Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 142 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5084103 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Hüseyin Karabulut

yasaklı,malum site hangi site oluyor ya  :alala:

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Fatih

Alt kattaki cikis kapilarini nasil yok edebiliriz...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı aoguzd

yasaklı,malum site hangi site oluyor ya  :alala:

yasaklı site vodafone arenadan foto paylaşan mustafa isimli arkadaşın sitesi
forza'da haber(1902+1) malum site olarak anılıyor ama burda hangisi bilmiyorum :)
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 11:06:42 aoguzd ]

Çevrimdışı Ferhat Türk

malum site dediğiniz hangisi oluyor yahu. aylardır takip ediyorum meraktan ölücem biri özelden aydınlatsın beni  :ebebe: :D

murat özen'in editörlüğünü yaptığı haber sitesi var ya o
Beşiktaş'ım sevmişiz seni...

Çevrimdışı BESİKTASLİ50

Şu numaralıdaki vip koltuklarda koltukların üstünde naylon mu var yoksa  dikine boşluk mu bi cevap lütfen

La Vittoria Sara Nostra!

Çevrimdışı bhdr

günaydın

Bak işte ya ayakkabıyla girmişler. :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı raichu

koltuklar daha sabitlenmeye başlamadı dimi  :alala:

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı tugozcan

murat özen'in editörlüğünü yaptığı haber sitesi var ya o
ona forza da malum deniyordu galiba :) burda da mı malum  :D
teşekkür ederim

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı Serkan80

biletimizi aldık 414 13 sıra 10 nolu koltuktayım yakınlarda kim var acaba :)
KUPALAR GELECEK YİNE
KARTAL UÇACAK GÖKLERE
MERMİLER ATILACAK GÖKYÜZÜNE
ŞAMPİYON OLDUĞUN GECE

Çevrimdışı Forza.55

giriş çıkışlar böyle olsa süper olurdu.ayrıca alt kat localarıda full beyaz olmalıydı tribün uzun gözükürdü.
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 11:16:46 Forza.55 ]

Çevrimdışı ONUR1903

arkadaşlar belki konuşulmuştur ama ben kaçırmış olabilirim.üç sorum olacaktı.Yanıtını bilen varsa sevinirim.
1-Üç maçlık kombine aldım diyelim.iş yoğunluğum sebebiyle muhtemelen üçünede gidemeyeceğim.Gidemediğim maçın biletini başka bir arkadaşıma devredebilirmiyim?
2-Bende passo kredi kartı değilde passo kart var.Normalde buraya bakiye yükleyip bilet alıyoruz.Dün kombine sahipleri bilet alırken ayrıca kredi kartı ile ödeme seçeneğinden bahsetti.Bu üç maçlık kombinede yükleme yapmadan farklı kredi kartından ödeme yapabilecekmiyiz?Malum yüklediğim parayı geri alamıyorum.Yüksek talep sebebiyle sisteme girip veya giremeyip bilet alamazsam param eylüle kadar passo da bloke kalsın istemem.
3-Şansımızı arttırmak amacıyla iki arkadaş  TC numaralarımızı birbirimize verdik.Bilet bulabilen diğerinede alacak diye plan yaptık.Normal zamanda bir maç için birden fazla bilet alabiliyorduk.Üç maçlık kombinede bu sistem devam edecekmi.Ben arkadaşımada üç maçlık kombine alabilirmiyim?

Çevrimdışı ahmetx

@Fatih sen böyle çıkışsız tribün istiyorsun galiba  :D

Çevrimdışı ahmetx

giriş çıkışlar böyle olsa süper olurdu.ayrıca alt kat localarıda full beyaz olmalıydı tribün uzun gözükürdü.
bu çıkışların neresi güzel ?

