Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 106 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5101200 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Mehmet92

arkadaşlar başkan 2015in son günlerinde 15-16 ocak gibi açılış tarihini açıklayacağım dedi sonra bu soru soruldukca haftaya açıklayacağım dedi  :D hala haftaya açıklayacağım lafına inanıyormusunuz ?

stadımızda bu sezon maç oynanmayacak. Bknz. forumda çıkan son SIS yazısına "HİBRİD OLURSA BU SEZON MAÇ OYNANMAYACAK" deniyor.

Takılmayın artık buna stadsız şampiyon olarak tarihe geçecek bu takım  :bandit:
Tabi abi, ben de senin gibi düşünüyorum zaten.Benim sevindiğim nokta 19 mart diyip umut tacirliği yapmayın dediğim zaman bana sen sus,sen ne biliyosun diyenlerin de artık susucak olması :D
30 nisan da zor tarih bence,yavaştan ağustosa ısınmaya başlayalım.Tam olsun,eksiksiz olsun,ağustos olsun,takım da stadsız şampiyon olsun inşallah.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı b.damatoglu

Nedense kongreye hala çok güvenemiyorum. Kongrenin yapısı hakkında fikri olan var mı? Dernekler, demirören ağırlığı başka gruplar hangi çoklukta?

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

32bin m2'lik alanın tesisle olan uzaklıgı nasıl acaba bilgin var mı? yakınlarsa süper, baya büyük birşey olacaktır.
@kartal14 arkadaşımız paylaşımı>>    çok uzak değil

[ Son Düzenleme: 27 Şubat 2016, 12:43:30 Uğur Uğurlu ]

Çevrimdışı kartalpençesi

Fotoğraflara baktım sahaya kum Şubatın başı yani 3ü gibi gelmiş .Yani SIS o zaman başladı diyebiliriz
SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR

Çevrimdışı kartalpençesi

Çevrimdışı Mehmet92

Gelin hep birlikte stadın açılış tarihinden ziyade şampiyonluğa odaklanalım, stad elbet açılıcak yapandan,emeği geçenden Allah bin kere razı olsun :)

Çevrimdışı Efe

en iyisi ekme hibrit mi oluyor? yani arsenal'in stadı böyle miydi? serme hibritin olumsuz bir durumu var mı?
çim birdaha kalkmayacak dedigi için en iyisini yaptırmak isteyecektir diye düsünüyorum baskanın. hangisi en iyisi ?
ekme daha iyi tabiki sonucta cim yerinde buyuyor daha saglam ve iyi yetisir bakimi cok daha iyi yapilabilir zaten ekme olacagini soylemislersi ilk olarak 
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Sertaç Durgun

Madem bu sezona yetişmeyecek ekme hibrit yapılması daha mantıklı değil mi?
Edirne köprüsü taştan,var mı büyük Beşiktaş'tan?

Çevrimdışı kartalpençesi

Çevrimdışı cisse557

Evet dövizdeki artış, tüm sektörler gibi bizi de kötü etkilemiş. Ancak sportif başarılar ve stad gelirleri, bu borca ne kadar yeter bilemem. Tablo kesinlikle iç karartıcı. Her ne kadar kendi stadımızı inşa ediyor olsak da.

Sanırım bahsi geçen devlet desteği kaçınılmaz olacak. Vergi borcu affı ve/veya borçların uzun vadeli devlet krediyle sıfırlanması. Zira Süperlig takımlarının durumu da pek farklı değil. Sosyal devlet açısından, devletin kulüplere yardım etmesini doğru bulmasam da başka çıkış yolu yok gibi.
Devletin yapabileceği tek şey var. Kulüplerin bütün borçlarını banka aracılığı ile öder. Kulüpler sağa sola borç yerine sadece bankaya faizsiz borçlanır ve bu borçlar uzun vadede kulüpleri zorlamayacak şekilde yayılırsa kulüpler o zaman toparlanır. Yoksa devlet gelip de kulüplerin borçlarını ödemez.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

GÜNDOĞDU T-Shirtleri cok güzel :busted_cop:

Aynisinin siyah olanida var

Fiyati : 30 TL
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı BlackEagle26

Stadın tüm işler bittiğinde açılması taraftarı olarak hibrit olmasına sevindim. Osmanlı maçında açılma olasılığı nedir sizce ?

Ya Baskan niye bu kadar erken ACMAĞA calisyorsunuz diyorlar bunlarida DUYMAĞA basladik :kop: :kop:

Ya bu adami sevmemek mümkünmü..

Çevrimdışı denilanz

"Düğünlere gitmekten yoruldum, o yüzden buraya düğün salonu da yaptık." demesine güldüm ben de.

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Fotoğraf atan arkadaşların eline emeğine sağlık :)

Çevrimdışı Mehmet92

Eski açık-numaralı üst köşenib koltuklar takılmış

Çevrimdışı bjklimert_

derbinin olduğu hafta mı açılanacak açılış tarihi

Çevrimdışı kartalpençesi

Bu arkadaş o koltuğun sahibi taraftar yada başkası oturmadan Üstüne basma hakkını nerden buluyor

Çevrimdışı berkayyalcin963

KARGALAR SURUYLE KARTALLAR YALNİZ UCAR 💪

Çevrimdışı serti67

@Popular Demand drone isi ne oldu kardesim  :tabe: heyecanla bekliyoruz
yalan oldu 😀 sakası bır yana arkadasın ozel ısı cıktı bugun ıcın cekım yapamıycqkmıs bılgı vermıstı gecmıs sayfalarda
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı raichu

Çevrimdışı kartalpençesi

Divan kurulunda bir üye, stad ismi Süleyman Seba Vodafone Arena stadı olsun dedi

Çevrimdışı denilanz

Divan kurulunda bir üye, stad ismi Süleyman Seba Vodafone Arena stadı olsun dedi
Öyle bir şey olmaz. Bunu da biliyorlar da işte neyse... Süleyman Seba Spor Kompleksi belki.

Çevrimdışı Seckinn79

Ve locaya kaç kişi girebiliyor acaba ?  3  4 aile danaya girer gibi locaya girebilir miyiz , izin verilir mi çok merak ediyorum

eski açıkta 10 kişilik 3 yıllığına 120 usd civarında aldık 2 sene önce
istersen 20 kişi ortak al, dönüşümlü kullan, kimse karışmaz..