :evillol: :evillol:

Çevrimdışı panic13

Abi ben Q17 den bahsediyorum :alala:

Sen Tore diyosun :D

:D :D :D :D

Ne Töre'si la, kim Töre dedi! Karıştırmayın ortalığı... Ateş, Su, toprak, Q17!

Çevrimdışı brkntcnr

Kilit oyuncu diye birsey soylemedim bende zaten :alala:

Mevcut sistem islemediginde yani kilitlendiginde bu sefer B plani yani Quaresma devreye giriyor onun adam eksiltmeleri ve ortalarıyla sonuca gidiyoruz
Abi Quaresma bu takımın önemli dişlilerinden dedin ben de değil dedim kilit oyuncular, önemli dişliler artık nasıl söylersek söyleyelim yani bence değil. Kerim de sonradan girip çok katkıda bulundu, daha Aras' ta gelecek. Bize sonradan giren adamdan çok 90 dakikanın ilk başından son 70 ine kadar sürekli efektif olabilecek bir kanat lazım. Güvenle ilk 11 e yazabileceğimiz bir kanat lazım.

:D :D :D :D

Ne Töre'si la, kim Töre dedi! Karıştırmayın ortalığı... Ateş, Su, toprak, Q17!
:super: :super:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ospina gelsin Kesin havaalanina gider :evillol: :evillol:
zor olur şimdi yeni sezonda 1 tane fazladan forma alırız Beşiktaş kazanır  :evillol: :evillol: :evillol:

Abi Quaresma bu takımın önemli dişlilerinden dedin ben de değil dedim kilit oyuncular, önemli dişliler artık nasıl söylersek söyleyelim yani bence değil. Kerim de sonradan girip çok katkıda bulundu, daha Aras' ta gelecek. Bize sonradan giren adamdan çok 90 dakikanın ilk başından son 70 ine kadar sürekli efektif olabilecek bir kanat lazım. Güvenle ilk 11 e yazabileceğimiz bir kanat lazım.
Kanat transferi yapacağımızı hic sanmıyorum , Olcayi Ayri bir koseye koyarsak elimizdeki en iyi kanat oyuncusu da suan Q17 bu yuzden Yine o oynar :ok:

zor olur şimdi yeni sezonda 1 tane fazladan forma alırız Beşiktaş kazanır  :evillol: :evillol: :evillol:
:ok:

Çevrimdışı İhsan

Q17 ve töreye astronomik teklifler varsa hemen satabiliriz kanat oyuncusu bulabiliriz sorun olmaz ayrıca sistemin en önemli dişlileri değiller...

bence bizim sistemin en önemli pozisyonların kanatlarımız.
Onlar iyi olunca golleri atıyoruz. Kapanan defansı açıyoruz.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Töre ve Atiba' yı Bilic alacak gibi. Elimize bu iki isimden 25 milyon € civarı para geçmesi lazım. Quaresma' yı da bahsedildiği gibi 10 milyon € lara Çin' e satarsak elimizde 35 milyon € para olur. Bu paranın 20 milyon € suyla bile taş gibi takım dizeriz, üstüne 15 milyon da kar ederiz. Bir kaleci, iki stoper, bir sol bek, bir sağ bek, bir orta saha, bir tane de kanat oyuncusu alırız. Aras da geliyor zaten. Gideceklerse İnşallah bu paralara giderler.

Bu paralarla Töre, atiba, Q17 kalitesinde oyuncu alamayız. En fazla birisini satalım. Mümkünse Q17.
Olmadı Atiba, olmadı Töre.

[ Son Düzenleme: 06 Haziran 2016, 10:46:29 İhsan ]
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bence bizim sistemin en önemli pozisyonların kanatlarımız.
Onlar iyi olunca golleri atıyoruz. Kapanan defansı açıyoruz.
ben öyle düşünmüyorum Abi daha fazla iş yapmaları gerekirdi bu sistemde gol asist sayıları düşük oğuzhan,sosa ve atiba bu sistemin en kilit oyuncuları...

Çevrimdışı tuncaboylu

İsmail'in menajeri iş başında :)

Aynen öyle.

İsmail'in menajeri Batur Altıparmak, aynı zamanda Mehmet Topal'ın menajeri.
Şimdi 5 gün önceki habere bakın:
http://www.sporx.com/mehmet-topal-icin-flas-gelisme-yeni-adresi-espanyol-SXHBQ546634SXQ

Bu da bugün İsmail için haber:
http://www.fanatik.com.tr/2016/06/05/ismail-koybasi-adim-adim-espanyol-a-1236672

Adam medyaya servis yaparken takımı bile değiştirmemiş, Espanyol diye uyduruyor.

Gaza gelip 1 milyonun üzerine çıkmamak lazım İsmail için.

Çevrimdışı eaglekartal

haziranın başında sanki geç kalmışız gibi hissediyorsak bu 3 ay nasıl geçicek arkadaş sıkıntıdan patladım valla:)

Çevrimdışı Gürcan

Menajerler basinla ic ice ve bunu iyi kullaniyorlar fakat yanildiklari nokta eskiden demiroren vardi şimdi fikret orman var. Başkan bunlara zamaninda cok rest cekti noldi gittiler sonra oyunculari değeri düştü. Ya dedigimiz olacak ya gidecekler. Espanyol felan gecin bunlari yalan haber ayrica buyuk kulüpler haric kimse o paralari vermez isteyen istediği yere gidebilir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Menajerler basinla ic ice ve bunu iyi kullaniyorlar fakat yanildiklari nokta eskiden demiroren vardi şimdi fikret orman var. Başkan bunlara zamaninda cok rest cekti noldi gittiler sonra oyunculari değeri düştü. Ya dedigimiz olacak ya gidecekler. Espanyol felan gecin bunlari yalan haber ayrica buyuk kulüpler haric kimse o paralari vermez isteyen istediği yere gidebilir.
Biz de halen bir nebzede olsa bizim çocuk muhabbeti var. Profesyonel bakmayı öğrendiğimiz zaman bu tür haberler zaten kendiliğinden kesilecektir. Elinden çıkarttığında para etmeyecek adamlarla artık sözleşme yenilemememiz gerekiyor. İsmail'in talibi olsa şimdiye kadar 10 kere imza attırmışlardı, yok ki devamlı bu haberler çıkıyor.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı İhsan

ben öyle düşünmüyorum Abi daha fazla iş yapmaları gerekirdi bu sistemde gol asist sayıları düşük oğuzhan,sosa ve atiba bu sistemin en kilit oyuncuları...

@Mehmet Ali C. yanlışın olmasın ?!?  :alala:

Kanat oyuncularımız  (2 pozisyon) 22 gol atıp 27 asist yaptı (toplam 47 gol).
Merkez oyuncularımız (3 pozisyon) 23 gol atıp 22 asist yaptı (toplam 45 gol). (Hatta Sosa kanat pozisyonunda oynayarak yaptığı katkıyı bile merkeze saydım)

Yani 2 kanat 47 gole katkıda bulundu, 3 merkez 45 gole.

Hepsi çok iyi işledi ve istatistiklerle çok şey çarptırılabilir, ama kilitlenen oyunlarda genelde kanat vasat olduğu için, Ozi ve Sosanı pas verecek adamları olmadığı için zorlandık. Bu yüzden kanatlar çok önemli bence.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı brkntcnr

Kanat transferi yapacağımızı hic sanmıyorum , Olcayi Ayri bir koseye koyarsak elimizdeki en iyi kanat oyuncusu da suan Q17 bu yuzden Yine o oynar :ok:
Ben 11 oynamasına karsıyım. 50 maçta oynıycaz bunun hepsini çıkarabilecek biri değil Quaresma.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: