Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 238 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5137444 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Deadam

Günaydın Beşiktaş Ailesi,
Güzel bir gün diliyorum hepinize,
Başkanımızın toplantısını merakla beklemekteyim.
Umarım Gereken her türlü açıklamayı ilgili adreslere sağlam yapar ve mabedimizle ilgili güzel bir tarih verir.

Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı ensdndr

arkadaşlar bu eski açığın membranlarının serilmemesi hususunu bazı arkadaşlarımız dile getirmişler kaygı ile. Size söyleyebileceğim yegane şey şudur ki , Anıtlar kurulu yada belediye bu dakikadan sonra dönüp bakmaz bile o projeye. Bırakın durdurmayı, bu dakikadan sonra bitmesi için bütün kurumlar hevesli. Zira onlar da biz böyle bir projenin yapımında emeğimiz geçti diyerek böbürlenecekler. O işler eskide kaldı.
Sen , ben yok BeşiktaŞ var !

Çevrimdışı cursedofdragon

Kaçtane membran oldu ?
Aydınlatmalar takıldı mı hiç ?
Skorbord'lardan haber var mı ?

Çevrimdışı Fatih

Bugun stat acilisi ile ilgili toplanti yapilmiyor. O daha sonra Vodafone ile birlikte yapilacak. Bugun ki konu tff, mhk, derbi, Suleyman Seba'ya edilen kufurler vs..
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ers1903

Evt, kolon kaplamaya yavas yavas yaklasiyoruz.

Kolonlarin ankaraj kismi cukurda kaldi. Ya oraya kapak gibi birsey yapacaklar yada o kolonlari giydirecekler. Dogrusu giydirecek bir malzeme falanda yok ortalikta ama bakalim...

Kolonlara boya ile rötüs yapiliyordu ,bu yuzden kaplanacagini dusunmuyorum..

Çevrimdışı ers1903

Ist hava yagdi yagacak ,umarim ogleden sonra yagar yada aksama ..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı KUMANOVALI

BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı carismalaz

Günaydın arkadaşlar..

VIP ve 1903 koltukları ne zaman takılacak veya koltuklar statta mı ?
Karadeniz Kartalı

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Daha önce sordum cevap gelmedi, merdiven boşlukları ve ön bölümler boyanacak mı? Bu şekilde çok kötü duruyor.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mehmetthedum

Kolonlara boya ile rötüs yapiliyordu ,bu yuzden kaplanacagini dusunmuyorum..

Tam da açılış arefesinde ben olsam kendime yeni bir iş çıkarmam.

Çok lazım bir şeyse yaz aralarında da yapılabilecek işler bunlar.
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

yok bu dünün hava şuan kapalı istanbulda :)
Bende istanbulda yaşıyorum :D

Fotoda da hava kapali zaten :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Erhan

Çevrimdışı serdart

istanbulda yağış öğlene doğru başlar büyük ihtimalle hava kapalı ama sıcaklık çok iyi ne soğuk ne sıcak yağmasa tam çalışma havası.

siyah çatı kolonları niye kaplansın ki öyle bi duyum mu var? bence siyah hali güzel. hem akşamları çatı havada gibi durur. beyaz çok parlar görüntü güzel olmaz.

bizim beşiktaş arena tribününü üstünü en sona bıraktılar heralde yine eski açığa geçmişler  :D koltuklar çamur olacak. bez getireyim de açılışta sileriz. oturmalık değil temiz dursun  :bandit:

Çevrimdışı Efe

Bugun stat acilisi ile ilgili toplanti yapilmiyor. O daha sonra Vodafone ile birlikte yapilacak. Bugun ki konu tff, mhk, derbi, Suleyman Seba'ya edilen kufurler vs..
o zaman boşuna heveslendik :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

istanbulda yağış öğlene doğru başlar büyük ihtimalle hava kapalı ama sıcaklık çok iyi ne soğuk ne sıcak yağmasa tam çalışma havası.

siyah çatı kolonları niye kaplansın ki öyle bi duyum mu var? bence siyah hali güzel. hem akşamları çatı havada gibi durur. beyaz çok parlar görüntü güzel olmaz.

bizim beşiktaş arena tribününü üstünü en sona bıraktılar heralde yine eski açığa geçmişler  :D koltuklar çamur olacak. bez getireyim de açılışta sileriz. oturmalık değil temiz dursun  :bandit:
biz gelmeden gundelikci tutalimda temizletelim şuan berbat durumda koltukllar camur icinde ustu kapandiktan sonra temizlik şart
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Erdem Çözer

biz gelmeden gundelikci tutalimda temizletelim şuan berbat durumda koltukllar camur icinde ustu kapandiktan sonra temizlik şart

stat açılıştan önce temizlenecektir
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

mebran işi tamamlanmadan v.i.p ve 1903 tribünlerinin koltuklarının takıldığını göremeyiz sanırım, hem pahalı malzeme hemde bildiğim kadarıyla üstünde elektronik aksam var, yağmur riski alamazlar..
evt mebran bitmeden onlar takilmayacak 20 gun daha goremeyiz onlari tahminimce
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı osman1903

Fenerbahçe maçında küfür etmeyip bileti bloke olan kişiler mahkemeye gidip çatır çatır girdi maça eskişehir maçında cezalı olan varsa gitsin hakkını arasın

Çevrimdışı Efe

stat açılıştan önce temizlenecektir
tabiki temizlenecek adam 2500 tl vermis kapalida pis koltuga oturturlarsa vururlar adami valla ama şuan çok kotu koltuk montaji ve çati bitsin en son temizlik isleri olacak hem dis hem ic hem saha  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı osman1903

Stat açılış tarihini söylemek için vodafonu da çağırması saçma geldi biraz bana hem fikret ormanda pazartesi toplantıdan sonra açıklayacağım demişti

Çevrimdışı osvaldo nartallo

Çocukken beşiktaş yenildiğinde babam "ben beşiktaşı bıraktım" derdi. "nasıl bırakırsın, bizi nasıl satarsın" diye ona kızdığımda bir sigara yakar, sessizce dururdu... meğer benim ne kadar sağlam beşiktaşlı olduğumu ölçmek için böyle yaparmış...

Çevrimdışı YunusEmre

tabiki temizlenecek adam 2500 tl vermis kapalida pis koltuga oturturlarsa vururlar adami valla ama şuan çok kotu koltuk montaji ve çati bitsin en son temizlik isleri olacak hem dis hem ic hem saha  :icool:

@Efe kale arkalarında 1000 tl verenler de vurur adamı kapalı ve numaralıdakiler değil sadece  :evillol:

Çevrimdışı serdart

ben eşime bi dantel ördüreyim. maç bitişlerinde aşağıdaki gibi koltuğun üzerine koyarım  :bandit:  :icool: