2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11515850 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Orhan

Abi elimizde Quaresma, Cenk Tosun, Talisca, Olcay, Aras ve Kerim varken; hem Eto'o, hem Nasri, hem Aboubakar fazla kalabalık olmayacak mı sence?

Bu isimlerden aynı anda 4 tanesi sahada oynayabilecek, bunu idare etmek çok zor.
Abi atibayı bu sene stoperde görebilirz gibi geliyor. Sakatlık vs olursa Tasliska Tolgay ozi de yapabilir hoca.

Çevrimdışı s4rc4stic

aboubakar ve rakip defans..pazartesi neşesi :)

Çevrimdışı Orhan

Bence Aboubakar-Etoo ve Caner-Nasri birbirinin alternatifi olarak imza aşamasına getiriliyor. Etoo'nun artık geleceğini sanmıyorum. Cenk varken gereksiz olur. Cenk ilk 11 için yetersiz ama 2 haftada 3 gol atmış, kalitesini bildiğimiz bir adamın 3. alternatif olmasını istemem.

Caner-Nasri mevki itibariyle saçma görünebilir. Ama bence Caner gelirse ilk 11 olur, Adriano sol ön rotasyonuna kayar, hatta Olcay'ı keser gibi bir plan da yapılıyor olabilir. İkisi birden gelirse kadronun şişeceğini düşünüyorum. Adriano-Nasri-Caner üçlüsünden herhangi birinini ilk planda kulübede olması zor. Yıllık ücretleri itibariyle de lüks.
Bize büyük maçlarda insiyatif alacak eli ayağı birbirne dolaşmayacak adamlar lazem. Nasri ve Eto bu yuzden kritik. Belki iki maçta kendi parasını çıkartacak bu adamlar.

Çevrimdışı onder23

Bizde sürekli kendi oyuncularımızı beğenmeme söz konusu.

Sen Olcay'ı beğenmeyirson, başkası Kerimi, Marceloyu, Tolgay'ı, Cenk'i beğenmiyor.
Unuttuğumuz birşey var: Bu takım kerimiyle Olcayıyla şampiyon oldu.

Önce gelenler Talisca mı Aras mı Aboubakar mı Boyko'mu yeni stoper mi her kimse işte, gelip oynayıp iyi olduğunu bir göstersin. Şampiyon takımın oyuncusundan daha iyi olduğu ispatlasın ondan sonra konuşalım.
Yok abi ben olcayi beğenmiyorum demedim Olcayla kerim varsa ben kerimi tercih ederim dedim. Kerime kafasını kaldirmiyor geç pas atıyor diyorlar da Olcay da çalım atma denen birsey yok top sürmeyi bile tam beceremiyor birde ikili mucadelelerde çok dayanıksız.
Daha basit olarak top olcayin ayağına gelince mi heycanlanirsiniz Kerim'in mi. Beni kerim daha çok heycanlandiriyor.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Berat

Aboubakar 9 numaralı formayı giyecek.

Geciktiysem affola.

Biri şu çocuğa Beşiktaş demeyi de öğretsin  :icool:
[ Son Düzenleme: 29 Ağustos 2016, 12:41:53 #Berat ]

Çevrimdışı Orhan

forumda kerim düşmanlığı yok sadece beğenmeme durumu var senin futbol anlayışına göre iyidir bir başkasına göre kötüdür. düşmanlık olan 3 kişi vardı ikisi gitti biri kaldı  :D
O birisinin gideceğine dair umudun var mı abi? :D

Çevrimdışı Hamahakki

Samir Nasri Beşiktaş ve Beşiktaş taraftarına hayırlı uğurlu olsun.Transfer OK ! M. City izni verdi , Nasri de kabul etti .Şimdi KAP Zaman'ı.

Ertem Şener

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı tangaz

O birisinin gideceğine dair umudun var mı abi? :D

hayır yok hiç olmadı zaten  :D
ayrıca ben herkes kadar kötümser değilim
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Bishamon

Aboubakar sağlık kontrölünden geçmiş.Bir kaç saate KAP'a açıklanır

Çevrimdışı Kartalice

KAP'ta gel be Nasri  :bandit:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Aboubakar sağlık kontrölünden geçmiş.Bir kaç saate KAP'a açıklanır

Aboubakar'i bildirmedik mi biz abi? ben mı yanlış hatırlıyorum ?  :alala:

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

BJK  TV Aboubakar  canli yayinda...
Yorgo

Çevrimdışı KadirA

Yok abi ben olcayi beğenmiyorum demedim Olcayla kerim varsa ben kerimi tercih ederim dedim. Kerime kafasını kaldirmiyor geç pas atıyor diyorlar da Olcay da çalım atma denen birsey yok top sürmeyi bile tam beceremiyor birde ikili mucadelelerde çok dayanıksız.
Daha basit olarak top olcayin ayağına gelince mi heycanlanirsiniz Kerim'in mi. Beni kerim daha çok heycanlandiriyor.

Olcayın oyuna kattıklarını topsuz alanda görebilirsin. Dar alan pas oyununda da en başarılı kanat oyuncumuz.

Futbol sadece çalım atmak, sprint atmak değildir.

Quaresmadan da, Töreden de, Kerimden de faydalıdır Olcay. Hele ki bizim oyun sistemimizde.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı KAP

Ebubekir'in maliyeti cidden 3M kiralama+3M maaş civarında mı? Bu kadar maliyetli mi geldi bize, bu parayı vereceksek herhalde bir dahaki sene para ekleyip komple alacaz.
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı Bishamon

Aboubakar'i bildirmedik mi biz abi? ben mı yanlış hatırlıyorum ?  :alala:
Görüşmeye başladığımızı bildirdik işte imzaladığımızı bildirmedik.

Çevrimdışı İhsan

@onder23
Lütfen yanlış anlama eleştirim sana değildi. Kerim konusun kullanarak bir genel durumu anlatmaya çalıştım.
Başarılı olmuş oyuncularımızı (bunlara kerim dahil) beğenmiyoruz, hep başkaları bizden daha iyi oyuncuya sahip diyoruz. Bu durumdan rahatsız oluyorum.

Come to Beşiktaş

Bulent  Ulgen  gereksiz  soru sorma  uzmani ..  Ne  bu  herkesi herkesle  karilastirma meraki  abicim :)  Simdi de  ABoubakar a Amokachi yi  souyo r bak bak .. Amokachi  BJK de  oynarken  bu  daha 4 yasindaydi ya   :ebebe:
Yorgo

Çevrimdışı Berat

Halil'i gördük biraz huzur geldi.

Çevrimdışı Deadam

Bizim tercümanlar kaçar dil biliyor bilen var mı.
adamlar her geleni her şekilde çeviriyorlar maşşallah
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı Bishamon

Adam hiç tepki vermiyor buz gibi

Çevrimdışı Bishamon

Derken gülmeye başladı  :D

Abi  yeter  bu ne  ya sabahtan beri Amokachi  ...  Bu sacma  adamin  ne  isi var  BJK  TV nin basinda  .. Yemisim AMokachiyi  diyecek terkedip gideek  progami Aboubakar :biggrinking: ...
Yorgo

Çevrimdışı Berat

Bülent Ülgen 32 lig + 5 ŞL gol atar dedi az at yavrum.

Çevrimdışı bjk4ever

Havada stoper alınmayacak kokusu var. Geçen sene orta saha alternatifi almadan 3 oyuncuyla sezonu kapatmamızı sağlayan şansın stoperde de yanımızda olmasını bekleyecek gibiyiz.

Umarım böyle olmaz tabi. Marcelo-Tosic'in ana şablon olduğu bir durumda yaşayacağımız acıları hayal edemiyorum. :)

Caner ve Nasri'nin ikisinin birden gelmesi bana biraz mantıksız geliyor. Caner mevcut yıllık ücretiyle çok lüks bir sol bek yedeği olur. Caner gelirse Adriano zaman zaman sol ön rotasyonuna girebilir. Nasri de gelirse kadro fazlasıyla şişer gibi geliyor. Bana kalırsa Caner'e gerek yok Nasri gelsin stoper gelsin derim tabi.

Marcelo-tosicin nesi varmis? Son 4 sene ersan-rhodolfodan sonra en saglam ikilimiz marcelo-tosicti.
Kaldi ki defansta sayisal eksikligimiz var. Kanatta oynayabilecek 4 oyuncu var zaten. Ki gelirse caner-adriano ikilisini solda kullanirsin, ama nasri solbek oynamaz. Caner su an nasriden daha elzem bir transfer bence.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Etiketler: