Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5149213 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı harund1k3

aslında dikkatli bakarsan küfekiler doğal taş olduğu için aynı renk değildir
onlardada piksel vardır :kop:

Onlar dogal tas oldugu icin hic siritmiyor isin guzel tarafi o sanirim. Abi harbi demiyim konusmayim diyorum, makettekinden de kotu oldu. ust tribunlerdeki asiri yogun pikselden sonra simdi de alt tribunlerin her tarafina benek benek koltuk birakiyolar. tribunler iyice karma karisik oldu. en azindan az olsaydi belli belirsiz sadece gecisi saglasaydi. Benim inadima yapiyolar bence ....

Çevrimdışı Efe

Onlar dogal tas oldugu icin hic siritmiyor isin guzel tarafi o sanirim. Abi harbi demiyim konusmayim diyorum, makettekinden de kotu oldu. ust tribunlerdeki asiri yogun pikselden sonra simdi de alt tribunlerin her tarafina benek benek koltuk birakiyolar. tribunler iyice karma karisik oldu. en azindan az olsaydi belli belirsiz sadece gecisi saglasaydi. Benim inadima yapiyolar bence ....
sen nekadar istemezsen o kadar çok piksel koyacaklar bence bende pikselciyimde  söksünler :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı harund1k3

sen nekadar istemezsen o kadar çok piksel koyacaklar bence bende pikselciyimde  söksünler :icool:

harbi acayip gozume batiyor ya. boyle zorla susleme yapiyolar ya ayni ona benzedi. her yerden birseyler fiskiriyor yeni aciga, eski aciga bakarken ayni onu goruyorum. sponsor isimleri ve bu kadar yogun piksel cok acayip gozukuyor. sponsorlar isim yaziyorsa bu kadar yogun olmamaliydi bu tasarim.
[ Son Düzenleme: 01 Mart 2016, 20:19:46 harund1k3 ]

Çevrimdışı GörkemGörkem

aslında dikkatli bakarsan küfekiler doğal taş olduğu için aynı renk değildir
onlardada piksel vardır :kop:
:evillol:

Çevrimdışı Efe

harbi acayip gozume batiyor ya. boyle zorla susleme yapiyolar ya her yerden birseyler fiskiriyor yeni aciga, eski aciga bakarken ayni onu goruyorum. sponsor isimleri ve bu kadar yogun piksel cok acayip gozukuyor. sponsorlar isim yaziyorsa bu kadar yogun olmamaliydi bu tasarim.
bu biraz beğenme meselesi heralde bu pikselleri yapan kişiler daha fazla olursa daha güzel olabilir diye düşündüler alt kısım için bi deneme yaptılar belki vaz geçilir belki devam edilir
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sallapati

bitmez daha çok işleri var

üst tarafı hariç bitirseler bari 10 güne.. çatıcıları da engelliyorlar

Çevrimdışı Efe

üst tarafı hariç bitirseler bari 10 güne.. çatıcıları da engelliyorlar
artık ne zaman bitrirlerse bu iş zorlamayla olmayacak şirketler ne zaman tam bitirir o zaman giderler başkanın demesiyle yada bizim isteğimizle bişeyler olmayacak az bişey kaldı artık
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı harund1k3

bu biraz beğenme meselesi heralde bu pikselleri yapan kişiler daha fazla olursa daha güzel olabilir diye düşündüler alt kısım için bi deneme yaptılar belki vaz geçilir belki devam edilir

Orasi zaten oyle ben kimsenin zevkine bisey demiyorum abi. ama makette falan gecisler hani cok asiri goze batmiyordu. simdi boyle cok tuhaf oldu. yeni acik ust gibi efsane bir tribunun bos halininde bakarken bu kadar karisik olmamasini isterdim sahsen.

Çevrimdışı b.damatoglu

Küfekilerin üzerine güzel işlemeler yapsalar keşke.

Birden değil öyle ağır ağır yıl-yıl.

Efsane futbolcu portreleri olsa her bir küfekide. Ya da unutulmaz anlar resmedilse...

Kolonlar dümdüz duruyor bakınca. Saat kulesinin, sarayın, camiinin işlemeleri var.

Daha konsepte uygun olur hatta işlemeli kolonlar.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı FARUK

Başkanımız Fikret Orman, yarın (2 Mart) saat 11.00'de Vodafone Arena'da basın toplantısı düzenleyecektir.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Başkanımız Fikret Orman, yarın (2 Mart) saat 11.00'de Vodafone Arena'da basın toplantısı düzenleyecektir.

Açılış tarihinin yanında kaç tane açılış olacağı nasıl olacağı çim konusunda son kararı filanda açıklar inşAllah başkan.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Efe

:ishock: :ishock: :ishock: :ishock: naynaynay ooo stad açılıyo  :sevinc :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Blackmd1

Tarihi acıklar inşallah

Çevrimdışı Samet_

İnşallah takımla alakalı konuşursun başkan lime lime doğranıyoruz

Çevrimdışı can1903

Stat ile ilgili değil hakemler ile ilgil konuşmalı başkan.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Efe

takımla ilgili konuşacağını sanmıyorum vodafone arenanın açılış tarihini söyleyecek belki sürerse takımla ilgilide konuşur
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı can1903

20 MİLYON TARAFTAR VAR ARKANDA BAŞKAN. Konuş artık ya. Stat açılışınıda söyle ama sonra hakemler ile ilgili konuş ya.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

takımla ilgili konuşacağını sanmıyorum vodafone arenanın açılış tarihini söyleyecek belki sürerse takımla ilgilide konuşur

2si de olacaktır.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Orhan

inşallah artık zamanı geldi :money:

Çevrimiçi Koa_lAA

hakemle ilgili falan konuşmasın... konuşunca sanki değişcek... basına malzeme vermeye gerek yok... y.d zamanında yok pafla çıkarız bilmem ne konuştuda ne oldu...

he şu olur.. inceden mesaj sokar falan laf arasında bak o olur...

hakemlerin alehimize düdük çalmaması için kötü hakem bunlar diyip fişlemek yada kaşar falanmı dememiz lazım gibilerinden bişiler sölese gider zaten o herkese...

stad tarihini versin yeter..

hakemide yenecez yapcak bişey yok...

Çevrimdışı Efe

şimdi tahminleri alalım

A 19.03

B 09.04

C 30.04

D HİÇBİRİ :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Turco

şimdi tahminleri alalım

A 19.03

B 09.04

C 30.04

A ve D imkansız
B olursa güzel olur
C büyük ihtimal 

Çevrimdışı vural

şimdi tahminleri alalım

A 19.03

B 09.04

C 30.04

B ) 09.04 de ilk maçımızı yapacağız inşallah

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

şimdi tahminleri alalım

A 19.03

B 09.04

C 30.04

En düşük ihtimal 19 Mart.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı GörkemGörkem

şimdi tahminleri alalım

A 19.03

B 09.04

C 30.04

Seba tartısmalarından sonra. 5 Nisan diyecek bence.

Mac olmasada resmi acılıs 5 Nisan olacak ama mac oynamayı şu tarihte yapıcaz diyecek.