2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 451 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11416372 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Atc1903

Vodafone Arena'dan kombinesi olup, maça gidemeyecek taraftarlarımız, gidemeyecekleri her maç için kombinelerini kendileri devretme hakkına sahiptirler.

Kulübümüzden daha önce yaptığımız açıklamada olduğu gibi, sadece 'cezası nedeniyle' maça gidemeyecek taraftarlarımızın gidemeyecekleri her maç için kombineleri kulübümüz tarafından satışa çıkartılacaktır.

Uygulamaya ligin ikinci haftası itibariyle başlanacak olup, cezası nedeniyle maça gidemeyecek taraftarımıza sadece Alanyaspor maçı özelinde kombinelerini kendileri devretme hakkı tanınacaktır.

Kendileri kombinelerini devreden taraftarlarımız, devrettikleri kombineden doğacak her tür cezai yaptırımdan, devir ettikleri kişilerle beraber sorumlu olacak ve sonrasındaki karşılaşmalar için kombine devir hakkını kaybedeceklerdir.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK

Çevrimdışı brkntcnr

Şenol hocanın sonuna kadar haklı olduğu yerler de var, çok haksız olduğu yerler de var.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mesela Serdar, Eren istemek ne canım hocam? Sen Bursasporun hocası değilsin ki. Şampiyonlar Ligi' nde oynayacağız diyorsun hocam, Serdar' ı Eren' i istedim Galatasaray aldı diyorsun. Bu ne yani?

Çevrimdışı yigitcan1903

Abi Hoca 1. tercihimizdi demedi ki Allah aşkına "ihtimaller arasında vardı ancak olmadı GS ikisini de aldı", dedi. Ki Serdar konusunda neden gariplik olsun en iyi sezonunu 2014/15 yılında geçirdi bu adam.  Ayrıca bek ihtiyacımız yok da demedi. Hatta ; "Bakın Tosic stoper de oynayabiliyor, orda düşünürsek bir sol bek de almamız lazım ancak asıl mevkisi sol bek o zaman bizim 4 tane stopere sahip olmamız lazım", dedi.

O oyuncuların ihtimal dahilinde bile olması sıkıntı
Serdarı falan çok beğeniyor
Beklere de tosic ve beck i koyuyor,korkutuyor

Çevrimiçi Samet Ç

Sakho falan hayal kurmayın  :)

Çevrimdışı ahmetx

Çin 30 yaş üstü adam pek almıyor; BAE, Suudi Arabistan falan da senelik 3-3.5 milyondan fazla vermiyor. Kaldı ki verseler de adam İstanbul'dan Arabistan'a neden gitsin?
Türkiyenin durumu çin ve körfez liglerinden daha kötü hem 30 yaş üstü fazla hem pahalı oyuncu.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı 38life

Şenol hoca iyi çaktı yönetime buna yönetimin süper tarnsferlerle karşılık vermesini umuyorum.

2.ci hafta Konyaspor deplasmanında yapacağımız puan kaybı bizi şampiyonluktan ederse ne anlamı var bu saatten sonra yapılan transferlerin? Lig başladıktan sonra transfer mi yapılır yahu? Yapılır da "bilerek ve isteyerek" o tarihe bırakılmaz transfer. Bizim yönetim açık açık söyledi lig başladıktan sonra transfer dönemi devam ediyor acelesi yok diye. Böyle bir mantık olabilir mi?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı b.damatoglu

Mesela Serdar, Eren istemek ne canım hocam? Sen Bursasporun hocası değilsin ki. Şampiyonlar Ligi' nde oynayacağız diyorsun hocam, Serdar' ı Eren' i istedim Galatasaray aldı diyorsun. Bu ne yani?
Hocayı haksız kılmak için daha iyisini alman lazım. Hiçkimseyi almadan hocaya laf çakman bir anlam ifade etmiyor.

Bu kafa Türk futboluna 2. Aziz Yıldırım'ı kazandırır. Şeyh uçmaz mürit uçurur hesabı...

Taraftarın yapacağı şey takımın menfaati için şu 15 günde yönetime baskı oluşturmak...
Ayın 1inden sonra destek yine verilir...

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yigitcan1903

Bu arada Mario Gomez'e götü kalktı demiştim lafımı geri alıyorum. Adam bizim yönetimi çok önceden çözmüş...

Gomez kendini düşündü,bencilce strateji izledi denilebilir doğrudur
Ama kadroyla ilgili söyledikleri doğruydu
Küçümsedi dendi
Neyini küçümsemesin İsmailin Tolganın

Çevrimdışı brci

2-3 ay önce burda bi arkadaş yazmıştı hatırlamıyorum en sevdiğim dönem transfer dönemi başladı diye. Her sene ama her sene şu transfer döneminden nefret ederim umutlanıp umutlanıp patlamak , haftalarca netleşmesini beklemek , deli gibi kap beklemek , duyumlar duyumlar şu transfer sezonunu direk atlamak lazım .

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vodafone Arena'dan kombinesi olup, maça gidemeyecek taraftarlarımız, gidemeyecekleri her maç için kombinelerini kendileri devretme hakkına sahiptirler.

Kulübümüzden daha önce yaptığımız açıklamada olduğu gibi, sadece 'cezası nedeniyle' maça gidemeyecek taraftarlarımızın gidemeyecekleri her maç için kombineleri kulübümüz tarafından satışa çıkartılacaktır.

Uygulamaya ligin ikinci haftası itibariyle başlanacak olup, cezası nedeniyle maça gidemeyecek taraftarımıza sadece Alanyaspor maçı özelinde kombinelerini kendileri devretme hakkı tanınacaktır.

Kendileri kombinelerini devreden taraftarlarımız, devrettikleri kombineden doğacak her tür cezai yaptırımdan, devir ettikleri kişilerle beraber sorumlu olacak ve sonrasındaki karşılaşmalar için kombine devir hakkını kaybedeceklerdir.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK
Değişen pek bir şey olmamış. Ortak sorumlulukla kimse kombinesini devretmek istemez.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ayayhan

vay be şenol hocanın 20 m euro lık serdar eren

paketini almadı diye yönetime sallayan var

Çevrimdışı brkntcnr

Sakho yıllık 5,2 milyon € alıyor. Vergi düşüldüğünde 2.9 falan alıyor.

Çevrimdışı anılnr

Şenol Güneş haklı olsada açıklaması doğru değil.Sonuçta yönetim harcama yaparsa bunları cebinden yapmayacak.Klübün parasını en doğru şekilde harcamaya çalışıyor adamlar.İnşallah 2 tarafta anlayışlı olur birbirine.Sonuçta adamın Asist kralı ve Gol kralı gitmiş hak vermek lazım.

Çevrimdışı 38life

Daha 2 gün önce Şenol hocanın istifa edebileceğini ve ederse sonuna kadar haklı olduğunu yazmıştım. Görünen köy klavuz istemez. Herşey ortada. Yönetim bile bile lades dedi... Altını tekrar çiziyorum "BİLE BİLE"

Çevrimdışı Yasin02

O oyuncuların ihtimal dahilinde bile olması sıkıntı
Serdarı falan çok beğeniyor
Beklere de tosic ve beck i koyuyor,korkutuyor

Gökhan Gönül için geçen seneden kalma bir rahatsızlığı vardı halen istediğimiz antreman seviyesinde değil dedi, muhtemelen Alanya maçında da Beck oynayacak. Bu durum süper kupa maçında Adriano için de geçerliydi e o zaman cumartesi günü Hoca'nın oynatabileceği başka bek var mıydı ki ?
 Ya da iki oyuncuyu da antreman eksiğine rağmen oynatıp Podolski gibi sakatlanmasını ister miydi Şenol Hoca ?
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı ahmetx

Yönetim büyük s*çtı bu süreçte ne yazık ki.

Torunogulları sürecindeki iletişimsizlik hoca ile de devam ediyor ve belli ki iletişimsizlik başkanın metodu olmuş.

15 gün var. 3e 5e bakmadan alınması gereken adamlar alınmalı.

Şenol Hoca giderse başkan da gider...

hocayla arası iyidir başkanın ama cebinde parası yok garibimin , para olmadan transfer de olmuyor işte.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Mahmut

Hocanin sampiyon takimdan 4 futbolcu gitmez demesine garipsedim, tek tek bakildiginda pek ala gider bence.
Gomezin gidisi tr deki durumla ilgili, ne yonetim ne bjk nin sayginligiyla ilgili degil.
Sosa nin gidisi bence aksine basari, 31lik bizi istemeyen adam 7.5 a gidiyor.
İsmail in yerine Adriano geldi.
Torenin gidisi cok katmanli konu, bir suru degisken vardi ki bana gore yine dogru bir gidisti.

Sanki herkes bilmiyor bu takima min 3 transfer, 4 stoper lazim. Bunlar 15 icinde bitmedi mi o zaman her turlu elestiri yapilir yonetime, bu aciklamanin manasi ne yani.

Diyorum ki 4 5 yillik kontratlar icin 1 aylar 1 haftalar rahatca feda edilir, biz de biliyoruz erken alinirsa daha hizli uyum saglanacagini.

Ben de biliyorum lige gecen seneki duzeyde girmeyecegimizi ama ffp yi yonetim koydu sanki isteyerek.

Senol hocayi da acayip severim, yerini asla dolduramayiz ama bence yonetimde ayni derecede benim icin, bu isler icerde cozulur. Senol hocada hiyerarsideki yerini bilmeli bu konuda eksi puan verdim ben kendi icimde.

Eger yonetim soz vermisse transferi su tarihte bitirecegim diye o zaman sucludur.

Çevrimdışı yigitcan1903

vay be şenol hocanın 20 m euro lık serdar eren

paketini almadı diye yönetime sallayan var

Hayır onları almadı diye değil zamanında transferleri yapmadı diye sallayan var bence
Kimse eren serdar diye yanmıyor

Çevrimdışı brkntcnr

Hocayı haksız kılmak için daha iyisini alman lazım. Hiçkimseyi almadan hocaya laf çakman bir anlam ifade etmiyor.

Bu kafa Türk futboluna 2. Aziz Yıldırım'ı kazandırır. Şeyh uçmaz mürit uçurur hesabı...

Taraftarın yapacağı şey takımın menfaati için şu 15 günde yönetime baskı oluşturmak...
Ayın 1inden sonra destek yine verilir...

Yönetime baskı yapalım zaten şimdiye kadar nerede transferler diye. Transferler gelmezse yine Şenol Hocanın arkasındayım. Şuanda da arkasındayım sonuna kadar söylediklerine katılıyorum. Ama Nkolou' yu reddeden kişi şimdi Serdar' ı istedim Galatasaray aldı diyor. Haklıya haklı derken haksıza da haksız demek lazım.

Çevrimdışı ayayhan

bu arada şenol hocaya yere göge sıdıramayan arkadaşlar

tolga ve ismaile de sahip çıkın ikisinde hoca çok istiyormuş

bunuda duydunuz inş.

Çevrimdışı 38life

Şenol Güneş: "Bu yıl lige başlarken geçen seneki düzeyde değiliz. O coşkuda, heyecanda, yenilikte eksiklikler var."

Geçmiş olsun o zaman bize. Tebrikler yönetim bunu başardığınız için. Gerçekten büyük başarı :claps:

Şu cümle herşeyi ama herşeyi açıklıyor ve özetliyor.

Çevrimdışı yigitcan1903

Gökhan Gönül için geçen seneden kalma bir rahatsızlığı vardı halen istediğimiz antreman seviyesinde değil dedi, muhtemelen Alanya maçında da Beck oynayacak. Bu durum süper kupa maçında Adriano için de geçerliydi e o zaman cumartesi günü Hoca'nın oynatabileceği başka bek var mıydı ki ?
 Ya da iki oyuncuyu da antreman eksiğine rağmen oynatıp Podolski gibi sakatlanmasını ister miydi Şenol Hoca ?
Ben öyle bir niyet sezmiyorum
Zaman gösterir artık

Çevrimdışı linux

hayırlı olsun  :bandit: :bandit: :bandit:

HaberKartali
Beşiktaş, Aboubakar'ı 1 yıllığına kiralamak için Porto ile büyük oranda anlaştı. (NTV Spor) https://t.co/AJWRLxVBGh

Çevrimdışı anılnr

Şenol Güneş haklı dedim ama şöylede bir durum var.Transferden şikayetçi olupta Derdiyok-Aziz ikilisini kaçırdığına üzülmesi en kısa tabirle vizyonsuzluk.Sadece bonservisine 8.5 a yakın para verildi bu adamların.O kadar paramız olsa eminim daha iyisini alırdı başkan.

Çevrimdışı linux

Pankart1903
Porto'nun hocası Nuno Espirito'nun, Vincent Aboubakar'ı yeni sezon planlarında düşünmediği ve gitmesine izin verdiği bildirildi. (Fanatik)

2 hours, 16 minutes ago

Etiketler: