Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş
Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş Skor : Torku Konyaspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 03.03.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu Yayın : A Haber

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 104395 defa] Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

kupadan elenicez büyük bir ihtimalle bari cenk'i kanatta deniyelim tolgay'ı alalım.

Çevrimdışı denilanz

Olcay girer, hakem verirse penaltıdan açarız perdeyi. ( Hayal de mi kurmayalım? )

Çevrimdışı f_madida

Oguzhan'i hucum bolgesine kaydirip arkada Atiba-Necip ikilisini koymali.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Tolga

yıllardır 2.yarılarda formumuz düşüyor çok dar rotasyonlarla oynuyoruz boykoda hayal kırıklığı ospina ayarında biri gelseydi keşke

Ospina hepimizde bir yara zaten yapacak birşey yok artık.

2. yarılarda formumuz düşüyor çünkü oyuncuların nedense maç kazanma isteğinde hep bu dönemlerde azalma başlıyor. Bu maçı kazanamayıp elenirsek oyuncular bundan sonra kalan 12 lig maçının hepsini ligin ilk maçına nasıl çıkıyorlarsa o hevesle ve istekle çıkıp oynamalılar. Birazcık konsantrasyon kaybı bile ciddi sıkıntılara neden olur.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı kartal43

Devre arası yapılan tüm transferler vasat. Bu yavaş yavaş karşımıza çıkıyor her maç geçtikçe. Güç kazanacağımıza ersan gitti rhodolfo sakatlandı güç kaybettik. Üstüne ileri uç oyuncularimizda her sene olduğu gibi formdan düştüler.  İş şenol hocada artık

Çevrimdışı Hasan Akten

hoca ciddi formsuz zaten B planı da yok
rakip analizi yaptığından da emin değilim...

Rakip analizi konusunda kesinlikle katılıyorum abi. Gerçekten her takıma aynı düşünceyle çıkmak olmaz. Biz Barca Bayern değiliz yani kimse kimseyi kandırmasın. Biliç ve ekibi rakip analizi konusunda Şenol hoca ve ekibinden kat kat iyiydi bu da bir gerçek.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mart 2016, 21:38:05
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Hepimiz söyledik @Çağrı bunu transfer döneminde, böyle olacağını gören bi bu forumun üyeleri vardı başka hiçbir yerde rastlamadım..son tercih olsun dedik bir çoğumuz ama aldılar işte..

Yani çok iyi kaleci olmadığını biliyorduk ama bu kadar bariz hatalarla gelmesi işi iyice zora sokuyor.

Hani olur da 2.5-3 milyona piyasası olursa yazın elden çıkararak tekrar Ospina'ya dönmek durumunda kalacağız bu gidişle.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı b.damatoglu

Sorun hala Oğuzhaanda Quaresmada sanan var. Abi sorun bariz şekilde stoperlerde. Defans yaparken önde başlatmıyorlar savunmayı yani rakibi karşılama mesafesini ceza sahası çizgisine kadar kaçıyorlar. Yani Akhisar gibi savunma yapıyoruz. Büyük takım böyle oynamaz. Rhodolfo o kadar yavaş olmasına rağmen önde başlatıyodu savunmayı.
Peki top bizdeyken?

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ebabil

gördüğüm kadarıyla beşiktaşın pili bu sene de bitti. her sene aynı işkenceyi yaşıyoruz. biraz hoca, biraz vurdumduymaz futbolcu portföyü ile hep aynı hüsran.
zaten ligin ikinci yarısında güzel oynadığımız maç ben hatırlamıyorum.
çalım atarak kale içine girmeye çalışılan bir oyun sistemi mi kaldı Allah aşkına?
oğuzhan, sosa zaten sahada yok haftalardır. atibaya da yazık.
bu takım on kişi kalsa 3-4 tane rahat yer.

Çevrimdışı cursedofdragon

Oguzhan'i hucum bolgesine kaydirip arkada Atiba-Necip ikilisini koymali.

yav ne necip'i biz atak diyoruz siz necip diyonuz tolgay girsin giricekse.

Çevrimiçi matias_27

Sahada hırs yapan tek bi adam var o da gomez. O da nereye kadar napsın adam
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı uno_bjk

GOMEZ çok yalnız kalıyor ya... forveti ikilemek gerek sosa da hiç geri gelmedi hele q7 bir pozisyonu vardı serdar ozi pas bekledi oda vermedi vermedi bir hatalı pasla 3 oyuncu düştü oyundan.... ben inanıyorum 55.dk gol GOMEZ den gelicekkkkkkkkk
**_bjk1903bjk_**

Çevrimdışı OrhanAker

Bu maçı iyi bir oyunla kazanmak çok şey katardı bize ama önümüzü göremiyoruz.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

bütün takımlar üçer ön libero ile oynarken bu ligde şenol hocanın iş bilmezliği yüzünden garibim atiba tek başına koşa kaşa aylardır heder oldu
Veli ve Tolgay hala 90 dakikayı kaldıracak durumda değiller.

Geriye sadece Necip kalıyor onunda ne verdiği ortada zaten.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mart 2016, 21:40:29
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Necip'i almak ile hücum oynamamanın bir ilgisi yok ki. Sadece 4-1-4-1'den 4-2-3-1'e döneceksin başka türlü hücum oynayacaksın.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı denilanz

Yine mi Cenk? Arkadaşlar sakat Cenk, kadroda değil. Hepimizin dikkati dağılmış, biz de takım da toparlanmalı.

Çevrimdışı DADAYKARTALI

bakalım geçen yıl kaçan şampiyonlukta biliç e fatura kesen futbol ulemaları bu sene ne diyecekler üstelik 30. haftaya lider girmiştik geçen yıl bu sene 25. hafta atarız havluyu

Çevrimdışı Tolga

Yani çok iyi kaleci olmadığını biliyorduk ama bu kadar bariz hatalarla gelmesi işi iyice zora sokuyor.

Hani olur da 2.5-3 milyona piyasası olursa yazın elden çıkararak tekrar Ospina'ya dönmek durumunda kalacağız bu gidişle.
@Çağrı Boyko'ya alışmak zorundayız. Yazın gidip Ospina'yı almazlar ki yedek kulübesinde yabancı kaleci oturtamıyoruz bildiğin gibi :)

Çevrimdışı b.damatoglu

Veli ve Tolgay hala 90 dakikayı kaldıracak durumda değiller.

Geriye sadece Necip kalıyor onunda ne verdiği ortada zaten.
90 olmaz 60 olur usta.  Mevcuy orta saha kaldırıyor mu 45 dk yı?

Çevrimdışı f_madida

Tolgay hic oynamadi bugune kadar sakatlik donusu ilk macinda bu kadar yuk bindirilmez.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı aa1903

ikinci yarıda takımın formunun düşme sebebi oyuncuların düzgün yaşamamaları. yazın kampta yapılan yükleme bir yere kadar taşıyor, ikinci yarıda düşüş başlıyor. yöneticilik sadece tesis yapmak olsaydı keşke.

Çevrimdışı VodafoneBesiktas

Peki top bizdeyken?

gene stoperlerde sorun. Hepde Oğuzhan geriden gelsin, Atiba geriden gelsin alsın topu olmaz. Oğuzhan geriden aldı verdi ileriye ne oldu bu sefer Oğuzhan geride kaldı. Rhodolfo ve Ersan varken direk top Oğuzhana gidiyordu göbekten Oğuzhan arkasını döndüğü gibi güzel futbol oluyodu. Atiba ve Oğuzhan ın topu orta saha çizgisinni gerisinden almasının hiç bir faydası yok bize.

Bide hep oyun kurulurken gol atılmaz kaptığın topla bi anda atağa kalkar bulursun pozisyonları. Topu kaptırdığımız gibi bizim stoperler ceza saha çizgisinin oraya kadar kaçıyorlar. Buna rakip karşılama mesafesi deniyor. Çok geriye kaçıyorlar.

Çevrimiçi 38life

Ospinayı alabileceksek Boyko'yu bedavaya göndermeye bile varım.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı raichu

abi ben anlamıyorum nasıl oluyo da hepsi aynı anda bitse de gitsek moduna giriyo yılın bu zamanları

Etiketler: