2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 274 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11466221 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Ben de diyorum bu adam nerde lincin sonucuna göre hareket edecen sandım :D
bu işin sonuçta sadece sosyalkartal ayağı yok .. bu işin hem admin ayağı da vardır hem ziyaretçi ayağı vardır bu öyle üç beş sosyalin yapacağı bir kalkışma değildir...halk desteğini bulunca katılacak adminler çok dikkatli izlenmelidir..
Valla ben de saat 10. Saat. Bu saatte ne banka ne borsa calisir yerim kapini duyumunu, eyyyy sosyal cik ortaya, korkma

Rehberlen dovecez yahu iz kalmaz

Çevrimdışı Tolga

Balotelli gelmedi mi hala :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı OrhanAker

Linc var dediler geldik;
İşte linç buuu :kop:
Sosyalkartal :boxin :boxin

Çevrimdışı mylife1903

@Necmi abiden aşagıdaki bilgileri talep ediyorum.

https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx

İhbar Başvuru Formu

Lütfen gerekli alanları doldurunuz. (*)
İl * :   
İlçe :   
Ad:   
Soyad:
Ispiyon kotu seydir yahu
Mesela benim hanim ogrense ispiyon islerine bulastigimi salonda yatmaya devam ederim.
Boyle belgeli ispiyonla falan olmaz

Ararsin efendi efendi
Soylersin derdini
Bir dost der kapatirsin yahu

Boyle dilekce yaz falan

Çevrimdışı Mahmut

Abi bu sosyal ın neresine guvenecen ki balotelli dio heme obur gun senol hoca yalanliyor, kap diyo kulup sitesinde tık yok, bundan olsa olsa asosyal olur hic tv neyim acmiyon ne oluyo bitiyor bakmiyorsun yav  trollugun de bir izani var azala azala bitin be kardesim

Çevrimdışı khanlu

Su pektemek muhabbetinden bikkinlik geldi abi.

Tamam, fazla para aliyor, ama kadroda fazla bulunmayan ve cok para alan dunyadak tek oyuncu degil. Rakiplerimizde suruyle varken (camdal, hamit, umut, krasic, kesimal vs) sirf pektemek uzerinden bu kadar goygoyu anlamiyorum.

Kaldi ki adamin sozlesmesi fazla evet, ama imzalandiginda yabanci kisitlamasi vardi ve daha da kisitlanacagi soyleniyordu, ki ayni anda veli ve ersan da uzatmisti. Sonradan sinirlama kaldirildi zaten. Yani yonetim laf olsun diye o kontrati imzalamadi.

Tamam, can sikintisindan ve girgir olsun diye de yaziyorsunuz, ama fazla oluyor yahu. Ki adam halen besiktasin oyuncusu. Yarin oburgun ihtiyacimiz olursa gorurum o yazilari.

Kadromuzda bu kadar dengesiz maas alan bir pektemek var zaten. Bunca iyi isi konusmayip 25 oyuncudan birini surekli temcit pilavi gibi konusmak artik sinir bozucu oluyor. Yeter artik vallahi. Adam fazla para aliyor evet, giderse iyi olur, ama pektemeke verilecek para bizi batirmaz. Ve oyuncu hala besiktasin oyuncusu. Bu kadar arkadas. Vallahi bikkinlik geldi su pektemek muhabbetinden.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Arkadaş, bıkkınlık getirdiyse Mustafa yada Pektemek yazısını gördün mü hemen geçersin alttaki paylaşıma, bu kadar atarlanmana gerek yok.
Bursa Kartalı.

Çevrimdışı mylife1903

Bakin simdi cok enteresan. Bu @sosyalkartal denilen zat bizim duygularimizla oynamis bize yalanlar soylemistir. Haddini bil haddini!!! Biz kimin ne oldugunu herkesten iyi biliriz!!!

Bu uslup bu kelimeler bana birini hatirlatiyor ama cikaramadim.

Balotelli demese iyiydi, ya benim gibi saf besiktaslilar forma alip arkasina balotelli yazdirdiysa

Çevrimiçi Savaş

Arkadaşlar, forumda eski olan kişiler bu arkadaşı zaten ciddiye almadı. Siz bilmediğiniz için ciddiye aldınız :)

Linç etmeyin, he diyin geçin. Boşverin :D

Çevrimdışı tangaz

beyler ben müsadenizle ufaktan kaçıyorum. herkesin eline emeğine sağlık  :biggrinking:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı khanlu

Bu arada Olimpiakos maçı için kaç bilet satıldı acaba
Bursa Kartalı.

Çevrimiçi panic13

@sosyalkartal

forumda bir gün geziyordum
sosyalkartal çağırdı panic buraya gel
buyrun sosyalkartal
dedi duyum
belimden yedi atmışbeşi çıkardım
dedi söyle dedikodu
mahkeme kağıdını çıkardım
dedi çıkar BTD
işte güzelim orada senin benim vücudumda bıraktığın
üç beş tane kolpa transfer var ya
işte onları çıkardım
sosyalkartal  dedi bunlar ney
3 5 kolpa transfer hatırası
sanki sanırsınız ki piskopatın allahııı!!
ama bilmezsinizki o üç beş kolpa transfer hatırası
besiktasarena'nın alamet-i tefrikası

çal keke çallll
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı kartalBaz

Bu uslup bu kelimeler bana birini hatirlatiyor ama cikaramadim.

Balotelli demese iyiydi, ya benim gibi saf besiktaslilar forma alip arkasina balotelli yazdirdiysa
Belki boyle konusursam korkarda kacar diye yaptim abi.

Çevrimdışı onurturan

Bakin simdi cok enteresan. Bu @sosyalkartal denilen zat bizim duygularimizla oynamis bize yalanlar soylemistir. Haddini bil haddini!!! Biz kimin ne oldugunu herkesten iyi biliriz!!!

şimdi batıdan da tabi sosyali koruyan açıklamalar geliyor . ya siz kimsiniz yaa.. Bize forum yeterrr..

Çevrimdışı b.damatoglu

Kandırıldım

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bjk4ever

Arkadaş, bıkkınlık getirdiyse Mustafa yada Pektemek yazısını gördün mü hemen geçersin alttaki paylaşıma, bu kadar atarlanmana gerek yok.

Sosyalkartalla niye dalga geciyorsunuz o kadar? Sosyalkartal yazdigini gorunce gecersin alttaki paylasima. Bu kadar dalga gecmeye, laf atmaya gerek yok.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Çevrimdışı AhmetY

Arkadaşlar birsürü sayfa geriye gittim ama mevzuyu anlayamadım 1 haftadır falan girmiyorum foruma acaba sosyalkartal olayını açıklayacak bi yarıdmsever var mı nasıl bi yalan attı da herkes böyle galeyana geldi :D

Çevrimdışı Jukebox

Vurun daha ölmedi!! :steamed:

Çevrimdışı Anıl1903

Havanın sıcak olması bir yana bir de transfersizlik hiç çekilmiyor.Allah yardımcımız olsun...

Çevrimiçi Samet Ç

Arkadaşlar birsürü sayfa geriye gittim ama mevzuyu anlayamadım 1 haftadır falan girmiyorum foruma acaba sosyalkartal olayını açıklayacak bi yarıdmsever var mı nasıl bi yalan attı da herkes böyle galeyana geldi :D
Transfer dönemlerinde ortaya çıkan bir trol. Yeni arkadaşlar çok ciddiye aldı galiba şimdi linç operasyonu yapıyorlar anladığım kadarıyla.  :D

Çevrimdışı eaglekartal

eve yeni geldim yemek yedim,birşey açırmadım dimibanada yer varmı arada bir iki sıkıştırıym :D :D

Çevrimdışı onurturan

transfer işleri işte kap gelicek falan dedi..

Çevrimdışı LuceGel

Fetöcü 6 orta hakemden bahşediliyor 34 hakem belirlenmiş kimler olaki yakında açıklanır  :alala:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Yasin A.

Çevrimdışı Yasin A.

Kulübümüzden Açıklama
Bugün bazı yayın organlarında yer alan, Asbaşkanımız Umut Güner tarafından yapıldığı iddia edilen açıklama gerçek dışıdır.
Haberde iddia edildiği gibi Umut Güner, yarın önemli bir transfer haberinin kamuoyuna duyurulacağı şeklinde hiç bir yayın organına açıklamada bulunmamıştır.
Başkanımız Fikret Orman liderliğinde, transfer komitemiz Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur,
Beşiktaş JK

Etiketler: