2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 447 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11416514 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Aradım, bulamadım. Uçurulmuş galiba...
neden uçurulsun :alala:
son bir ayda 6 mesajın silinmiş
3 tanesi izmir muhabbeti 1 tanesi siyasi içerik 1 tanesi renkli transferi 1 tanede bir üyeye çatmışsın
bunların hepsi Beşiktaşla ilgili olmayan konu dışı mesajlar ve genel temizlikte bu tip mesajlar silinir.
Bizimkilerde silinir. @atalay

Çevrimdışı can1903

Şenol Güneş is on fire. 🔥

:icool:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı yigitcan1903

Şenol Güneş: "Bu yıl lige başlarken geçen seneki düzeyde değiliz. O coşkuda, heyecanda, yenilikte eksiklikler var."

Geçmiş olsun o zaman bize. Tebrikler yönetim bunu başardığınız için. Gerçekten büyük başarı :claps:
Geçen dediğim buydu
Doğru algılamışım

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ne kadar ekmek o kadar köfte
ligde durumumuz bu olacak

açıkçası bu yazı tamamen ağustos böceği gibi geçirdik
şimdide elimize para geçip alacak adam bulamazsak yazık

devre arası yapmaya çalıştığımız boyko transferine döndü
şu anda yapacağımız tüm transferler....

ne demek gerek artık bilmiyorum kelime bulamıyorum...!
Şimdi gelsin panik hamleleri, Boykovari hamleler
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Çağatay

geçen sene kono
bu sene gomez

senaryo aynı
zamanlar ve bekleme süreleri farklı

hala gomezi bekliyor muyuz acaba çok merak ediyorum
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yalnız hocanın istediği adamlar da Eren Derdiyok Serdar Aziz falanmış, onu kaçırdı ağzından.

Hadi Eren neyse de, 4.5 milyona Serdar'ı mı alacaktık stopere?

Başkan da "Hoca al şu Omeruo'yu, idare et" dedi heralde.
Katılmadığım noktaların en başında gelen nokta bu ; sen çok istedin diye ederinden fazla para verilmez bir oyuncuya ikiside ederlerinden fazla fiyata gs'ye transfer oldular biz alamadık gs aldı söylemide hiç hoş değil

Çevrimdışı atalay

Tabloyu olduğundan fazla göstermeye gerek yok. Fakat naçizane kulüp yöneticiliği tecrübem ve teorim ile Hoca ile yöneticiler arasında iletişim sıkıntısı olduğunu görebiliyorum. Beşiktaş, Hoca için büyük fırsat radikal bir karar alacağını filan asla düşünmüyorum. Yalnız ortada bir keyifsizlik var ve Hoca ultimatom veriyor. Sıkıntılı...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şenol hocanın Mustafa Pektemek açıklaması MP için tokat gibi. Yeteneklerini geliştirmek istiyorsa başka takıma gitmeli demiş. Kısaca kadroda düşünmüyorum diyor hoca. MP bu sözlerden sonra gidebilir...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Çağatay

hoca boyko yu ne kadar oynattıysa o kadar oynatırız artık
sonrada aklımızı oynatırız...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

geçen sene kono
bu sene gomez

senaryo aynı
zamanlar ve bekleme süreleri farklı

hala gomezi bekliyor muyuz acaba çok merak ediyorum
Sence abi mesele sadece forvet değil ki geçen seneden beri orta saha, stoper eksikliği var, 12 senedir kaleci eksikliği var

Çevrimdışı brkntcnr

Şenol Güneş: "İstediklerimiz olmuyor diye teslim olacak değiliz. Teslim olmak başka bir şey." istifa falan etmez hocam

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

Şenol hocanın Mustafa Pektemek açıklaması MP için tokat gibi. Yeteneklerini geliştirmek istiyorsa başka takıma gitmeli demiş. Kısaca kadroda düşünmüyorum diyor hoca. MP bu sözlerden sonra gidebilir...
Pektemek'e ne söylersen söyle gitmez.

Kadro dışı kalır yine de gitmez çünkü bu aldığı paranın yarısını bile hiçbir yerde alamaz. Oturduğu yerden tıpkı Fb'de Serdar Kesimal'ın aldığı gibi parasını alır.

Sözleşmesi bittiğinde de çeker gider.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı yigitcan1903

Hızlıca sosayı satıp 1,5 milyondan 5 adam almalar  :D

Çevrimiçi Samet Ç

Pektemek'e ne söylersen söyle gitmez.

Kadro dışı kalır yine de gitmez çünkü bu aldığı paranın yarısını bile hiçbir yerde alamaz. Oturduğu yerden tıpkı Fb'de Serdar Kesimal'ın aldığı gibi parasını alır.

Sözleşmesi bittiğinde de çeker gider.
Tabi iyi çocuk kontenjanından tekrar sözleşmesini uzatmazsak.

Çevrimdışı Yasin02

[ Son Düzenleme: 16 Ağustos 2016, 23:29:22 Yasin02 ]
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Çağatay

Sence abi mesele sadece forvet değil ki geçen seneden beri orta saha, stoper eksikliği var, 12 senedir kaleci eksikliği var

ben sadece bekleme sürelerinden örnek verdim yoksa tabiiki eksiğim çok
ama birine de takıldık mı takılıyoruz. Aynı anda iki farklı transfer işini aynı anda yaptığımızı hatırlıyor musun ?

Çevrimdışı brkntcnr

Şenol hocanın sonuna kadar haklı olduğu yerler de var, çok haksız olduğu yerler de var.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ahmetx

ben gs nin verdiğini verecek bir takım olduğunuda sanmıyorum :D
sadece adı var tamamen bitik bir oyuncu maçlarını izlemiyorsun uzun zamandır
herhalde oyunun içinde nerdeyse hiç yok sadece büyük maçlarda biraz zorluyor kendini
oda bir kaç şuttan ileri gitmiyor. resmen takımı on kişi oynatıyor @ahmetx
son dönemde biraz hantallaştı evet ama bence mevkisinde hala Tr nin en iyisi.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Onur Küçük

Sonuç= Yönetimde bir plansızlık , panik durumu var. Omeruo isminin öne çıkmasıyla bu durum iyice ayyuka çıkmıştı.Hocanın bugünkü açıklamaları da malumun ilanı oldu.
Hoca haklı . Bu sezonun planlamasını daha sezon bitmeden yapmıştı. Şimdi ise Ağustos'un 16'sına gelindi ve şu an bırakın planın uygulanmasını , önünü göremiyor. Haklı olarak kızgın. Hocayı sihirbaz ilan edip eline sihirli değnek vererek 'Hoca onu parlatır,  bir şekilde yapar' diyenlerimiz de hocayı tekrar tekrar dinlesinler.

Çevrimiçi Necmi

Yalnız hocanın istediği adamlar da Eren Derdiyok Serdar Aziz falanmış, onu kaçırdı ağzından.

Hadi Eren neyse de, 4.5 milyona Serdar'ı mı alacaktık stopere?

Başkan da "Hoca al şu Omeruo'yu, idare et" dedi heralde.
omeruo istemediğimiz bir transfer olsada serdar azizden daha iyi olduğu kesin
en azından devamlılığı olur adamı aldı gs siftah bismillah sakat oynamadı. Gelecek olan forvette
Derdiyoktan iyi olacak bu arada serdar 4.5 a gitmedi artı 3 tanede oyuncu verdi gs

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 26 Aralık 2016, 12:37:12 atalay ]

Çevrimdışı worns

İstifanın gündemde olduğunu bende sanmıyorum. Yönetime sert bir mesaj gönderiyor ve kalan sınırlı sürede eksiklerin tamamlanmasını istiyor. Bir yandan da sürecin doğru yönetilmediğini söyleyerek pozisyonunu ortaya koyuyor.

Yönetimin reaksiyonu önemli. Kalkıp yönetimden şu açıklamaları eleştirmeye falan kalkan olursa taraftarın tepkisini koyması gerekir.

Çevrimdışı Tolga

Başarıyı yönetebilmek de önemlidir ve biz hep bu konuda sınıfta kalıyoruz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı yigitcan1903

Yalnız hocanın oyuncu tercihleri de bi garip
Eren serdar aziz vs
Tosicle Beck te ciddi değildir umarım
Ama bek ihtiyacımız yoktu demesinden huylandım

Çevrimdışı cursedofdragon

yalnız hocanın istediği isimlerde sıkıntılı stopere serdar aziz forvete eren derdiyok istemiş.

İsmail'in gitmesini istemem demiş buda sıkıntı.

Etiketler: