Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5171551 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Nasıl yani yağmur yağsa akacak mıydı ki?
Araları yapmadılar mı?

Yağmur olmaması iyi olur hem zemin, hem maç öncesi şenlik için.
bitmedi tam olarak akma ihitimali vardı o ihtimalde kalktı gibi artık maç saati gayet güzel 12 derece yağışsız
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Necmi

o otobüsler kadıköyede  gidiyor
havaş kadıköye geliyorda akşam trafiğinde kaç saat sürer gelmesi
birde yanlış bilmiyorsam onlarda bayağı para alıyorlar.

İnşallah öyle olur ama yer bırakmadılar her tarafa vodafone.
145m dolar dediğiniz 10 sene ve forması dahil bir anlaşma bütünü.
ülker arena-ttarena anlaşmaları da az buz değildi ama stadı billboarda dönüştürmediler.
Bence vodafone'a tepki iletilmeli. Çevremde birçok kişi çok abarttıklarını düşünüyor. Negatif algı yaratıyor bu. Ayarında reklam yapmak lazım.

Emirates'i açın bakın.
Avrupa'daki stadlardaki reklamların kapladığı yer vs klüp fotoğraf/amblemlerinin kapladığı yeri karşılaştırın bizdeki durum vahim.
Sezon bitsin konuyu deşmeyi düşünüyorum zaten.

Hiç olmasın diyen yok. Abartmasınlar, kantarın topuzunu kaçırmasınlar.
Bende Vodafone'a geçtim ama şimdilerde irrite olmaya başladım değiştiricem bu gidişle.

bana sorarsan vodafone logolari kalabilirde ama 2 tane BJK amblemini Kulelerin önüne koysalar süper olur. Bide Sütunlere uygun bir Kartal heykelini her iki Kulenin üstüne koydunmu tmdir bence.

Çevrimdışı Necmi

bitmedi tam olarak akma ihitimali vardı o ihtimalde kalktı gibi artık maç saati gayet güzel 12 derece yağışsız
bu gün numaralı tarafında alttan membranların fotosunu gördüm delik yoktu :alala:
sosyete ıslanmasın diye numaralıyı kapatmış olabilirler :alala:

Çevrimdışı onurturan

Bursa maçının burada oynamasıyla ilgili olarak bir problem çıkacağını düşünmediğimi önden yazayım...

Bugün federasyona yakın bir arkadaşım oradaki yönetici arkadaşıyla görüştü. O tarafta işe %100 bitti gözüyle bakmadıklarını ve hala maçın olimpiyat'ta oynatılacak şekilde planlandığını öğrendi. İhtimal vermiyorum ama sanırım federasyon içinde politik bir çekişme var ve bu stadın açılış maçına da yansıyor.

Bu arada ido Bursa'dan gelip gidecek Beşiktaşlılar için ek sefer düzenledi. İlgilenen arkadaşların bilgisine.

:alala: ne olacak şimdi ben hiç bişey anlamadım o yüzden mi sitede güncellemiyolar abi

Çevrimdışı COB

Üst trübünlere de led takilir umarim. Daha kompakt bir görüntü oluşur. Umarim sezon sonunda o işe başlarlar.

Çevrimdışı Ozzie

Arkadaşlar konu dışı ama bana yarın 2000 kadar bilet satışa çıkacak demişlerdi forumda sabahleyin.Gittim passolige 120 lira para yükledim yarın bilet alıcam diye..Şimdi tükendi çıkmayacak deniyor ? Satışa çıkmayan bilet nasıl tükeniyor.Pazar günü herkese açık satış olacaksa nerde benim önceliğim? Cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler :alala: :alala: :alala:
ŞAMPİYON KARTAL YAZDIRACAĞIZ

Çevrimdışı Anıl

istanbul kartı yoksa metroyu nasıl kullanacak :alala: ben olsam kadıköy yerine ayrılık çeşmesinde iner ordan marmarayla üsküdar
yaparım üsküdardanda 5 dakikada kabataş motorla. 5 dakikada bir kalkıyor. ama önce bir şekilde istanbul kart edinmesi gerekir metro kullanmak için
birde havaşın araçları çok dolanıyor diye biliyorum öyle 20 dakikada gelemez kartala ben araçla bile yol açık olduğunda bile 20 dakikada zor gelirim
kaldıki saat 4 den sonra o yol bir saat sürer en az e5 e kadar trafik olmaz ama sonrası kilit olacaktır. Taksi en az 40-50 tl yazar kartala
Abi Kartal'a 40-50 tl yazarsa Göztepe'ye 100-120 yazması lazım :D 60 lira falan yazıyor Göztepe'den Sabiha Gökçen :)

Çevrimdışı emrebjk903

Bu vodafone ismine neden bu kadar takılınıyor anlamıyorum sonuçta dünya çapında bir marka. Beckham,Giggs,Ruud,Scholes'lu efsane Manu döneminin göğüs reklamı da vodafone olduğundan mıdır nedir o zamandan beri hep Vodafone keşke bizimde formamıza sponsor olsa der dururdum.Bence koltuklarda yazan vodafone arena yazısı piksel muhabbetinden pek belli olmuyor ve çatı germe halatlarından kötü duruyor ,en güzel en net Beşiktaş jk yazısı açık ara.Çatı dersen sadece en tepeden bakılınca net görülüyor.Sağından solundan bakılınca ne yazdığı pek belli olmuyor.Ama hakkaten anlamadığım şey şu niye stadın 4 tarafına vodafone arena yazıldı sanırım bu biraz abartı.

Bi de Beşiktaşlı olduğumdan mıdır bilmiyorum ama reklamları aşırı orjinal geliyor ve bana Vodafone reklamından çok sadece Beşiktaş reklamını izliyormuşum hissi yaratıyor.

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Üst trübünlere de led takilir umarim. Daha kompakt bir görüntü oluşur. Umarim sezon sonunda o işe başlarlar.
Hayır üst katlara takılmayacak :bandit:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Sezer94

Passo'ya para attim yarin saat 11 de acilacak umarim 8. Kategoride yer vardir
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Gece olduğu için kendi kafamdan yarın stadda bitecek şeyleri yazayım :icool: Loca ledler bitecek.Çıkıi tüneli portatifi bitecek.Saha içi ledler köşeye kadar ulaşıp tamamlanacak.Şeffaflar bi zahmet 5'e iner artık.Kapalıdaki çevre düzenlemesi hafa sonu biter ama eski açık,numaralı ve en çok yeni açıkta çevre düzenlemesi anlamında iş kalır.Önemli değil ay sonu tamamen çevre düzenlemesi bitecek.Hatta eski açıktaki peyzaj işi bile bence hafta sonu biter :biggrinking: :ok: İyi geceler forum :uyucam:

Çevrimdışı Anıl

Passo'ya para attim yarin saat 11 de acilacak umarim 8. Kategoride yer vardir
Eğer deplasman tribünü yarın satışa açılmazsa sadece 1, 2 ve 3. kategorilerde koltuk kaldı. Yani 1, 2 ve 3. kategoriler+deplasman tribünü kaldı şuan. Deplasman tribününün de ne zaman satışa çıkacağı muamma.

Çevrimdışı COB

Hayır üst katlara takılmayacak :bandit:

Takilmasi lazim bence, daha iyi görüntü için.

Çevrimdışı Sezer94

Eğer deplasman tribünü yarın satışa açılmazsa sadece 1, 2 ve 3. kategorilerde koltuk kaldı. Yani 1, 2 ve 3. kategoriler+deplasman tribünü kaldı şuan. Deplasman tribününün de ne zaman satışa çıkacağı muamma.

Belki satisa kapalidir yarin 11 de acilacaktir ? Cok sacma olur o zaman ona gore bi tarih yapsinlar

Çevrimdışı heart

kale arkası tribünlere tel mi çekilecek ?
periscope yayınında kale arkalarına bir şeyler monte  edilmiş.
... Gel benim ol sözlerim ol gecelerim kalsın gündüzlerim ol ...

Çevrimdışı AngryEagle

arkadaşlar uçağı ancak sabiha gökçene bulabildim.ordan en seri şekilde nasıl gelirim semte?

sevgili dostum; şu uçağın saatini bir yazsana :)
bizi birbirimize düşürdün şurada, metro vapur otobüs taksi derken, bir helikoptere bindirmedik seni :))

Çevrimdışı Necmi

İnşallah öyle olur ama yer bırakmadılar her tarafa vodafone.
145m dolar dediğiniz 10 sene ve forması dahil bir anlaşma bütünü.
ülker arena-ttarena anlaşmaları da az buz değildi ama stadı billboarda dönüştürmediler.
Bence vodafone'a tepki iletilmeli. Çevremde birçok kişi çok abarttıklarını düşünüyor. Negatif algı yaratıyor bu. Ayarında reklam yapmak lazım.

Emirates'i açın bakın.
Avrupa'daki stadlardaki reklamların kapladığı yer vs klüp fotoğraf/amblemlerinin kapladığı yeri karşılaştırın bizdeki durum vahim.
Sezon bitsin konuyu deşmeyi düşünüyorum zaten.

Hiç olmasın diyen yok. Abartmasınlar, kantarın topuzunu kaçırmasınlar.
Bende Vodafone'a geçtim ama şimdilerde irrite olmaya başladım değiştiricem bu gidişle.
az buz değildi dediğin bizim aldığımızın yarısı gerçekten bilmiyorsunuz adamların diyemediğini diyorsunuz farkındamısınız.
şu ana kadar tek bir fenerli yöneticinin ağzından duydunmu kaç para aldıklarını duyamazsın.
eğer bizden fazla alsalardı her allahın günü konuşurlardı göğüs reklamlarına gelince taraftar tıklayacakda onlarda
para kazanacaklar. diğeride göğüs reklamı olarak satılamayan daireleri almış emlakçılığa başlamış
artık neyi anlamıyorsunuz sponsorlar Türk futbolundan çekildi. Düşünün iki renkli takım sponsor bulamıyor iki
yıldır. Ülkerde olmasa fener bulabilecekmi. Bu şartlar altında bile mükemmel sponsorluk anlaşmaları yaptık.
kaldıki bilboartlara reklam vermek istiyorsa ana sponsorumuz elbette birinci öncelik verecek o vermese bir başkası verecek
onlardanda ayriyetten para alıyoruz ve emin ol ikinci bir stad isim hakkı gibi ödeyecekler.
ne tuhaf insanlarsınız adamlar reklam veriyor bize para kazandırıyorlar diye mutlu olmak varken
sürekli gaz çıkartmanın manası ne sırf bilboartlara vereceği reklamın parasını biz bir sezon forma satarak kazanamayız
bu arada fenerin anlaşmasının içinde birde iç reklam haklarıda var yani on sene reklam yapacak ülker ve bundan hiç para kazanamayacaklar.
Böyle bir sponsor bulmuşuz başımızın üstünde taşımamız gerekiyor birde yazın yapacağı konserlerin gelirinide Beşiktaş alacak
karakartal kampanyası 600000 aboneye ulaşmış ortalama 2 lira desek ayda 1.2 M  yılda 14,5 M gelir demektir.
reklam sponsorluk konser toplamında sadece vodafone dan yılda 25 M$ civarı bir katkı sağlayacağız. Böyle sponsor bulunmaz
birde iki senedir yaptığı reklamlar sayesinde kaç çocuk Beşiktaşlı olmuştur. TV de Beşiktaş reklamı görmeden bir gün geçiriyormusun
adamlar bizim piarımızıda mükemmel yapıyorlar reklamlarında bile kendi adlarını öne çıkartmadılar. Hep bizi taşıdılar.
Bir artısı daha var adamlar sponsorluğun kitabını yeniden yazıyor. Renkli taraftarlar hep bunu kıstas alacak bulabileceklermi böyle
sponsor zor forma reklamı bile bulamıyorlar nasıl ezildiklerinin farkında değilmisin biz o tabelaları astıkça bu reklamları tv lerde
çevirdikçe eziliyorlar. kardeşim lobi diyorsunuz ya işte lobi böyle oluşur insanlar güçlü olanı ön planda olanı severler
vodafone da bu işi layıkıyla yapıyor.

Bugün bahsetmiştim eski açıktaki reklam panoları halen inşaat halinde gösteriyor stadı diye,kaldırılmış.Ve tarihi kapıyıda uzun zaman sonra gördüm şu görüntüyü çok özlemişim az girmedim bu kapıdan içeri.. :ishock: :halay:

Çevrimdışı Evenf

Sahadaki ledler kale arkalarında bitiyor... Köşelere kadar olmayacak mı? @Necmi Abi
Köşelere kadar olmayacak mı? :s20: @Necmi Abi...
[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2016, 01:39:00 Evenf ]

Çevrimdışı fevzikececi

Bugünkü konuşmadan ben öyle anladım.

Bu arada bizim geçen sene oynadığımız ankara asas stadı'na göre mesela, stadımız olağanüstü hazır durumda, bunu söylemek lazım...

:alala: ne olacak şimdi ben hiç bişey anlamadım o yüzden mi sitede güncellemiyolar abi

Çevrimdışı raichu

Köşelere kadar olmayacak mı? :s20:
var zaten köşeler de yapıldı.Sahanın 4 te 3 ün de led olur yedek klübesi tarafında olmaz ki
zaten onlar da bitmek üzere

Çevrimdışı berkotistis

Belki satisa kapalidir yarin 11 de acilacaktir ? Cok sacma olur o zaman ona gore bi tarih yapsinlar

Bende 1-2-3 hariç kalmadı diye biliyorum.  Deplasman açarlarsa onu zorla  Google Chrome dan alamayıp sonra explorerdan deneyerek  rahat aldım ayrıca mobilden almakta rahattı aklında bulunsun . Umarım alabilirsin kolay gelsin şimdiden.

Çevrimdışı Sezer94

Bende 1-2-3 hariç kalmadı diye biliyorum.  Deplasman açarlarsa onu zorla  Google Chrome dan alamayıp sonra explorerdan deneyerek  rahat aldım ayrıca mobilden almakta rahattı aklında bulunsun . Umarım alabilirsin kolay gelsin şimdiden.

Yarin deplasman acilabilir o zaman bakalim artik olmazsa saglik olsun ogrenciyim bi sekilde para bulduk olursa olur olmazsa yapacak bisey yok :(

Çevrimdışı MaDJeR

Skorbord ta bari vodafone reklamı olmasın yahu.. kenarlardan sıkıştırılınca küçültüyor ekranı