2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 250 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11457218 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu maçta Tolga tepki görürse üç dört maçlığına sakatlanır sonra tepkiler azalınca tekrar kaleye geçer. Adam yol yordam öğrenmiş daha önce iki üç kez yaptı bunu neden yeniden yapmasın arkası böyle sağlam oldukça
Tolgaya gelen her top nerdeyse gol olacak şuan tolga mı utku mu geçsin kaleye deseler ben utku derim abi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

:aman:
naber gençler ve her zaman genç kalanlar
nolacak bu bizim arka beşlinin hali  :D
Ooooooo nerelerdesun sen yahu @raichu
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Tolga

Caner gelir sıkıntı yokta stoper ve atibaya back-up kim gelecek ya da gelecek mi onu merak ediyorum

Gelirse G.İnler gelir ki onun da gelebilmesi için eldeki yabancılardan birinin gitmesi lazım. :)

Belki Boyko gidebilir.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı raichu

Ooooooo nerelerdesun sen yahu @raichu
bende bilmiyorum neredeyim stopersizlik balataları sıyırttırdı bana  :D

Çevrimdışı iilkerr

Olabildigince sakinlikle yazılmış , Herseyin özetlendiği mukemmel bir yazı her satirinin altina imzami atarim :claps: :claps:

Maalesef konu Tolga olunca ben sakin kalamıyorum , sakinsemde bir anda Kan beynime sicramiscasina sinirleniyorum adamin bizi soktuğu hale bakarmısınız...
Eyvallah aslinda benim de kan beynime cikiyor her aklima geldiginde ama koyde yapacak bir sey bulamadim icmeye basladim sicaktan mayistirdi o yuzden bu yazi cikti yoksa kesin moderasyonu yerdim tolga yuzunden !

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı İhsan

Okuma sikintin mi var yoksa anlayis sikintin mi var bilmiyorum ama orada gayet net kufur edilmeden protesto edilmeli diye yazdim, sen kalkmis kufur edilsin istiyorsun diyorsun.

Tolga disari diye bagirirsin, tum takimi cagirip tolgayi cagirmazsin, fabri veya boykoya ekstra tezahurat yaparsin. Kufur ve hakaret etmeden gayet guzel protesto edebilirsin.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Okuma sıkıntısı galiba.

Engellemeliyiz yerine engelleyemeyiz okumuşum. Sorry.
Ama bu yazdıklarına hak veriyorum anlamına gelmez.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Zafer55

Tolga'yı ıslık veya yuhalama ile protesto etme fikrini doğru bulmuyorum.

Çevrimdışı scarfright

Nereden biliyorsunuz adsmın sağlık durumunu da bu kadar net konuşuyorsunuz arkadaşlar?

Hoca 30 dk oynayabileceğini, oyuncu iyi durumda olduğunu, doktor nir sıkıntı olmadığını düşünmüş. Burada risk aldı, kopardı,  Alaah korudu falan diyoruz. Doktor olsak bile doğru hüküm veremeyiz, adamı muayene etmedik ve röntgenini görmedik.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok zaten bi profesyonel olsak yorum yapmayız ki, deriz bi raporları tetkikleri görmeden yorum yapamayız diye. Ama herşeyi en güzel biz biliriz:) cahil olmak ne güzel herşeyi biliyorum.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Tolga'yı ıslık veya yuhalama ile protesto etme fikrini doğru bulmuyorum.
Beşiktaş ın Tolga yüzünden avrupadan elenmesini veya şampiyonluktan olmasını doğru buluyor musunuz?
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Savaş

Hep romantiklik yemin ederim.

Tolga'yı ıslıklamayı sonuna kadar doğru buluyorum! Takımın morali bozulacakmış, bozulsun! Morali bozuk Beşiktaş lige yeni çıkmış 20 yeni transfer yapmış Karabük'ü Vodafone Arena da yenemiyorsa hiç oynamasın zaten.

Bir maç takımın morali bozulur 10 maç bu adam yüzünden bozulmaktan kurtulur. Sonuna kadar ıslık olmalı Tolga'ya!

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Sizce bizim ihtiyacımız olan hakim zyech mi nasrimi yoksa her ikisidemi ???
Ozinin ve tolgayın  10 numara mevkisinde başarısız oldugu görülüyorken  ve taliscanında ne oynayacagı belli değilken bunlarıda hesaba katın lütfen..

Çevrimdışı Zafer55

Beşiktaş ın Tolga yüzünden avrupadan elenmesini veya şampiyonluktan olmasını doğru buluyor musunuz?
Hayır.

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Kerimin kiraya verilmesini bende yavaştan düşünüyorum ama q7 nin de 30 dk enerjisinin olduğuda apaçık ortada.. Nasri gelmezse bu kanatlarla oyunu falan açamayız.. Caner falanda gelirse Sistem değişebilir bence..

Çevrimdışı mylife1903

Haklısınız İhsan Bey . Bir şeyi anlatmaya çalışıyorsunuz ama farklı noktalara götürülmeye çalışılıyor.
Tolga kabul etmeseniz de bu takımın kaptanı . Kendi kendini kaptan ilan etmemiş . Arkadaşları hocası öyle uygun görmüş . Tolga'yı ıslıklamak demek Beşiktaş'ın kaptanını ıslıklamak demek . Seba'nın çocuklarıyız ; onun ilkelerine bağlıyız diyen varsa ona düşen görev tepkiyi doğru usulle göstermek . Aklı kıt ergenler gibi küfür etmek veya buna benzer yanlış usullerde aşırı tepki vermek(ayağına eline her top geldiğinde ıslıklamak gibi) Beşiktaşlı'ya değil renklilere yakışır.
Biz Tolga'yı istemiyoruz .Tolga'yı kes yerine Fabri'yi ,Boyko'yu koy demek teknik direktöre kafa tutmak anlamına geliyor. Hoca böyle kafa tutmalara pabuç bırakmaz . Taraftar böyle bir tutum gösterirse bu tutum  takıma zarar verir.
Doğrusu örneğin şu şekilde olabilir: Tolga vücut olarak bitik. Vücut olarak bitikliği artık kafa olarak da futboldan kopmasına yol açıyor. Bunu biz hem saha içi hem saha dışındaki Tolga'da gözlemleyebiliyoruz. Beşiktaş hedefleri olan büyük bir kulüp . Tolga'nın performansı hedefleri olan bu büyük kulüpte yetersiz kalmakta , takımın hedeflerinden sapmasına yol açabilmekte. Ciddi kaygılarımız var . Teknik ekip ve yönetimden ricamız bu kaygılarımızı anlaması ve bu yönde Beşiktaş'ın kalesi ile ilgili artık doğru adımların atılması .
Fabri'yi alkışlayın , Boyko'yu alkışlayın hatta Utku'yu alkışlayın . Tolga'ya herhangi bir şey yapılmasın.Yok sayın. Bu da tepkidir . En anlamlı ve etkili olacak tepkidir bu.
Ah ne guzel yazdiklarimi tercume etmissin insan diline ben okuz oldugum icin bu mealde yazmaya calisiyorum ama beceremiyorum. Imzami atarim islak islak bu yaziya.
Ignore yazdim turkcesini bulamadim takmayin seyinize iste, kafaniza tolgayi daha buyuk ceza yok.

Çevrimdışı arena_t2000

Tolgea başlığımı burası yoksa stoper transferi başlığımı pardon transfer başlığımı 😃 duyum yada haber alalim beyler.

Çevrimdışı fatihbjk

Veli'nin durumu ne olacak? Oynamayacagi garanti gibi duruyor. Satilsa yada kiralansa iyi olmazmi?

Çevrimdışı kadirakca

Atınç haberlerinin doğruluğu varmı?

Çevrimdışı mylife1903

Veli'nin durumu ne olacak? Oynamayacagi garanti gibi duruyor. Satilsa yada kiralansa iyi olmazmi?
Indirim yapmasi lazim yoksa yolculamamiz lazim.

Çevrimdışı mylife1903

Atınç haberlerinin doğruluğu varmı?
Yok yalan gecen gun burada yazdim ben atinc gelse hesabi, forumu takip eden saftirik yazarimsi bombasi. Ne diye gelsin cocuk buraya bundesligada oynasin o reklamimizi yapacak bu sene

Çevrimdışı Zafer55

Futbol oynayabilecek durumda olursa Necip e 10 kere tercih ederim ben.Atibayı yedekleyebilecek yegane adam şuanki kadro için.Ama tabi sağlam olursa.Yok sağlam değilse oynayamayacaksa kim niye alsın kim niye kiralasın!
  Velinin durumu sağlığı ile alakalı bence sadece yani..

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Bu saatten sonra böyle bişey olmaz ama  aslında kadro buna uygun gibi daha doğrusu alınacaklarla..Caner ve gg tam bu sistemin adamları.. Burda Defans sorun gibi duruyor.. Cacares boştaydı sanırım , adamın bu sistemi oynamışlığı var orta stoper olarak bide sola stoper olsaymış çokta zor olmazmış bu sisteme geçmek yada benzeri oyuncularla...Nasriyi forvet arkası düşündüm ama joveticte olabilir oraya

[ Son Düzenleme: 28 Ağustos 2016, 14:06:25 Uğur Uğurlu ]

Çevrimdışı ekrembaser

Sizce bizim ihtiyacımız olan hakim zyech mi nasrimi yoksa her ikisidemi ???
Ozinin ve tolgayın  10 numara mevkisinde başarısız oldugu görülüyorken  ve taliscanında ne oynayacagı belli değilken bunlarıda hesaba katın lütfen..

Ziyechin ne oynayacağı belli mi

Çevrimdışı sozkul

+1903

Taraftarin olaya el koyma vakti coktan geldi ve geçiyor

Eger Hoca almıyorsa kaleden biz alacağız kimse Beşiktaştan buyuk degil kimse Egosunu kullanamaz !

Taraftar istemiyorsa o adam oynamayacak !

Hocamızla inatlaşmayalım arkadaşlar, yumuşak girelim lütfen, yapalım dediğiniz şeyler bütün takımın moralini bozar, lütfen.
Ayrıca hocamızda inat bir adam, böyle tavırlar onu daha inatçı hale getirir, sinirlenince aksileşebiliyor, biliyorsunuz.
İyi gitmeyen bir iki haftada 4 puan topladık, kötü haftalarımız böyle, takımın iyi günleride olacak.

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Bence belli ama herkesteki algı hollanda ligi çok kolay algısı..

Çevrimdışı mylife1903

Bu ziyechi fazla buyutuyorlar bence, bizim ligde oynayamaz bu cocuk simdilik. Biraz pisip guclenince de buraya gelmez.

Etiketler: