Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu
Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK "ŞEREF BEY STADYUMU" KONU BAŞLIĞIMIZ 11 NİSAN 2016 İTİBARİYLE BURADAN DEVAM EDECEKTİR.. Artık

0 Üye ve 59 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu  [Okunma sayısı 2062833 defa] Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Çevrimdışı Emre.Guler

Tepki, bu adam bi deli :D
Aynen adamin rapleri bana kalirsa mükemmel bir iki rapindede aiyah beyaz vurgusu vardı. Belki tesadüftür bilemem ama bu resimde bir klibinden.  Bazen klibinden.  Saate dikkat

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Aynen adamin rapleri bana kalirsa mükemmel bir iki rapindede aiyah beyaz vurgusu vardı. Belki tesadüftür bilemem ama bu resimde bir klibinden.  Bazen klibinden.  Saate dikkat

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Anıl

Çevrimiçi Necmi

Çatıya odaklanınca gölge filan görmedi gözüm   :iblush: Neyse ki forum eskisi gibi değil yoksa aboo  :kop: :kop:
:upto:

Çevrimdışı zübeyir çakmakçı

Kale arkalarındaki tel örgü yada kırılmaz camdan haberı olan varmı acaba?...takıldımı  yoksa demirler sökülecekmi ???

Çevrimdışı emrecakmak

Paylaşıldı mı bilmiyorum ama 20 dakikalık GoPro videosu :)

Çevrimdışı kutalmis.pinar

KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Emre Keşküş

Vodafone'un e si sağa yatık olmuş şimdi farkettim.  :alala:

Çevrimdışı klubnika01

daha önce konuşuldumu bilmiyorum açılış günü kartal yuvası ne kadar ciro yaptı tahmini varmıdır bilen

Çevrimdışı Efe

Televizyon da ki ekran görüntüsü gerçekten Çok kaliteliydi. 90 dakka maçı o kadar rahat ve hayranlıkla seyrettim ki bir ara kendi kendime sordum '' acaba kaç yıldır açılmasını bekliyoruz sadece bana mı güzel geliyor '' diye;

Evdeki diğer arkadaşların da fikri '' 3 yıldır Türkiye Ligi maçlarını izleriz, daha önce hiçbir maç bu kadar net ve seyir zevki güzel gelmedi'' diyorlar. Bizimkiler çok büyük iş yapmışlar abi. Bizim televizyon eski olmasına rağmen bile Görüntü zevki muazzamdı..
akıllı stad görüntüyü bile netleştiriyor :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

yemın edıyorum bır sanıyeyle kurtardım baktım bır koymuş bosverdım uyku uyuyamazdım trollendım dıe
valla o gölge olmasada ayırt etmek kolay yeni açıkta taşlar yok  :lol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

daha önce konuşuldumu bilmiyorum açılış günü kartal yuvası ne kadar ciro yaptı tahmini varmıdır bilen
valla ben 30 dakikada 1 tane atkıyı geçirtemedim beşiktaştakinde 3 kasa en az 100 kişi sırada ardı arkası kesilmeyen kalabalık saat 14.30 maç saatine kadar trilyon kazanmışlardır hele stadtaki bozguna uğramış deli para kazandı kulubümüz o gün taraftar sahip çıktı bütün kısa vadeli borçlar kapandı  :icool: 2. maçtada aynı şekilde olacaktır
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Sedat.Y

akıllı stad görüntüyü bile netleştiriyor :D

penaltı aldıran akıllı stad istiyoruz diyor bazıları   :D :D

Çevrimdışı Sahin53

İyi geceler herkese, bir kaç gündür giremedim ama var mı gelişme acaba özellikle çatıyla ilgili ? Birde şu bayinin önündeki kocaman şey ne işe yarıyor ?

Beşiktaşlı olmanın verdiği gurur kalbimizin en güzel yerinde durur.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

1.5  milyon  TL  ciro  yapmis...
Yorgo

Çevrimdışı mylife1903

İyi geceler herkese, bir kaç gündür giremedim ama var mı gelişme acaba özellikle çatıyla ilgili ? Birde şu bayinin önündeki kocaman şey ne işe yarıyor ?

kazikli voyvodanin torunlarinin sponsorlugunda yapilmis o yamuk yapan hakemleri oturtacakmislar, ustelik kulube iyi para vermisler.

Çevrimdışı idil

1.5  milyon  TL  ciro  yapmis...

az değil mi :D Olimpiyat'ta da sanki derbilerde o kadar ciro elde ediyorduk  :bandit:
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı İhsan

az değil mi :D Olimpiyat'ta da sanki derbilerde o kadar ciro elde ediyorduk  :bandit:

Banada çok az geldi.

1.5 milyon = 15.000 Forma eder.

Sadece Stad kartal yuvası içinder herhalde.

O gün İstanbul genelinde 40-50 bin forma satılmıştır diye tahmin ediyorum
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Altuğ

Günaydın Beşiktaş Arena

iPhone'umdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Çevrimdışı Başkent_Kartalları

GoPro daha  :)

Ateşini yolla bana kısmını ağzım açık izledim ilk defa bu kadar hoşuma gitti :O elinize sağlık

Çevrimdışı Gürcan

1.5 m ciro bencede az ama asil onemli olan ciro degil net kar.

41903 tshirt satildi zaten o 1.5 m tl yapar zaten :)

Çevrimdışı Ensar

ne deselerdi, tekme yemekten yorulan, takim arkadasi yedigi tekmeleri tiyatro seyreder gibi seyreden futbolcumuz mu deseydi.
takimdaki en marka futbolcudur Quaresma.
begenin, begenmeyin etinden, tirnagindan, disinden, derisinden, bagirsagindan faydalanmamiz lazim. Bugun Quaresma formalari ile cinde satis yaparsiniz, taraftar kazanirsiniz, Tore ve Oguzhan formalarini satamazsiniz. kucuk cocuklari bu takimda gomez, sosa degil quaresma besiktasli yapar.

evet hem sahada hem saha disinda basarili.

Olcayin bir tik ustu muller
gokhan torenin bir tik ustu robben
sosanin bir tik ustu bilmem kim denir ama Quaresmanin bir tik ustu yoktur bir tik alti vardir ama tik ustu tik alti kabul edilen oyuncudur Quaresma.

Dunya futbol tarihine gelmis en fantastik oyunculardan biridir. Takimi ve camiayi seviyor, taraftar kendisini seviyor, daha ne olsun.
tamam abi :D yanlış başlığa atmışım bu arada diğer başlığa taşıdım
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı serti67

Ateşini yolla bana kısmını ağzım açık izledim ilk defa bu kadar hoşuma gitti :O elinize sağlık
bende ole ızledım hatta agzım acık ızlerken bır baktımkı bende varım vıdeoda :)
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Eliyle mikrofonu kapatarak mükemmel bi işe imza atmış, atmosferi yansıtma açısından bütün videoyu anlamsız kılmış ama olsun :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."