2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 272 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11477624 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Bir nokta daha var:

Aziz Yıldırım UEFA'ya gitti, euro arttığı için esneme talebinde bulundu haberleri çıktı geçen hafta.

Bunlar muhtemelen 20 milyon euro zarar sözünü de karşılamakta zorlanıyorlar. Seneye hem GS hem de FB UEFA'dan ceza alırlarsa şaşırmam.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

en son gs böyle bir talepte bulundu uefa dan cevabı bir yıl men olarak geldi :evillol:

Çevrimdışı cisse557

dünya da 1 tane ramos 1 tane de hummels var başka yok o yüzden abartmayalım bu iki oyuncunun takımları dışında diğer takımlar böyle saçma gol mü yiyor , bizim seviyemizde de bu tarz oyuncular elbet var illa ramos olmasına gerek yok :)
Yani burdan şunu anlıyorum. Mitro ve Ersan geldi artık saçma goller yemeyecegimizi söylüyorsunuz. Peki o zaman saçma goller yersek ben sizi bulacağım gol sıkıntısı cekmezsek siz beni bulun

Çevrimiçi Necmi

Yani burdan şunu anlıyorum. Mitro ve Ersan geldi artık saçma goller yemeyecegimizi söylüyorsunuz. Peki o zaman saçma goller yersek ben sizi bulacağım gol sıkıntısı cekmezsek siz beni bulun
öyle bir şey olurmu real barça bayern saçma gol yemiyormu
ne istiyorsunuz hiç gol yememekmi? varmı öyle bir defans hattı?
çok beğendiğiniz fener stoperleri 12 gol yemiş biz 13 gol yemişiz
yere göğe sığdırılamayan muslera 16 gol yemiş
Bumudur yani kopartılan yaygara rakiplerimizden kötü defansımızmı oluyor şimdi
pepe de gelse saçma goller yeriz.
24-25 gol lig ortalamasında şampiyon olan takım için iyi bir ortalama bu rakamları geçtikçe attığın golünde
geçmesi gerekiyor. İlk yarı defansımız oldukça iyiydi.
Tabi herkes ister hiç gol yemeyelim atabildiğimiz kadar atalım ama gerçek hayat öyle bir şey değil.
gol atmaya gelince 1-0 olsun benim olsun 5 gol atınca 15 puan vermiyorlar. sadece daha keyifli maç izlememize
neden oluyor. Hepsi bu.
osmanlı maçını alırsak şampiyonluk ortalamasını tutturmuş oluruz ikinci yarıda aynı puanı alırsak şampiyonluk gelir
gs bir galibiyet bir beraberlik daha fazla almak zorunda fener 3 galibiyet daha fazla almak zorunda kalır.
bir başakla denk gibiyiz biz onlardan bir galibiyet daha fazla almak zorundayız onları sahasında yenersek sorun kalmaz
düşünün fener ilk yarı 3 malubiyet almış 4 beraberlik gelir zaten demekki hiç malubiyet almaması lazım bizim istikrarı korumamız
halinde bir malubiyet onları şampiyonluktan ediyor.
içerde oynayacağımız 9 maç var 8 galibiyet hadi fener maçı beraberlik olsun 25 puan eder osmanlıyı bu hafta yendiğimiz takdirde
deplasmandan 4 galibiyet bir beraberlik bize yeter şampiyonluğu 76 puana endeksliyorumki bu sene
daha düşük puanla gelecektir şampiyonluk
şu anda en avantajlı takım biziz içerde zorluk derecesi yüksek maçımız fenerle osmanlı son maç olduğu için hiç saymıyorum
başak içerde bizle gs ile bursa karabük ve gençlerle oynayacak yani iç saha avantajıda olmuyor zor maçlar yüzünden
bizim avantajımız çok yüksek kaldıki takım ilk yarıdan daha güçlü olarak giriyor ikinci yarıya birde hoca dedi lige odaklanacağız
ilk yarı çok daha fazla puan alırdık şl ye kurban verdik sağlık olsun ikinci yarı toplarız artık. ilk yarıya artı olarak gol yükümüzü
çekecek iki oyuncu daha geldi talisca Babel defansada iki takviye şimdilik bu lige yeter çok iyi bir forvet almayacaklarsa
bence hiç almasınlar. zor maçımızı zaten oynayacağız pazartesi abou dönene kadar alanya içerde konya var ikisinide alırız
alamazsak zaten şampiyonluğu hiç konuşmayalım.

Çevrimdışı Ensar

ben öyle bişey söylemiyorum bu iki oyuncu da senin istediğin gibi adamlar olmayabilir ama elde ki şartlar ile şu an bu kadar hamle yapılabilmiştir ve ikisi de rhodolfo ve tosicten iyi olduğu için elbette defansif anlamda daha iyi olacağız :) benim dediğim şey ise senin saçma goller yememek için ramos ve hummels lazım demene karşılık illa o kalitede olmasına gerek yok bizim seviyemizde de o işleri yapabilecek adam çok diyorum
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı cisse557

öyle bir şey olurmu real barça bayern saçma gol yemiyormu
ne istiyorsunuz hiç gol yememekmi? varmı öyle bir defans hattı?
çok beğendiğiniz fener stoperleri 12 gol yemiş biz 13 gol yemişiz
yere göğe sığdırılamayan muslera 16 gol yemiş
Bumudur yani kopartılan yaygara rakiplerimizden kötü defansımızmı oluyor şimdi
pepe de gelse saçma goller yeriz.
24-25 gol lig ortalamasında şampiyon olan takım için iyi bir ortalama bu rakamları geçtikçe attığın golünde
geçmesi gerekiyor. İlk yarı defansımız oldukça iyiydi.
Tabi herkes ister hiç gol yemeyelim atabildiğimiz kadar atalım ama gerçek hayat öyle bir şey değil.
gol atmaya gelince 1-0 olsun benim olsun 5 gol atınca 15 puan vermiyorlar. sadece daha keyifli maç izlememize
neden oluyor. Hepsi bu.
osmanlı maçını alırsak şampiyonluk ortalamasını tutturmuş oluruz ikinci yarıda aynı puanı alırsak şampiyonluk gelir
gs bir galibiyet bir beraberlik daha fazla almak zorunda fener 3 galibiyet daha fazla almak zorunda kalır.
bir başakla denk gibiyiz biz onlardan bir galibiyet daha fazla almak zorundayız onları sahasında yenersek sorun kalmaz
düşünün fener ilk yarı 3 malubiyet almış 4 beraberlik gelir zaten demekki hiç malubiyet almaması lazım bizim istikrarı korumamız
halinde bir malubiyet onları şampiyonluktan ediyor.
içerde oynayacağımız 9 maç var 8 galibiyet hadi fener maçı beraberlik olsun 25 puan eder osmanlıyı bu hafta yendiğimiz takdirde
deplasmandan 4 galibiyet bir beraberlik bize yeter şampiyonluğu 76 puana endeksliyorumki bu sene
daha düşük puanla gelecektir şampiyonluk
şu anda en avantajlı takım biziz içerde zorluk derecesi yüksek maçımız fenerle osmanlı son maç olduğu için hiç saymıyorum
başak içerde bizle gs ile bursa karabük ve gençlerle oynayacak yani iç saha avantajıda olmuyor zor maçlar yüzünden
bizim avantajımız çok yüksek kaldıki takım ilk yarıdan daha güçlü olarak giriyor ikinci yarıya birde hoca dedi lige odaklanacağız
ilk yarı çok daha fazla puan alırdık şl ye kurban verdik sağlık olsun ikinci yarı toplarız artık. ilk yarıya artı olarak gol yükümüzü
çekecek iki oyuncu daha geldi talisca Babel defansada iki takviye şimdilik bu lige yeter çok iyi bir forvet almayacaklarsa
bence hiç almasınlar. zor maçımızı zaten oynayacağız pazartesi abou dönene kadar alanya içerde konya var ikisinide alırız
alamazsak zaten şampiyonluğu hiç konuşmayalım.
Abi aynı şeyi diyoruz işte. Rakibi kaleden 30 metre önde karşılarsan tabiki de gol yersin. Saydığın takımların daha kaliteli oyuncuları olduğu için daha az saçma gol yiyorlar. 1-0 ve 5-0 da aynı puanı veriyorlar tabikide ama ülkemizde 1-0 oynunu oynayacak takım yok sadece burda değil Avrupa'da bile bir elin parmağını geçmez. Çok gol atan şampiyon olur. Az gol atıp şampiyon olan takım bulamazsın. O yüzden 5-1 lik maçları izleyecek takım istiyorum kısacası. Forvet alın lütfen. 

Çevrimdışı kyiv

Daha önce bir çok kere yazdım. 2.yarı sakatlık olmasın Taliscanın 15 golü var. Sezonu 20 gol üzerinde bitirecek.Galatasaray maçına kadar bir seri yapabilirsek önümüz açık. Ama hepsinden önemlisi çok zor deplasman Osmanlı maçı kazanılmalı. Geçen sene sidik zoruyla son dakikada Sosanın bireysel performansıyla yenmiştik. Bu sefer daha sağlam oynayalım Taliscanın 2 golü var inşallah.

Çevrimdışı cisse557

ben öyle bişey söylemiyorum bu iki oyuncu da senin istediğin gibi adamlar olmayabilir ama elde ki şartlar ile şu an bu kadar hamle yapılabilmiştir ve ikisi de rhodolfo ve tosicten iyi olduğu için elbette defansif anlamda daha iyi olacağız :) benim dediğim şey ise senin saçma goller yememek için ramos ve hummels lazım demene karşılık illa o kalitede olmasına gerek yok bizim seviyemizde de o işleri yapabilecek adam çok diyorum
Tamam hocam yönetim de sizin gibi stoper alınması gerektiğini düşünmüş ve 2 tane almış. Yani gereksinimlerimizi karşılayacak stoperler bulunmuş getirilmiş. Sadece Ersani alıp Mitroya verilen paraya forvet alırdım diyorum. 

Çevrimdışı mylife1903

Bu tartisma bitmez cunku yonetim tutarsiz isler yapiyor. Herkes hakli.
Muhim olan hocanin ne dusundugu is hocada bitiyor.
Azick dogru rakip analizi yapmali ve bir sifirlari oynarken artik farka gitmeli, moda tabirle fisi cekmeli. Nedemekse bu fisi cekmek, biz besiktas usulu cekiyoz fisi. Bir sifir olunca duruyoz iste

Çevrimdışı tangaz

Azick dogru rakip analizi yapmali ve bir sifirlari oynarken artik farka gitmeli, moda tabirle fisi cekmeli. Nedemekse bu fisi cekmek, biz besiktas usulu cekiyoz fisi. Bir sifir olunca duruyoz iste

hoca sanki dersine çok çalışmayan ama ben zekiyim iş görürüm dien öğrenci misali. rakip analizi rakibe göre taktik ve 11 gibi işlere girmiyor pek sahaya çıkıyor ben standart oyunumu oynamaya çalışayım diyor maç içinde gelişmeleri izliyor gibi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Oktay

bu sezonki  alanya maçı hariç tüm iç saha maçlarına gittim... takımda sahaya kimle çıkarsa çıksın tek yapamadığımız olay tempo, yani tempoyu bi tık yukarı çıkardığımızda golleri mutlaka buluyoruz

Çevrimiçi Necmi

Tamam hocam yönetim de sizin gibi stoper alınması gerektiğini düşünmüş ve 2 tane almış. Yani gereksinimlerimizi karşılayacak stoperler bulunmuş getirilmiş. Sadece Ersani alıp Mitroya verilen paraya forvet alırdım diyorum. 
4 M ye nasıl forvet alıyorsun hadi aldın kalitesi elimizdekinden ne kadar fazla olabilir :alala:
o iş öyle değil forvet alınacaksa bu kiralık olmak zorundaydı Mitro alınsada alınmasada yoksa Etoo ya
para verip almayı bilmiyormuyduk. Ama aldın bu sene işini gördü sonra elinde işe yaramaz kadro işgal eden
bir forvet var belki birazda önümüzdeki sene o kadar. peki sene sonu gomez alınma ihtimali varsa devre arası
forvet almanın manası oluyormu kiralık olur ama tapu ile bence çok anlamsız olur heleki 4M lik bir forvet.
o paraya devre arası alacağın forvet 2-2.5 real değerde olur. Peki bu abounun yerini doldururmu sence
yani konuşunda bence azda mantıklı olun. zaten kiralık araştırıyorlar bulurlarsa alırlar. ama bonservisiyle alacağın
forvet minimum 8-10 olacağına göre 4 yetmeyecek. Birde konuşurken harcayacak dört milyonumuz varmış gibi konuşuyorsunuz
bizim olan paramız değil 4 M değil o kotamız. Gene alırsın forveti kiralık gösterirsin parasını ödersin yazada
kadroya dahil edersin sana bonservisiyle alamazsın diyor para harcayamazsın demiyor. bütçen denkse istersen
20 M Kiralık ücreti öde bunu neden yaptın demiyor. Yani forvet alınmamasının nedeni para değil gelecek adam bulursan alırsın
sıradanları getirirsin onada senin ihtiyacın yok. İyisini ikna etmek zorundasın vereceğin parayı kulüplerindende alıyorlar
sonuçta.

Çevrimiçi Savaş

Sakin olun, samimi söylüyorum, forvet alamasak bile Talisca bizi sırtlayacak.

Adamın yapacağı skora biz bile şaşıracağız.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Sakin olun, samimi söylüyorum, forvet alamasak bile Talisca bizi sırtlayacak.

Adamın yapacağı skora biz bile şaşıracağız.

etoo işi olmadığına göre ligi hiç bilmeyen ve leblebici türevi biri olmayacağı öngörüsü ile santrafor transferini ben de yanlış buluyorum. şapkadan BÜYÜK bir sürpriz çıkmazsa tabii
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cisse557

4 M ye nasıl forvet alıyorsun hadi aldın kalitesi elimizdekinden ne kadar fazla olabilir :alala:
o iş öyle değil forvet alınacaksa bu kiralık olmak zorundaydı Mitro alınsada alınmasada yoksa Etoo ya
para verip almayı bilmiyormuyduk. Ama aldın bu sene işini gördü sonra elinde işe yaramaz kadro işgal eden
bir forvet var belki birazda önümüzdeki sene o kadar. peki sene sonu gomez alınma ihtimali varsa devre arası
forvet almanın manası oluyormu kiralık olur ama tapu ile bence çok anlamsız olur heleki 4M lik bir forvet.
o paraya devre arası alacağın forvet 2-2.5 real değerde olur. Peki bu abounun yerini doldururmu sence
yani konuşunda bence azda mantıklı olun. zaten kiralık araştırıyorlar bulurlarsa alırlar. ama bonservisiyle alacağın
forvet minimum 8-10 olacağına göre 4 yetmeyecek. Birde konuşurken harcayacak dört milyonumuz varmış gibi konuşuyorsunuz
bizim olan paramız değil 4 M değil o kotamız. Gene alırsın forveti kiralık gösterirsin parasını ödersin yazada
kadroya dahil edersin sana bonservisiyle alamazsın diyor para harcayamazsın demiyor. bütçen denkse istersen
20 M Kiralık ücreti öde bunu neden yaptın demiyor. Yani forvet alınmamasının nedeni para değil gelecek adam bulursan alırsın
sıradanları getirirsin onada senin ihtiyacın yok. İyisini ikna etmek zorundasın vereceğin parayı kulüplerindende alıyorlar
sonuçta.
Kulüp Aboubakar'a 3.3 verirken mantıklı da ben stoper değil forvet alın deyince mi mantıksız oluyor? Sırf forvet alınmamasından dolayı şampiyonluk kaçarsa 3 ün 5 in hesabını yapmıştık deriz artık. Mitro ya 4 milyon verilmiş kotadan bahsediyorsun abi sanki Etoo sana kiralık gelecekti. 3 aydır forvet ihtiyacı belli. Sanirim bu süre zarfında futbolcu izleme ekibi sadece Antalyaspor'un maçlarını izlemiş. Çünkü Etoo ya karşı tek bir alternatif bile yok.

Çevrimiçi Necmi

Tutarsız demek için transfer politikasını bilmek lazım öyle değilmi.
yola ne için çıkıldı bir kanat birde stoper almak için. Etoo işi düşeş işdi. Olsaydı iyi olurdu
olmadı. Rudolfhoda çok kötü performans gösterince aslında stoper iki olmak zorundaydı.
Bence yapılan transferler talepler doğrultusunda tutarlı. Hoca oyuncu ister istediğini almamak
tutarsızlık değildir. Hoca 1.96 boyu var diye rusu istiyor hoca istiyor diye alınsınmı bumu
tutarlı olan. JM yi istemiyor mesela. Bu sene taktı geride oynayıp içeri orta açacak orda topları
indirecek forvet istiyor eee indirdi ne olacak kim atacak inen topu bizim böyle bir
oyun anlayışımızın olması için ona uygun oyuncularımızında olması lazım. Varmı? yok
bir devreyi bu inadı yüzünden heba etti orta sahada top çevirerek 16 maç geçirdik oyun planıyla
gol atamadık hep oyuncuların yeteneklerine kaldı iş. Etoo gelecek oyun tarzımızı değiştiririz diyor
gene değiştir zaten elindeki oyuncular bu tarz neden inat ettin oyunu kendi sahamızda kabul edip kontraya çıkmayı.
Yani tutarsızlık hocanın konuşmasıyla olmuyor takıma kadro yapısına uygun oyuncu peşinde koşuyorlar
gayet tutarlı bence.

Çevrimdışı ilhan mansız

Bankalarla yapılan  borç anlaşmasının detayını bilen var mı?

Çevrimdışı tangaz

dün oynanan lille st.etienne maçına baktımda biraz bizile adı geçen Eder rakip defansı iyi hırpalıyor golcülük meziyetleri ön planda değil ama tek forvetin neler yapması gerektiğinin pivot forvet tanımının vücut bulmuş hali resmen. bir tık daha golcü olsaydı gözü kapalı alalım derdim.

Çevrimdışı mylife1903

hoca sanki dersine çok çalışmayan ama ben zekiyim iş görürüm dien öğrenci misali. rakip analizi rakibe göre taktik ve 11 gibi işlere girmiyor pek sahaya çıkıyor ben standart oyunumu oynamaya çalışayım diyor maç içinde gelişmeleri izliyor gibi.
Ben seviyorum aslinda boyle oynamasini abi. Buyuk takimiz cikariz isimize bakariZ havasini. Ama boyle oynayacaksan cikip isini de goreceksin horoz gibi. Isini goremezsen kumes sahibi baska horoz getirir sonra biz de yumurta mi tavuk mu derken sezon biter.

Çevrimiçi Necmi

Kulüp Aboubakar'a 3.3 verirken mantıklı da ben stoper değil forvet alın deyince mi mantıksız oluyor? Sırf forvet alınmamasından dolayı şampiyonluk kaçarsa 3 ün 5 in hesabını yapmıştık deriz artık. Mitro ya 4 milyon verilmiş kotadan bahsediyorsun abi sanki Etoo sana kiralık gelecekti. 3 aydır forvet ihtiyacı belli. Sanirim bu süre zarfında futbolcu izleme ekibi sadece Antalyaspor'un maçlarını izlemiş. Çünkü Etoo ya karşı tek bir alternatif bile yok.
Etoo paraylamı alınacaktı ha takas ha kiralık ne farkediyor. Etoo gibi alamayız çinlilere takasla kerimimi önerelim :D
abou 5 gol daha fazla atsa bugün bunları konuşmuyor olurduk. Cenke kimse neden eleştiri getirmiyor o penaltıları abou atsaydı göze gelmeyecekti
cenk abounun yarı performansını bile göstermedi malesef  sen gol atamamayı abounun yetersizliğine bağlarsan zaten başta kaybetmiş olursun
cenkde atamıyor ömerde atamıyor ve bunların son vuruşları oldukça iyiyken bu kısırlık yaşanıyorsa sorunu başka yerlerde aramak gerekir öncelikle
demekki verimli pas gelmiyor. Şimdi talisca geldi Babel geldi nerden biliyorsun kısır olacağını nasıl yeni bir forvet aldığımızda
leblebi gibi atacağını bilemezsen bunuda bilemezsin ne yani forvet aldık sorunlarımız bittimi olacak sanıyorsun. Bu bence hayalciliktir
Belki şu andada sorunlarımız bitti. çünkü ilerde etkili olabilecek iki oyuncu kadroya katıldı.
senin demen mantıksız oluyor tabiki :) çünkü karar mercihide değilsin yaptırım gücünde yok
Etoo ya karşı alternatif olmaması normal değilmi planlarda forvet almak yokki zaten etoo düşeş olacaktı olsaydı.

Çevrimdışı tangaz

Ben seviyorum aslinda boyle oynamasini abi. Buyuk takimiz cikariz isimize bakariZ havasini. Ama boyle oynayacaksan cikip isini de goreceksin horoz gibi. Isini goremezsen kumes sahibi baska horoz getirir sonra biz de yumurta mi tavuk mu derken sezon biter.

bunu hepimiz severiz ve isteriz ama ben sahaya çıkıp rakibin içinden geçerim demek için güçlü plan ve buna uygun oyuncu grubu gerekiyor bir şeyler eksik kaldığında hocanın devreye girmesi gerekiyor. ben ilk dewre bunu hocamızda göremedim.

Çevrimiçi Savaş

dün oynanan lille st.etienne maçına baktımda biraz bizile adı geçen Eder rakip defansı iyi hırpalıyor golcülük meziyetleri ön planda değil ama tek forvetin neler yapması gerektiğinin pivot forvet tanımının vücut bulmuş hali resmen. bir tık daha golcü olsaydı gözü kapalı alalım derdim.
Eder'i oldum olası beğenmedim. Portekizden çıka çıka böyle bi forvet çıkması da ilginç. Adam resmen ben golcü değilim diye bağırıyor, tam bi avarel.

Almeida'dan daha vasat bence. Uzak dursun. Saçımızı başımızı yolarız.

İyi gömdüm ayaküstü :)

Çevrimdışı mylife1903

Tutarsız demek için transfer politikasını bilmek lazım öyle değilmi.
yola ne için çıkıldı bir kanat birde stoper almak için. Etoo işi düşeş işdi. Olsaydı iyi olurdu
olmadı. Rudolfhoda çok kötü performans gösterince aslında stoper iki olmak zorundaydı.
Bence yapılan transferler talepler doğrultusunda tutarlı. Hoca oyuncu ister istediğini almamak
tutarsızlık değildir. Hoca 1.96 boyu var diye rusu istiyor hoca istiyor diye alınsınmı bumu
tutarlı olan. JM yi istemiyor mesela. Bu sene taktı geride oynayıp içeri orta açacak orda topları
indirecek forvet istiyor eee indirdi ne olacak kim atacak inen topu bizim böyle bir
oyun anlayışımızın olması için ona uygun oyuncularımızında olması lazım. Varmı? yok
bir devreyi bu inadı yüzünden heba etti orta sahada top çevirerek 16 maç geçirdik oyun planıyla
gol atamadık hep oyuncuların yeteneklerine kaldı iş. Etoo gelecek oyun tarzımızı değiştiririz diyor
gene değiştir zaten elindeki oyuncular bu tarz neden inat ettin oyunu kendi sahamızda kabul edip kontraya çıkmayı.
Yani tutarsızlık hocanın konuşmasıyla olmuyor takıma kadro yapısına uygun oyuncu peşinde koşuyorlar
gayet tutarlı bence.
En buyuk tutarsiZlik aleksisin gonderilmesi @Necmi abi.
Sen sabaha kadar savunacak arguman bulursun. Rodolfonun iyi hali de iyi bir stoper degildi zaten, alinmasi bile hata sakatlik sonrasi bel baglanmasi daha buyuk hata. AleksiS eldeki stoperlerin hepsinden daha farkli oyuncuydu. Hatta suanki stoper rotasyonunda bile aleksis mudaili oyuncu yok.

Yonetimin tutarsiZligi derken
A plani gomez olan transfer komitesinin b plani damdon olmaz
A plani gomez ise b plani mesela kardozo olsa anlasilabilir.

Çevrimdışı mylife1903

Eder'i oldum olası beğenmedim. Portekizden çıka çıka böyle bi forvet çıkması da ilginç. Adam resmen ben golcü değilim diye bağırıyor, tam bi avarel.

Adanlardan cikmiyir zaten golcu. Bi postiga vardi galiba biraz da nuno gomes baska hatirlayamadim

Çevrimdışı tangaz

bragada oynarken cincona karşı iyi maçlar çıkarmıştı sanırım. golcülüğü kötü zaten uyun olmadığını belirtiyorum ama saha içi yaptıkları çok iyi pivot görevini çok iyi yapıyor al veri iyi koridor açması falan da başarılı dün atılan golden önce savunmayı çok zorladı yordu gol anında da arkadaşına koridor oluşturdu. almeidadan kesinlikle daha iyi. bence golcülük anlamında değil ama diğer hususlarda  bakardan baya iyi

Çevrimdışı Kalyoncu

Aboubakar bugün sahaya çıkıyor tivibuda maç.:) Eder,budivsky,Martinez hepsini boşverin para varsa topçuların maaşları düzenli ödensin transfer kapansın işimize bakalım artık. Aboubakar dan beklentim ikinci yarı için çok yüksek Talisca ile birlikte çok gol atacaklarını düşünüyorum.

Etiketler: