Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 176 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5112027 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı warofpoet

çim konusunda geçici çimden vazgeçildi sanırım başkanın son sözlerinden bu çıkıyor.. lakin ekme mi serme mi konusunda bir şey söylemedi.. ama hızlı açacaksak muhtemelen serme yapıp üstüne hibrit i çakacaklar.. 
Sahte aşklara siyah beyaz darbe , Beşiktaş aşkı yeter bu kalbe...

Çevrimdışı iyimserure

stad 16 mayista kupayla acilir yada yeni sezon herkese gecmis olsun :D
bence 30 nisanda açacaklar ve son 2 maç olan kayseri ve osmanlı maçları vodafone arena'da olacak. hatta son maçı konya ile vodafone arena'da oynayabiliriz eğer konya'nın iddiası olmazsa. konya yönetimi izin vermişti çünkü

Çevrimdışı kartalpençesi

Fikret Orman: En geç Mart ayının 15'i gibi stadın çatı kaplaması bitmiş olacak.
Bugüne kadar 17 membran takıldı. 42-17= 25 tane uzun kaldı, 42 kısa kaldı toplam 42+25=67 tane. 15 Marta ise 18 gün kaldı. Yani 18 gün 67 taneden yaklaşık 4 tane yapmaları gerekiyor.Örümcek adam yapacak heralde :D
SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR

Çevrimdışı kartalpençesi

bence 30 nisanda açacaklar ve son 2 maç olan kayseri ve osmanlı maçları vodafone arena'da olacak. hatta son maçı konya ile vodafone arena'da oynayabiliriz eğer konya'nın iddiası olmazsa. konya yönetimi izin vermişti çünkü
ZTK maçıda olabilir

Çevrimdışı enemy1903

Fikret Orman: En geç Mart ayının 15'i gibi stadın çatı kaplaması bitmiş olacak.
Bugüne kadar 17 membran takıldı. 42-17= 25 tane uzun kaldı, 42 kısa kaldı toplam 42+25=67 tane. 15 Marta ise 18 gün kaldı. Yani 18 gün 67 taneden yaklaşık 4 tane yapmaları gerekiyor.Örümcek adam yapacak heralde :D

kısalar o kadar uzun sürmez.açıklamasını yaptı zaten,2 günde 3 membran takılıyor dedi.

Çevrimdışı kartalpençesi

kısalar o kadar uzun sürmez.açıklamasını yaptı zaten,2 günde 3 membran takılıyor dedi.
İnşallah

Çevrimdışı Efe

ekme hibrit yetismez abi bence 30 nisanda hayal artik ama iyi yonden bakalim stad tam tekmil hazir  olacak 16 mayis olsun
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Sarp

35.000 metre kare arazi satın almışız  :ok:

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Dün dediğim çıktı .. Rumşah yaylasında 32 bin m2 lik alan almışız bide tesisi kiralamışız

Çevrimdışı tangaz

sanırım burada yayınlanan son SIS röportajında yönetim 1 haftaya karar verecek hibrid olursa bu sezon maç oynanmayacak die bir cümler vardı. şampiyon olunur 3 gün sonra görkemli bir kutlama ile takım zemine ayak basar...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı onder23

Başkan aday olacakmış mayısta tekrar bence staddan sonra en güzel haber bu  :ishock: :ishock:

Çevrimdışı Popular Demand

Başkan aday olacakmış mayısta tekrar bence staddan sonra en güzel haber bu  :ishock: :ishock:

Kesinlikle :ok:
          [img width=41

Çevrimdışı tugozcan

Stad bu sene açılmayacak olsa cikipta acilis tarihi vermezler. Onumuzdrki hafta ne diyecekler? Sonraki sezon mu diyecekler..

Hic sanmiyorum. En az 2 mac oynanacaktir

Çevrimdışı cadavra

Ben stadin her zaman tas tamam eksiksiz acilmasi taraftariyim en buyuk sebebide içerde ciddi macimizin olmayisi derby olsaydi kritik maç zorlu rakip bende bu sezon acilmasini isterdim rakip yok ki içerde oynayacagimiz ne gerek var tas tamam bitsin acilsin uzadiki uzadi stadsiz şampiyon oluruz tarihe geceriz seneyede bomba gibi giriş yapariz

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet92

En azından 19 mart hayali de bitmiş oldu, artık gerçekçi hedefi haftaya öğrenmiş olucaz.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tugozcan

Umarim sportif basari da bir an once gelir ve Fikret Baskan uzun yillar kalir kulupte.

Çevrimdışı ers1903

Sampiyon olursak bir iki mac oynanir ,tersi olursa yeni sezona açılır.

Çevrimdışı Yasin A.

Dün dediğim çıktı .. Rumşah yaylasında 32 bin m2 lik alan almışız bide tesisi kiralamışız

32bin m2'lik alanın tesisle olan uzaklıgı nasıl acaba bilgin var mı? yakınlarsa süper, baya büyük birşey olacaktır.

Çevrimdışı Yasin A.

ekme hibrit yetismez abi bence 30 nisanda hayal artik ama iyi yonden bakalim stad tam tekmil hazir  olacak 16 mayis olsun
en iyisi ekme hibrit mi oluyor? yani arsenal'in stadı böyle miydi? serme hibritin olumsuz bir durumu var mı?
çim birdaha kalkmayacak dedigi için en iyisini yaptırmak isteyecektir diye düsünüyorum baskanın. hangisi en iyisi ?

Çevrimdışı tangaz

En azından 19 mart hayali de bitmiş oldu, artık gerçekçi hedefi haftaya öğrenmiş olucaz.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaşlar başkan 2015in son günlerinde 15-16 ocak gibi açılış tarihini açıklayacağım dedi sonra bu soru soruldukca haftaya açıklayacağım dedi  :D hala haftaya açıklayacağım lafına inanıyormusunuz ?

stadımızda bu sezon maç oynanmayacak. Bknz. forumda çıkan son SIS yazısına "HİBRİD OLURSA BU SEZON MAÇ OYNANMAYACAK" deniyor.

Takılmayın artık buna stadsız şampiyon olarak tarihe geçecek bu takım  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı aziz1903

Beyler simdi cim rulo olmuyor mu hibrit cim mi olacak

Çevrimdışı cursedofdragon

arkadaşlar başkan 2015in son günlerinde 15-16 ocak gibi açılış tarihini açıklayacağım dedi sonra bu soru soruldukca haftaya açıklayacağım dedi  :D hala haftaya açıklayacağım lafına inanıyormusunuz ?

stadımızda bu sezon maç oynanmayacak. Bknz. forumda çıkan son SIS yazısına "HİBRİD OLURSA BU SEZON MAÇ OYNANMAYACAK" deniyor.

Takılmayın artık buna stadsız şampiyon olarak tarihe geçecek bu takım  :bandit:

abi rulo çim olup üstüne 10 günde hibrit çim çakılırsa oynanıyor :)

Çevrimdışı kartal190321

32.hafta toki arenada şampiyonlugu garantileriz 33.hafta osmanlı maçıyla mabedimizi açarız...aksi bi durum olursa hiç itimal vermesekte şampiyon olamasak bu sene  maç oynanmaz mabette...yeni sezon öncesi turnuvayla konserlerle açılır
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı kartal190321

32.hafta toki arenada şampiyonlugu garantileriz 33.hafta osmanlı maçıyla mabedimizi açarız...aksi bi durum olursa hiç itimal vermesekte şampiyon olamasak bu sene  maç oynanmaz mabette...yeni sezon öncesi turnuvayla konserlerle açılır
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Ensar

serme yapıp hibrit çakıp bir sene o çim ile oynanabilir bence
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !