Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 280 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5041820 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
şu şarkı daha tam patlamamışken arenalı bi tezahürat falan oluşturabilecek çıkmaz mı burdan ya.. olsa ne güzel olurdu

oooooooooff ellerim titriyor
offf bi ateş basıyor
özlemek bu görmekle geçmiyor
kaalbim tekliyor ahh gel hasta gibiyiiiiiiiim

Çevrimdışı melyet

başka ćağre yok cok gec basladilar simdide yardiriyorlar yeni acigi bitirebilecekler mi bakalim eski acik bitecek anlasilan o yeni acik zor gibi
Efe yeni açık bitmezse içeri girişlerde sıkıntı yaşanabilirmi
NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimdışı ahmetx

foto su adreste

uzaktan tam net belli olmuyor, direkler konulmus ama cit mi cekerler cam mi bilemiyorum. eksisozlukte cam yazmis biri.
daha hiç bir şey konmamış direkler arasına
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı melyet

Kartalyuvasi

Kartal yuvası açılış günü satışa başlıcakmı bilgisi olan varmı
NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimdışı japon77

Aspor da Sonat GÖKSEL diye bir yorumcu dedi ki Bursa Spor'un yeni stadının çimleri de Hibrit çim ama ilk maçtan sonra ne hale geldi gördük. Vodafone arenada da böyle bir tehlike var, bekleyip göreceğiz. Twitter dan yazdım Dayı ne hibrit'i Belediyenin parkından getirilip yamandı o çimler. Yanılıyor muyum ?  :alala:

Çevrimdışı ErsinA.

yeni açığın korkulukları siyah kompozitle kaplanmalı ki ledlerin devamı gibi görünsün , doluyken pankartlar olur zaten.

Abi gözümde canlandıramadım tam olarak dediğini? biraz daha açabilir misin?

Resimdeki mevcut LEDler yeni açığa doğru devam edemez mi?  Eğer 360 derece LED yapılırsa, yeni açığa asılacak pankartlar ledleri kapatmaz mı?

Çevrimdışı Serdkar

Kartal yuvası açılış günü satışa başlıcakmı bilgisi olan varmı

Kesin acilir .. O gün Rekor Satis bekleniyor... Nostalagie Formalar satisa sunulacak

Çevrimdışı gaLaxyKartaLı

Yahu niye simetrik olmasın? Zaten orası tek kat; üstelik aynı hizada da değiller, diğer tribünlerde daha geride ledler. Ayrıca zaten loca değil tribün önü olduğu için dünyanın pankart'ı, bayrağı asılacak oralara, zaten mundar olacaktı led'ler, çirkin bir görüntü olacaktı.

Böyle gayet güzel oldu..

Bu bakış açısıyla ilgili zannedersem. .Tüm köşeleri dönerken oradan geçmeyecek olması görsel olarak hoşuma gitmedi sadece. Tabiki de o katta loca olmayışı tek kat geçmesi vb. faktörler var o ayrı mesele.

Herkesin beğenisine,görüşüne saygım var. Statımızı genel itibariyle çok beğenen biriyim bu arada..

Bazen takılırsınız bir şeye benimki de öyle.
Physical Education Teacher

Çevrimdışı firewater

kim la bunlar, avm olmuşmuş da yok eskiden herkesin yeri belliymişmiş de... Bedavacılar ...

Bitanesi çıkıp inönüdeki kadar rakibi baskı altına alamayacağız dediği an kapattım. İnsan oğlu nankör diye boşa dememişler.
[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2016, 15:07:31 firewater ]

Çevrimdışı tangaz

loca içerisindeki kolonu yanlış mı görüyorum  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Efe

Efe yeni açık bitmezse içeri girişlerde sıkıntı yaşanabilirmi
yoo olmaz en fazla kuma basariz tas yerine :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Emre.Guler

Aspor da Sonat GÖKSEL diye bir yorumcu dedi ki Bursa Spor'un yeni stadının çimleri de Hibrit çim ama ilk maçtan sonra ne hale geldi gördük. Vodafone arenada da böyle bir tehlike var, bekleyip göreceğiz. Twitter dan yazdım Dayı ne hibrit'i Belediyenin parkından getirilip yamandı o çimler. Yanılıyor muyum ?  :alala:

İnan bu forumda takılanlar 3-5 ay önce üye olmuş olsalar bile ekranlarda stad adına ahkam kesenlerden daha çok bilgili. Dolayısıyla yanılmıyorsun

Çevrimdışı ErsinA.

başka ćağre yok cok gec basladilar simdide yardiriyorlar yeni acigi bitirebilecekler mi bakalim eski acik bitecek anlasilan o yeni acik zor gibi

Başkan röportajlarından birinde protokol açılışının eski açık tarafında yapılacağını söylemişti.   

Bence de eski açık biter. Cumhurbaşkanını toz toprağın içinden stada sokmak istemezler herhalde.  :D

Çevrimdışı ahmetx

Abi gözümde canlandıramadım tam olarak dediğini? biraz daha açabilir misin?

Resimdeki mevcut LEDler yeni açığa doğru devam edemez mi?  Eğer 360 derece LED yapılırsa, yeni açığa asılacak pankartlar ledleri kapatmaz mı?
devam edebilir ama pankartlardan dolayı önü kapanır onun yerine siyah kompozit kaplanmalı o kısım stad boşken renk uyumu sağlanacaktır.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı İhsan

Hadi beyler: "Masalar sunta'dan yapılmış", "görüntü kalitesi düşük", "az monitör var" falan.

Eleştirmemiz lazım, bugün daha hiç bir şey eleştirmedik.  :lol: :lol: :lol:

evet yaaa..

hertaraf BJK amblemi. Vodafone dan hiç bir şey yok  :s20:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı ErsinA.

devam edebilir ama pankartlardan dolayı önü kapanır onun yerine siyah kompozit kaplanmalı o kısım stad boşken renk uyumu sağlanacaktır.

eywallah abi. Anladım şimdi  :D

Görsel bütünlüğü sağlamak için dediğin gibi olması güzel olur.

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı tayfun

bu arada bjk passoligler 300 bini buldu gercekten muthis bir artis oldu son 1 ayda stadin acilisina karlari goz onunde bulundurursak 260 bin ek talep geldi buna 40 bin kisi ilk maci takip edebilecek ama yeni sezon icin cok guzel bi havuz olustu stad anadolu maclarinda 30 bin ortalamayla gidecektir 300 bin yazin 350 bini gecer stad bos kalmaz
son 1 ayda 52 000 tane sattık,maşallah.önceden 25 in 17 si klübe gidiyordu şimdi 29 un 20 si desek senelik 1 040 000 tl ekstra para.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı tangaz

loca içerisindeki kolonu yanlış mı görüyorum  :alala:

kimse de loca yok tabii forumda banane locadaki kolonun sıva dahi yapılmadan durması durumu. herkes sus pus   :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı minsk kartali

orda bi teyze vardi cim serilirken. o kendi elleriyle dikiyordu hibriti :)

Çevrimdışı kartalpençesi

foto var mı? @yedic
daha demir arası dolmamış ama bulduğum resimleri paylaşayım
SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR

Çevrimdışı bhdr

Vodafone Karakartal'dan bilet için aranan oldu mu?

Arayacaklar diye asansöre binemiyorum resmen.
Aynı durumdayım. :) Belli bi zaman aralığı var mı acaba bunun bide arkadaşlar aktarım yapılıyomu hediye bilet bilgisi olan var mı?

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı SoRe

:) :) :) yanılman şu şekil bursaspor özlüce tesislerinde yetiştirildi o çimler sonra ufak parçalar halinde  stada serildi (serenler park ve bahçelerde çalışan işçi arkadaşlardı...)hibritin  (H) si bile yok o çimlerde ....sen canını sıkma ağzı olan konuşuyo ...görmüyormusun beşiktaş muhabirleri yazarları bile vodafone arenadan  bi haberler...