Çevrimdışı Erdem Çözer

arkadaşlar belki konuşulmuştur ama ben kaçırmış olabilirim.üç sorum olacaktı.Yanıtını bilen varsa sevinirim.
1-Üç maçlık kombine aldım diyelim.iş yoğunluğum sebebiyle muhtemelen üçünede gidemeyeceğim.Gidemediğim maçın biletini başka bir arkadaşıma devredebilirmiyim?
2-Bende passo kredi kartı değilde passo kart var.Normalde buraya bakiye yükleyip bilet alıyoruz.Dün kombine sahipleri bilet alırken ayrıca kredi kartı ile ödeme seçeneğinden bahsetti.Bu üç maçlık kombinede yükleme yapmadan farklı kredi kartından ödeme yapabilecekmiyiz?Malum yüklediğim parayı geri alamıyorum.Yüksek talep sebebiyle sisteme girip veya giremeyip bilet alamazsam param eylüle kadar passo da bloke kalsın istemem.
3-Şansımızı arttırmak amacıyla iki arkadaş  TC numaralarımızı birbirimize verdik.Bilet bulabilen diğerinede alacak diye plan yaptık.Normal zamanda bir maç için birden fazla bilet alabiliyorduk.Üç maçlık kombinede bu sistem devam edecekmi.Ben arkadaşımada üç maçlık kombine alabilirmiyim?

1.Evet
2.Evet
3.Hayır
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Erdem Çözer

bu stadın renkleri hariç neresi beğeniliyor hiç anlamıyorum
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı oguzhan1310

kriyojenik bir yakıt tankına benzettim ama burada ne işi var çözemedim. sıvılaştırılmış doğalgaz tankı diyeceğim ama stadın yanından doğalgaz boru hattı geçiyor gaz boru hattından geçiyor. oksijen vb gibi çok düşük sıcaklıklarda sıvılaştırılan gazların depolanmasında kullanılan bir tank tipi gibi duruyor ama bu gazların stadla alakası ne bilemedim  :alala: ya da belkide bu kadar karmaşık düşünmeyeyim basit bir genleşme tankıdır stadın su ihtiyacı için kullanılan tesisatta hidrofor vardır bu da onun genleşme tankıdır...
Abi bende yakıt tankı havası sezdim ama muhtemelen alakası yoktur, yani statta öyle bi proses olacağını sanmıyorum. Genleşme tankı da bu saate kalırmı ki. Bence jenaratör veya kazanların bacalarını kamufle etmek adına konulacak olabilir.

Çevrimdışı Hüseyin Karabulut

Olurda çıkarsa senindir kardeşim söz :)
İnşallah abi çıkmasada canın sagolsun düşünmen yeter :)

Çevrimdışı Forza.55

beton çıkma yok camla gayet hoş bir görüntü olmuş bence.stad dolduğu zaman hiç belli olmaz o çıkışlar.bizim stadı dolu görmek lazım gerçi bakalım giriş çıkışlar çok göze batacakmı.

Çevrimiçi Necmi

yasaklı site vodafone arenadan foto paylaşan mustafa isimli arkadaşın sitesi
forza'da haber(1902+1) malum site olarak anılıyor ama burda hangisi bilmiyorum :)
Beşiktaşa zarar verdiğini düşündüğümüz
sitelerin burda bizden hit kazanmasını istemediğimiz için yasaklıdır.
Bunların dışında amacı Beşiktaş olan her sitenin başımızın üstünde yeri vardır.
Ama kendi menfaatlerini Beşiktaş menfaatleri üzerinde tutan hiç bir sitenin linki
burda paylaşılmaz.

Çevrimdışı ahmetx

beton çıkma yok camla gayet hoş bir görüntü olmuş bence.stad dolduğu zaman hiç belli olmaz o çıkışlar.bizim stadı dolu görmek lazım gerçi bakalım giriş çıkışlar çok göze batacakmı.
bizim beton çıkmalar seyirci için görüntü kaybına neden olmuyor ama bunların yeşil camları oldukça görüntüyü bozuyor .

Çevrimdışı rubi_tobin

Bence çıkış müziği ACDC Highway to hell olmalı tam bizlik.

AC&DC - HIGHWAY TO HELL (CEHENNEME GİDEN OTOYOL)

Living easy, living free
Season ticket on a one-way ride
Asking nothing, leave me be
Taking everything in my stride
Dont need reason, dont need rhyme
Aint nothing I would rather do
Going down, party time
My friends are gonna be there too

Im on the highway to hell

No stop signs, speed limit
Nobodys gonna slow me down
Like a wheel, gonna spin it