Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 322 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5038127 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ozeratalay

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış) Ntvsporda stadı gezmiş hemde videolu :D
Çimleri çekmeye çalıştığında çekme lan diyen bir tek benmiyim acaba ?   :lol:

Çevrimdışı sallapati

konu dışı
AykutYatar CüneytTapar  tag'ına yüklenelim beyler. 7. sıradayız twitterda
Aykut degil de keske serkan kirintili ile ilgili tag olsaydi... Herkes aykuta odaklandi.. Maci satacak olan kaleci

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Abdullah

meyveli ağaç taşlanır , dikene kimse dönüp bakmaz sıkma tatlı canını @Abdullah .
:)

Çevrimdışı Levent BAL

[/b]

Çevrimdışı dj_dellyy

çok önemli bir soru soracam  :biggrinking: bu kolon aydınlatmaları şimdiye kadar hep beyaz gördük renk değiştiriyo mu bilen var mı ?

Çevrimdışı ahmetx

Aha bizim idilin projesi  :lol:
herkesin bir istediği oldu. İdilde cam korkuluk, Beşiktaş yazısı ve çatıya amblem istiyordu.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı aşığımsana

bursa maçı bittikten sonra çıkış kapıları açılacak ve sonra ben içeri gircem kendi yöntemim bu :bandit: :alala:
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

herkesin bir istediği oldu. İdilde cam korkuluk, Beşiktaş yazısı ve çatıya amblem istiyordu.

inşallah benim isteğim de olur üstad
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Levent BAL

Çevrimdışı ahmetx

40.903 diye ortalığı ayağa kaldıranlar şimdiden ortadan kaybolmuşlardır biz dedik resmi koltuk sayısı açıklanmadan ortalığa ayağıa kaldırmayın resmi sayıyı bekledik sakince ve kazanan yine biz olduk herzaman ki gibi. :ok:
sizin oralarda emeğe saygı diye bir şey var mı çok merak ediyorum , bir de utanmadan ortadan kaybolmuşlardır diyorsun yazıklar olsun. @cursedofdragon
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Levent BAL

Çevrimdışı cadavra

dilek kapısı acıkmıs demek ki eli degmişken kapasiteyede 1 2 şey deseymiş o zamanlar. :)

Çevrimdışı ahmetx

inşallah benim isteğim de olur üstad
inşallah @tangaz üstadım basın tribünü değil mi?

Çevrimdışı Levent BAL

Çevrimdışı tangaz

inşallah @tangaz üstadım basın tribünü değil mi?

yok be üstad, onlar önemli değil stad açılsın süreç içerisinde iyileştirmeler olur bir sürü yerde. aslında benim isteğim hepimizin isteği  :)

BU TAKIM  BU SENE ARENA DA ŞAMPİYOOOOOOOON

KUPA İSTİYORUM ABİ KUPA  :sevinc :sevinc :sevinc
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ahmetx

@sallapati yeni açık ağaçlandırmayı göremedim foto var mı?

Çevrimdışı cursedofdragon

@sallapati yeni açık ağaçlandırmayı göremedim foto var mı?

Çevrimdışı ahmetx

yok be üstad, onlar önemli değil stad açılsın süreç içerisinde iyileştirmeler olur bir sürü yerde. aslında benim isteğim hepimizin isteği  :)

BU TAKIM  BU SENE ARENA DA ŞAMPİYOOOOOOOON

KUPA İSTİYORUM ABİ KUPA  :sevinc :sevinc :sevinc
sen asıl istenmesi gerekeni istiyorsun azizim .Bizimkiler nefis köreltmesi.

Çevrimdışı ers1903

çıkış kapılarındaki korkuluklara takılan camlar yada polikarbon malzeme bence kale arkaları için fikir verebilir.  :busted_cop:
görüntü tel örgü kadar kötü değil bence

Evet kale arkasina koyulacak camda bunun gibi olursa hiç sikinti olmaz..

saha,çim ledler vs hariç, statın içide çok şık ve muazzam olmuş. mutluluktan ağlamak istiyorum. Allahıma şükürler olsun bugünleri gördük. Bir de mayısta şampiyon olduğumuzu gördük mü tamamdır be :)

Çevrimdışı gurol_1903

cam beyaz etki etmez :)
inşallah seffaf cam yaparlar. inşallah trübün ayrımlarına koydukları buzlu camdan yapmazlar. gerçi yaparlarsa hemen ilk iş mahkemeye veririm

Çevrimdışı dj_dellyy

çok önemli bir soru soracam  :biggrinking: bu kolon aydınlatmaları şimdiye kadar hep beyaz gördük renk değiştiriyo mu bilen var mı ?

bilgisi olan ?

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı Efe

orjinal amblemimiz profilimdekidir resmi siteden aldım isteyen alıp kullansın diğer tüm amblemler hatalı :)
[ Son Düzenleme: 09 Nisan 2016, 00:31:20 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK