2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 210 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11461507 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

atalay da yazmıştı, taraftarla bağı da bozuk ne diye ısrar edersin. Umarım yarın yanılırız da Fabri oynar.
Yok anlamdigim Kesmesi icin illa taraftarin sahaya mi inmesi gerekiyor ?

Anca ozaman anlayacak Hoca baska turlu kesmez manevi Oğlunu..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Galatasaray'ın kadrosu hiç fena değil... Çok dikkatli olmak lazım.

Muslera > Tolga
Adriano > Carole
Beck = Linnes
Chedjou = Marcelo
Hakan Balta > Tosic
Oğuzhan > Selçuk İnan
Atiba > Tolga Ciğerci
Podolski = Quaresma (Aras)
Bruma > Olcay
Cenk > Eren

yanlış bu.

atalay da yazmıştı, taraftarla bağı da bozuk ne diye ısrar edersin. Umarım yarın yanılırız da Fabri oynar.
Boykoyla Fabriyi de gectim Utkuyu oynatsin tek kelime etmem

Hic değilse genc kaleci olur boyle hatalar heyecanliydi falan derim

Ama bu adam genç de degil Artik Oldukca tecrubeli ve olgun bir adam Ama hala 17 yasindaki. Alt yapi kalecilerinin bile yapmayacagi hatalari yapıyor

33 yasina gelmis hala Saha çizgilerini bile takip edemiyor Topu zirt pirt disarida eline alıyor , Kaleden çıkmıyor , Kalesini bile ortalayamiyor dönüp kaleye bakıyor acaba ortadami duruyorum diye :D

Nedir bizim çektiğimiz Allah im duy sesimizi kurtar bizi :pray: :pray: :pray:

Çevrimdışı linux

Geçmiş olsun .

:ebebe:

Çevrimdışı Berat

Boykoyla Fabriyi de gectim Utkuyu oynatsin tek kelime etmem

Hic değilse genc kaleci olur boyle hatalar heyecanliydi falan derim

Ama bu adam genç de degil Artik Oldukca tecrubeli ve olgun bir adam Ama hala 17 yasindaki. Alt yapi kalecilerinin bile yapmayacagi hatalari yapıyor

33 yasina gelmis hala Saha çizgilerini bile takip edemiyor Topu zirt pirt disarida eline alıyor , Kaleden çıkmıyor , Kalesini bile ortalayamiyor dönüp kaleye bakıyor acaba ortadami duruyorum diye :D

Nedir bizim çektiğimiz Allah im duy sesimizi kurtar bizi :pray: :pray: :pray:

Kızma ama ilk defa bir yorumuna bu denli katılıyorum :D

Çevrimdışı ozankarakoc

yanlış bu.

Bu nasıl yorum kardeş :D

Bu benim fikrimdi. Sen de kendininkini yaz da, 'forum' olsun...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Geçmiş olsun .

:ebebe:
Kupayi da bu kaldıracak bide KAPTAN !!! oldugu için..

Asirlik Cinar Beşiktaşin , Türkiyenin en buyuk takiminin Kaptanina bak , Taraftarın Neredeyse nefret ettiği bir insan..

Aklin yolu Bir :icool:

Niye kizayim kardesim herkesin dusuncesi farkli ben her görüşe saygi duyarım

Bazen Q7 konu olunca kendimi tutamayabiliyorum , Sonra uzulup pisman oluyorum karsimdakini kirdigim icin..

Çevrimdışı Berat

Aklin yolu Bir :icool:

Niye kizayim kardesim herkesin dusuncesi farkli ben her görüşe saygi duyarım

Bazen Q7 konu olunca kendimi tutamayabiliyorum , Sonra uzulup pisman oluyorum karsimdakini kirdigim icin..

Boyko'yu da mı eklesek :D

Ben Besiktas Alt yapisinda kalecilik yaptim 14 yasindaydim o zaman ama yemin ederim bu denli bir tek hata yapmadim

Ayagim düzgündü ustelik sol ayakli kaleciydim , Sag ayagimi sadece yürümek icn kullanıyordum 5 metre pas atamam sag ayagimla , topa cikardim Kalemi daima kontrol ederdim..

Buarin yetenekle alakasi yok aslinda...

Boyko'yu da mı eklesek :D
Yok eklemeyelim..

Ama ben hala sans bulursa kaleyi alir diyorum

Tolgaya verilen sansin yerisi verilse yeterli yine olmazsa tamam derim

Bizi defalarca yakan adam sinirsiz sans buluyorsa, Fabri ve Boykoda onun bulduğu sansin yarisini bulmali bu benim sahsi fikrim..

Keske Boyko ile Fabri donusumlu oynasada Tolgayi da yoklayabilsek..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ya bi durun ya hoca istediğini oynatsın ben arkasındayım hocamıza güveniyorum...

Çevrimdışı BlackEagle26

Tat tuz moral kalmadı  :bawling: Tolga oynasın göz yumarım tamam ama Adriano niye yok ? Necip - Tosic yerine Tosic - Adriano niye olmuyor Tosic bekte berbat  :akuma:

Nedir bu şampiyon kadro oynayacak mevzusu ? İyi olan oynasın  :busted_cop:

Çevrimdışı abdusta

Erman Toroglu

"Fabrizio Beşiktaşın yaptığı en iyi transferdir."

saygılar

Çevrimdışı Yasin02

Galatasaray'ın kadrosu hiç fena değil... Çok dikkatli olmak lazım.

Muslera > Tolga
Adriano > Carole
Beck = Linnes
Chedjou = Marcelo
Hakan Balta > Tosic
Oğuzhan > Selçuk İnan
Atiba > Tolga Ciğerci
Podolski = Quaresma (Aras)
Bruma > Olcay
Cenk > Eren

Beck,Linnes dışında katılıyorum
[ Son Düzenleme: 12 Ağustos 2016, 20:00:25 Yasin02 ]
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Kalyoncu

"Sezonun ilk resmi maçını oynayacağız. Aslında geçen sezonun maçını oynayacağız. Geçen sene ligi burada kapatmıştık, şimdi burada maça çıkacağız. Sanırım bu kupa ilk kez burada oynanıyor. Mevlana'nın şehrinde onun düşüncelerine uygun bir maç oynamayı temenni ediyorum. Galatasaray iyi oyuncular aldı. Geçen sene kötü başladılar, sonra toparlayıp kupayı aldılar. Biz de iyi takımız, şampiyon olduk. İki takımın güzel futbolunu görmek istiyoruz. Bu dönemde kardeşiliği, dostluğu daha fazla görmek istiyoruz. Beraber maç izlemek için atılan adımlar var. Kupayı kazanmak istiyoruz. Enerjimizin tümünü kullanacağız." dedi.

"GALATASARAY KARŞISINDA ESKİ OYUNCULAR OLACAK"

"Geçen sezon aramızdan ayrılan arkadaşlar oldu. Birçok oyuncu ayrıldı, bu gerçek. Yeni katılanlar da var. Buraya 3 kaleci ile birlikte 22 kişi geldik. Sakatlıktan yeni çıkanlar var, siz de gördünüz. Eksiklerimiz var, alternatifimiz yok. Bu kupa maçı ve ilk lig maçının görüntüsüne göre vereceğimiz kararlar olabilir. Takımın durumunu sahada göreceğiz, ilk kez bir resmi maç oynayacağız. Eksiklerimiz var, acil, olmazsa olmaz. Takımda sıkıntılar var, almak istediğimiz alamadığımız oyuncular var. Temel oyun felsefemizden vazgeçmeyeceğiz. Kimin oynadığından çok oyunda kimin ne verdiğini görmek istiyoruz. Galatasaray'a karşı en çok eski oyunculara görev vereceğim. Oynaması sıkıntılı oyuncular var, onları riske etmek istemiyorum." şeklinde konuştu.

"BU SEZON DA ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ"

"Ülke olarak ders almamız gereken dönemleri geçiyoruz. Yakınımızı kaybettiğimiz zaman üzüntünün ne olduğunu anlarız. Seyirci konusunda doğrusu bu. Siz ne kadar güçlü olursanız olun, rakibiniz güçlü değilse sizin oynadığınız oyunun keyfi olmaz. Ölmeye ölmeye geldik laflarını duymayacağımız taraftar kitleleri istiyoruz. Takımın hastası değil sağlıklı ve eğlenceyi seven taraftarlar istiyoruz. Rakibi de alkışlayacaksın, iyiyi alkışlayacaksın. Futbol herkesi birleştiren bir unsur, ülkenin birlik beraberliğe ihtiyaç olduğu dönemde taraftarlar bunu göstermeli. Kupayı biri alacak ama yarış bitmeyecek. Geçen sene biz şampiyon olduk, bu sene de istiyoruz ama kimin olacağını bilmiyoruz. Futbolda güzel olan bilinmemezlik. Bu sene daha sakin, kavganın olmadığı bir lig bekliyorum." ifadelerini kullandı.

"İNŞALLAH GÜZEL BİR MAÇ OLUR"

"Gazetede çıkan haberlere cevap vermeyi doğru bulmuyorum, maçla ilgili konuşmak istiyorum, yardımcım Şeref Bey ile alakalı hafta içerisinde konuşuruz. Ayrıca Süleyman Seba'nın ölüm yıl dönümü. Atiba'nın çocuk beklediği dönem, kızımın ve torunumun doğum günleri. İnşallah güzel bir maç olacak, güzel şeyler yaşanacak." dedi
Yasaklı link

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

:busted_cop: Okuyun  :busted_cop:

http://eksisozluk.com/entry/62295917
Yusuf enfes yazı muhteşem bayıldım yazıya gs'ye ana bacı sövdüm

Yusuf enfes yazı muhteşem bayıldım yazıya gs'ye ana bacı sövdüm

Bende

Ben zaten son 7-8 yildir hep söylüyordum Bizim düşmanımız Fb değil bizim dusmanimiz Gs diye , taraftar yanlis takima dusman oluyor diye..

Nitekim taraftar son bir kac yilda anladi bunu ve gercek dusmanin bizi her daim arkamizdan bicaklayanin , Sampiyonluklarimizi calan S.rfsizlerin Gs oldugunu nihayet anladi

Yansin , Bitsin , Kul olsunlar

Gs gibi Dostum olacağına Fener gibi dusmanim olsun hic degilse arkamizdan vurmuyorlar digeri gibi , Icini disini biliyorsun ! Otekinin ne yapacagini ne b.k olduğunu bilmiyorsun cunku kalleşler !
[ Son Düzenleme: 12 Ağustos 2016, 20:10:34 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimiçi Necmi

Bilmiş ifadeleri kullanmazsan sevinirim. Devletin tüm kurumlarını liyakat kültürü yerine başka amaçlar için peşkeş çekerseniz elbette sarsılırsınız. Bugün isimler değişecek yeni ortaklar yaratılacak, yarın öküz ölecek ortaklık bozulacak ve tüm bunların faturasını yine vatandaş ödeyecek. 'Filler tepişir, çimenler ezilir' durumu. Yeterince güçlü duramadık yerine 'kandırıldık' demek daha kolay tabii. @Necmi
sende bilmiş ifadeler kullanmazsan bende sevinirim özellikle geçmişe dönük.
ben konuşurum geçmişe dönük bilmiş ifadeleri çünkü biliyorum bizzat yaşadım.
herşey kitaplarda yazmıyor @atalay  Bilmiş ifadelerde konuşan sensin o nedenlede ben
sana bilmediğin konularda büyük laflar etme diyorum. Biz senin futbol hakkındaki yorumlarına
laf söylüyormuyuz bilgine saygı gösteriyoruz. ben devletin hiç bir kurumunu her hangi bir şeye peşkeş çekmedim.
 zayıfta durmadık kandırılmadıkta bunun mücadelesini verirken ölen insanlarla doludur tarihimiz.
bunu söylerken bile o can verenlere saygısızlık ediyorsun.

Çevrimdışı autopsy

Adriano ve Quaresma takıma geç katıldı sonuçta . Belli ki o yüzden oynatmıyor. Şenol Hoca'nın Tosic'i sol bek mevkisinde Adriano'dan daha çok beğendiği için oynattığını düşünmüyorsunuz değil mi ? Hoca 7/24 beraber bu adamlarla , hangi oyuncunun daha kaliteli olduğunu da sizin benim kadar görür merak etmeyin . Fiziki durumla ilgilidir muhtemelen . Tolga konusuna gelince ben Şenol Güneş'i tanıyorsam  onu oynatmaya devam edecek Fabri çok ciddi bir çıkış yapmadığı sürece . Tolga'nın sorunu mental bence, kalecilik yeteneği ile ilgili değil. Toparlanması her türlü lehimize olur. 

Adriano ve Quaresma takıma geç katıldı sonuçta . Belli ki o yüzden oynatmıyor. Şenol Hoca'nın Tosic'i sol bek mevkisinde Adriano'dan daha çok beğendiği için oynattığını düşünmüyorsunuz değil mi ? Hoca 7/24 beraber bu adamlarla , hangi oyuncunun daha kaliteli olduğunu da sizin benim kadar görür merak etmeyin . Fiziki durumla ilgilidir muhtemelen . Tolga konusuna gelince ben Şenol Güneş'i tanıyorsam  onu oynatmaya devam edecek Fabri çok ciddi bir çıkış yapmadığı sürece . Tolga'nın sorunu mental bence, kalecilik yeteneği ile ilgili değil. Toparlanması her türlü lehimize olur.
Tolga ve toparlanmak :kop: :kop:

Çevrimdışı autopsy

Tolga ve toparlanmak :kop: :kop:

Vallaha sen istediğin kadar gül, onu oynatmaya devam edecek . O yüzden toparlanması için dua et bence  :D

Çevrimdışı atalay

Her seferinde yazılanlardan bağımsız işine gelecek şekilde durumu egzajere edip, salt demagoji yapıyorsun. Yazdıklarım ile cevapların arasında en ufak bir bağlantı yok. Haklı çıkmak için işi başka yerlere çekerek saygısızlık yapan da sensin. Sana karşı son cevabım. Beni alıntılamaz ve mümkünse diyalog kurmazsan sevinirim. @Necmi

Etiketler: