Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 319 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5037992 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ozankarakoc

sen yaptın sanırım onu.. güzel olmuş  eline sağlık @ozankarakoc  .. pektemekle veli de var değil mi  ?

Teşekkürler kardeşim. Evet, tüm oyuncular var.

Bu alana koymadık ama, aynı tarzda stadı dışarıdan çevreleyecek bir dizi çalışma daha var, ona Ersan Gülüm'ü de ekledik.

Soyunma odası duvarları dışında 6 ayrı çalışma daha var. Onlar da büyük ihtimalle yarın buralarda paylaşılıyor olur... Ben dünyanın öbür ucunda olduğum için bizzat takip edemiyorum basılma ve yerleştirilme işlemlerini, ama neyse ki şu güzel forum varken kimsenin benim gazeteciliğime ihtiyacı olmuyor :)
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mert_

alcan elıne ıslak bez koruma gorunce kapancan yere verıcen bezı zemıne kardesım basmayın yetısmıcek valla yetısmıcek fıkret baskan agzıma sıccak basmayın dıorum yaa dıee bagırıcan:)
:lol: :lol:

Çevrimdışı Efe

yanlız param olsa şu 1903 tribününde alırdım bileti 825 tl bidaha hiç yaşayamayacağımız bir deneyim olurdu bence parası olanlar alsın gitsin o koltuklarda maç seyretsin tadını çıkarsın
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı bjklimert_

Çevrimdışı Kemal

yanlız param olsa şu 1903 tribününde alırdım bileti 825 tl bidaha hiç yaşayamayacağımız bir deneyim olurdu bence parası olanlar alsın gitsin o koltuklarda maç seyretsin tadını çıkarsın

1 dk da onlarda biter yarın iddaa ya girecek varsa beklerim :)

Çevrimdışı ozan062

abilerim malum Fikret başkanımız stadın etinden kemiğinden hatta kemiğinin iliğinden yararlanıyor. benim de aklıma şöyle bir düşünce geldi. Malum stadımızın yaklaşık 350 araçlık otoparkı var. Kabataş - Beşiktaş bölgesindeki otopark sorunu hepimizin malumu. Bence maçın olmadığı günler otopark da değerlendirelebilir. Mümkün müdür bilmiyorum ama aklıma böyle bir düşünce geldi. Ne dersiniz?

o konuda sagolsun belediye kendisine baya bi pay biçmiş baya alan kaplamıştı benim öğrendiğim.. en son değişmediyse yani..

*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Mario Gomezoğlu

stadın içinde kaç çeşit asma tavan var sayamadım ben her yere farklı uygulama var ama en çok sevdiğim kafes gibi olan bi yer vardı o çok güzeldi :)

Çevrimdışı Levent BAL

[/b]

Teşekkürler kardeşim. Evet, tüm oyuncular var.

Bu alana koymadık ama, aynı tarzda stadı dışarıdan çevreleyecek bir dizi çalışma daha var, ona Ersan Gülüm'ü de ekledik.

Soyunma odası duvarları dışında 6 ayrı çalışma daha var. Onlar da büyük ihtimalle yarın buralarda paylaşılıyor olur... Ben dünyanın öbür ucunda olduğum için bizzat takip edemiyorum basılma ve yerleştirilme işlemlerini, ama neyse ki şu güzel forum varken kimsenin benim gazeteciliğime ihtiyacı olmuyor :)

Cok güzel olmus. Bu duvarlar her sene degisecek mi? Futbolcular ve formalar degisecek cünkü

Çevrimdışı Efe

1 dk da onlarda biter yarın iddaa ya girecek varsa beklerim :)
bitmelide kara borsaya göre yarı yarıya bide vipten 1903 ten seyredecen fiyakaya bak böyle şans 1 kere gelir bileti kaçıranlar girsin alsın
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Levent BAL

[/b]

Çevrimdışı RQ7_351903

Ya abicim bu stada biz giremiyoruz bu onun bunu çocukları girip bize küfür ediyor.

Çevrimdışı sallapati

Cok güzel olmus. Bu duvarlar her sene degisecek mi? Futbolcular ve formalar degisecek cünkü

çok sıkıntı değil.. değiştirilir... kalıcı değil.. giden gelen futbolculara göre düzenlenir

Çevrimdışı GörkemGörkem

Fatih Dogan iyi güzel videolar cekmiste keske kendisi yerine etrafı cekseymis. Bütün videoların 4/3 ünü kafası kaplıyor.
Körügün girisindeki rampayı bile 15 saniye anlattı.

Çevrimdışı Levent BAL

[/b]

Çevrimdışı ersanozturk

merhabalar konu dışı bişey sorcam yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

forumda yazılan herşey bana anlık mail olarak geliyor tapatalk kullanıyorum tüm gün mail temizliyorum bunu bir yerden kapatabilir miyiz.

Çevrimdışı mutixls

çıkış kapılarındaki korkuluklara takılan camlar yada polikarbon malzeme bence kale arkaları için fikir verebilir.  :busted_cop:
görüntü tel örgü kadar kötü değil bence

[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2016, 23:40:45 mutixls ]

Çevrimdışı Ensar

merhabalar konu dışı bişey sorcam yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

forumda yazılan herşey bana anlık mail olarak geliyor tapatalk kullanıyorum tüm gün mail temizliyorum bunu bir yerden kapatabilir miyiz.
konuları takip etmeyi bırakırsanız gelmez
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı ozan062

çimlere kahverengi bir şerit çizmişler iki tane o nedir? cozemedim?
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Tolga

Yeri aslında burası değil ama aklıma gelmişken yazayım.

11 Nisan da satışa sunulacak olan nostaljik formalardan biriyle Bursa maçına çıksak güzel olurdu aslında :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

[/b]

Su ana kadar gördügüm bütün gece görüntülerinde mavimsi bir renk tonu var. Bu kullanilan isigin karakteristik bir özelligi mi? Biraz boguk görünüyor. Basaksehirde de benzer bir ton var.

Çevrimdışı Levent BAL

[/b]

Çevrimdışı ahmetx

Sınavlardan dolayı yeni gördüm abi mentionı kusura bakma  :)
Abi bu logo olsun stat için tasarlanan tshirt olsun bana birlikte hazırladığımız görseli hatırlatıyor diyeyim. Çünkü bazı çok bilgili kişiler sanki profesyonel bir çalışma yaptığımızı iddia ediyormuşuz gibi devamlı emek verilen bir şeyi karalama çabasına giriyorlar. :bandit: Yaptığımız şey bi logo olamazdı belki ama stadı anlatmak isteyeceğimiz zaman ilk başlayacağımız yer olan, stadımızı diğer statlardan en çok ayıran unsuru olan tarihi kuleler ve müze giriş kapısıyla birlikte o bölge bu yüzden bu tip yerlerde en tercih edilesi görüntü diye düşünüyorum. Ama yine de tabii biz bilmeyiz eminim aramızda bu işten anlayan profesyonel kişiler vardır onlar varken bize laf düşmez.  :) @ahmetx
meyveli ağaç taşlanır , dikene kimse dönüp bakmaz sıkma tatlı canını @Abdullah .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Efe

yanlız yüz tanıma sistemi gerçekten muazzam kimse koltuğundan dışarı çıkamaz bence giren herkesin resmi datalara işleniyor eğer başkasının koltuğuna oturup hakkı gasp edilirse başına dert alır söyliyim :)
Şampiyon Beşiktaş JK