2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11515860 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ozi'nin durumu belirsiz. Karabük maçına yetiştirilmeye çalışıldığı söyleniyor. Bence Benfica maçına hazırlansın, Karabük maçını o olmadan da kazanabiliriz. Ozi'nin yerinde oynadığı durumda Tolgay'ın daha iyi görüneceğini sanıyorum. Hem Talisca'da Arena'yla tanışmış olur.
mantıklı  :ok:

Çevrimdışı Koa_lAA

Tüm mesajları art niyetliydi. Renkliler öne geçince, bizim takım gol yediğinden vs ortaya çıkıp işler terse döndüğünde kayboluyordu.  :D Elinize sağlık. Forumun belli bir seviyeyi koruması için verilen çaba takdire şayan.

kim o acaba.. kaçırdık ayrıntıları..

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ısrarla neden iyi kaleci ve iyi stoper alınmaz anlamış değilim çok iyi transferler yapıldı sadece iyi stoper ve iyi kaleci eksiğimiz var şuan.

Çevrimdışı tangaz

ben de kaçırdım gelişmeyi ama tahmin yürüteyim mehmet körfez die biri vardı o olabilir...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Günaydınlar Tangaz abim.
Çok güzel özetlemişsin  :claps:
İnşallah güzel bitireceğiz haftayı.

inşallah, haftanın güzel bitmesi sezonun nasıl geçeceğine de işaret olacak  ve çok önemli bir hafta bizi bekliyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

mehmet körfez isimli kişiydi @tangaz abi insanları sinirlendiriyordu daha öncede atılabilirdi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

inşallah, haftanın güzel bitmesi sezonun nasıl geçeceğine de işaret olacak  ve çok önemli bir hafta bizi bekliyor.
abi şampiyonluktaki rakibimiz muslera her maç böyle oynarsa fetöcü gs olacak gibi ama Vodafone arenada topla beraber onuda kaleye sokmalıyız  :bandit:

Çevrimdışı kartalBaz

Murat ozen biseyler paylasicak galiba.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

dün akşam West Ham karşısında oynadığı futbolla göz dolduran Nasri, bugün Teknik Direktör Pep Guardiola ile toplantı gerçekleştirecek.

Manchester City forması ile son 15 dakikada oyuna giren Fransız oyuncunun bu durumdan rahatsız olduğu ve Guardiola ile bu konu için görüşeceği bildirildi. Bugün yapılacak toplantının ardından Samir Nasri'nin Beşiktaş'a gelip gelmeyeceği kesinlik kazanacak.

Öte yandan Beşiktaş Kulübü'nün Nasri ve Manchester City ile maaş ve kiralama bedeli konusunda anlaştığı gelen bilgiler arasında.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

Çevrimdışı tangaz

Her koşulda bir göz yaşı var o zaman. Ya mutluluktan ya da üzüntüden... :money:

ben hayatımda mutluluktan hiç ağlamadım. mutlulukları kahkahalarla sevinç nidaları ile kutlayan biri oldum. sevinç göz yaşları dökenleri de inan anlayamadım  :icool:

Çevrimdışı OrhanAker

Pep alma ahımızı bence gönder gelsin nasriyi :bandit:

Çevrimdışı tangaz

mehmet körfez isimli kişiydi @tangaz abi insanları sinirlendiriyordu daha öncede atılabilirdi.

doğru tahmin etmişim çok karamsar biriydi hayat bu denli karamsarlıkla geçmez umarım kendisini günlük hayatında revize edebilir...

Çevrimdışı tangaz

abi şampiyonluktaki rakibimiz muslera her maç böyle oynarsa fetöcü gs olacak gibi ama Vodafone arenada topla beraber onuda kaleye sokmalıyız  :bandit:

ligdeki beceriksiz forvetler yüzünden böyle oldu neden milli takımda ve avrupa arenasında aynı beceriyi gösteremiyor? ülke futbolu kötü...

Çevrimdışı Ergin1903

Pep , nasri'ye 11 garantisi vermez. Nasri'nin de bu durumu kabul edecegini sanmiyorum. Bu durumda nasri bize gelecektir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

dün akşam West Ham karşısında oynadığı futbolla göz dolduran Nasri, bugün Teknik Direktör Pep Guardiola ile toplantı gerçekleştirecek.

Manchester City forması ile son 15 dakikada oyuna giren Fransız oyuncunun bu durumdan rahatsız olduğu ve Guardiola ile bu konu için görüşeceği bildirildi. Bugün yapılacak toplantının ardından Samir Nasri'nin Beşiktaş'a gelip gelmeyeceği kesinlik kazanacak.

Öte yandan Beşiktaş Kulübü'nün Nasri ve Manchester City ile maaş ve kiralama bedeli konusunda anlaştığı gelen bilgiler arasında.

Haber Kaynağı: Yasaklı Link ÖZEL HABER

Ben de bunu anlamıyorum.

Dünyanın en çok para harcama lüksüne sahip takımlarından birisin, sırf kirada 11 tane oyuncun var.

8-10 maçta 15 dakika Nasri'yi oynatacaksın diye neyin hesbaını görüyorsun?

Çevrimdışı Yankee

Nasri Pep'e ben 15 dakika oynamak istemiyorum derse, Pep büyük ihtimalle güle güle o zaman canım der. Sezon planlamasını zaten onsuz yapmış gözüküyor.

Fakat ben yanılıyorsam zaten Nasri transferinin gerçekleşmeyeceği bariz.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ligdeki beceriksiz forvetler yüzünden böyle oldu neden milli takımda ve avrupa arenasında aynı beceriyi gösteremiyor? ülke futbolu kötü...
katılıyorum kesinlikle abi bu düzeyde topçular neden böyle yapar anlamak güç köşeye net plaseyi yapsalar iş bitecek sert kurtarılacak noktalara gönderiyorlar... gs'nin nasıl bir gücü varsa fetö soruşturmasına dahil edilmediler edilmeleri gerekirdi yöneticiler, futbolcular o pisliğe bulaşmış sonuçta....

Çevrimdışı tangaz

katılıyorum kesinlikle abi bu düzeyde topçular neden böyle yapar anlamak güç köşeye net plaseyi yapsalar iş bitecek sert kurtarılacak noktalara gönderiyorlar... gs'nin nasıl bir gücü varsa fetö soruşturmasına dahil edilmediler edilmeleri gerekirdi yöneticiler, futbolcular o pisliğe bulaşmış sonuçta....

cincon sadece fetörist değil çünkü farklı güçleri de var...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Arkadaşlar ,

Şimdi biz Nasri+Caner+Stoper+ Etoo'yu aldık carsamba gunu KAP'a bildirdik.
O tarihten sonra lisans çıkartabilir miyiz? yoksa hem kap hem lisans için son tarih 31 Agustos mudur ? :alala:

Çevrimdışı İhsan

ısrarla neden iyi kaleci ve iyi stoper alınmaz anlamış değilim çok iyi transferler yapıldı sadece iyi stoper ve iyi kaleci eksiğimiz var şuan.

No Money  !
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Arkadaşlar ,

O tarihten sonra lisans çıkartabilir miyiz? yoksa hem kap hem lisans için son tarih 31 Agustos mudur ? :alala:

Böyle can alıcı soru sormayın.
Düşümdükçe elim ayağım titriyor.

:duman:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Bishamon

Mazoşizm

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

No Money  !
sadece para olmamasıyla açıklanamaz ihsan abi bu planlama, organizasyonun yetersiz olduğu çok açık yama transferler yapılacağına hiç yapılmasın daha iyi bunun bir izahı yok bence abi.

Çevrimdışı tangaz

Arkadaşlar ,

lisans değil transfer evraklarının süre dolmadan tamamlanıp federasyona sunulması zorunlu. transferi tamamladıktan 3 gün sonra da lisansı çıkartırsın. önemli olan transfer evraklarını yetiştirmek.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Arkadaşlar ,

Özel izin alıp transfer dönemini bile uzatabiliriz belli bir oyuncu için. Daha önce böyle olaylar yaşandı...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: