Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu
Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK "ŞEREF BEY STADYUMU" KONU BAŞLIĞIMIZ 11 NİSAN 2016 İTİBARİYLE BURADAN DEVAM EDECEKTİR.. Artık

0 Üye ve 55 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu  [Okunma sayısı 2062695 defa] Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Çevrimdışı panic13

Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı ErsinA.

Çevrimdışı Emre S. Sönmez

Edirne koprusu tastan var mi buyuk BESİKTAS'tan ! BJK:16251

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı ErsinA.

Çevrimdışı Anıl

Çevrimdışı ahmetx

adamlar 105 binlik stadyum yapıyor 48 m tribün yüksekliğinde , bize eski açığa 7 basamak izin vermediler ya ....

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Geçen yıl bu zamanlar....

Canlı yayını izlerken herkesin en az bir kere minareleri çatı kolonu sanıp sevindiği zamanlar :)
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ekşi sözlükte kartal yuvası ile ilgili yazılan şeylere yönetimin kulak kabartması lazım, pek çok ürün olmadığı için insanlar eli boş dönebiliyor, yoğunluk talep güzel şeyler ama artık bu noktaları aşmamız gerekiyor arkamıza bu rüzgarı almışken.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ahmetx

Ekşi sözlükte kartal yuvası ile ilgili yazılan şeylere yönetimin kulak kabartması lazım, pek çok ürün olmadığı için insanlar eli boş dönebiliyor, yoğunluk talep güzel şeyler ama artık bu noktaları aşmamız gerekiyor arkamıza bu rüzgarı almışken.
Yönetime tekstilci şart , feneriumu fenerium yapan Abdullah Kiğılıdır.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı serti67

günyadın arena ahalısı hayırlı cumalar dualarımızdada sampıyonluga odaklanalım kalan 5 ha gayrett
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Oktay

Yönetime tekstilci şart , feneriumu fenerium yapan Abdullah Kiğılıdır.
abdullah kığılı fenerium dan sorumlu yöneticiydi esas işi onun kendi adamı olan müdür bitiriyodu..zaten istifasıda aziz yıldırımın kığılının adamına yol verdiği içindir

Çevrimdışı ahmetx

abdullah kığılı fenerium dan sorumlu yöneticiydi esas işi onun kendi adamı olan müdür bitiriyodu..zaten istifasıda aziz yıldırımın kığılının adamına yol verdiği içindir
E tabii ki , koskoca patron bu işle uğraşacak değil,  neticede bu işin duayeni birisinin yönetimde olması lazım.

Çevrimdışı Efe

Geçen yıl bu zamanlar....
bu fotoyu hatirladim paletli reyizi diger vincin icinden gectigi falan zannetmistik  :lol: paletli reyizi acilisa getirmediler :bawling: :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

adamlar 105 binlik stadyum yapıyor 48 m tribün yüksekliğinde , bize eski açığa 7 basamak izin vermediler ya ....

elbet verecekler birgun
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Hasan Tahsin

elbet verecekler birgun
Zaman gelecek kapalı ve numaralının arkasındaki yolları da alta alıp tribünleri büyütüp yükselteceğiz. Haaaa ben görürmüyüm bilmem ama illaki olacaktır.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Erdem Çözer

Günaydın abiler, ablalar, kardeşler. Hayırlı Cumalar.
Akşam iş çıkışı sonrası, sabah iş başında forumu açtığımda o takip edemediğim 10-15 sayfayı özledim yahu..
5-6 sayfasını iştahla, kalan sayfaları da üşenip göz gezdirmeyi özledim.
Az canlanalım yahuu. @Erdem Çözer Abi gelse de arma kavgası yapsak.
Sahi ne oldu bu arma işi ??  :bandit:

ben buralardayım @SuperBJK ama armadan ses yok :)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Erdem Çözer

Zaman gelecek kapalı ve numaralının arkasındaki yolları da alta alıp tribünleri büyütüp yükselteceğiz. Haaaa ben görürmüyüm bilmem ama illaki olacaktır.

illaki..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı kutalmis.pinar

İki hafta üstüste deplasman maçımızın olması bi yönden iyi.Çünkü çevre düzenlemesi tamama yakın olarak bitecek kayseri maçına kadar👍👍
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Sezer94

Arkadaslar kale arkalarinda cam olacakti ne oldu ona ?
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimiçi Necmi

ben buralardayım @SuperBJK ama armadan ses yok :)
her tarafa Beşiktaş jk yazdılar yetmedimi :busted_cop:
şimdide dersiniz okuma yazma bilmeyen Beşiktaşın stadı olduğunu nerden bilecek diye :evillol:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Nisan 2016, 13:08:34
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Oldu da eski açığa izin alındı 4-5 yıl sonra, düzenlenme şansı var mı tribünün çatı inmeden?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Barış Hoca

Arenamızda kendiliğinden bir kartal kanat figürü oluşmuş zaten. Yuvarlakla işaretlediğim yere aynı şekilde bir kartal kafası gibi bir şey eklense çok hoş olur bence.
Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan!

Çevrimdışı Efe

Oldu da eski açığa izin alındı 4-5 yıl sonra, düzenlenme şansı var mı tribünün çatı inmeden?
var tabiki kac kere soyledim sen baska forumdansin galiba :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK