Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5171443 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı schowalye

aşkolsun, benim ironi yaptığımı ne zaman gördünüz?  :evillol:

benim de bildiğim, eğer restorasyon parça tamamlama/boşluk doldurma/güçlendirme şeklindeyse, bilinçli olarak yeni materyal bilinçli olarak farklı ama göze batmayan bir şekilde seçilir (aspendostaki beyaz sade malzeme gibi); dediğiniz gibi hangisi eski hangisi yeni anlaşılır olsun amacıyla. yoksa eskiyi yapıyı da kullanarar bir yeni taklit elde etmiş olursunuz.

bizim durum tam bu işin karşılığı mı emin değilim ama ben o kalan izi seviyorum, görünür kalması bize eski İnönüden net bir tribün kesiti ile hatıra oluyor
il grande Beşiktaş

Çevrimdışı ahmetx

ucuzluk olarak evet ama zamana göre hızlı olup olmadıgı değişir.
zamanı randımanlı kullanmak bakımından en iyisi sabiha - kartal metro taksi 35-40 TL (ayda bir yapıyorum bu rotayı), kartal metro - kadıköy metro (30 dk) ardından vapur.
E-10 numaralı sabiha gökçen - kadıköy otobüsü ile kadıköy'e gitmek demek en az 1.5 saat, şakası yoktur bu hattın sinirden göz yaşı dökersiniz.
E-9 numaralı sabiha gökçen - bostancı otobüs hattı da alternatif olabilir, sahilden gittiği için diğerlerine oranla daha süratli gidiyor ve E-5 trafiği olmuyor. Bostancı'da inilip, oradan sarı dolmuş ile Bostancı - Taksim'de yapılabilir, süratle geliyorlar ve beşiktaş'da istediğiniz yerde inersiniz.

teşekkürler @Yasin A.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Yasin A.

Arkadaşlar nacizane olarak söylüyorum, maç günü E-5 trafiğinin, köprü trafiğinin vs.. her türlü taşıt trafiğinin hangi saatlerde ne durumda olacağını merak ediyorsanız, İBB trafik uygulamasından bugün o saatler için kontrol edin, size fikir verir.
32 senedir doğma büyüme anadolu yakası Kartal'da oturan ve ergenlikten yetişkinliğe istanbul'u kadıköy - taksim - beşiktaş taraflarında yaşamaya dikkat etmiş bir kardeşiniz olarak, istanbul'da eğer raylı sistem ve vapur kullanma alternatifiniz varsa araba yollarından e-5'den, sahil yolundan vs.. uzak durun derim.
ben maç günü kartal'dan metro ile üsküdar ardından da vapur ile keyifli keyifli semte geçeceğim. köprüsü de arabası da benden uzak olsun.
hem vapurda tezahüratlarla karşıya geçmeyi özlemedik mi? arabaya trafiğe heba edilir mi bu özlem? değmez bence, altınızda araba da olsa bırakın yatsın kapının önünde, TEM kenarında değil stadımız istanbul'un en güzel yerinde. her yerden her yere ulaşım var.
hava da güzel olacak umarım.

Çevrimdışı attila_metu

Maç günü Sabiha Gökçen'den stada geleceklere naçizane önerim karayolu kullanımını minimuma indirsinler.
Raylı sistem ve deniz yolunu kullansınlar. Köprüyü karayolu ile geçmeyi asla denemesinler.
Allah korusun maça yetişememe ihtimali bile doğar.

sen de aynı Ressam Bob Ross gibisin :) şuradan küçük bir dere aksın mı  :D

puhahahah  :lol:

bana bu karikatürü hatırlattın abi sabah sabah ya  :D

[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2016, 10:39:59 bordelais ]

Çevrimdışı serdart

Sabiha Gökçen -transit Kadıköy otobüsü - Dolmabahçe teknesi en ucuz ve hızlı yol bu mu şimdi .

Bostancıya gitme şansın varsa bostancıdan kabataş deniz otobüsü var yarım saatte kabataşda olursun benim iş yeri bostancı tarafında oradan geçeceğim ben.

Çevrimdışı Altuğ

Vodafone Arena 07 Nisan 2016 (20:30) çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için Yiğit Kızılca'ya teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı ahmetx

Bostancıya gitme şansın varsa bostancıdan kabataş deniz otobüsü var yarım saatte kabataşda olursun benim iş yeri bostancı tarafında oradan geçeceğim ben.
Deniz otobüsüde iyiymiş , İstanbulunda bu yönü güzel envai çeşit alternatif var ulaşımda.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı poyraz37

Sabiha Gökçen -transit Kadıköy otobüsü - Dolmabahçe teknesi en ucuz ve hızlı yol bu mu şimdi .

budur @ahmetx  bizde pazartesi öğlen aynı güzergahı takip ederek gelecez ankaradan

Çevrimdışı tangaz

19 mayıs kapsısının sağına ve soluna kabartmalar gelecek daha , işte orası bize ait Vodafone ait hiç bir şey olmayacak. :super:

@ahmetx üstad kapının sağına soluna vodafone tarihinin rölyefleri yapılacakmış  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

konu dışı;

Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu bölümüne yazdım ama sanırım oraya fazla ilgi olmadığı için bilgiye ulaşamadım buradan yazıyorum yardımcı olabilen varsa sevinirim.

Bi tanıdığın vip biletlerini açılış maçında devrediceğiz ama vip biletlerde hala olimpiyat olarak gözüküyor ve devir bölümü bulunmuyor, üzerimize nasıl devredeceğiz bilen var mı birde acaba vip devir olmama durumu gibi bir şey olabilir mi?

Çevrimdışı ahmetx

@ahmetx üstad kapının sağına soluna vodafone tarihinin rölyefleri yapılacakmış  :evillol:
ilk defa anıtlar işe yarar müsaade etmez Vodafone tarihi rölyeflerine  :evillol:

Çevrimdışı saint_eagle

Saat 11'e dakikalar kaldı. :busted_cop:

Bakalım bilet alabilecek miyiz?  :bandit:

Çevrimdışı Efe

Saat 11'e dakikalar kaldı. :busted_cop:

Bakalım bilet alabilecek miyiz?  :bandit:
tek bilet kalmis demek iyi simdiden bakmaya baslayin heran acilabilir hemen alin :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

@FARUK sen izne filan çıkarsan @GD8 e haber ver , yokluğunu aratmaz.  :D

Numaralıda ne işi var bunların ?

Çevrimdışı tangaz

ilk defa anıtlar işe yarar müsaade etmez Vodafone tarihi rölyeflerine  :evillol:

vodafone bu yapar mı yapar anıtlarında sonuçda bir yumuşak karnı vardır belki (money talks)  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cigir

Olur mu yahu aslına uygun restore edilmesi gerekir  :D
Askolsun, komple yikip ucuz konut yaptirmak icin TOKI'ye vermek varken ne gerek var restorasyon icin veya sanat/kultur icin para harcamaya.  :ebebe:

Çevrimdışı bürküt

Yiğit Kızılca ve Altuğ teşekkürler.Güzel resimler. :ok:

Çevrimdışı demir_kArtAl

budur @ahmetx  bizde pazartesi öğlen aynı güzergahı takip ederek gelecez ankaradan

trafik stresine hiç girmeyin taksiyle kartala inip, metroyla kadıköye gidin, oradan vapurla beşiktaş, en garantisi bu olur.
"remzin kartallar gibi manileri yen, aş; layıktır bu vasıflar sana ey şanlı beşiktaş"

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı mert_

@FARUK sen izne filan çıkarsan @GD8 e haber ver , yokluğunu aratmaz.  :D

Numaralıda ne işi var bunların ?

çok emin değilim ama büyük ihtimal onlar kupaların imitasyonu, orijinal olanlar müzeye konur. takım otobüsü her geçtiğinde futbolcular görsün ve nasıl bir kulüpte oynadıklarını unutmasınlar diye sanırım. @ahmetx

Çevrimdışı ahmetx

*Futbolcu çıkış körüğü sabitlenmeye başlanmış
*İpler tekrar serilmiş
*loca led banner bugün finisho
*Basın tribünü hazır
*Şeffaf olmayan şeffaflara devam

Çevrimdışı martin40

Eski açikta ilk sira önüne direkler gelmis, insAllah cam olur.

Çevrimdışı yigitcan1903

1.kompozit kaplama yapmazlar bence  :money:
2.Locaların üstüne de uzun olursa pankart astırmazlar.
3.Kale arkalarına tel örgü cam yaparlarsa pankartaları oraya asarlar mı?
Bi şekilde kaplasınlar işte
Pankartlar kurtarır o mesafeyi
Kale arkasına kesin asılır pankart öyle bir şey yapılırsa,ilk sıralar pert