Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 238 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5137298 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Efe

tamamda zaten gs fb taraftarı gelmeyecek onlar hariç 3000 kişi kim doldurabilir deplasman tribününü ? akhisardan  30 kişi deplasmana gelecek diye yeni açıkta 3000 kişilik yer neden ayırıyoruz ? maçtan önce alırsın 100-200 kişiyi eski açığa hiç kimse müze, restaurant vs. zarar görmez.
aynen öyle bi hiç uğruda tribünü bölüyorlar zaten taşkınlık yapacak seyirci stada giremiyor diğerleri en fazla 500 gelsin ne gerek yeni açığı bölüyoruz eski açıkta numaralıya yakın bölümde paşa paşa maçlarını seyretsinler bizde o efsane tribünü izleme zevkine varalım kapalıyla beraber :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

aynen öyle bi hiç uğruda tribünü bölüyorlar zaten taşkınlık yapacak seyirci stada giremiyor diğerleri en fazla 500 gelsin ne gerek yeni açığı bölüyoruz eski açıkta numaralıya yakın bölümde paşa paşa maçlarını seyretsinler bizde o efsane tribünü izleme zevkine varalım kapalıyla beraber :ok:
:claps: :claps:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı TURKahvesi

aynen şu şekilde değiştirilmeli başkanımıza ve yönetim kuruluna iletilsin taraftarın isteğidir herşeyi para olarakta görmeyelim artık
misal yönetimin yerinde olsam 425,426,427 ve 123 no'lu tribünleri deplasman tribünü yapardım alt üst olarak (özellikle avrupa maçlarındaki yabancı taraftarlar için)
ülkemizdeki yüzde oranını da düşürürdüm yüzde 2 olarak misal yani zaten yasak ama yinede düşürülmesi gerek diye düşünüyorum.

Çevrimdışı idil

öbürtürlü sportoto tribünü renkli tribünü oluyor o felaket ötesi değil mi bence ötedende öte :D

alakası yok çok farkedecek, eski açık tamamen siyah beyaz dışı bir renk, yabancı madde olarak gözükecek
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı Efe

alakası yok çok farkedecek, eski açık tamamen siyah beyaz dışı bir renk, yabancı madde olarak gözükecek
en fazla bir blok fazla vereceksin hiç bi farkı yok yeni açıkla eski açığın zaten yukarıda dedim en fazla gelecek 500 seyirci yarısı falan verilmeyecek eski açığın taşkınlık yapacak seyirci giremiyor yine sayıca fazla gelecek seyircide ayrıca şunu söyleyeyim yeni açın üstü boş gözükecek çoğu maç ve bu sahayada etki edecek bana göre değişmesi bize 3 bütün tribün olarak geri dönecek ve baskı çok çok yükseklerde olacak
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı idil

en fazla bir blok fazla vereceksin hiç bi farkı yok yeni açıkla eski açığın zaten yukarıda dedim en fazla gelecek 500 seyirci yarısı falan verilmeyecek eski açığın taşkınlık yapacak seyirci giremiyor yine sayıca fazla gelecek seyircide ayrıca şunu söyleyeyim yeni açın üstü boş gözükecek çoğu maç ve bu sahayada etki edecek bana göre değişmesi bize 3 bütün tribün olarak geri dönecek ve baskı çok çok yükseklerde olacak

nasıl hiçbir farkı yok allah aşkına tüm tribünlerin 1/8'i tamemen deplasman takımına ayrılmış olacak dikine, eski açık üstün tamamı nerdeyse, enine çok geniş yer kaplayacaklar çok kötü bir görüntü, yeni açıkta en azından araya sıkışıyorlar
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı ZEKI

öbürtürlü sportoto tribünü renkli tribünü oluyor o felaket ötesi değil mi bence ötedende öte :D
eski acigin yarisini veriyorsun
diger tarafta yeni acigin iki blogunu
arti eski acikta locaydi muzeydi restaurantti..

Çevrimdışı ZEKI

Orta cikis unutmayin....
Ahh mimar ahh  :steamed:
aynen @ALI RIZA tam orta cizginin oldugu yere cikis kapisi koymuslar butunlugu bozmuzlar. Allahtan catal merdivenlerden vazgecildi

Çevrimdışı cagdas44

Görsel olarak çok yanlış bir düşünce, Eski açık ve yeni açığın yapısı derinliği farklı, yeni açıkdaki 1 koltuk eski açıkda 1,5 eder astarı yüzünü geçer, restorandan da müzeden de locadan da ses gelir bugün taraftar istiyor diye değişir yarın daha çok para veren taraftar için tekrar değişir. Evet Beşiktaş herhangi bir takım değil taraftarın takımı diyoruz ama artık endüstrileşmiş konumda olan futbolda önce para konuşur.

Çevrimdışı osman1903

yeniaçık efsane tribün olacak falan deniyorda bu kadar coşkulu bi tribün olacağını nerden anladınız sadece kişi sayısıyla efsane olunsaydı olimpiyattaki doğu efsane olurdu

Çevrimdışı mhmt_bjk_1998

Sitenin birinde gördüm, arkadaşın biri hibritten vazgeçildi diye bir cümle söylemiş, bunun yalan olduğunu söyleyin. İçeride çalışan biri sanırım adam yada içeride bir arkadası var
O SENE BU SENE !

Çevrimdışı ZEKI

Sitenin birinde gördüm, arkadaşın biri hibritten vazgeçildi diye bir cümle söylemiş, bunun yalan olduğunu söyleyin. İçeride çalışan biri sanırım adam yada içeride bir arkadası var
hibritten vazgecilmedi sadece, stadi erken acabilmek adina serme cim yapilip sezon bitiminde konserlerden sonra hibrit cime gecilecek. Ama son gelismelerden sonra stadin bu sezon acilmasi (en azindan 19 mart tarihinde) tehlikye girince belkide eylül ayinda yeni sezona tamamiyle hibrit cimle girebiliriz.

Çevrimdışı mhmt_bjk_1998

hibritten vazgecilmedi sadece, stadi erken acabilmek adina serme cim yapilip sezon bitiminde konserlerden sonra hibrit cime gecilecek. Ama son gelismelerden sonra stadin bu sezon acilmasi (en azindan 19 mart tarihinde) tehlikye girince belkide eylül ayinda yeni sezona tamamiyle hibrit cimle girebiliriz.
Merak ettiğim şeylerden biride bu Hybrid :) Öyle yazınca gördüğüm sitede sol yanımdan vurulmuşa döndüm
O SENE BU SENE !

Çevrimdışı siyah-beyaz1903

bugün metin albayrak ligtv'de verdigi röpörtajda baskanin stat acilisiyli alakali bir toplanti yapacagini söyledi cok yakinda.

ysariusta

• Ziyaretçi

Valla @ZEKI abi 19 Mart konusunda baskı varmış firmalarda. Bana kalırsa imkansız. Ancak bu inşaatta o kadar çok şeye "yok olmaz" dedik ve oldu ki, bekleyeceğiz. Şuan semerler nedeniyle ben tüm tahminlere şüpheyle bakıyorum. Ha bu arada kulüp taraftarlara temsilci atamış istediğimiz zaman arayabiliyormuşuz ve eleman bana bildiğin goy goy yaptı fena yapacam geri arayıp. Yanlız her aramada bi şey satıyor maaşı bekliyorum.  :akuma: :boxin:

Çevrimdışı ALI RIZA

aynen @ALI RIZA tam orta cizginin oldugu yere cikis kapisi koymuslar butunlugu bozmuzlar. Allahtan catal merdivenlerden vazgecildi
Ben O kadar dedim @ZEKI Hocam yanımda durmadınız :) vurdunuz engelediniz tehtid ettiniz @Necmi abi  :akuma:
Şu Mümar efendiyi savundunuz  :evillol:

Çevrimdışı cadavra

Ya olmeden su localarin birinde mac izlemeyi çok isterdim orda alkol olur mu mini bar gibi veya baska bi seyler.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ALI RIZA

bugün metin albayrak ligtv'de verdigi röpörtajda baskanin stat acilisiyli alakali bir toplanti yapacagini söyledi cok yakinda.
Stat açılışından 1 hafta önce yapar haftaya açılır der  :kop: :kop:

Ya olmeden su localarin birinde mac izlemeyi çok isterdim orda alkol olur mu mini bar gibi veya baska bi seyler.

tribündeki havayi ortami orda bulamasin misal düsünsene liverpool bjk maci vodafone arena da olsaydi tam kacan
penalti esnasinda sende locada otursaydin o coskuyu yasiyamizdin bence orda oturucamaga tribünde takimi desteklerim
ve taraftarlarla birlikte tezahürat yaparim ondan daha iyi anilarim olmus olur, bir de böyle düsün  :ok:

Stat açılışından 1 hafta önce yapar haftaya açılır der  :kop: :kop:

o zaman kimse takmaz artik demesede olur  :lol:

Çevrimdışı mehmetthedum

Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı ZEKI

bulundugun locaya gore alkolde olur şerbette

Çevrimdışı cadavra

tribündeki havayi ortami orda bulamasin misal düsünsene liverpool bjk maci vodafone arena da olsaydi tam kacan
penalti esnasinda sende locada otursaydin o coskuyu yasiyamizdin bence orda oturucamaga tribünde takimi desteklerim
ve taraftarlarla birlikte tezahürat yaparim ondan daha iyi anilarim olmus olur, bir de böyle düsün  :ok:
Tabiki öle abi o ayri heycan adrenalin o baska benim demek istedigim sole hani marsta hayat var mi su buldular felan ya ole yani merakk nasil oluo acaba soukta biz bagrirken onlar ufonun altinda fiskilerini mi yudumluolar hani orda izlemek nasil bi duygu gol oluo tv den tekrarina bakio donuo ya bilmem bi kerede olsa yasamak isterdim o duyguyuda.

Tabiki öle abi o ayri heycan adrenalin o baska benim demek istedigim sole hani marsta hayat var mi su buldular felan ya ole yani merakk nasil oluo acaba soukta biz bagrirken onlar ufonun altinda fiskilerini mi yudumluolar hani orda izlemek nasil bi duygu gol oluo tv den tekrarina bakio donuo ya bilmem bi kerede olsa yasamak isterdim o duyguyuda.

orda mac izlerken sana özel ascilarin hizmetcilerin felan oluyor istedigini getiriyorlar sana mac keyfi dersen orasini bilmem, belki bir gün bende ordan mac
izlerim  :sevinc

Çevrimiçi murat

biri demiş ya altlı üstlü yapalım ona karşılık dedim  :)
ben demiştim.alt kat köşede tribün yırtığı var ve rakip taraftarı ikiye bölmüş olacaksın @idil