2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11516016 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Bishamon

az evvelki mesajımı değiştiriyorum. bu sene idare edilmesi en zor kişi şenol hoca olacaktır...
Ne yazık ki öyle gözüküyor.Lig TV ile söyleşisinden sonra onu haklı bulmuştum.Ama elindeki oyuncuları kullanmamasının anlamı yok.

Çevrimdışı Bishamon

Forumda bir kerim düşmanlığı mi desem öyle bir antipati var ben kerimi olcaya 10 defa tercih ederim.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
   :alala: :alala: :alala:

Çevrimdışı tangaz

neden abi :D

çok sevdiğim bir dostum var TS taraftarı zamanında şenol hoca bunları çalıştırırken çok eleştirirdik messi gelse 6 hafta idman yaptırmadan oynatmaz gibisinden, ya da hafta içi özel işleri nedeniyle 1 gün izib kullanan en has oyuncusu dahi olsa hafta sonuna forma adaleti adı altında kadroya almaz "idman kaçırdı" der die çok konuşurduk. bu ve benzeri takıntıları var hocanın, özyazıcı+sümer ekolünden aldıklarını bir parça modernize etti ama muhafazakar yönü de çok fazla halen...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi sozkul

Aras, Kerim, Olcay yedek kalmaya ses çıkartacak insanlar değil . Ki Nasri kesilmese de Quaresma ara ara kesilecektir ve şans bulacaklar. Cenk zaten yedek forvet bunu kabullenmiş durumda ve zorunda. Taliscanin bölgesinde herhangi bir fazlalık zaten yok. O ne alaka anlamadim. Tolgay dersen Tolgay da yedek kalmaya ses çıkartacak biri değil. Eto gelirse joker kart olarak kullanılacaktır. Aboubakar sıkı bir Eto hayranı bunu unutmayın.

Tolgay yedek kalınca hemen takım arayan tiplerden bence, çok problemli bir babası var, o şişiriyor olabilir onu.

Çevrimdışı s4rc4stic

pep ve man city olayında önce şöyle anlamak lazım..city'nin bir sportif direktörü var o da pep'in vatandaşı begiristain 2012'den beri bu takımın direktörlüğünü yapıyor dolayısıyla nasri'nin inciğini cıncığını biliyor ve oyuncuya güvenmiyorlar tabiri caizse bizim batuhan gibi görüyorlar..bu transfer sezonu kanatlarda d.silva, j.navas'ın yanına nolito ve sane'yi kadrolarına kattılar..Bu rotasyonda nasri'nin direkt ilk 11 oyuncu olma olasılığı oldukça düşük..Bence City'nin niyet belli nasri'nin bizde gomez havası yaratıp piyasa değerini yakalaması ve önümüzdeki sezon iyi bir meblağ karşılığında satılması.

Çevrimdışı FARUK

çok sevdiğim bir dostum var TS taraftarı zamanında şenol hoca bunları çalıştırırken çok eleştirirdik messi gelse 6 hafta idman yaptırmadan oynatmaz gibisinden, ya da hafta içi özel işleri nedeniyle 1 gün izib kullanan en has oyuncusu dahi olsa hafta sonuna forma adaleti adı altında kadroya almaz "idman kaçırdı" der die çok konuşurduk. bu ve benzeri takıntıları var hocanın, özyazıcı+sümer ekolünden aldıklarını bir parça modernize etti ama muhafazakar yönü de çok fazla halen...
Tolga süper kupa öncesi 1 hafta hastaydı antrenman yapmadı :(

Çevrimiçi sozkul

Nasri konusunda Beşiktaşın bugun açıklama yapmasını bekliyoruz

Stopper konusunda geçikmenin nedeni,sanki klup bu transferi oldu bittiye getirip son gun
sayısal eksiklğ, gidermek için yapacak,zira biliyorki stoper işini çok önceden bitirseydi
sıra en sıkıntılı oldugumuz yer kaleye taraftar baskısıyla  gelecekti.

saygılar

@abdusta, bu zamansızlık içinde eğer yönetim bu kadar ince hesaplar yapıyorsa şapka çıkarırım.
Ama ben inanamadım söylediğine.

Çevrimdışı tangaz

Forumda bir kerim düşmanlığı mi desem öyle bir antipati var ben kerimi olcaya 10 defa tercih ederim.

forumda kerim düşmanlığı yok sadece beğenmeme durumu var senin futbol anlayışına göre iyidir bir başkasına göre kötüdür. düşmanlık olan 3 kişi vardı ikisi gitti biri kaldı  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı İhsan

Bizde sürekli kendi oyuncularımızı beğenmeme söz konusu.

Sen Olcay'ı beğenmeyirson, başkası Kerimi, Marceloyu, Tolgay'ı, Cenk'i beğenmiyor.
Unuttuğumuz birşey var: Bu takım kerimiyle Olcayıyla şampiyon oldu.

Önce gelenler Talisca mı Aras mı Aboubakar mı Boyko'mu yeni stoper mi her kimse işte, gelip oynayıp iyi olduğunu bir göstersin. Şampiyon takımın oyuncusundan daha iyi olduğu ispatlasın ondan sonra konuşalım.

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Sergen348

Abi bugün bir kap olması lazım artık bu yönetim en az 3 tahminimce 4 oyuncuyu almak istiyor sanırım amacı ney peki toplu kap şov falanmı nasri kesinlikle lazım bize bu arada ve stoper olmazsa sıkıntı.

Çevrimdışı emrecakmak

Stat abi mesajı vermiş :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi sozkul

Akşama olanlar olacak. Bu akşam Nasri - Caner transferleri olumlu ya da olumsuz sonuçlanacak. Yarın akşam da stoper transferi sonuçlanır.

@38life , yanlış mı hatırlıyorum defalarca Nasri gelmeyecek dedin. Dün akşamki görece olumsuzluk içeren Nasri-Pep demeçlerinden sonrabugün  neden bir olma olasığı görmeye başladın? Hesap sormak değil amacım yalnızca değişime neyin sebeb olduğunu merak ediyorum.

Çevrimdışı Onur Küçük

ben hocanın arastan memnun olmadığını duydum ayrıca davranışları da bu yönde kerim zaten denendi olmuyor o nedenle kalabalık gibi görünse de kalabalık olan sayısal veri kalite değil, en azından hocanın gözünde böyle. bazı maçlarda kanatlarda nasri+ebubekir ortada etoo görebiliriz. idare zorluğu bu sene mutlaka başımıza gelecektir.
Hoca başından beri Aras'a soğuk. Hocanın istemediği adam olunca Aras kendini ne kadar zorlarsa zorlasın hocanın gözüne girmesi çok zor. Aras'ın 2 yıl futboldan uzak kalmasının getirdiği bazı dezavantajlar var ama öyle kenara atılacak bir futbolcu da değil.
Geçen sene İsmail-Alexis-Tolga şeytan üçgeninde faturayı ödeyen de Alexis olmuştu. Bu sadece Türk kontenjanı ile açıklanamaz . Alexis menajer önermesi ve hocanın istemediği futbolcuydu. Daha önemlisi o kadar hata yapmasına rağmen İsmail takımda kalsaydı yine 11 başlayacaktı. Forumda çoğu kişi İsmail'in yedek kalacağını ön görüyordu ama öyle olmayacaktı. Tolga'yı zaten herkes biliyor. Hoca bazı konularda çok inatçı ve muhafazakar .

Çevrimdışı tangaz

Tolga süper kupa öncesi 1 hafta hastaydı antrenman yapmadı :(

@FARUK iyi ama tolga kapsam dışı bunu burada 2000 sayfadır yazıp çiziyoruz zaten  :D

Çevrimdışı kartal190321

pep devre arası anlaştı city  takımıyla,hazırlık kampı ,hazırlık maçı oynadı,şampiyonlar ligi eleme maçı oynadı, nasri gibi herkesin bildigi bir oyuncuyu tanımıyormu, nasıl bir oyuncu oldugunu bilmiyormu,kardeşim sen bunca zamandır  nasrinin  yüzüne bakmamışsın kadroya almamışsın planında nasri yok son maç çıkıp yarım saat oynattın diye , isterse kalabilir diyorsun, şu mantık çercevesinden bakarsan nasri ve city ilişkisi zaten bitmiş , nasride biliyor hocanın kadroda düşünmediğini,bize geliş süreci uzuyor sadece, şu saaten sonra gelmemesi bence çok zor başkan ingiltereye  özel jetle gidiyorsa nasriyi almadan gelmez bitmiş gözüyle bakıyorum  :bandit:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi Renton

Atınç kovalanıyor şampiyonlar ligine altyapıdan necip-atınç bildirmek isteniyor herhalde en azından
See you in another life,brother.

Çevrimdışı abdusta

@abdusta, bu zamansızlık içinde eğer yönetim bu kadar ince hesaplar yapıyorsa şapka çıkarırım.
Ama ben inanamadım söylediğine.

Şapkanızı hazırlayın

saygılar

Çevrimdışı Bishamon

Sen Olcay'ı beğenmeyirson, başkası Kerimi, Marceloyu, Tolgay'ı, Cenk'i beğenmiyor.

Önce gelenler Talisca mı Aras mı Aboubakar mı Boyko'mu yeni stoper mi her kimse işte, gelip oynayıp iyi olduğunu bir göstersin. Şampiyon takımın oyuncusundan daha iyi olduğu ispatlasın ondan sonra konuşalım.
Hazırlık maçları bunun için yapılmadı mı? Hazırlık maçlarının tümünde oynamadı m? Fena da değildi yani 2 assist yaptı yanlış hatırlamıyorsam.

Çevrimiçi Necmi

Kaç gündür benzer şeyler yazacağım, yazıp yazıp siliyorum. Bizim taraftar transfer dönemlerinde kendine goygoy arıyor, başka açıklaması yok bu duyumculara duyulan sadakatin.

Geçen sene Leiva transferinin nasıl iptal olduğu ortada. Bu örnek ortadayken hala "X, Y, Z %100 Beşiktaş'ta" yazanlara inanan taraftara akıl fikir diliyorum. İmzalar atılsa açıklanırdı, atılmadıysa her an, herhangi bir sebepten iptal olma ihtimali var. Bu kadar basit.
leiva transferi aynı şey değil orda kulüple anlaşıldı oyuncuyla anlaşıldı hocanın kararı beklniyordu
bunuda açıkladılar zaten hoca olmaz derse olmaz dediler kimse kimseyi kandırmadı şimdi zaten gitmesini isteyen pep
o nedenle takım arıyor kendisine pep in konuşmasına takıldıysanız bayernde gönderdiği oyunculardan sonra
yaptığı konuşmalara bakın derim. pep istemiyor bunu mevkisinde önünde 3 oyuncu var. bana gelen bilgiler
1 haftadır kesin bitti diyor. düne kadar caner için bitti denmiyordu mesela inter bonservis istiyor deniyordu
başkanda al bonservisini gel demiş bunu ortalığa düşmeden biliyorduk. hatta kaç defa burda caner kesin değil dedim
düne kadar pepe üzerinde yoğun uğraşılıyordu sanırım dün noktayı koydular çünkü olmuyor bilgisi geldi.
ben hala içimde ümit taşıyorum. Pepe nin adı yoktu hiç bir yerde burda ilk dillendiren bendim.
Duyumculuk yapmıyorum yapsak twitter hesaplarından yayarız bilgiyi burayada adam çekeriz bakın hesaplara
tek bir transfer bilgisi geçiyormu biz bildiğimizi söylüyoruz ne öğrendiysek ve yaymayın denmediyse
doğru çıkabilirde çıkmayabilirde

Çevrimdışı s4rc4stic

ben stoper konusunda da nasri'nin arkasında saklanan kompany veya mangala ismini bekliyorum..

Çevrimdışı Serhat Akkaya

İyi oyuncuysa eyvallah ama bu örnekleri verirseniz ben de mustafa Pektemek derim, İsmail derim. Daha iyisi geldiyse o oynar bu mantık orta çağ da kaldı, çok yanlış bir bakış açısı
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kartalice

Gel artık be Apaçi. Seni bekliyoruz. Duman olduk  :money:

Çevrimdışı kartal190321

ebubekir defansı dagıtan hava toplarında iyi ama son vuruşları çok zayıf net golcü değil, olmayacak golleri kaçırıp saç baş yolduracak gibi, etoo hamlesi gelmezse çok zorlanacaz gibi net golcü gerek abubakır zorlayacak etoo atacak. abubakır 20 gol barajını aşacagına inanmıyorum  inş yanılırım.

Çevrimdışı Orhan

Başkan instegramdan kaç gündür nasrinin fotoları pıt pıtlıyor
Beşiktaş kulübünün başkanı imzalatmadığı oyuncunun fotoğrafını beğenirmi
sence düşermi böyle bir hataya daha neyi konuşuyorsunuz anlamıyorum.Süreyya ya
kadar herkes nasriyi takibe almış siz daha nerelerdesiniz. Belliki salı günü gelecek
önceden kap bildirimi yapılana dek en fazla bu kadarını söyleyebilirler. Benim en ufak
terettütüm yok bu konuda nasri %100 diyorum caner %100 etoo %90 stoper büyük
ihtimal Manoel eğer boyko giderse inler gelir. etoo nun %10 da başkanları olacak renkli yüzünden
kırptım
Abi kalpten gidicem Allah askına alıstıra alıstıra yaz :D :D

Çevrimdışı kartal190321

stoper transferinde  manoel   omeriou cepte , nasri transferi için ingiltereye gidecek yönetim son bir hamleyle büyük balık kovalıyorlar son dakika süprizi çıkabilir kadrolar şekillendikten sonra , şayet olumsuz olursa carşamba manoel ismi kapa bildirilir.

Etiketler: