Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu
Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK "ŞEREF BEY STADYUMU" KONU BAŞLIĞIMIZ 11 NİSAN 2016 İTİBARİYLE BURADAN DEVAM EDECEKTİR.. Artık

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu  [Okunma sayısı 2067524 defa] Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Çevrimdışı Viviano

Bursa maçında alınan 3'lü biletler devredilebilecek mi Kayserispor maçında da? Bir de devredilebilecekse ne zaman açılır passodaki devir sayfası?

Çevrimdışı Anıl

durum gösteriyorki önümüzdeki sene insanlar kombine almadıklarına pişman olacaklar.
sonraki senede herkes kombineye saldırır.
Önce mevcut kombine sahiplerinin kombinelerini yenileme şansı olur, sonra kombinesi olup da yer değiştirme şansı olur ondan sonra kombineler genel satışa açılır bence. Biz yenilediğimiz sürece artık hep kombine sahibi olucaz. Hayatımda yaptığım en doğru şey oldu kombine almak :D

Çevrimdışı MarioGomez1903

Sağol Necmi abi,

Aramızda boyle birisi varsa bana özelden ulaşşın  :)

3 lü bilet alanlar alamaz ama istanbul dışından tek maç bursa için bilet alan kombine sahipleri var onlara rica edin
sizin yerinize alsın kendilerine almayacaklarsa

Çevrimiçi Necmi

Bence aZ. Zaten kac bilet kalmistir ki
Acik arttirma yapsinlar
bence 20000 bilet vardır satışa çıkacak 20000 civarı 3lü satıldı yanlış bilmiyorsam
VIP ler dahil satışada o kadar çıkar tek maç geliri 10000 üzeri oluyor şu durumda
bu stad Beşiktaşa para basacak

Çevrimdışı Efe

biletler ucmus son mac 200 tlden az bilet olmaz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

arkadaşlar kombinesi olupta kayseri maçına gelemeyecek olanlar diğer forum üyesi arkadaşlara öncelik alımlarında yardımcı olursa güzel olur.

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaslar stad basligina geyik muhabetti disinda cok yazmiyorum, simdi bir fikrim var sizlerle daha once bir kac sefer paylastim ama cok okumadiniz herhalde 1 kez daha ve son kez yazmak isterim efenim.

Simdi okudugum anladigim rakamlarda bazi yanlislar olabilir, linc etmeyin haaa

20000 civari kombine sahibi besiktasli kardesimiz var. 3 sene once ortada stad falan yokken takimin teknik direktoru samet aybabayken bu arkadaslarimiz kombine bilet aldilar. Olmayan stada kombine bilet aldilar. Baska stadlarda kombineleriyle mac seyretmek icin once bilet aldilar sonra para iadesi yapildi. Bu kardeslerimiz tabiri caiz ise topraktan bu stada girdiler. Bu arkadaslarimizin helal kazanclarindan arttirdiklari, kimisinin sigarisindan, kimisinin rakisindan, kimisinin cocugunun oyuncagindan kisarak briktirip aldiklari bu kombineler onumuzdeki sezon gecerli olacak ama bu arkadaslarimizin kulube soktugu sicak para ile bu insaat yurudu gitti ve simdide bitti.
Cumhurbaskaninin karsisinda ahde vefa falan diyen baskanimiz fikret orman bir kere tesekkur etti mi bu arkadaslara?
Stadta isimleri anons edildi mi?
Hepsini gectim, benim teklifim su, stadin icinde bir duvara lutfen ama lutfen bu arkadaslarin isimleri teker teker ama teker teker sinif belirtmeden loca sahipleri dahil alfabetik sirayla yazilsin, ustune de unutulmayacaksiniz yazilsin.

Ahde vefa falan soylemesi kolaydir, gostermesi zordur, yonetim goreve

Çevrimdışı Deniz

Bilet fiyatlari fazla olmus.Ayda 400 tl kredi alan bir ogrencinin tek maca 150 tl vermesi imkansiz.tabi sampiyonluk yolunda son 2 mac diye boyle oldugunu umit ediyorum yoksa gelecek sezon bu politika devam ederse dar gelirlisinden öğrencisine cok kişi küstürülür ,her sey para değil.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı mylife1903

Bilet fiyatlari fazla olmus.Ayda 400 tl kredi alan bir ogrencinin tek maca 150 tl vermesi imkansiz.tabi sampiyonluk yolunda son 2 mac diye boyle oldugunu umit ediyorum yoksa gelecek sezon bu politika devam ederse dar gelirlisinden öğrencisine cok kişi küstürülür ,her sey para değil.
Seneye duser fiyatlar kisin 50 lira falan bile olur bence.
Sikinti buyuk belestepe yok, az izlemedim ordan mac, eskiden kapilarida acarlardi75 ten sonra stadin orada takilirdik sonra polis amca polis amca huuuu son 10 dakikayi izlerdik. Hangi mac hatirlamiyorum son dakikalarda sekerbegovic atmisti ilk gordugum goldu stadin icinden.

Çevrimdışı Kartal Ç

Uefayla yaptığımız anlaşma yüzünden 2 yıl daha yakamızda finansal fairplay belası varken biletlere talep oldukça fiyatları yüksek tutacaktır yönetim. 2 yıl içinde borç makul seviyeye düşerse uefanın kısıtlamaları kaldırma durumu var zaten.

Çevrimdışı Kartal66

İyi günler arkadaşlar ben yürt dışında yaşıyorum. 28 nisandan 4 mayısa kadar İstanbulda olacağım tatil için. Beşiktaş - Kayserispor maçını kaçırmak istemiyorum ve bilet arıyorum. Daha önce Necmi abiye de mesaj atmıştım. Bir kaç hafta önce passolig başvurusu yapmıştım tarafsız kart olarak. Az önce okuduğuma göre bilet satışları sadece BJK logolu passolig sahiplerine yapacak. Passolig.com da iletişime geçmeyi denedim ama bana geri dönmediler. Acaba bilet bulma konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmıdır. Yoksa da canınız sağolsun. Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı Yasin A.

deplasman maçına Beşiktaş taraftarına 100 TL'ye bilet satılıyor, kayseri maçı bilet fiyatları normal. yıllardır burada bağırdık uygun zamanda ortalık sakinken keşke biletler alınsaydı. Takım şampiyonluga gidiyor bence doğru bir uygulama. umuyorum hasılatlar güzel yerlerde harcanıyordur, borçlar kapanıyordur.

Çevrimdışı idil

iyi akşamlar...

bilet fiyatları uçmuş demek yanlış olur. fenerin kokuşmuş dere kenarındaki stadında bile standart bir lig maçı en kötü kategori 150 TL, yıllardır. Vodafone Arena'ya az bile. Başkan senelerdir stat gelirimiz yok diye boşuna mı dedi  :) kombine alan taraftar her türlü karda, kombine almayanlar da zaten her maça bilet alıp gelecek taraftarlar değil, dolayısıyla ne kadar pahalı olursa olsun zaten senede 3-5 maça gelecek insana sorun olmaz diye düşünüyorum...
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı Erdem Çözer

arkadaşlar kombinesi olupta kayseri maçına gelemeyecek olanlar diğer forum üyesi arkadaşlara öncelik alımlarında yardımcı olursa güzel olur.
@Necmi abi ben Kayseri maçına gelemiyorum.. Bana mesajla ulaşacak ilk arkadaşa öncelikli bilet konusunda yardımcı olabilirim
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

selam empisaynlar haftasonu gelecek deniyordu bi haber var mı?

Çevrimdışı cadavra

Karaborsadan 4k ya bilet alacaklarina 100 200 lira olsun kulube gitsin para hoş gerci yine karaborsaya duserde ahh biraz bilincli olsak su adamlardan bilet almasak ellerinde patlasa kimse karaborsaya dadanmaz...

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sozkul

Arkadaslar stad basligina geyik muhabetti disinda cok yazmiyorum, simdi bir fikrim var sizlerle daha once bir kac sefer paylastim ama cok okumadiniz herhalde 1 kez daha ve son kez yazmak isterim efenim.

Simdi okudugum anladigim rakamlarda bazi yanlislar olabilir, linc etmeyin haaa

20000 civari kombine sahibi besiktasli kardesimiz var. 3 sene once ortada stad falan yokken takimin teknik direktoru samet aybabayken bu arkadaslarimiz kombine bilet aldilar. Olmayan stada kombine bilet aldilar. Baska stadlarda kombineleriyle mac seyretmek icin once bilet aldilar sonra para iadesi yapildi. Bu kardeslerimiz tabiri caiz ise topraktan bu stada girdiler. Bu arkadaslarimizin helal kazanclarindan arttirdiklari, kimisinin sigarisindan, kimisinin rakisindan, kimisinin cocugunun oyuncagindan kisarak briktirip aldiklari bu kombineler onumuzdeki sezon gecerli olacak ama bu arkadaslarimizin kulube soktugu sicak para ile bu insaat yurudu gitti ve simdide bitti.
Cumhurbaskaninin karsisinda ahde vefa falan diyen baskanimiz fikret orman bir kere tesekkur etti mi bu arkadaslara?
Stadta isimleri anons edildi mi?
Hepsini gectim, benim teklifim su, stadin icinde bir duvara lutfen ama lutfen bu arkadaslarin isimleri teker teker ama teker teker sinif belirtmeden loca sahipleri dahil alfabetik sirayla yazilsin, ustune de unutulmayacaksiniz yazilsin.

Ahde vefa falan soylemesi kolaydir, gostermesi zordur, yonetim goreve

@mylife1903 , ben önerini anlamsız ve yersiz buluyorum.
kendi adıma konuşayım, stadın söylendiği sürede bitmeyeceğini bile bile koşarak ilk ongün içinde kombine aldım.
Bunu alırken bir yanım kulübün paraya ihtiyacı olduğunu biliyordu ama diğer yanımda stadın güzel olacağını ve daha önce alırsam daha güzel bi yerden kombine alabileceğimi biliyordu, yani bu karşılıklı bir çıkar ilişkisiydi, kimsenin  benim adımı bir yerlere yazmasına gerek yok. Önce kombine alanlar takımı daha çok seviyormuş algısıda yanlış bence. Herkesin tuttuğu takıma hayatında ayırdığı bir yer var, mesela o yer çok büyükse, adam takımı çok seviyor diyede bir şey yok, belki adamın hayatında başka birşey yok, dolayısıyla boş yeri çok olabilir, bilmiyoruzki.  :)

Ben kulübe para direk gitsin diye sahıs malı tırlardan değilde özellikle kulübe bağlı kartal yuvalarından forma alıp arkadaşlarına ihtiyacı olanlara dağıtanlar gördüm. Onlarında adının bir yere yazılmasına gerek yok, o bile karşılıklı bir ilişki, adam sevdiği kulübe para aksın diye alıyor, kulüp maddi olarak güçlenirse, daha iyi, bir takım kurulacak, şampiyon olacak, kendisi daha çok sevinecek. Birazda kendisi için alıyor o ekstra formaları yani.
zorlukla, binbir yokluk içinde kombine alanlarda var tabiiki. Ama onlarda bir tercih yapmışlar, karşılığında birşeyler umut ediyorlar, ya da en azından maçda geçirdikleri zamanda dertlerinden uzaklaşıyorlar.
Bence bu olayı dramatize etmeyelim.

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 , ben önerini anlamsız ve yersiz buluyorum.
kendi adıma konuşayım, stadın söylendiği sürede bitmeyeceğini bile bile koşarak ilk ongün içinde kombine aldım.
Bunu alırken bir yanım kulübün paraya ihtiyacı olduğunu biliyordu ama diğer yanımda stadın güzel olacağını ve daha önce alırsam daha güzel bi yerden kombine alabileceğimi biliyordu, yani bu karşılıklı bir çıkar ilişkisiydi, kimsenin  benim adımı bir yerlere yazmasına gerek yok. Önce kombine alanlar takımı daha çok seviyormuş algısıda yanlış bence. Herkesin tuttuğu takıma hayatında ayırdığı bir yer var, mesela o yer çok büyükse, adam takımı çok seviyor diyede bir şey yok, belki adamın hayatında başka birşey yok, dolayısıyla boş yeri çok olabilir, bilmiyoruzki.  :)

Ben kulübe para direk gitsin diye sahıs malı tırlardan değilde özellikle kulübe bağlı kartal yuvalarından forma alıp arkadaşlarına ihtiyacı olanlara dağıtanlar gördüm. Onlarında adının bir yere yazılmasına gerek yok, o bile karşılıklı bir ilişki, adam sevdiği kulübe para aksın diye alıyor, kulüp maddi olarak güçlenirse, daha iyi, bir takım kurulacak, şampiyon olacak, kendisi daha çok sevinecek. Birazda kendisi için alıyor o ekstra formaları yani.
zorlukla, binbir yokluk içinde kombine alanlarda var tabiiki. Ama onlarda bir tercih yapmışlar, karşılığında birşeyler umut ediyorlar, ya da en azından maçda geçirdikleri zamanda dertlerinden uzaklaşıyorlar.
Bence bu olayı dramatize etmeyelim.
@sozkul abi bakis acin 100de yuz dogru aslinda ben de seninle ayni fikirdeyim ama dunya da ornegi yoktur be abi olmayan stada 20000 kombine. Dusundukce benim tuylerim tiken tiken oluyor.
Simdi kulup deseydi ki bu kombine alanlarin ismini duvara yazacagiz, gidin alin o biraz baska olurdu.
Bir sekilde bu arkadaslar onore edilmeli, kulup ara sira sms atsin abi o zaman bu arkadaslara, unutulmadiklarini, hatirlandiklarini soylesin. Bu arkadaslar icin cok sevindirici olur.

Çevrimdışı Erdem Çözer

arkadaşlar benim ve eşimin kombinesi için Kartal66 ve MarioGomez1903 ilk mesaj atanlar oldular.. öncelikli biletleri onlara alacağım, bir aksilik olur da alamazlarsa tekrar foruma yazarım
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı tayfun_bjk

105 bin kişilik stadda ortalama bilet 70 euro olmaz.

1- İspanya'da alım gücü o kadar yüksek değil.
2- Arz artınca, fiyat düşer.
3- Seyircilerin 45-50 bini oyuncuları pantolon düğmesi kadar görecek, o biletler 10-15 euro'dan pahalıya satılmaz.
4- Şu andaki stadları da 100 bin kişilik.
hocam nou camp'da stad gezisi 19 euro. orada 20 euroya bilet satarlarsa kendi ayaklarına sıkarlar kimseyide 19 euroya stadda gezdiremezsin o zaman. Vodafone arena da bilet fiyatları hep yüksek olacaktır bu nedenle,
 bizimde stad gezimiz olacak. 

Çevrimdışı emre1

Beşiktaş-Kayserispor karşılaşmasında Kayseri taraftarına ayrılan yerde Beşiktaş taraftarları olabilir. İki yönetim arasında bir görüşme var.
taner karaman yazmış

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Beşiktaş-Kayserispor karşılaşmasında Kayseri taraftarına ayrılan yerde Beşiktaş taraftarları olabilir. İki yönetim arasında bir görüşme var.
taner karaman yazmış

Mantıklı içerdeki maçlarını bin kişi izliyor deplasmana 10 kişi falan giderler heralde

arkadaşlar kayseri maçına çok gitmek istiyorum. gidemeyecek kombine sahipleri olursa, beni bilgilendirirlerse dünyanın en mutlu erkeği olacağım yemin ediyorum ya :iblush:
İmza forum kurallarına aykırı

Çevrimdışı emrecakmak

Kombinesi olup gidemeyecek olan ve tercihen aynı blokta olan 2 bilete talibim, aklınızda bulunsun forum ahalisi  :)

Edit: Öğrenciyim ve bugüne kadar İnönü'de hiçbir maça gidemedim :/  bu maça amcamla gitmek istiyoruz.
[ Son Düzenleme: 22 Nisan 2016, 23:53:06 emrecakmak ]

Çevrimdışı Ergin1903

Diyarbakır dan ucak biletlerimi aldim. Allah rizasi için bilet devredecek arkadaslar bana ulaşsin. Ederi neyse hazirim . Gidemezsem içimde büyük bir ukte kalir.

[ Son Düzenleme: 22 Nisan 2016, 23:05:59 Ergin1903 ]