Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7632040 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı mduru

anladım Efe

yalnız iş güvenliği açısından bu tür inşaatlarda baret takma zorunluluğu yokmu  :alala:

gece ya bir şey olmaz hem kimse görmez ondan herhalde
zaten bu kazadan önce baret giyme işini baya bir boşlamışlardı kazadan sonra dikkat etmeye tekrardan başladılar
geceleri gene takmamışlar

Rampa çözülene kadar yenı acıkta kalıplama be demirleme işleri devam edebilir ayrıca sankı yenı acık işcilrin kaldıgı yerden betın araçları girip betonlama yapılabilir gibi duruyor en azından yenı acık için?

Numaralıda kolon dikme ve kalıplama demirleme işleri devam edebilir.. Keza eski acıkdada demirleme ve kolon işleri devam edebilir.

Mabet olsa iyi olurdu ama bence herşey planlı yapılmıştır... Oktayın dedigi gibi uygun zaman bu zaman sanırım.. Artık rampa işi çözülürse eski açık ve numaralı birleşimi daha hızlı olur...

Sonuçta eski açık dan bir an önce çıkmak istiyodur çiçekler iş uzadıkca maliyet artıyor onlar için dogrumuyum

Çevrimdışı Deniz

Baret takilmamasini ben de goruyorum ve cok sinirim bozuluyor.bu isler sakaya gelmez şantiye alani burasi yukardan dusecek bir civi bile nelere mal olabilir.hele gece vakti kaza riski 2 kat fazladir.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

10.09.2014 Vodafone Arena İnşaat Sahasına Video'lu Bakış

Çevrimdışı ALI RIZA

spordan geldik rampa gitmiş :( ne güzel gındırlana gındırlana iniyordu mikser :( eee beton işi nasıl olacak _? diyecegim ayaklı pompa numaralı önüne demek bunun için gelmişti... obitaş iyi süper gibiyor yazık çiçeklere :)

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

köşede biraz toprak olduğunu düşünürsek araç giriş çıkışı böyle olabilir mi ?

Çevrimdışı Deniz

Bence yükseklikler kurtarmaz
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı iyimserure

bunlar eski tribünlerin testere kirişleri mi?  :alala:

Vodafone Arena 10.09.2014 | Time-Lapse (Saat:13:00-21:00 Arası Hızlandırılmış Çekim)

Time-Lapse: Başlığı: http://besiktasarena.com/index.php?topic=190.75
Destekleriniz için;
YouTube Kanalı
Twitter
Google+

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Deniz

bunlar eski tribünlerin testere kirişleri mi?  :alala:
Yok abi arkadaki kulenin kalıntıları  :)

Çevrimdışı mezuroro

10.09.2014 Vodafone Arena İnşaat Sahasına Video'lu Bakış

videonun basindaki kedi santiyenin kedisi mi? O da baret takmamis.

Merhaba herkese. wow zamanlarindan beri takip ediyorum. kediyi gorunce dayanamadim, uye oldum.
Alan Walsh

Çevrimdışı iyimserure

Yok abi arkadaki kulenin kalıntıları  :)
eski açık tribünleri zannettim bir an nostaljik oldum  :biggrinking:

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Merhaba herkese. wow zamanlarindan beri takip ediyorum. kediyi gorunce dayanamadim, uye oldum.

:hosgeldin
Kedi sever olarak herkesin evinde kedi beslemesini tavsiye ediyorum :)

Çevrimdışı ekesicil

Çevrimdışı Deniz

Buraya nasil grobeton atilcak?
Atılır zaten zemin seviyesinde pompaya bile gerek yok beton arabası direk oraya girip döker  :)

Çevrimdışı ekesicil

Atılır zaten zemin seviyesinde pompaya bile gerek yok beton arabası direk oraya girip döker  :)

Yok ondan sormadim, iskele kurmuslar ya

Iskeleyi söküpte mi dökülür yada iskeleyi niye kurdular daha beton atilmadan

Çevrimdışı Deniz

Yok ondan sormadim, iskele kurmuslar ya

Iskeleyi söküpte mi dökülür yada iskeleyi niye kurdular daha beton atilmadan
sököp dökeceklerdir hocam hafriyat alınıyordu o bölgede beklemek istemediler muhtemelen

Çevrimdışı melofaz

Mum Olmak Kolay Degildir..Işık Saçmak İçin Önce Yanmak Gerekir...

Çevrimdışı Oktay

Alıntı yapılan: melofaz link= :evillol: :evillol:topic=2.msg62097#msg62097 date=1410381882
:sevinc hoba rampaya nolmuş öyle  :D  :D

Tahliye kararı çıktı :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Necmi

:hosgeldin bileydik daha önce bir kedi salardık  :D

Çevrimdışı melofaz

ne oluyosa bu kediler bir yerlere girdigi zaman oluyo  :naughty:  :D
Mum Olmak Kolay Degildir..Işık Saçmak İçin Önce Yanmak Gerekir...

Çevrimdışı Necmi

:hosgeldin
Kedi sever olarak herkesin evinde kedi beslemesini tavsiye ediyorum :)
kedi sevmem özellikle bizim statımızda hiç sevmem  :D

Çevrimdışı mezuroro

Bir arkadas koltuklara cikilmasinin nedenin betonun soguk olmasi olarak aciklamisti. bunun onune gecmek icin koltuklarin alti kaplanarak linkteki gibi bir cozum ya da bir benzeri getirilebilir mi? Masraf artar tabii ki. O asamaya kadar cok var ama benimkisi sadece bir soru.

link: http://img.directindustry.com/images_di/photo-g/anti-fatigue-mats-diamond-plate-40628-7354479.jpg

Herkese tekrar merhaba.
Alan Walsh

Çevrimdışı Anıl

Araç geçicek kadar genişlikte toprak yok orada Mustafa abi, ama rampa tamamen alınıp betonlandıktan sonra şantiyeye giriş çıkış aynen senin çizdiğin gibi olucak :ok:

Etiketler: