Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 128 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5112380 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı kutalmis.pinar

akıllı stad için öyle bi zorunluluk var mı ki  :alala:
yok ama güzel görünceği için niye takılmasın.😀😀
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Sis en geç yarın bitirecek bu kaplama işini. Membrana bakıyorum, çevre düzenlemesine bakıyorum, mire bakıyorum sonra diyorum ki bu stat bu sezona yetmişmez diyenlerle her türlü iddiasına girerim. Bu stadın ilk lig maçı 30 Nisan kayserispor maçı daha geç açılmasına imkan yok.
bencede bu stad 30 Nisan açılacak.Koltukların %90'ı takıldı,membran iyi gidiyor,Sis'e zaten söylencek laf yok taraftarlık hakkım helal olsun onlara😂😂
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı yigitcan1903

iyi bari koltuklar bitmek üzere toptan sayarız yine  :bandit:
Say da bi 1350 sayfa kavga edelim  :evillol:

Çevrimdışı FARUK

Şu forumda herkesin hakkını bir nebze olsun ödeyebileceğimi düşünüyorum ama senin hakkın gerçekten ödenmez @FARUK, teşekkürler fotoğraflar için.
Rica ederim kardeşim ben keyif alarak paylaşıyorum ilk günden bu yana

Çevrimdışı raichu

Say da bi 1350 sayfa kavga edelim  :evillol:
zaten rakam vermeyi bıraktım farkettiysen millet sonra deliriyor 42 bin olur mu olmaz mı diye  :evillol:
o yüdzen tam bitsin net açılardan yüksek çözünürlüklü foto gelsin, tam rakam çıksın, emin olayım o zaman yazacağım  :D

Çevrimdışı harund1k3

bencede bu stad 30 Nisan açılacak.Koltukların %90'ı takıldı,membran iyi gidiyor,Sis'e zaten söylencek laf yok taraftarlık hakkım helal olsun onlara😂😂

Sis muhteşem çalışıyor. Bu kadar profesyonel bir firma ben görmedim. Ne pixelli, ne deplasman tribünü ne çift kat loca benim için çim kadar önemli değil. İstersen 70.000 kişi olsun stadın, tavanın altın olsun çim iyi olmadıkça bir anlamı yok. Dünyanın en iyi çimini yapıyorlar. Çok heyecanlıyım ben valla.

Çevrimdışı idil

O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Dünkü panoramadan sonra atmosferi gözümüzde canlandırmaya başladık. Hakikaten fena olacak :super:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sis muhteşem çalışıyor. Bu kadar profesyonel bir firma ben görmedim. Ne pixelli, ne deplasman tribünü ne çift kat loca benim için çim kadar önemli değil. İstersen 70.000 kişi olsun stadın, tavanın altın olsun çim iyi olmadıkça bir anlamı yok. Dünyanın en iyi çimini yapıyorlar. Çok heyecanlıyım ben valla.
Katılıyorum abi

Mesela suan en iyi zemin Konya da gercekten cok iyi bakiyorlar Çimlere

Maclarin olmadigi Gun 7-8 tane yapay Güneş isigi makinasi ile çimlere isik tutuyorlar zamaninda sulayip zamaninda kesiyorlar tebrik etmek lazim Konya yönetimini :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı harund1k3

Katılıyorum abi

Mesela suan en iyi zemin Konya da gercekten cok iyi bakiyorlar Çimlere

Maclarin olmadigi Gun 7-8 tane yapay Güneş isigi makinasi ile çimlere isik tutuyorlar zamaninda sulayip zamaninda kesiyorlar tebrik etmek lazim Konya yönetimini :tabe:

Bizim akıllılar statlara milyonlarca euro harcarlar, futbolcuya yıllık paralar sacarlar ama 3. Lig kalitesinde zeminlerde oynarlar. Futbolcu nasıl geliştirecek kendini o zeminde. Bu sene yine biraz iyi geçen sene neredeyse kum zeminlerde oynandı bir çok maç. Fikret Orman'ı çok konuda eleştiribilirim ama adam gerçekten başkanlık koltuğuna vizyon getirdi. Stat'da beğenmediğim koltuk firması hariç diğer bütün firmalar müthiş iş yaptılar. Bu sene şampiyon olalım inşallah, ondan sonra kimse bizi tutamaz yeni stadımızda.

Çevrimdışı can1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Mustij1903

Dayanamayacağım. Bir stadın ( bana göre ) her şeyi mükemmel olur da ''A'' sı bu kadar mı kötü olur. Hanım resimci ikimiz de Beşiktaşlı. her gün resimlere bakıp bakıp kafayı yiyoruz. Ben de neden bu kadar saplantı oldu bu ''A'' anlamadım gitti.... Boyasınlar bir şeyler yapsınlar düzeltsinler şu A harfini.... :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:
şşşşşşşşşşş bbbiiiiiir   kiiiiiiii üççççç BEŞİKTAŞ..... Lay lay lay lay lay lay lay lay layyyyyyy.

Çevrimdışı Paletli Vinç

Loca balkonuna reklam panosu olacak diye biliyoruz 270 derece

takılacaksa vinçler zemini bozmaz mı nasıl olacak ?

Çevrimdışı osman1903

30 nisan lafları geçiyo çıldırıyorum 30 nisana 62 gün var hani hibrit yapılsa 70 günde tamamdı bu iş gerçi hibrit mi yapılacak onu da bilmiyorda kimse 30 nisanda açıkcaksada açılmasın yahu zaten 3 yıl gelirden mahrum kalmışız 3 ay daha kalalım nası olsa alıştık biz artık

Çevrimdışı FARUK

takılacaksa vinçler zemini bozmaz mı nasıl olacak ?
Çok ağır parçalar olduğunu sanmıyorum
Ayrıca vinç gerektirse bile saha kenarında vinç yaklaşacak kadar drenaj sız alan mevcut

30 nisan lafları geçiyo çıldırıyorum 30 nisana 62 gün var hani hibrit yapılsa 70 günde tamamdı bu iş gerçi hibrit mi yapılacak onu da bilmiyorda kimse 30 nisanda açıkcaksada açılmasın yahu zaten 3 yıl gelirden mahrum kalmışız 3 ay daha kalalım nası olsa alıştık biz artık
Dun divan topalntisini izlemedinmi sen :alala:

Ne dedi baskan ?

Stadin buz sezon 1-2 macta olsa acmak istiyoruz bunun 2 nedeni var

1.Maddi
2.manevi

Yani Stadi 1 macta olsa acarsak Vodafone den Yillik alacagimiz olan 10 milyon $ i alacagiz + Gise geliri var

Manevi olarak.ise bu stadin acilisini bekleyen milyonlarca insanin mutluluguna sahit olmak var..

Ne dedi baskan ?

1.Maddi
2.manevi

Yani Stadi 1 macta olsa acarsak Vodafone den Yillik alacagimiz olan 10 milyon $ i alacagiz + Gise geliri var

Manevi olarak.ise bu stadin acilisini bekleyen milyonlarca insanin mutluluguna sahit olmak var..

Çevrimdışı ddc1979

@ZEKI abi @ddc1979
Fotoğraflar için teşekkürler
Benim için bir zevkti...
Küçük bir anım oldu bu arada.
Elimde metreyle koltuğun enini ölçüyordum ama arada Demir parmaklık vardı. Baya bir şekilden şekle girdim .
Boyum yetmiyor . Cebelleniyorum. Tam oluyo bu sefer metre katlanıyor :) o Sırada bi güvenlik beni Gördü
- Napıyon abi dedi :)
- eee şey koltuğu ölçüyom dedim
- mühendis misin dedi :)
Eee evet Forum mühendisiyim ben dedim..sanki anlamış gibi
-haa tamam o zaman dedi :)
Bende ölçtüm koltuğu ardından :)
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2016, 14:33:01 ddc1979 ]
ağaçlı yoldan yürümek...mabede varmak...

Çevrimdışı osman1903

Ne dedi baskan ?

1.Maddi
2.manevi

Manevi unsuru geçelim de sönük bir kayseri maçıyla açmak var barcelona bayernle muhteşem bi açılış reklam yapmak var bu yıl açılırsa hiç reklam yapamayız

Çevrimdışı raichu

Benim için bir zevkti...
Elimde metreyle koltuğun enini ölçüyordum ama arada Demir parmaklık vardı. Baya bir şekilden şekle girdim .
Boyum yetmiyor . Cebelleniyorum. Tam oluyo bu sefer metre katlanıyor :) o Sırada bi güvenlik beni Gördü
:kop: :kop:

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Pankart deyince umarım stadı otobüs durağı gibi ya da otogar gibi yapan pankartlardan kurtuluruz
Bursa,ümraniye,ankara,gemlik,yok bilmem ne üniversitesi...
Nerden geldiyseniz kardeşim
Beşiktaş olsun pankartlarda
Bi güzel söz falan olsun

:claps: :ok:
Yorgo

Çevrimdışı yigitcan1903

Benim için bir zevkti...
:evillol: :evillol: :evillol:
Ben de İnönü yıkılırken taş parçalarını topluyodum torbaya hatıra diye
"Nabıyooooonn" diye bağırmıştı görevli  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

ygs lys yüzünden her gün sadece hızlı okuyup geçiyorum forumu kaçırdım galiba bu loca katlarındaki led reklam panoları yazın mı takılacak yoksa şuan zemine vinç girebilir mi onun için ?
neden vinç girsin anlamadım sen evine tv aldığında vinçlemi taşıyorsun :D  @Paletli Vinç

Çevrimdışı raichu

Manevi unsuru geçelim de sönük bir kayseri maçıyla açmak var barcelona bayernle muhteşem bi açılış reklam yapmak var bu yıl açılırsa hiç reklam yapamayız
zaten 1 den fazla açılış yapılacak dendi...yazın illa ki açılış maçı yapılacaktır  :busted_cop: