Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 142 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5084107 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

ysariusta

• Ziyaretçi

şu an stadla ilgili en çok merak ettiğim konu vip koltuklarda bırakılan dikine boşluklar  :alala:
Onlar sanırım merdiven gibi bir şey. Gerçi  orada basamak yok ama belki prekast olmayan bir şeylerden yapılır. Bana manalı görünmüyor başka türlü

Çevrimdışı Ensar

stadı bir açılış maçı ile açmamak çok büyük bir dezavantaj zira kafalarda bursa maçının şampiyonluk yolunda çok önemli bir puan maçı olduğuna dair düşünce sıfır , şahsen benim düşüncem şu , gideceğiz eğleneceğiz şarkı türkü tezahürat coşacak herkes felan , sonra diyorum Ensar bu puan maçı oğlum ya puan kaybedersek eğlenceye dalıp ?
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

ysariusta

• Ziyaretçi

Yasaklı Link'te(Malum site) adidasın açılış maçına özel forma tasarladığı,sadece stada giden 41903 kişiye satışa çıkarılacağı haberi var.
Habertürk haberi sanırım. 200 liraya satamazlar.

Çevrimdışı Erdem Çözer

@Altuğ bana özel bir sorun değilse forumda bir süredir alıntı linkleri çalışmıyor.. yani alıntı yapılmış bir mesaja tıklandığında mesaja gitmiyor  :alala:
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Erhan

[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 12:13:20 Erhan ]

Çevrimdışı Fatih

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Bence çıkış müziği ACDC Highway to hell olmalı tam bizlik.

AC&DC - HIGHWAY TO HELL (CEHENNEME GİDEN OTOYOL)

Off bu muhteşem olurdu var ya resmen hayal ettim bu anı :D
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 13:32:35 DaldanSarkanElma ]
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı tangaz

Habertürk haberi sanırım. 200 liraya satamazlar.

normal sezon formasının 120 130 tl olduğu düşünülürse neden satılmasın ki bence makul bir rakam. lansmanı sadece bir defaya mahsus yapılacak forma, bir daha kimse alamayacak vbvb tadında yapıp gazlamayı iyi yaparsan satılır  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı emre1

bu stadın renkleri hariç neresi beğeniliyor hiç anlamıyorum
valla abi aynı kapasiteye sahip olsakta tribünleri bizden daha büyük hissi veriyor adama ayrıca pikseli daha güzel stadın makyajı daha şık tel örgüler yok camla ayrılmış bizimkinden güzel yada çirkin diye bir karşılaştırma yapmıyorum ama gayet güzel bir stad

Çevrimdışı Erdem Çözer

valla abi aynı kapasiteye sahip olsakta tribünleri bizden daha büyük hissi veriyor adama ayrıca pikseli daha güzel stadın makyajı daha şık tel örgüler yok camla ayrılmış bizimkinden güzel yada çirkin diye bir karşılaştırma yapmıyorum ama gayet güzel bir stad

benim de amacım karşılaştırmak değil ben Juve stadını hiç beğenmiyorum.. hele ki o çirkin koltuk tasarımı, kısa üst tribünü vs.. camla ayırma ise bir stat özelliği değil.. her stada istediğin an uygulayabilirsin..

edit: ayrıca tribünleri resmen daha küçük duruyor bunun da sebebi sanırım üst tribünün çok kısa olması..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimiçi sozkul

@Altuğ bana özel bir sorun değilse forumda bir süredir alıntı linkleri çalışmıyor.. yani alıntı yapılmış bir mesaja tıklandığında mesaja gitmiyor  :alala:

Bendede gitmiyor artık, sanırım bir haftadır filan..

Çevrimdışı castoridae

Onlar sanırım merdiven gibi bir şey. Gerçi  orada basamak yok ama belki prekast olmayan bir şeylerden yapılır. Bana manalı görünmüyor başka türlü
Bence o boşluklar servis için bırakıldı. Maç esnasında vip kısmında illaki içecek vb. servis yapılacaktır. İnsanların koltuklarının önünden çok fazla geçip rahatsız etmemek için olabilir.

ilave: Kenarlara suni çim çalışması da aşlamış   :claps:
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 11:49:23 castoridae ]

Çevrimdışı Erdinç

@Necmi abi
 passodan bilet alıcam ama listede bursa maçı görünmüyor siz nasıl aldınız.
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 11:52:50 Erdinç ]

Çevrimiçi Necmi

Güncel
pazar günü sabah hibrit biter eğer durmadan çalışırsa pazar sabahı saat 6 gibi bitecek
hesabıma göre :busted_cop:

Çevrimdışı iasonion

herkese günaydınlar..

bu ne ola ki?

Öncelikle herkese merhaba,

Uzun süredir takip ediyordum ve totem yapıp üye olmamaya karar vermiştim. Sanırım artık totemi bozma zamanı geldi.

Bahsedilen tank ya beton katkı tankı (yapı kimyasalı için) ya da azot veya doğalgaz tankı. İlkini daha olası görüyorum.

Stadımız çok çok güzel, inanın gece vakti yakından gördüğünüzde hayran olmamak mümkün değil. Kendimiz yapıp şehir içinde tutarak çok doğru bir karar verdik, biliyorsunuz yeni stadları şehrin dışına taşıyorlar, kuş uçmaz kervan geçmez yerlere inşaa ediyorlar, Vodafone Arena ise geceleri şehrin en güzel yerinde mücevher gibi parlıyor. Şehrin dışına yapılan, karanlık, saçma sapan aluminyum veya membran (Trabzon'un stadı gibi) bir dış cepheli stadlar yerine anıtsal bir görüntüsü var. Bunu anlamak için ne olur mutlaka şu çalışmalar devam ederken stadın yanına gidin bir akşam.

Benim bir kaç sorum var:

- Foodcourt'larda gider ve havalandırma göremedim. Su hattı olmadan, düzgün havalandırma sistemi yapılmadan (ızgara olacağını düşünürsek) nasıl olacak bu foodcourt'lar?

- Stadın hala bir çok eksiklikleri var. Bunlar 11'ine kadar (ki 13 gün kaldı) nasıl yetişecek?

- Hangar kapılarının (köşelerdeki araç çıkışlarının) üstü bir branda ile kapatılacak mı?

- Yeni açığın arkası şu anki haliyle tavan arası gibi, karman çorman. Ne ara temizlenecek orası? Ki temizlense dahi, oradaki alan oldukça dar, o koskoca tribünün seyirci yükünü o alan nasıl kaldıracak giriş çıkışta? (Stadın eski halini hatırlayanlar bilir, maç çıkışı oradan çıkmanın nasıl eziyet olduğunu)

- Membran aralarının kapatma işlemleri bitti mi? Şeker değiliz erimeyiz ama millete çatıları akıtıyor lafını vermesek ilk yağmurlu maçta?

- Takımın stada çıkış şarkısı ya bizimle özdeşleşen veya özdeşleşecek bir melodi olmalı; günümüzün popüler film müzikleri, eski baba grupların klasikleri (highway to hell gibi, ki bayılırım) falan gaz olmaları harici Beşiktaş'ın ruhunu hiç yansıtmıyor. Ki, şu an çıktığımız Asi Ruh şarkısı bence yeteri kadar güzel.

Herkese tekrar selamlar, 3 yıldır burada emeği geçen herkese de teşekkürler.
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 11:53:08 iasonion ]
i consider it a challenge before the whole human race
- and i ain't gonna lose -

Çevrimdışı Forza.55

bizim beton çıkmalar seyirci için görüntü kaybına neden olmuyor ama bunların yeşil camları oldukça görüntüyü bozuyor .

stad doluyken göze batmasında abi problem yok.ben sadece onu düşünerek söyledim.

Çevrimdışı GIUNTI

Skorbordları takma işi fazla uzamadı mı sizce de?

Plan harici bir işlem yapılacağı için endişelenmiyor değilim.

Çevrimiçi sozkul

Bendede gitmiyor artık, sanırım bir haftadır filan..

Daha doğrusu, alıntı aynı sayfada ise gidiyor, önceki sayfalarda ise bir sonraki sayfaya gidiyor.

Çevrimdışı Seckinn79

Sayenizde stat acilirken bu ozelligi ogrendim, geri gidip arama derdinden kurtuldum, tesekkurler.. Bu arada bende calisiyor..

Çevrimdışı Efe

Skorbordları takma işi fazla uzamadı mı sizce de?

Plan harici bir işlem yapılacağı için endişelenmiyor değilim.
endişe etmek yada etmemek tum mesele bu :evillol: biseycik olmaz merak etmeyin bu kadar
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yigitcan1903

@Necmi abi
 passodan bilet alıcam ama listede bursa maçı görünmüyor siz nasıl aldınız.

Üçlü alacaksanız passoda sağda kulüp armalarının üstünde görebilirsiniz
Alım şekli de var resimli anlatımla

Çevrimdışı tugozcan

AC/DC 'den yürüyorsak Hells Bells en uygun şarkıdır bence  :icool:
Introsu harika.

Ben yuvarlanan bir şimşeğim, yağmur yağdıran türden
Kasırga gibi geliyorum aşağıya,
Yıldırımlarım gökyüzüne karşı parlıyor,
Daha gençsin (yenisin), ama sende öleceksin  :boxin:
..
Cehennem zilleri (çalıyor)
Beni çalarken gördün,
Sıcaklığım yüksektir
..
Omurgandan tüm vücuduna siyah bir his vereceğim sana
..
Geceyi mahvettiğim gibi beyaz ışıklarımın parlamasına bak
...

:D noktalarda alakasız gereksiz sözlerde var tabi  :biggrinking:

Çevrimdışı tunca.ayyildiz

Bence çıkış müziği ACDC Highway to hell olmalı tam bizlik.

AC&DC - HIGHWAY TO HELL (CEHENNEME GİDEN OTOYOL)

Living easy, living free
Season ticket on a one-way ride
Asking nothing, leave me be
Taking everything in my stride
Dont need reason, dont need rhyme
Aint nothing I would rather do
Going down, party time
My friends are gonna be there too

Im on the highway to hell

No stop signs, speed limit
Nobodys gonna slow me down
Like a wheel, gonna spin it
Nobodys gonna mess me round
Hey satan, payed my dues
Playing in a rocking band
Hey momma, look at me
Im on my way to the promised land

(dont stop me)

And Im going down, all the way down

------------------

Kolay yaşamak, özgür yaşamak
Tek yönlü bir yolcuğula kombine bilet
Hiçbirşey sorma, beni kendime bırak
Adımımla herşeyi alıyorum
Nedene gerek yok, kafiyeye gerek yok
Buna hiçbişey tercih etmem
Aşağıya iniyorum, parti zamanı
Arkadaşlarım da orada olacak

Cehenneme giden otoyoldayım

Trafik işaretleri yok, hız limiti yok
Beni kimse yavaşlatmayacak
Bir tekerlek gibi, döndüreceğim
Kimse bana bulaşmayacak
Hey şeytan, borçlarımı ödedim
Bir rock grubunda çalıyorum
Hey anne, bak bana
Umutlu topraklardayım

(beni durdurma)

Aşağıya iniyorum, bütün yol boyunca

:super: :super: :super:

Çevrimdışı ahmetx

Her yönüyle müthiş 3 stadyum var 1.si San Mames 2. si Allianz arena 3.sü Donbass arena   bunlara biraz Mamut Atlantik yaklaşır ama onlar kadar olamaz.Detaylı incelediğinizde Juvede çok hatalar var
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum