Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu
Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK "ŞEREF BEY STADYUMU" KONU BAŞLIĞIMIZ 11 NİSAN 2016 İTİBARİYLE BURADAN DEVAM EDECEKTİR.. Artık

0 Üye ve 58 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu  [Okunma sayısı 2062822 defa] Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Çevrimiçi Necmi

iyi aksamlar bir sorum olcakti.

biletler cikmadan önce fiyatlari duyuruluyordu degilmi? Ondan bi kac gün sonrada satisa cikiyordu galiba?

Isimi garantiye almak istiyorum. Ona göre para yükletcem karta.
kayseri maçımı kardeşim fiyatları belli zaten

Çevrimiçi Necmi

Kulelerin ustune ilk mimarin cizimlerinde olan figurler konulsun. Maketin eski bir fotografinda gormustum bir kulede cirit atan atlet obur kulede gulle atan mi ne vardi simdi hatirlayamadim.

Bu sporculat yari ciplak oldugu icin kurullar izjn vermez belki, heykele alerji var sonucta
kulelerin üstüne heykel falan konmaz kendilerini zor taşıyorlar. Hafriyat kamyonları geçerken zangır zangır
titriyordu. kulenin yanından bile geçerken tavsiyem ayak uçlarınıza basın Beşiktaş yıkıp yeniden
yapmak istedi izin vermediler.

Çevrimdışı Kartal Ç

kulelerin üstüne heykel falan konmaz kendilerini zor taşıyorlar. Hafriyat kamyonları geçerken zangır zangır
titriyordu. kulenin yanından bile geçerken tavsiyem ayak uçlarınıza basın Beşiktaş yıkıp yeniden
yapmak istedi izin vermediler.

Necmi abi kulelerin şuanki durumu restorasyonlu hali mi yoksa daha birşeyler yapılacak mı? özellikle tribün izi olan yerler ve üstlerdeki eksik taşlarla ilgili olarak.

Çevrimdışı Anıl

Yok abi kayseri maçı fiyatları belli olmadı henüz :)

Çevrimdışı İhsan

Necmi abi kulelerin şuanki durumu restorasyonlu hali mi yoksa daha birşeyler yapılacak mı? özellikle tribün izi olan yerler ve üstlerdeki eksik taşlarla ilgili olarak.

Eksik taşlar tamamlanır, ama tribün izini korurlar herhalde.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Torku Arena dünya standartlarında bir stadyum fakat yedek kulübeleri sınıfta kalmış aşırı sıradan :bandit: :bandit:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı ekesicil

Evet abi kayseri macini diyorum. Ben kacirmisim yahic haberim yok ne zaman aciklandigi. Satisa ne zaman cikiyor? Onada cikti zaten demeyin kalpten giderim yoksa

Çevrimdışı Efe

stad resmen yıkılmış ilk golde  :icool: testere kirişler ve prekaslara çok yük binmiştir o kadar dikkatle takip ettiğimiz kaba inşaatın ne kadar sağlam olduğu ortada :D
Şampiyon Beşiktaş JK

stad resmen yıkılmış ilk golde  :icool: testere kirişler ve prekaslara çok yük binmiştir o kadar dikkatle takip ettiğimiz kaba inşaatın ne kadar sağlam olduğu ortada :D
  :lol: :lol:

Çevrimdışı Efe

yeni açık ve numaralıda çevre düzenlemesi baya ilerlemiş ancak eski açık araç giriş bölümü ve çevresindeki dağınıklık sürüyor orda bişeyler yapıyorlar bi toparlanmadı tarihi kapının ve duvarın önüne ise özel bi taş kombinasyonu yapıldı küfekiye göre daha beyaz ve çok ta güzel görünüyor kayseri maçına kadar bitmiş olur umarım
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Orhan_

Bursa maçında bir ara oturduğumda gözüm bastığım zemine takıldı. Sonra "Lan fotoğraflardaki prekast bu" deyip bi heyecanlandım. Maç çıkışı başka bir tribünde olan arkadaşım da aynı şeyi yaşadığını söyledi. Stadı bebek gibi büyüttük. Helal olsun taraftarımıza :D.

Çevrimdışı sallapati

Ntvspor hd de dfb pokal maci var.. Yayin kalitesi mukemmel.. Led reklamlar nasil net gorunuyor..bizim lig tv ile alakasi yok...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yeni açık ve numaralıda çevre düzenlemesi baya ilerlemiş ancak eski açık araç giriş bölümü ve çevresindeki dağınıklık sürüyor orda bişeyler yapıyorlar bi toparlanmadı tarihi kapının ve duvarın önüne ise özel bi taş kombinasyonu yapıldı küfekiye göre daha beyaz ve çok ta güzel görünüyor kayseri maçına kadar bitmiş olur umarım
aynen yeni açıkta ilerleme bariz :icool: :icool:

Çevrimdışı ahmetx

Müjde vereyim mi? Yeni sezonda yeni açığada led banner düşünülüyormuş.Via @bjk5106
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Müjde vereyim mi? Yeni sezonda yeni açığada led banner düşünülüyormuş.Via @bjk5106
  :ishock: :halay: :halay:

Çevrimdışı cursedofdragon

yeni açık'da tamam o zaman  :ishock:

yalnız o 2.ci tribünü boydan boya birşey yapmak lazım orası led olmaz tamam çift şeritli led mantıksız eyvallah ancak sabit bir şekilde

BEŞİKTAŞ JK,VODAFONE ARENA yazabilir siyah beyaz şekilde böyle beton hoş gözükmüyor.

Çevrimdışı Tolga

Güzel haber :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Efe

eski açığıda yükselteceklermiymiş :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı FARUK

Çevrimiçi Necmi

Yok abi kayseri maçı fiyatları belli olmadı henüz :)
belli değilse bize nasıl sattılar @Anıl   seksen defa fiyatmı belirleyecekler
kale arkası 120 işte kayseride bu fiyat olacaktır. üçlü kombine 330 tekli bilet 120 üç maç içinde geçerli fiyat bu olacak

Çevrimiçi Necmi

@Kartal Ç  içini toparlarlar ama dışına dokunmayacaklar sanırım
tribün izleri sıvandığına göre öyle kalacak demektir.

Çevrimdışı FARUK

Çevrimiçi Necmi

Evet abi kayseri macini diyorum. Ben kacirmisim yahic haberim yok ne zaman aciklandigi. Satisa ne zaman cikiyor? Onada cikti zaten demeyin kalpten giderim yoksa
@ekesicil önceliğin varmı çok az bilet satışa çıkacak deplasman tribünüde yok bu maç
öncelikte biter bilet 3 lü bilet almış olupta gelemeyecek olanlarıda kovala derim

Çevrimdışı Anıl

belli değilse bize nasıl sattılar @Anıl   seksen defa fiyatmı belirleyecekler
kale arkası 120 işte kayseride bu fiyat olacaktır. üçlü kombine 330 tekli bilet 120 üç maç içinde geçerli fiyat bu olacak
Alıntı
Tek maç bilet fiyatları Spor Toto Süper Ligi’nin 31. hafta Kayserispor ve 33. hafta Osmanlıspor karşılaşmaları için ayrıca belirlenecektir.
Kulüpten yapılan açıklama bu şekildeydi @Necmi abi :)