Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş
Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş Skor : Torku Konyaspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 03.03.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu Yayın : A Haber

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 104219 defa] Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı LuceGel

Quaresma dışarı Tolgay içeri Sosayı kanada at,Olcayı al Tosiç veya Serdarı çıkar son hamleyi bekle bakalım neler olacak maçta. :bandit:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Türkay

Ya ben bu sene de şampiyonluğu kaçırmak istemiyorum bu nasıl oyun sinir geldi biri bana su versin.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Tolga

90 olmaz 60 olur usta.  Mevcuy orta saha kaldırıyor mu 45 dk yı?

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Veli ya da Tolgay'ı ilk lig maçında ilk 11 e koymak büyük risktir. Hem sakatlık açısından hem de fizik olarak henüz maç temposuna ulaşmadıkları için rakipler hangisi oynarsa oynasın üzerine oynar bu da oyunumuzu etkiler. Oğuzhan ya da Sosa iyi de oynamıyor olsalar da fizik olarak onlar kadar kötü değiller.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı mellfred

sorun tek tek oyuncu performanslarından çok oyun anlayışımızda. önde baskı kurmuyoruz. arkadaşın biri de yazmış yalandan pres yapıyoruz rakibi boğmak bi yana endişelenmiyorlar bile topla oynarken

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Konya 2.yari yatar oyunu sogutur vs. vs. böylece kupaya veda ederiz.
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı ekrembaser

Bek olumsuz konuşmayı sevmem ama gerçekten zor durumdayız Şenol hocanın takımlarında olan 2.yarıdan itibaren düşme durumları tekerrür ediyo aslında umutluydum bu seneden ama bugün ki durumumuz karamsarlığa itti beni

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mart 2016, 21:44:44
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
@Çağrı Boyko'ya alışmak zorundayız. Yazın gidip Ospina'yı almazlar ki yedek kulübesinde yabancı kaleci oturtamıyoruz bildiğin gibi :)

Boyko'yu satarak dedim zaten Tolga :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ensar

kaç gündür bu maçı bekliyoruz biraz moralimiz düzelsin , hırslı azimli bir takım görmek istiyoruz , yine hüsran oldu
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı AmaralGürses

Oğuzhan haftalardır birşey ortaya koyamıyor. Belki de arkasını sağlamlaştırıp Sosa yı Kanada oziyi göbeğe alması Lazım. Necip Atiba beraber oynamalı diye düşünenlerdenim.

Çevrimdışı cursedofdragon

Oğuzhan haftalardır birşey ortaya koyamıyor. Belki de arkasını sağlamlaştırıp Sosa yı Kanada oziyi göbeğe alması Lazım. Necip Atiba beraber oynamalı diye düşünenlerdenim.

töre mi çıkıcak quaresma mı ?

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı OrhanAker

Bir sey söyleyecem ama..
Pektemek arsenal ve feyenord maclarinda sol forvette iyi katkı vermişti..Fazla vurmayın.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ensar

+1
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı b.damatoglu

Veli ya da Tolgay'ı ilk lig maçında ilk 11 e koymak büyük risktir. Hem sakatlık açısından hem de fizik olarak henüz maç temposuna ulaşmadıkları için rakipler hangisi oynarsa oynasın üzerine oynar bu da oyunumuzu etkiler. Oğuzhan ya da Sosa iyi de oynamıyor olsalar da fizik olarak onlar kadar kötü değiller.
Abartma be abi. Biri 2 ay biri 1 ay oldu iyileşeli. Yüklemelerini yaptılar A2'de oynadılar.  Oyuncuların kendisi de bastırıyor oynamak için.

Gelecek sezon oynatalım o zaman.

2 maç 10 dk oynatırsı. 3. Maç sürersin 11de.

dünyada ilk uzun sakatlık geçiren adamlar değil ki bunlar...

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Hasan Akten

Son haftalarda orta sahamız resmen dökülüyor. Ne top yapabiliyor ne top kapabiliyoruz. Fener maçında ezildik orta sahada. Yol geçen hanıydı resmen. İlk yarıdan 4-5 olurdu da 1 le kurtulduk.

Bunun en büyük sebebi sene başında orta saha almayan, Tolgay ve Veli dönecek ne gerek var orta sahaya diyen yönetimdir. Atiba'ya bakıyorum adam bitmiş resmen. Oğuzhan aynı şekilde yoğun tempoyu kaldıramadı. Bu iki adamın da bir tane alternatifi yoktu. Sakatlık yaşamış olsalar halimiz perişandı zaten. Yedek kulübesinde hazır olan tek orta saha Necip. Rakip fb'ye bakıyorum adamlarda her mevkinin alternatifi var. Ondan sonra biz neden son haftalarda düşüyoruz bu kadar.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Bu senede geçen sezonun tekrarını izleyeceksek ben bunu kaldıramam vurun beni.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı f_madida

Bir sey söyleyecem ama..
Pektemek arsenal ve feyenord maclarinda sol forvette iyi katkı vermişti..Fazla vurmayın.

Bu taraftarin bunyesi kaldirmaz o isi..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı ozan062

pektemek girerse iş yapabilir diyor birisi

görüyorsunuz düştüğümüz durumları dimi nasıl bir kara bulut varsa üstümüzde,, fakat su ince detayı ekleyim,, ilk haftalarda hoca kenarda herkese küfür kıyamet girişiyordu...

ben seviniyordum hoca maçlara asılıyor diye derkeeeenn

kenarda çok sakin bir hoca görmeye basladım dikkatinizi çekeyim ilk yarı ve geçen fener maçı ve diğer geçmiş maçlar... bilmiyorum neden böyle sakinleşti hoca hayır sezon bası boyle davranmasaydı tamam derdim gariplik yok ama ani değişimi çözebilmiş değilim..
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı matias_27

Şenol hoca çok formsuz bir uçta Quaresma bi uçta töre ceza sahasına girmek akıllarına bile gelmiyor garibim gomez napsın 4 stoper arasında

Hoca inanılmaz formsuz şablon hep aynı
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı ümer

Serdar futbolu unutmuş ayrıca konya stadında kamera açısı çok berbat sanki kamerayi çatıya koymuşlar

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Bir sey söyleyecem ama..

Vurun vurunnnnnnn....
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Tolga

Abartma be abi. Biri 2 ay biri 1 ay oldu iyileşeli. Yüklemelerini yaptılar A2'de oynadılar.  Oyuncuların kendisi de bastırıyor oynamak için.

Gelecek sezon oynatalım o zaman.

2 maç 10 dk oynatırsı. 3. Maç sürersin 11de.

dünyada ilk uzun sakatlık geçiren adamlar değil ki bunlar...

Zaten ben de onu söylüyorum. Yavaş yavaş oynatmamız gerekiyor.

Acele etmeden hemen önümüzdeki ilk maçta ilk 11 e koymak doğru değil dediğim bu benim de :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mart 2016, 21:49:27
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Lig ile kıyaslamayın bu arada yine de .Kupa maçı ile lig konsantrasyonu aynı şey değil.

Düşüş var ama Eskişehir maçında iştah böyle olmayacaktır.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı AmaralGürses

töre mi çıkıcak quaresma mı ?

Öyle veya böyle Quaresma ikinci yarı en formda oyuncumuz. Töre çıkmalıydı ve çıktı da zaten ama daha ofansif oynayabilmek için Necip'i almalıydı bence, hoca Kerim'den yana kullandı tercihini inşallah hayırlı olur, bize turu getirir.

Etiketler: