2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11515648 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı OrhanAker

Kerem Demirbay, gelecek sezon Beşiktaş forması giyebilir.
Irfancanla karşılaştırırsak.

Çevrimdışı cursedofdragon

İngiliz medyasının yanında bizim fotomaç melek kalır :) satılacaksa 15 e razıyım ben hemen gönderilsin ama bu oyuncuları gönderip yerine İsmaili tolgayı yerli rotasyonuna sokarsak işimiz çok zor.yerlilerimizi satıp yabancı alıyoruz kimse işin burasında değil o gelsin bu gelsin demekle meşgul

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nerden biliyon yerliler le ilgilenmediğimizi ? :)

Çevrimdışı brkntcnr

Bence Töre yerine Aminu vs. değil de daha böyle emin olacağımız biri alınmalı. Eldekiler de yetmez. Hatta Quaresma ya bile güvenemeyiz yaşı vs. hersey ortada tamam bu sene harika toparladı ama 33 yaşına geldi. İyi transferler şart ofansta. Defansta zaten allahın emri.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ozgursum

Bence Töre yerine Aminu vs. değil de daha böyle emin olacağımız biri alınmalı. Eldekiler de yetmez. Hatta Quaresma ya bile güvenemeyiz yaşı vs. hersey ortada tamam bu sene harika toparladı ama 33 yaşına geldi. İyi transferler şart ofansta. Defansta zaten allahın emri.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam bu sene tore sampiyonlukta en az katkisi olan kanat oyuncusu. Yani en az katki aldigin adami satiyorsun , en iyiyi degil. Ayrica yerine Aminu degil , Aras alindi. Aminu ya da o tarz oyuncuyu kadroyu cesitlendirmek icin istiyorlar. Quaresma konusunda ise yasi degil problem oyun stili. Eger 5 milyon ve ustu teklif gelirse direk satilip yerine kaliteli kanat alinir. Kanat konusunda ciddi sorunumuz yok bizim. Dedigim gibi sezon icinde ah keske tore oynasaydi dedigimiz 1 mac bile yok.

Çevrimdışı atalay

iyi olur mu ?

Bilmiyorum. Fakat listede...

Irfancanla karşılaştırırsak.

Çok fazla izlemedim ama İrfancan'dan epey farklı.

Çevrimiçi 38life

Töre giderse Emre Mor transferinin ihtimali baya yükselir. Emre Mor Fikret Ormanın şahsen çok istediği, arzuladığı bir isimmiş. Zaten Fikret Orman'ın felsefesi de bu. Gökhan'ı henüz pişmemişken al, parlat, sat, kâr et. Yerine Emre Mor'u al, parlat, sat kâr et. Yerine başkasını al....                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı SLYKRT

Şunu unutuyoruz nedense bu takımda tolgay diye bir eleman var.Gökhan töre satılırsa sosa kanata kayar tolgayda atibanın yanına oğuzhanda forvet arkasına kayar.Diğer kanat için kapışan kapışsın.Hergün yazmaya devam edeceğim bu takıma bıçak gibi keskin orta değil pas ata bilen bolt vari koşabilen 2 tane bek lazım.

Takımı takım yapan bektir yoksa sektir yavrum sektir.
Hayellerinin Ardından Koşmak İstiyorsan Engelleri Değil Kendini AŞ BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı Bishamon

Şunu unutuyoruz nedense bu takımda tolgay diye bir eleman var.Gökhan töre satılırsa sosa kanata kayar tolgayda atibanın yanına oğuzhanda forvet arkasına kayar.Diğer kanat için kapışan kapışsın.Hergün yazmaya devam edeceğim bu takıma bıçak gibi keskin orta değil pas ata bilen bolt vari koşabilen 2 tane bek lazım.

Takımı takım yapan bektir yoksa sektir yavrum sektir.

Gökhan zaten oynamıyordu ki takım kurgusu neden değişsin ?  :alala:

Çevrimiçi Fatih_

Hocanın oyun kurgusu önümüzdeki sene çok farklı olucak bence, özellikle kanat forvet üzerinde çok durdu hoca kanat oynuycak ve içeri girip şut atıcak oyuncu istiyor.

Çevrimdışı OrhanAker

Bilmiyorum. Fakat listede...

Çok fazla izlemedim ama İrfancan'dan epey farklı.
İrfancan box to box a daha yatkın gibi.. ama ordada cavcav başkan var :D

Çevrimiçi Necmi

bu söze bir Necmi deyişiyle cevap vereyim... "Nah olur"
göreceğiz bunu espiri olarak söylemedim
neyi anlamak istemiyorsunuzki adamın form düşüklüğü yok
Beşiktaşta oynamak istemiyor defalarca beni satın diye yönetime haber göndermiş
adamın bu sene gram katkısı olmadı ben kötü oyuncu demiyorumki
oynamıyor diyorum hiçmi oyuna girdiği zamanlar görmüyorsunuz.
Adamın ayağındaki topu gelip alıyorlar öylece duruyor.
maç boyu ayağına 20 top geliyorsa abartısız bunun 15-16 tanesini kaptırıyor.
ilk senesindeki Töre nerde şimdiki töre nerde
kaldıki alanda yok alıcısı olsa acaba yönetim bir dakika düşünürmü
neymiş biliç alacakmış hayal dünyasında yaşıyor arkadaşlar Biliçin onu alacağını
düşünmüyorum.
Allahtan sene başı Quaresmayı almış yönetim yoksa şampiyonlukta Töreye
güvenseydik hayal olurdu.

Çevrimdışı Bishamon

Hocanın oyun kurgusu önümüzdeki sene çok farklı olucak bence, özellikle kanat forvet üzerinde çok durdu hoca kanat oynuycak ve içeri girip şut atıcak oyuncu istiyor.
4-3-3  :halay:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Geçen yıl Milosevic için EPL'den 3 milyon £ teklif var demiştim. Şimdi de Bournemouth istiyormuş.
Sat sat sat

Bende soyledim Gecenlerde Ne kadar biz begenmesekte genc daha , Epl ve championchip de piyasasi var..

3 milyon € verseler yeter ilac olur o para..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Kalyoncu

nerden biliyon yerliler le ilgilenmediğimizi ? :)
En azından taraftar ilgilenmiyor yetmezmi hiç Yerli oyuncu yazdığınızı görmedim biz bilinçli olmalıyız bu başarının nerden nasıl geldiği çok belli bunu devam ettirmekte bizim elimizde.serdar aziz konusuna gelince şenol güneş bursasında mükemmele yakın oyun oynadı hocanın istemesi gayet doğal çünkü inter bile teklif yaptı oyuncuya aziz behic ise fiyasko olur İsmaili ararız o kadar söyleyeyim ben Allah İsmaili aratmasın.harun konusunda ise yine şenol güneş bursasında en çok eleştirilen adamdı bu sene tolganın yaptığı hatalı çıkışlar hepsi mevcuttu bu sene oyunu geride karşıladıkları için çok iyi gözüktü.iyi oynadığı maçlar eskişehir fener Beşiktaş ondan önce mert kaledeydi zaten

Feghouli gibi masraflı , sorunlu, verim alamayacağın oyuncu en güzel Fener'e yakışır. Manchester,Chealsea gibi takımların yöneticileri aptal sanırım bu oyuncudan uzak duruyorlar.
+1903

Bende beğenmiyorum bu adami cok buyutuluyor nedense

Çevrimdışı SLYKRT

Gökhan zaten oynamıyordu ki takım kurgusu neden değişsin ?  :alala:
Sakat olduğundan olabilirmi acaba.İlk yarıdaki gökhan törenin katkısı yatsınamaz.Quaresmanın seneye ne vereceği şüpheli.Arasın videolarını izledim ama nedense HD görüntülü videosu yok.Yaşını bilmesem eskidenmi oynuyordu bu çocuk derim.Yayın kalitesi oynadığı liglerle düşük seviyede olmasından kaynaklanıyor olabilir.Belki uçup kaçada bilir bilinmez.Ama bu takımda tolgaya yer açılmalı.
Hayellerinin Ardından Koşmak İstiyorsan Engelleri Değil Kendini AŞ BEŞİKTAŞK

kerimin öğrenecek çok şeyi olduğunu düşünsem de hadi sizin dediğiniz gibi varsayalım , gitmesi gereken yer belcıka hollanda felan olmalı bence
Hollanda ligi tam isabet olur tam Kerimlik bir lig

Ben 1 sene kiraya verelim diyorum bu sekilde de yazik oluyir cocuga biraz oynasin..

Çevrimdışı rico_paşa

Dün geceki programdan;

Şenol güneş: " Tekrarlıyorum. Mahrez Gökhan Töre ile aynı tarz oyuncu ama Töre daha iyi."

Bunu hocası yani onla her gün antrenmana çıkan adam söylüyor. Bence Şampiyonlar ligi oynamadan gitmemeli.

Ama eğer Gökhan gitmek isterse anında satılsın.
Beşiktaş'a adanmış hayatlar

Çevrimdışı OrhanAker

En azından taraftar ilgilenmiyor yetmezmi hiç Yerli oyuncu yazdığınızı görmedim biz bilinçli olmalıyız bu başarının nerden nasıl geldiği çok belli bunu devam ettirmekte bizim elimizde.serdar aziz konusuna gelince şenol güneş bursasında mükemmele yakın oyun oynadı hocanın istemesi gayet doğal çünkü inter bile teklif yaptı oyuncuya aziz behic ise fiyasko olur İsmaili ararız o kadar söyleyeyim ben Allah İsmaili aratmasın.harun konusunda ise yine şenol güneş bursasında en çok eleştirilen adamdı bu sene tolganın yaptığı hatalı çıkışlar hepsi mevcuttu bu sene oyunu geride karşıladıkları için çok iyi gözüktü.iyi oynadığı maçlar eskişehir fener Beşiktaş ondan önce mert kaledeydi zaten

Yerli potansiyelleri kapatalım diye en çok yazan benim galiba..bu sene 1-2 tane gelir büyük ihtimal.

Çevrimiçi Gökhan Güvenç

ne zaman olucak bu töre geçen sene aynı şeyi dedik son maçlarda hiç oynamadı sattı seneye olur dedik bu sene hiç oynamadı ortalıkta yine yoktu yine seneye oynar diyoruz böyle diye diye sonunda arkasından küfür ederek yolluyacaz.

Para ediyorken 16 milyon € + %15 bir sonraki satıştan pay koy sat en mantıklısı bu.

Güzel bir teklife satılmasına itiraz etmediğimi belirtmiştim, kaldı ki "ölü" hali 16 milyon ediyor işte.

Benim anlatmak istediğim şu, normalde biz Töre kalitesinde bir oyuncuyu alamayız. Ne paramız yeter, ne de ligin kalibresi. Bu yüzden çok kolay gözden çıkaralıcak, harcanacak bir oyuncu değil Töre.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi 38life

4-3-3  :halay:

Düz 4-3-3 için ortadaki 3 oyuncunun da defansif ve ofansif oyunu üstlenebilmesi gerekir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Elimizde o ozellikte Olcay var ama onda da ayak yok işte :D

Çevrimdışı Bishamon

Düz 4-3-3 için ortadaki 3 oyuncunun da defansif ve ofansif oyunu üstlenebilmesi gerekir.

Atiba Tolgay Ozzy

Etiketler: