Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5100998 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı ddc1979

Hüzünlü bir an.. Hasta bir amcamıza sevenleri stadı dolaştırıyor...
ağaçlı yoldan yürümek...mabede varmak...

Çevrimdışı aoguzd

Eger acilis maci osmanli macina denk gelecekse pazartesi gunu oluyor. Bence cumartesi veya pazar gunune alinmali osmanli maci.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Öyle bir şey olmaz. Bunu da biliyorlar da işte neyse... Süleyman Seba Spor Kompleksi belki.
Avrupa maçlarında sponsor ismi kullanılamıyor abi

Bu yuzden stadin adi Suleyman seba spor kompkeksi Vodafone arena olabilir avrupada direk Suleyman seba spor kompleksi olabilir...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Emre_ZA

Haftaya açıklanacağını da sanmıyorum ama divanda o kadar camianın büyüklerinin yanında söylediyse belki bir ihtimal..

Çok moralim bozuldu dostlar yahu..Stad bu aşamaya gelmişken 60 günde bile bitmeyecek olmasına inanamıyorum..Zemin koltuk çatı bitiyor ama iç kısımlar yüzünden açılamıyor gerçekten çıldırmamak mümkün değil. (Zemin bitmiyor demeyin lütfen serme çim olsaydı 20 martta, sermeye hibrit çakma olsaydı 5-6 nisanda Zemin hazırdı) muhtemelen diğer işler yetişmeyeceği için bari zemini de ekme yapalım demişler..

Bu sezon maç oynanmaz maalesef.

Hayırlısı diyelim..Önemli bir sinerji yakalama olasılığımızı kaybettik..

Velhasıl, her işte bir hayır vardır..Hep beraber "olan veya olmayan herşey Beşiktaş'ın efsane bir şampiyonluğa ulaşması için oluyor" diye düşünürsek yeterli bence..Lütfen herkes böyle düşünsün..

Bu arada;

Şenol Güneş: Bu sezon bizi Şampiyon yapacağına sonuna kadar inandığım hocamız...

"Olumsuz düşünceleri zihinsel canavarlara dönüşmeden yok edin..Ne bileyim en azından imzanızdan çıkartın falan da burayı ziyaret eden yazan onbinlerce Beşiktaşlının zihnine şüphe düşürmeyin..
Bu sene...O sene...

Çevrimdışı Efe

Eger acilis maci osmanli macina denk gelecekse pazartesi gunu oluyor. Bence cumartesi veya pazar gunune alinmali osmanli maci.
hayir pazartesi olmali benim iznin hafta ici :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı raichu

Haftaya açıklanacağını da sanmıyorum ama divanda o kadar camianın büyüklerinin yanında söylediyse belki bir ihtimal..

Çok moralim bozuldu dostlar yahu..Stad bu aşamaya gelmişken 60 günde bile bitmeyecek olmasına inanamıyorum..Zemin koltuk çatı bitiyor ama iç kısımlar yüzünden açılamıyor gerçekten çıldırmamak mümkün değil. (Zemin bitmiyor demeyin lütfen serme çim olsaydı 20 martta, sermeye hibrit çakma olsaydı 5-6 nisanda Zemin hazırdı) muhtemelen diğer işler yetişmeyeceği için bari zemini de ekme yapalım demişler..

Velhasıl, her işte bir hayır vardır..Hep beraber "olan veya olmayan herşey Beşiktaş'ın efsane bir şampiyonluğa ulaşması için oluyor" diye düşünürsek yeterli bence..Lütfen herkes böyle düşünsün..

Bu arada;

Şenol Güneş: Bu sezon bizi Şampiyon yapacağına sonuna kadar inandığım hocamız...

"Olumsuz düşünceleri zihinsel canavarlara dönüşmeden yok edin..Ne bileyim en azından imzanızdan çıkartın falan da burayı ziyaret eden yazan onbinlerce Beşiktaşlının zihnine şüphe düşürmeyin..
abi adamın imzasına ne kadar taktınız ya.... :s20:

Çevrimdışı denilanz

Avrupa maçlarında sponsor ismi kullanılamıyor abi

Bu yuzden stadin adi Suleyman seba spor kompkeksi Vodafone arena olabilir avrupada direk Suleyman seba spor kompleksi olabilir...
Ben de onu dedim zaten.

Söylenen o değil ama. Stat ismi başka kompleks ismi başka. Söylenen "Süleyman Seba Vodafone Arena olsun", bu olmaz.

Çevrimdışı Samet_

Bu arada;

Abi stadı artık bitmiş sayın herkes futbol takımına odaklanmalı.Açıkçası bu konunun çok dillendirilmesinden rahatsızım camia asıl

enerjisini takıma sarf etmeli stad konuşmaları şu aşamada 2. plana düşmeli.Neden bitmedi diye de hayıflanmaya da gerek yok çünkü

para yok.Emin olabilirsin ki para olsaydı eş zamanlı biterdi.Hele bir de şampiyon olursak asıl o zaman daha keyifli olacak evimize

dönüş.Sen sıkma canını :) Bu sefer gerçekten güzel günler bizi bekliyor galiba :biggrinking:

Çevrimdışı ddc1979

Çevrimdışı ddc1979

Çevrimdışı b.damatoglu

Stad tarihi için fener maçı bekleniyor. Fener maçını alırsak geç açılır.

Fener maçını kaybedersek erken açılır ek bütçe verilir stad için.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı harund1k3

Güncel.. Kapalı köşe son koltuklar...

kardes statdaysan su sisteki personellere sorsana ne zaman bitireceklermis sahayi ?

Çevrimdışı ddc1979

Çevrimdışı Iskece_Kartali

Aslen benim hemşerim olup yıllar önce Türkiye'ye göç etmiş çok değerli bir divan kurulu üyesi abimizin ( isim vermememi rica etti ama divan kurulu üyesi arkadaşlar varsa aramızda divan kurulundaki en sempatik en babacan abi dersem kim olduğunu anlarlar :) ) başkanla yaptığı konuşma sonucu verdiği bilgi şu şekilde arkadaşlar: "Fener maçını alırsak bu sezon maç yapılmama ihtimali çok yüksek. Açılış şampiyonluk kutlamaları ile beraber yapılacak. Puan farkı yeterli olursa yani takım Osmanlı maçına şampiyon olarak çıkacaksa düşükte olsa o maçın oynanma ihtimali var. Feneri yenemez isek ne kadar çok maç oynanabilecekse o kadarı için yoğun çaba gösterilecek. İç kısımlardaki eksiklere rağmen Nisan başı maç oynanabilir hale getirilebilirmiş stad. Başkan kesinlikle stadsız ilk şampiyon olma rekoruna kafayı takmış durumda. Tarihi bir fırsat olarak görüyormuş bunu."  Anlayacağınız stad işi Fener maçına bağlı. Maçı alırsak stad eksikleri tamamen giderilince açılacak, maçı alamazsak maç oynanabilir hale getirilip diğer eksiklikler dikkate alınmadan nisan ayında açılacak.

Bu arada konu dışı ama Başkan Feneri yenmemiz durumunda ondan sonraki hafta puan farkının 1 maç eksiğe rağmen 7 olacağını söylemiş :) Yani Trabzon maçını alırsak fark 10 olacakmış :) hatta TT Arena'ya şampiyon olarak bile gidebiliriz demiş  :lol: başkan biraz fazla uçmuş galiba  :evillol:

Çevrimdışı Tolga

Başkanın konuşmasını tamamını izleyemedim ama galiba şöyle birşey söylemiş ;

"Bizim stadı Ts stadı ile kıyaslamayın. Bizim stadımız daha lüks olacak"

Ts forumuna bakarken orada gördüm de başkana edilen hakaretin haddi hesabı yok.

Sanki gerçek değilmiş gibi kızıyorlar bir de.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ddc1979

Çevrimdışı ilhan mansız

Divanda biri yine müthiş parlak bir fikir ortaya atarak stadın adı Süleyman Seba Vodagone arena kompleksi olsun Demiş. Koskoca yönetim bunları düşünemiyor ya adam düşünmüş. Acaba Vodafone işe nasıl bir sözleşme yapıldığını da düşünmüş müdür? Tek amaçları olayları ajite etmek, demogoji yapmak ve alttan alta yönetimi yıpratmak olan bu insanlar gerçekten çok tuhaf,,

Çevrimdışı Tarık16

o forumdaki arkadaşlar incelemeden araştırmadan yazdıkları için öyle diyolar.. mesela bizim başkanın bizim taraftara olmayan stadın kombinesini satıp kazıkladığını falanda söylüyorlar :) ama bilmiyorlar ki o kombineler hem stad açılana kadar iç saha maçlarında hemde stad açıldıktan sonra 1 yıl geçerli..

Çevrimdışı Tolga

o forumdaki arkadaşlar incelemeden araştırmadan yazdıkları için öyle diyolar.. mesela bizim başkanın bizim taraftara olmayan stadın kombinesini satıp kazıkladığını falanda söylüyorlar :) ama bilmiyorlar ki o kombineler hem stad açılana kadar iç saha maçlarında hemde stad açıldıktan sonra 1 yıl geçerli..
Evet özellikle o konuda yapılan yorumlara baya gülüyorum :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Onur Küçük

Bu arada;

@ozan062 'nin üslubuna bakarsak olaylara daha çok felsefi açıdan yaklaştığını görürüz. Soruyor, sorguluyor , eleştirel bir bakış açısıyla olaylara yaklaşıyor , sorularına cevaplar arıyor. Yaptığında bir art niyet göremiyorum . Sorusunun yanıtını tam alamadığı için de imzasını kaldırmamış .  İmzasında yazılanlara sadece taraftar gözüyle bakıp yorumlarsak yanlış sonuçlar çıkarırız. Aşırıya kaçmadıkça eleştirmek , sorgulamak uyanık kalmamızı , olayları daha net görmemizi , sorunlara özüm bulurken daha doğru bakış açısıyla yaklaşmamızı sağlar.

Çevrimdışı firewater

Onların stadının bir kısmı apartman :) :) :)

Çevrimdışı selçukaras

Hüzünlü bir an.. Hasta bir amcamıza sevenleri stadı dolaştırıyor...

eski futbolcumuz Recep ADANIR mış

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Güncel
arkadaşlar şunu farkettim üst kattaki merdiven boşluklarının en üstüne koltuk koymamışlar.. Alt kattakilerde farkettiyseniz merdiven boşluklarının son sıralarına koymuşlar.. Belki üst katlara bir sıra daha eklenebilir.. İnş bi sıra eklenir

Çevrimdışı Abdurrahim S.

Başkan öyle bi açıklama yaptı evet, Antalya, Trabzon stadları ile maddi açıdan karşılaştırıyordu muhalefet. Başkan da kıyaslama yapmayın dedi, keşke kulüp ismi vermeseydi. Muharrem Usta çıkıp bizim stad daha lüks dese bizler nasıl karşı çıkacaksak, aynı tepkiyi vermiş Ts taraftarı. Zaten kulüpler arasında soğukluk var çok girmemek lazım böyle şeylere.

Çevrimdışı Erhan