Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 135 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5084338 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı iasonion

Arkadaşlar konu dışı bir sorum olacak kusura bakmayın.Bu passolig kredi karti maç biletleri dışında bir işe yarıyormu malum bizim memleket istanbula uzak olduğu için maçlara gelme şansımız olmuyor fakat beşiktaşımıza destek olmak için kart almak istiyorum bilet dışında işe yarıyormu cevap veren olursa memnun olurum

Normal Kredi Kartı gibi kullanılabiliyor.

Beşiktaş özelinde (diğer taraftar kartları gibi BJKBonus, BJKVakıfbank vs) Beşiktaş'a herhangi bir fayda sağlayıp sağlamadığını bilmiyorum.
i consider it a challenge before the whole human race
- and i ain't gonna lose -

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Saha içi ledler köşelere ne zaman ulaşçak :D :D
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı tuncaboylu

acıkcası cok güzel bir roportaj olmus

su insanlara lütfen bedavacı olarak bakmayın direk objektif olarak bakın çnk sizin aklınıza bu yerleşmiş bundan bi 10 dakikalıgına vazgeçin ve dinleyin..

görün ileride olabilecekleri, cnk ben burda izmirden yazıyorum  maçlara gelicem nadiren,, obur tarafta bursadan yazan var maçlara nadiren gidecek var ama o takıma sürekli gidecek ve destek olacak kişiler bu roportajı yapanlar.. zihniyeti iyi çözün

başlığı bosverin onun amacı baska siz insanların goruslerine odaklanın

http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/besiktas/stat-degil-avm-1226900

@ozan062 Sözüne uyup dinledim ve bana 10 dakika borçlusun.  :s20:

"Yeni stad çok modern ama eskinin anıları çok başkaydı, yerini tutmaz". Ne yapalım abi, anılarda mı yaşayalım?

"Yeni stadda restorant olacak, AVM olacak". Evet, artık duvarlara işemek zorunda kalmayacağız ya da tuvalete girerken içimiz kalkmayacak. Kötü bir şey mi bu?

"Eskisi gibi tribün yapamayacağız, rakibi baskı altına alamayacağız". Buna gülüyorum zaten sadece.

En komiği de şu: "Öyle herkes yerine oturacakmış, Beşiktaş'ın ruhunda yok böyle bir şey". Adamın ruhtan anladığı, başkasının yerine oturmakmış.

Hangilerinin söylediği mantıklı geldi de önerdin bu ropörtajı?
[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2016, 14:53:29 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Metin Kılıç

alt katta ayrımlar kırmzıyla çizdiğim yerden  , kapalının  ve numaralının sağındaki ve solundaki kapılar işaretlediğim kısımlarda olmalıydı
Bence de, ayrımlar tam köşede olmalı, ayrıma yakın yerde oturanlar nasıl maç izleyecekler merak ediyorum.

Çevrimdışı ErsinA.

led neden geçmiyor oradan bununla ilgili bilgiye sahip misin acaba ?   görsel bütünlüğe takılmış durumdayım.

Yeni açığa LED takılsa, bu sefer pankart astırmazlar ledler kapanıyor diye.  Sonuçta oraya reklam alınacak.

Ayrıca bu statta simetriye takarsan sen kaybedersin.  :)

Çevrimdışı iasonion

Oralardaki kafa yapısını arama burda boşuna,yok çünkü :D
Ne yönetende ne yönetilende

Arkadaşlar ısrarla güvenlik sebebiyle oraya konduğunu söylüyorsunuz ama yanlışınız var. Kale arkasında gelecek şutları engellesin diye konan şeyler onlar, ha keza ağ konsaydı da millet sahaya girmesin diye değil, top gelmesin diye konulacaktı.

Koymayadabilirsiniz, o zaman bir şut çekilmesi durumunda oluşacak sakatlıklardan kim sorumlu olacak? Tercih meselesi bu.

Kimse de demiyor ki, "e bunlar bir tek kale arkasında var, diğer tribünlerde yok, o zaman sahaya girmekle alakası yok" diye, o çok ilginç..  :alala:
i consider it a challenge before the whole human race
- and i ain't gonna lose -

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı melyet

Normal Kredi Kartı gibi kullanılabiliyor.

Beşiktaş özelinde (diğer taraftar kartları gibi BJKBonus, BJKVakıfbank vs) Beşiktaş'a herhangi bir fayda sağlayıp sağlamadığını bilmiyorum.
BJK mize faydası yoksa gerek yok o zaman saol cevap için
NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimdışı Serdkar

Milyonlarca Beşiktaşlı taraftarın merakla beklediği Vodafone Arena, taraftarla buluşmak için gün sayıyor. 10 Nisan Pazar günü protokol açılışı yapılacak Vodafone Arena, 11 Nisan Pazartesi günü Bursaspor maçıyla taraftarın huzuruna açılacak.

Taraftarların en çok merak ettiği soru ise statta Beşiktaş ile ilgili logoların mı, yoksa Allianz Arena gibi sadece stat isminin mi olacağıydı.

Alınan bilgilere göre Beşiktaş yönetimi, stat için iki adet logo ve 2.5 metre uzunluklarında Beşiktaş yazıları yaptırıyor. Bu logo ve yazıların büyük ihtimalle açılıştan önce yerlerinde olacağı belirtildi. Arma ve yazılar için Arsenal'in stadı olan Emirates Stadı'nın örnek alındığı aktarıldı.

http://bjk.org/vodafone-arenada-besiktas-armasi

Çevrimdışı ahmetx

Yeni açığa LED takılsa, bu sefer pankart astırmazlar ledler kapanıyor diye.  Sonuçta oraya reklam alınacak.

Ayrıca bu statta simetriye takarsan sen kaybedersin.  :)

yeni açığın korkulukları siyah kompozitle kaplanmalı ki ledlerin devamı gibi görünsün , doluyken pankartlar olur zaten.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ErsinA.

klavye ile mouse neden kablolu ???  :s20:

Başkan pil masrafı olmasın diye kablolu aldırmış  :evillol:

Çevrimdışı dj_dellyy

Alınan bilgilere göre Beşiktaş yönetimi, stat için iki adet logo ve 2.5 metre uzunluklarında Beşiktaş yazıları yaptırıyor. Bu logo ve yazıların büyük ihtimalle açılıştan önce yerlerinde olacağı belirtildi. Arma ve yazılar için Arsenal'in stadı olan Emirates Stadı'nın örnek alındığı aktarıldı.

bjk.org

Çevrimdışı Efe

BJK mize faydası yoksa gerek yok o zaman saol cevap için
yillik odedigin 29 tl nin bir bolumu direk kulube gidiyor almanizda yarar var takima katkidir :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yedic

foto var mı? @yedic

foto su adreste

uzaktan tam net belli olmuyor, direkler konulmus ama cit mi cekerler cam mi bilemiyorum. eksisozlukte cam yazmis biri.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Nisan 2016, 14:44:16
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Güvenlik sistemine bu kadar para ve emek harca ve sonunda stadi tel örgüleri ile doldur (cam) .. Anlam veremiyorum gerçekten, rahat durmayani cezala bak gör bir daha yapiyorlarmi, bu kadar basit ..
sizin oralarda medeniyet var.
adam yaya geçidi gördüğü zaman arabayı durdurup bekliyor trafik ışığı olmasa bile.
biz ise kırmızı da yansa geçsek kar sayıyoruz ben dahil.
yani atlayanlar çok oldu bu statta en ufak galeyanda atlayacak olan oluyor önlem şart...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Erdem Çözer

hibrit çakıldıktan sonra yapacak bir şey yok zamanla tohumlama yapmaları lazım oralara , hibritten önce parça değişimi yapılabilirdi.

çok küçük alanlar onlar.. çim daha büyük alanlarda bile zamanla yürüyüp kapatır
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı kutalmis.pinar

KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı eaglekartal

cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler.sanırım en kolayı burdan yenikapı ordan metroyla taksim ve yürüyerek gümüşsuyundan stada gelmek olacak.en kısa zamanda bu plan gerçekleşmeli  :)

Çevrimdışı tangaz

Milyonlarca Beşiktaşlı taraftarın merakla beklediği Vodafone Arena, taraftarla buluşmak için gün sayıyor. 10 Nisan Pazar günü protokol açılışı yapılacak Vodafone Arena, 11 Nisan Pazartesi günü Bursaspor maçıyla taraftarın huzuruna açılacak.

Taraftarların en çok merak ettiği soru ise statta Beşiktaş ile ilgili logoların mı, yoksa Allianz Arena gibi sadece stat isminin mi olacağıydı.

http://bjk.org/vodafone-arenada-besiktas-armasi

Çok Yaşa @Serdkar   :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı melyet

Arkadaşlar bu ne kalabalık böyle hay maşallah
NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimdışı Efe

bu arada bjk passoligler 300 bini buldu gercekten muthis bir artis oldu son 1 ayda stadin acilisina karlari goz onunde bulundurursak 260 bin ek talep geldi buna 40 bin kisi ilk maci takip edebilecek ama yeni sezon icin cok guzel bi havuz olustu stad anadolu maclarinda 30 bin ortalamayla gidecektir 300 bin yazin 350 bini gecer stad bos kalmaz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Efe

Arkadaşlar bu ne kalabalık böyle hay maşallah
başka ćağre yok cok gec basladilar simdide yardiriyorlar yeni acigi bitirebilecekler mi bakalim eski acik bitecek anlasilan o yeni acik zor gibi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Erdem Çözer

Sözüne uyup dinledim ve bana 10 dakika borçlusun.  :s20:

"Yeni stad çok modern ama eskinin anıları çok başkaydı, yerini tutmaz". Ne yapalım abi, anılarda mı yaşayalım?

"Yeni stadda restorant olacak, AVM olacak". Evet, artık duvarlara işemek zorunda kalmayacağız ya da tuvalete girerken içimiz kalkmayacak. Kötü bir şey mi bu?

"Eskisi gibi tribün yapamayacağız, rakibi baskı altına alamayacağız". Buna gülüyorum zaten sadece.

En komiği de şu: "Öyle herkes yerine oturacakmış, Beşiktaş'ın ruhunda yok böyle bir şey". Adamın ruhtan anladığı, başkasının yerine oturmakmış.

Hangilerinin söylediği mantıklı geldi de önerdin bu ropörtajı?

önerenin bakış açısından hiç haberin yok sanırım :) ben şahsen bu röportajı beğenmesine hiç şaşırmadım :)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba