Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5171378 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Metin Kılıç

Dikkat eden oldu mu bilmiyorum, köşe ayrımları yanlış konumlandırılmış. Görüşü bozuyor ve kötü görünüyor. (bakınız juve stadı,fener stadı...)

Çevrimdışı ahmetx

bu basın tiribününe Wolfsburg modeli bir logo şart harika görünecektir.
dün de yazdım ama kimse takmadı artık piksel die VIP tribünü pikseli stadla alakasız oldu ilk plandaki gibi kaldı...
bizim armayı nasıl yapacaksın ki ? Wolfsburgun amblemi zaten W onu yapmak çok kolay .
Vip tribüne gelince ilkin öyleydi zaten pikseller sonradan aşağı ve yukarı serpiştirildi.Demek ki vip koltuklar alınmıştı o zaman değiştiremediler.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı iasonion

Suni çimlere kömür tozu gibi birşey döküp yaydılar dün. Nedir, ne işe yarar acaba?

Halı sahalarda da olan plastik -nasıl desem- granüller.. Aşağıdaki resimde SBR granül dediği..

i consider it a challenge before the whole human race
- and i ain't gonna lose -

Çevrimdışı ahmetx

Dikkat eden oldu mu bilmiyorum, köşe ayrımları yanlış konumlandırılmış. Görüşü bozuyor ve kötü görünüyor. (bakınız juve stadı,fener stadı...)
benim tahminim merdiven ve çıkış sayısını azaltmak için böyle konumlandırdılar , öyle olunca da görüşü engelliyor , ilerde değişikliğe gidebilirler şikayetler olursa .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı iasonion

bu basın tiribününe Wolfsburg modeli bir logo şart harika görünecektir.
dün de yazdım ama kimse takmadı artık piksel die VIP tribünü pikseli stadla alakasız oldu ilk plandaki gibi kaldı...

Aynen katılıyorum. Numaralı tarafı çok boş kaldı, keşke VIP'de bari bir 1903 falan yazsaydı..

i consider it a challenge before the whole human race
- and i ain't gonna lose -

puhahahah  :lol:

bana bu karikatürü hatırlattın abi sabah sabah ya  :D

Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür
 Halay ise her yere
 Mahmut Tuncer.. :D @bordelais

Çevrimdışı Efe

aksama kadar 5 mebarana duserler umarim pazara sarkacak bu is ama pazar oglen bitirirler diye dusunuyorum 16.30 acilisa yetisecek gibi bugun ki calisma belirler
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı dj_dellyy

Cem Top ‏@cemtop  8 dk.8 dakika önce
Süzer Plaza, Vodafone Arena'nın açılışı nedeniyle iki gün sürecek ışık ve animasyon gösterisi hazırlamış.
0 retweet 1 beğenme
Yanıtla   Retweetle   
Beğen

Çevrimdışı tangaz

bizim armayı nasıl yapacaksın ki ? Wolfsburgun amblemi zaten W onu yapmak çok kolay .
Vip tribüne gelince ilkin öyleydi zaten pikseller sonradan aşağı ve yukarı serpiştirildi.Demek ki vip koltuklar alınmıştı o zaman değiştiremediler.

üstad sen bari deme altı üstü 20-30 tane koltuğun döşemesi değişecek beyazlar siyah olacak hepsi o 3 günlük iş...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı DrmsAli

TFF sitesinde hala Atatürk Olimpiyat gözüküyor. Ne zaman değiştirecekler bunu.

Çevrimdışı GD8

yok daha neler ? İmitasyon kupa mı ? Otobüs yolunda mı ?  :D
Yalnız otobüs girişinde değil loca katında

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

ben birşeyler yapmaya çalıştım ama :)

Çevrimdışı ONUR1903

bir kaç sayfa önce bir arkadaşımız chorme da girmeyin explorer veya telefondan girin demişti.09:30 dan itibaren passo sitesi önümde chrome dan  açık ,explorer dan açık,telefondan açık.Saat 11:00 404 not found.hemen telefondan yenileme yaptım.satın al kısmı geldi,koltuk seçemiyorum,yükleniyor diyor,alamıyorum.sonra koltuğu seçtim,tc gireceğim,telefonun küçücük rakamlarında heyecandan elim titreye titreye yazdım.çoooook şükür 405. bloktan aldım biletimi.BENDE EVE DÖNÜYORUM arkadaşlar...

Çevrimdışı yldrmaydn

deplasman tribününde 2042 bilet satışa çıkmış
Seninle Başladı Hayat..

Çevrimdışı İhsan

Membran arası yapıştırma da eski açık kapalı tarafından başlamış. 4 tane bitirmişler  :ok:

@CanEmre iyi yakalamışsın
Benim üstüm kapanmış. Artık yağabilir  :kop:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Efe

deplasman tribününde 2042 bilet satışa çıkmış

Allah ne verdiyse satisa cikarttilar para para para lazim :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı heart

Dikkat eden oldu mu ?
Eski açığın önüne direkler dikmişler.
Sanırım ağ işi iptal oldu tel örgü çekecekler oraya. :s20: :s20:
... Gel benim ol sözlerim ol gecelerim kalsın gündüzlerim ol ...

Çevrimdışı Metin Kılıç

benim tahminim merdiven ve çıkış sayısını azaltmak için böyle konumlandırdılar , öyle olunca da görüşü engelliyor , ilerde değişikliğe gidebilirler şikayetler olursa .
O sebepten olduğunu sanmıyorum, akıl alır gibi değil.

Çevrimdışı mylife1903

bak bu çok mantıklı belki de eski açığın çatısının kapatılmasında vodafonun verdiği tapelerinin katalizör etkisi olmuştur  :money:
@tangaz hep yaziyorum ya adamlar yatirimlArini korumak zorunda, diye. Alttan alttan bazi operasyonlari vardir bence risk yonetimi ve firma guvenliginin. Boru degil 500 milyon para baglamis adam buraya daha da verecek bir suru bonus monus.
Cikip abuk sabuk heriflerin onlerine tas koymasina izin vermezler. Seneye bakarlar eyyy kuddusi sen kimsin, ya isini yap ya git, derler derler deeeerlerrrr

Çevrimdışı tangaz

ben birşeyler yapmaya çalıştım ama :)

gayette güzel olmuş en nihayetinde sticker ortada beton görünen merdivenlerin de alın yüzeylerini stickerla tamamladın mı olur biter...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı İhsan

güncel galiba.

[/

Tamamlanan Vodafone yazısında E harfi yamuk mu ? Bir de çatının dış kısmına led panel koyulacak mı ? Yazın ya da ileride . Çok iyi reklam geliri olur

ne yani? Numaralı arkası yol kenarı kaldırım betonlama işi bitti mi ?!?!
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı iyimserure

benim de bildiğim, eğer restorasyon parça tamamlama/boşluk doldurma/güçlendirme şeklindeyse, bilinçli olarak yeni materyal bilinçli olarak farklı ama göze batmayan bir şekilde seçilir (aspendostaki beyaz sade malzeme gibi); dediğiniz gibi hangisi eski hangisi yeni anlaşılır olsun amacıyla. yoksa eskiyi yapıyı da kullanarar bir yeni taklit elde etmiş olursunuz.

bizim durum tam bu işin karşılığı mı emin değilim ama ben o kalan izi seviyorum, görünür kalması bize eski İnönüden net bir tribün kesiti ile hatıra oluyor
evet öyle gerçekten ama aspendostaki gibi değil tabi ki. Ama bence bizim tarihi duvardaki restorasyon çok ideal bir restorasyon, yıkıp yeniden yapamıyorsan böyle olacak başka çaresi yok

Çevrimdışı bürküt

@CanEmre iyi yakalamışsın
Benim üstüm kapanmış. Artık yağabilir  :kop:

ben göremedim veya anlıyamadım.videonun kaçıncı saniyesinde ?

Çevrimdışı Altuğ

Bi bilet alamadık ya 400'e de razıyım ilk maç sonuçta. Türkiye sistemi dandik sunucularla çalışıyor passo'da.. Sistem iptal :s20:

Bizim sunucu passo'dan daha dayanıklı  :lol:

Çevrimdışı tangaz

@tangaz hep yaziyorum ya adamlar yatirimlArini korumak zorunda, diye. Alttan alttan bazi operasyonlari vardir bence risk yonetimi ve firma guvenliginin. Boru degil 500 milyon para baglamis adam buraya daha da verecek bir suru bonus monus.
Cikip abuk sabuk heriflerin onlerine tas koymasina izin vermezler. Seneye bakarlar eyyy kuddusi sen kimsin, ya isini yap ya git, derler derler deeeerlerrrr

@mylife1903 aslında iyi de olur birilerinin artık deme zamanı gelmişti yaşasın vodafone  :D