Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu
Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK "ŞEREF BEY STADYUMU" KONU BAŞLIĞIMIZ 11 NİSAN 2016 İTİBARİYLE BURADAN DEVAM EDECEKTİR.. Artık

0 Üye ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu  [Okunma sayısı 2074001 defa] Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Çevrimdışı tuncaboylu

rakamlarda ufak hatalarim olabilir ama barselona sehrinin nufusu yaklasik 1.5 milyon direk barselonaya gelen turist sayisi 10milyon civari ayrica diger kentlerden devamli barselonaya geleni gideni var. bilet bulmak cok zor, ve biletleri pahali, sehir turunda her  otobus stada goturur ve 100bin kisilik stadta 20bin civari turist olur her mac.

Tam rakam 7.5 milyon.
http://tr.euronews.com/2015/07/31/barcelona-ya-akin-eden-milyonlarca-turist-sehir-icin-sorun-olmaya-basladi/

Onun da 5.5 milyon civarı Mayıs-Eylül arasında geliyor:
http://www.thelocal.es/20150723/spain-sees-record-breaking-number-of-tourists

Yani bir Kasım-Aralık ayında Barcelona maçına uygun bilet bulabilirsiniz.

Gidecek olanlar gözlerinde korkmasın diye yazıyorum, o tarihlere tatil planlarına bütçe sıkıntısı yaşamadan maç biletini de ekleyebilirler.

Çevrimdışı Fatih

Bu kis benim arkadasim 3. kattan 15 euro'ya bilet almis nou camp'ta.
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı mylife1903

Tam rakam 7.5 milyon.
http://tr.euronews.com/2015/07/31/barcelona-ya-akin-eden-milyonlarca-turist-sehir-icin-sorun-olmaya-basladi/

Onun da 5.5 milyon civarı Mayıs-Eylül arasında geliyor:
http://www.thelocal.es/20150723/spain-sees-record-breaking-number-of-tourists

Yani bir Kasım-Aralık ayında Barcelona maçına uygun bilet bulabilirsiniz.

Gidecek olanlar gözlerinde korkmasın diye yazıyorum, o tarihlere tatil planlarına bütçe sıkıntısı yaşamadan maç biletini de ekleyebilirler.
sehrin nufusu 1.5 milyon her ay ortalama 600bin turist var heriflerde ohaaa. gorulecek falan fazla birsey de yok iyi reklam yapiyor adamlar.
sezon disinda bilet bulmak bence de mumkun kis aylarinda hic bulunmadigim icin bilmiyorum. Yaz aylarinda stad turunda bile acayip kuyruk oluyor.

Çevrimdışı burak yaşar

10-15 euroya bilet bulursan banada al 4-5 tane :) en ucuz biletler şu an 30 euro filan. Ayrıca sanki ispanyollar alıyor biletleri barcelonayı milyonlarca turist ziyaret ediyor her sene ve çoğu bileti turistler alıyor. Yenilenince fiyatlarda artar çünkü lüks artacak.
1 ay önce hafta içi maçında San mames kale arkası için 30€ vermiştim. maç da atletic-deportivo maçıydı. yeni camp nou'da 50€'dan aşağı bilet olmaz.

Çevrimdışı tuncaboylu

sehrin nufusu 1.5 milyon her ay ortalama 600bin turist var heriflerde ohaaa. gorulecek falan fazla birsey de yok iyi reklam yapiyor adamlar.
sezon disinda bilet bulmak bence de mumkun kis aylarinda hic bulunmadigim icin bilmiyorum. Yaz aylarinda stad turunda bile acayip kuyruk oluyor.

Aynen öyle, adamlar fazla turist gelmesinden rahatsız artık.

Geçen sene hanımla gitmek için niyetlendiydik, Barcelona'da aynı kalite oteller Madrid'den %30 daha pahalıydı.

Hele bu sene daha da artar, bize gelecek olanlar da güvenlik gerekçesiyle İspanya'yı tercih ediyor.

Çevrimdışı iyimserure

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)  :icool: :biggrinking:
valla ben de sanırım 2 ay kadar önceydi allianz arenada bayern werder maçına gittim, çok ihtişamlı ve çok güzle bir stat. vodafone arenanın fiziksel olarak daha güzel olduğunu söylemek tabi ki pek mümkün değil ama atmosferi ve konumu çok daha güzel o net. tabi orada insanlar çok modern ve saygılı, herkes oturup güzel güzel maçını izliyor, maç çıkışı her iki takım taraftarı beraber dağılıyor, 20 30 werder taraftarı yüzlerce bayern taraftarının içinde rahat rahat tezahürat yaparak metroya binebiliyor. her şey çok nezih. bizim onların seviyesine gelmek için 40 fırın ekmek yememiz lazım daha. bjk bursa maçında bunu çok net gösterdik

Çevrimdışı mylife1903

Aynen öyle, adamlar fazla turist gelmesinden rahatsız artık.

Geçen sene hanımla gitmek için niyetlendiydik, Barcelona'da aynı kalite oteller Madrid'den %30 daha pahalıydı.

Hele bu sene daha da artar, bize gelecek olanlar da güvenlik gerekçesiyle İspanya'yı tercih ediyor.
Barcelona cok bozuldu. Hintli kayniyor.
Terragona vardir barcelonaya yakin sehir. Orada kalip gunu birlik gitmek lazim. Ben madridi daha cok seviyorum zaten. Ama en guzel sehri valenciadir. Valenciaya gidin. Barcelonaya 3 gun yeter. Bakirkoy ilcesi kadar bir sehir zaten hatta daha kucuktur.

Çevrimdışı GIUNTI

Selam millet.

109. blok nasıldır? Eşimle gelmeyi düşünüyorum da, apaçisi bol bi blok değildir umarım. aile salonu seçeneği olmadığından kaderimize razı olucaz  :lol:

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Nisan 2016, 16:24:07
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
camp nou arena forumu mu olduk :alala:
bizi stat inşaatsız bırakmayın boşluktayız yoksa :evillol:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Efe

1 ay önce hafta içi maçında San mames kale arkası için 30€ vermiştim. maç da atletic-deportivo maçıydı. yeni camp nou'da 50€'dan aşağı bilet olmaz.
macina gore olabilir bence 15 -20 euro ki alan olmus yukarida fatih yazdi macina gore degisir
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı tuncaboylu

Barcelona cok bozuldu. Hintli kayniyor.
Terragona vardir barcelonaya yakin sehir. Orada kalip gunu birlik gitmek lazim. Ben madridi daha cok seviyorum zaten. Ama en guzel sehri valenciadir. Valenciaya gidin. Barcelonaya 3 gun yeter. Bakirkoy ilcesi kadar bir sehir zaten hatta daha kucuktur.

Fena fikir değil gibi duruyor. Gerçi şimdi çocuk da oldu, şu Valencia-Barcelona-Madrid turları da cazip geliyor pronto'nun falan.

Çevrimdışı mylife1903

camp nou arena forumu mu olduk :alala:
bizi stat inşaatsız bırakmayın boşluktayız yoksa :evillol:
Tecrube konusuyor ustat. Besiktas a.s. Teklif verecekmis baskan bakmis bizim forumun cani sikiliyor insaat bitince, camp nou insaatina talip olalim ahmet, taraftar cok istiyor demis.

Çevrimdışı mylife1903

Fena fikir değil gibi duruyor. Gerçi şimdi çocuk da oldu, şu Valencia-Barcelona-Madrid turları da cazip geliyor pronto'nun falan.
Barcelona en cok 3 gun madrid 3 valencia 2 granada 1 sevilla 1 yeterli. Villareal 5 saat, girona var cok guzel 1 gun ayrilmali. Dali muzesi var.
mac icin ise valenciayi tek gecerim, villareal iyi gidiyor onun da macina gidilir.

Çevrimiçi Necmi

Yetmedi @Necmi  abi yetmediii...  :D
Dağa, taşa, bayıra, çayıra, denize, karaya, havaya, her yere Şampiyon Beşiktaş yazdıracağız... !  :super:
inşallah ama önemli olan uefa da yazdırmak :busted_cop:

Çevrimdışı halvetifarazi

kayseri maçı 150 tl. yönetim iyice çoştu.

Çevrimiçi Necmi

Selam millet.

109. blok nasıldır? Eşimle gelmeyi düşünüyorum da, apaçisi bol bi blok değildir umarım. aile salonu seçeneği olmadığından kaderimize razı olucaz  :lol:
yeni açık alt tam kale arkası sıkıntı olacağını sanmam antipati üstte alt sakin
arada bir ortadan pankart çıkarıyorlar yukarıya o kadar :D @GIUNTI

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı ekesicil

Diger statlara gidenlerin öncelik hakki neden yok? Simdi bilet almam zorlasti ya..

Çevrimdışı mylife1903

arz talep meselesi
Bence aZ. Zaten kac bilet kalmistir ki
Acik arttirma yapsinlar

Çevrimiçi Necmi

Diger statlara gidenlerin öncelik hakki neden yok? Simdi bilet almam zorlasti ya..
kombinesi olupta maça gidemeyecek birine rica edersen senin için alır kardeşim sonrada sana devreder @ekesicil

Çevrimdışı MarioGomez1903

Kombinesi olup uclu bilet alanlar bilet alip baska birisine tanimlayabilecekmi?

Çevrimiçi Necmi

Bence aZ. Zaten kac bilet kalmistir ki
Acik arttirma yapsinlar
durum gösteriyorki önümüzdeki sene insanlar kombine almadıklarına pişman olacaklar.
sonraki senede herkes kombineye saldırır.

Çevrimiçi Necmi

Kombinesi olup uclu bilet alanlar bilet alip baska birisine tanimlayabilecekmi?

3 lü bilet alanlar alamaz ama istanbul dışından tek maç bursa için bilet alan kombine sahipleri var onlara rica edin
sizin yerinize alsın kendilerine almayacaklarsa

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Kayserispor Karşılaşması Bilet Satışları Hakkında Bilgilendirme
Futbol Takımımızın Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında Kayserispor ile Vodafone Arena’da oynayacağı karşılaşmanın biletleri, 25 Nisan Pazartesi saat 12:00 itibariyle satışa sunulacaktır.
Kombine Sahibi Taraftarlarımıza Tek Maçlık Bilet Alım Önceliği
Vodafone Arena'dan kombinesi olup, Kayserispor karşılaşmasına bilet satın almak isteyen tartarlarımız biletlerini 25 Nisan Pazartesi saat 12.00 – 26 Nisan Salı saat 22.00 tarihleri arasında www.passo.com.tr internet sitesinden öncelikli olarak satın alabileceklerdir. Kombine sahiplerinin kendi koltuklarını seçim hakkı olmayıp, istedikleri tribün ve bloklardan bilet alımlarını yapabileceklerdir.
Bilet satışları sadece BJK Logolu Passolig kartlarına yapılacaktır.
Biletlerin Genel Satışa Sunulması
Vodafone Arena'da kombine sahibi taraftarlarımızın öncelikli olarak bilet satın alım haklarının sona ermesinin ardından bilet kalması durumunda Kayserispor karşılaşması biletleri, 27 Nisan Çarşamba günü saat 15.00’den itibaren www.passo.com.tr internet sitesinden ve N’Kolay satış noktaları üzerinden genel satışa sunulacaktır. Bilet satışları sadece BJK Logolu Passolig kartlarına yapılacaktır.
N'Kolay bilet satış noktaları için TIKLAYIN
http://islemmerkezi.nkolay.com.tr/
Passolig kart başvusuru için TIKLAYIN
https://www.passolig.com.tr/
Maç Öncesi Tek Maçlık Giriş Kartı Teslimatı
Passolig kartı olup, kartı henüz eline ulaşmayan taraftarlarımız, Kayserispor karşılaşmasına bilet yüklemeleri halinde tek seferlik geçici kartlarını 10:00-19:00 saatleri arasında BJK Plaza C Blok 5. katta bulunan Satış Merkezi'nden teslim alabileceklerdir.
Engelli Tribün Bilet talepleri ile ilgili gerekli bilgilendirme, 25 Nisan Pazartesi günü ayrıca yapılacaktır.
Kayserispor Maçı Bilet Fiyatları:
1. Kategori – 530 TL
2. Kategori – 460 TL
3. Kategori – 430 TL
4. Kategori – 375 TL
5. Kategori – 300 TL
6. Kategori – 280 TL
7. Kategori – 160 TL
8. Kategori – 150 TL
Batı Vıp Tribün - 1.100 TL
1903 Vıp Tribün - 1.150 TL
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı nusretaslanturk

durum gösteriyorki önümüzdeki sene insanlar kombine almadıklarına pişman olacaklar.
sonraki senede herkes kombineye saldırır.
oda arz talep meselesi, başarı olmazsa tabanıda görebilir..