Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 310 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5037830 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi murat

Evet kapasite 41.903 burada benim 95 sayfa okuyup zaman israfı yapan 40.000 falan diyip ortalıgı karıştırdıkları veya bi Ahmetx abinin yaptıgı sadece tahmini olan rakam üzerinden ortalıgı ayaga kaldıranların spor bültenlerinde sallayıp sallayıp dediği çıkmayınca bişey olmamış gibi devam edenlerden hiç bi farkı yok..

En büyük Beşiktaş Bu stadyumda Bu sezon KUPA yı kaldıracağız İnşallah.
onur orada stadlar bölümünde küçükköy stadıda çim olarak görünüyor.yaklaşık 5 senedir suni çim var halı saha olarak bölünerek kullanılıyor.8-10 maç yapmışlığım var.bu kapasite konusu tam netleşmedi.haftaya netleşir umarım.

Çevrimdışı raichu

TFF nin web sayfasının bukadar güvenilir olduğunu bilmiyordum ben.   :)
bence de güvenilir değil abi  :D
Evet kapasite 41.903 burada benim 95 sayfa okuyup zaman israfı yapan 40.000 falan diyip ortalıgı karıştırdıkları veya bi Ahmetx abinin yaptıgı sadece tahmini olan rakam üzerinden ortalıgı ayaga kaldıranların spor bültenlerinde sallayıp sallayıp dediği çıkmayınca bişey olmamış gibi devam edenlerden hiç bi farkı yok..

En büyük Beşiktaş Bu stadyumda Bu sezon KUPA yı kaldıracağız İnşallah.
40.903 diye ortalığı ayağa kaldıranlar şimdiden ortadan kaybolmuşlardır biz dedik resmi koltuk sayısı açıklanmadan ortalığa ayağıa kaldırmayın resmi sayıyı bekledik sakince ve kazanan yine biz olduk herzaman ki gibi. :ok:
@cursedofdragon
ayrıca koltuk sayan kişi olarak ben de buradayım @ahmetx abi de burada arkadaşlar tahminen rakam falan da vermedik saydık defalarca.Sanki kapasite az çıksa sevinecekmişiz gibi yorum yapıp bize "zaman israfı yapan 40.000 falan deyip ortalıgı karıştırdıkları veya bi Ahmetx abinin yaptığı sadece tahmini olan rakam üzerinden ortalıgı ayaga kaldıranların spor bültenlerinde sallayıp sallayıp dediği çıkmayınca bişey olmamış gibi devam edenlerden hiç bi farkı yok" yakıştırması yapan @ONUR KOLCU ya da söyleyecek lafım yok bilgisi olmadan konuşan üslubu bozuk insanlara alıştık zaten ben rica edildiği için günlerimi verip, defalarca saydım çıkan rakamı verdim sağlamasını @ahmetx ile yaptık passo sağlama yaptık paylaştık karşılığın da aldığımız tepkiye bak arkadaş
yeriniz de olsam tff ye bu kadar güvenmezdim sizin bileceğiniz iş siteye yeni koymuşlar tabi ki de 3 yıldır söylenen rakamı yazacaklar cidden saydılar tam 41903 koltuk mu çıktı sanıyorsunuz
ben kapasiteyi biliyorum içim rahat istediğinize inanın kardeşim daha bana bir şey de sormayın şu tepkiye inanamıyorum hala yuh
[ Son Düzenleme: 09 Nisan 2016, 00:14:58 raichu ]

Çevrimiçi murat

konudışı için çok özür diliyorum, ancak vodafone karakartal yeni aradı maç bileti için :) mesaj atan varsa umutlarını yitirmesin, açılış günü kuzey üstteyim :)
mesaj atma saatin tam olarak kaçtı :)

Çevrimdışı OrhanAker

Tam kapasiteyi maçta öğreniriz illaki söylerler yayında tam sayıyı :)

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Video'dan ekran görüntüsü aldım.Ledlerin tam bittiği gözüküyor :icool: :D
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı sallapati

sonunda 3-5 ağaç gelmiş yeni açık tarafına @ahmetx   :halay: :halay:

Çevrimdışı tangaz

bence de abi  :D
ayrıca koltuk sayan kişi olarak ben de buradayım @ahmetx abi de burada arkadaşlar tahminen rakam falan da vermedik saydık defalarca.Sanki kapasite az çıksa sevinecekmişiz gibi yorum yapıp bize "zaman israfı yapan 40.000 falan deyip ortalıgı karıştırdıkları veya bi Ahmetx abinin yaptığı sadece tahmini olan rakam üzerinden ortalıgı ayaga kaldıranların spor bültenlerinde sallayıp sallayıp dediği çıkmayınca bişey olmamış gibi devam edenlerden hiç bi farkı yok" yakıştırması yapan @ONUR KOLCU ya da söyleyecek lafım yok bilgisi olmadan konuşan üslubu bozuk insanlara alıştık zaten ben rica edildiği için günlerimi verip, defalarca saydım çıkan rakamı verdim sağlamasını @ahmetx ile yaptık passo sağlama yaptık paylaştık karşılığın da aldığımız tepkiye bak arkadaş
yeriniz de olsam tff ye bu kadar güvenmezdim sizin bileceğiniz iş siteye yeni koymuşlar tabi ki de 3 yıldır söylenen rakamı yazacaklar cidden saydılar tam 41903 koltuk mu çıktı sanıyorsunuz
ben kapasiteyi biliyorum içim rahat istediğinize inanın kardeşim daha bana bir şey de sormayın şu tepkiye inanamıyorum hala yuh

@raichu  bu mesajında @sozkul abimiz bence ironi yapıyor. 41.903 sayısını görüp hemen yapılan yorumlara istinaden tff bu kadar güvenilir mi tff.nin rakamına atlayıp hemen yorumlar başlamış demeye getiriyor.

stad 40.000 veya 40.800 veya 42.000 vbvb bilmiyorum ama ben şahsen NET 41.903 olmadığını biliyorum. bunun olabilitesi bence %1di. artısı eksisi illaki olacaktı bence oraya sembolik yazılmıştır. şahsım adına sayma konusunda ciddi emek verdiğini gören biri olarak ben teşekkür ediyorum sana  :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı onurturan

konudışı için çok özür diliyorum, ancak vodafone karakartal yeni aradı maç bileti için :) mesaj atan varsa umutlarını yitirmesin, açılış günü kuzey üstteyim :)
Tebrikkkss  :claps: :claps:

Çevrimdışı raichu

@raichu  bu mesajında @sozkul abimiz bence ironi yapıyor. 41.903 sayısını görüp hemen yapılan yorumlara istinaden tff bu kadar güvenilir mi tff.nin rakamına atlayıp hemen yorumlar başlamış demeye getiriyor.

stad 40.000 veya 40.800 veya 42.000 vbvb bilmiyorum ama ben şahsen NET 41.903 olmadığını biliyorum. bunun olabilitesi bence %1di. artısı eksisi illaki olacaktı bence oraya sembolik yazılmıştır. şahsım adına sayma konusunda ciddi emek verdiğini gören biri olarak ben teşekkür ediyorum sana  :claps:
sağol abi @sozkul abi nin demek istediğini anladım zaten  :D tepkimi onur kolcu nun mesajını alıntılayıp yazacaktım da öyle denk geldi
yanlış olmasın tepkim @sozkul abi ye değil  :D

Çevrimdışı Unalll

En Büyük Beşiktaşlı Atatürk posteri nerede olacak ?? rıdvan akar olacağını söylemişti bilen var mı birde çarşı grubu dışında yöntimde açılış için bayrak koyacakmış her koltuğa bayrağı gören var mı aranızda

Çevrimdışı cn

maç günü stat çevresinde yüz boyama standları olsa güzel olmaz mı?? çocuklar da bir çok taraftar da ister bence ayarlanabilir mi  :biggrinking:

hakkaten çok iyi fikir hatta yüz boyama kalem ve pastel boyalarından alacaksın satacaksın stadın önünde, sürekli köfte ekmek , bayrak  bunu yapan bi günde kombine parasını cıkartır bence :)

Çevrimdışı ERAYHAN

stat ne kadar da devasa görünüyor  :iblush:

718513421143187457[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]

@idil  çeken arkadaş 16.sn den sonra yıldız kaymasınıda almış sanırım birtek benim dikkatimi çekdi   :lol:

Çevrimdışı tangaz

En Büyük Beşiktaşlı Atatürk posteri nerede olacak ?? rıdvan akar olacağını söylemişti bilen var mı birde çarşı grubu dışında yöntimde açılış için bayrak koyacakmış her koltuğa bayrağı gören var mı aranızda

ben de en çok bunu merak ediyorum. umarım siyasi otoriteye yenik düşmeyiz bu konuda. inşallah...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı sozkul

Tam kapasiteyi maçta öğreniriz illaki söylerler yayında tam sayıyı :)

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Söylemezler, niye söylesinlerki, burayı izliyorlarsa söylemezler.  :icool:

Çevrimdışı eaglearena

öyle deniyor ama daha bayrağı nerden görelim koyacaklarsa maç günü koyarlar koltuklara

Yarın son inşaat günü sayılır o yüzden yarın son işler bitirilecek artık.Şeffaflar biter,sahaya şekil verme işi Pazar'a kalabilir,saha içi ledlerin köşelere kadar konulmasıda Pazar'a kalabilir onun dışında saha içinde yapılacak hiç iş kalmadı varmı arttıran :lol: :lol:

Çevrimdışı CanEmre

• a.k.a. sadomi
  • Kara Kartal
  • *
  • 08 Nisan 2016, 22:38:15
  • İstanbul (Kurtuluş)
  • Şerefinle oyna, Hakkınla kazan...
@idil  çeken arkadaş 16.sn den sonra yıldız kaymasınıda almış sanırım birtek benim dikkatimi çekdi   :lol:
Süzerin ışıklandırması olmasın o  :evillol:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Yönetimin nasıl bişey düşündüğünü bilmiyorum ama maç anında tribünlerde görsel şölen olacağı içime doğuyor :biggrinking: :biggrinking:

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Çıkış tünelinden sahaya giriş videosu (Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı Unalll

öyle deniyor ama daha bayrağı nerden görelim koyacaklarsa maç günü koyarlar koltuklara
Bu fotoğraf etrafta dolanıyor inşallah büyüktür

Çıkış tünelinden sahaya giriş videosu (Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Video olsa bile tüyler diken diken..  :D

Çevrimdışı tifosi_BJK_1903

Bu görüntüyü demişsin... Nice şampiyonluklar için o...

Çevrimdışı nusretaslanturk

kalenin bir tanesini çim şekillendirmesi için sökmüşler bu arada..

Çevrimdışı sozkul

Raichu anladı beni, Aslında Raichu Fikret Orman'ın ajanı, kamuoyu yoklaması yapmak için göndermiş, önden kendin sayıyormuş gibi bir yokla diye. Tepkilerden sonra resmi açıklama artık hayal, eski açıkdaki ankrajlardan kapasite artışı yapana kadar.  :)

Artık bunları tartışmakta gereksiz, stad bitti, yapabileceğimiz hiçbirşey yok şu an keyfini sürmekten başka.